Atpigo Raudonas PVC patiesalas 200x230 PVC šelionių patalynė
40.18 € 47.18 € / 1 vnt

PVC lovatiesė 180 x 220 cm - Balta PVC šelionių patalynė

PVC antklodė Nešvarusis PVC šelionių patalynė
39.95 € / 1 vnt

PVC šelionių patalynė 

 

PVC medžiagos patalynė yra tinkama karštoms, aistringoms, šlapioms naktinėms linksmybėms. Kadangi patalynė yra pagaminta iš PVC, todėl kai žaidimams pasitelksite erotinius aliejus, bus paprasta išvalyti patalynę ir suteikti malonaus slidumo Jūsų erotinėms šėlionėms.

PVC šelionių patalynę ir ne tik galite rinktis tokią - PVC Pagalvės užvalkalas, PVC Antklodės užvalkalas, PVC atvira liemenėlė ir atviro šakumo kelnaitės, PVC Linksmybių paklodė, PVC mini šortukai, Blizganti vinilinė suknelė, Juodas mini sijonėlis, Juodas vinilinis kombinezonas, Vinilinis atviras kombinezonas ir kita. Taip pat galite rinktis skirtingų spalvų, išmatavimų, dydžių, gamintojų ir kita.

PVC pagalvės užvalkalas yra tobulai glotnus, blizgantis, gali būti juodos, bordo, purpurinės ir kitų spalvų. Turint šiuos pagalvės užvalkalus galėsite įgyvendinti fetišines fantazijas. Valyti reikėtų audėklo gabalėliu, o ne skalbti skalbykloje. PVC pagalvės užvalkalus galite rinktis iš skirtingų išmatavimų ir kita.

Naudojant PVC šelionių patalynę galėsite mėgautis daugybę erotinių žaidimų su intymiais kremais, aliejais, šokolodais, maistu ir bet kuo, kas suteiktų pikantiškumo Jūsų erotinėms šėlionėms. Na, o naudojant PVC šelionių patalynę galėsite ją pilnai ir nesunkiai nuplauti. Tad naudokite fantaziją ir eksperimentuokite su savo mylimu žmogumi.

Taigi PVC šelionių patalynę galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.