Atpigo Šildytuvas Blaupunkt HCO301 Konvekciniai šildytuvai
54.23 € 58.24 € / 1 vnt

Atpigo Šildytuvas Beper P203TER100 Konvekciniai šildytuvai
59.69 € 62.00 € / 1 vnt

Konvekcinis šildytuvas Jata C214 white Konvekciniai šildytuvai

Šildytuvas Beper RI.162 Konvekciniai šildytuvai
63.75 € / 1 vnt

Šildytuvas Blaupunkt HCO501 Konvekciniai šildytuvai

Šildytuvas Jata JCES2201 Konvekciniai šildytuvai
26.22 € / 1 vnt

Šildytuvas Jata JCRC2120 Konvekciniai šildytuvai
102.16 € / 1 vnt

Šildytuvas Jata JCRC2115 Konvekciniai šildytuvai
91.84 € / 1 vnt

Šildytuvas Jata JCRM2206 Konvekciniai šildytuvai
59.22 € / 1 vnt

Konvekcinis šildytuvas Jata C214T Konvekciniai šildytuvai

Konvekciniai šildytuvai 

Konvekciniai šildytuvai, tai tokie šildytuvai, kurių šildymo principas remiasi natūraliu oro cirkuliavimu per kaitinantį elementą. Kaitinimo elementas sušildo orą, kuris yra šalia šildytuvo, konvekcijos būdu. Kadangi šaltas oras yra daug sunkesnis nei šiltas, tai šiltas kyla į viršų, taip susikeisdamas su šaltu oru vietomis. Tokia cirkuliacija vadinama konvekcija – šilumos sklidimas, natūraliai cirkuliuojant šiltam orui kambaryje (pro groteles, kurios yra šildytuvo apačioje, oras patenka į šildytuvo vidų, pereidamas pro kaitinimo elementą jis sušyla ir išeina per šildytuvo viršuje esančias groteles).

Visuose konvekciniuose šildytuvose yra įmontuota apsauga nuo užšalimo (ANTI-FROST) funkcija, kuri patalpoje palaiko 7 °C temperatūrą. Taip pat turi apsaugą nuo perkaitimo.

Naudojant konvekcinius šildytuvus ne taip labai sausėja oras.

Konvekcinius šildytuvus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, techninių savybių, svorių, išmatavimų, galingumų ir kita.

Jeigu nežinote kokius konvekcinius šildytuvus pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Konvekcinius šildytuvus rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir būna didesnės.

Konvekcinius šildytuvus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.