Atpigo Šildytuvas Blaupunkt FHM301 Šildytuvai ventiliatoriniai
29.45 € 32.94 € / 1 vnt

Atpigo Šildymo ventiliatorius Beper RI.080 Šildytuvai ventiliatoriniai
30.59 € 31.90 € / 1 vnt

Ventiliatoriniai šildytuvai Jata TV52 Šildytuvai ventiliatoriniai

Ventiliatoriniai šildytuvai Jata JCTC2101 Šildytuvai ventiliatoriniai

Ventiliatoriniai šildytuvai Jata JCTC2102 Šildytuvai ventiliatoriniai

Šildymo ventiliatorius Beper RI.201 Šildytuvai ventiliatoriniai

Ventiliatoriniai šildytuvai Jata TC95 Šildytuvai ventiliatoriniai

Ventiliatoriniai šildytuvai Jata TC73 Šildytuvai ventiliatoriniai

Ventiliatoriniai šildytuvai Jata TV78 Šildytuvai ventiliatoriniai

Šildytuvas Beper P203TER001 Šildytuvai ventiliatoriniai

Šildytuvai ventiliatoriniai 

Šildytuvus galite rinktis iš plataus asortimento – tepaliniai šildytuvai, konvekciniai, infraraudonųjų spindulių, ventiliatoriniai ir kita.

Turbūt šį šildytuvą dažnas įsigyjame greitam patalpų šildymui, nes jis greitai sušildo orą, yra lengvas, tad patogu nešioti iš vieno kambario į kitą, taip pat jo pasirinkimą lemia patraukli kaina. 

Šilumą jis skleidžia ventiliatoriaus pagalba, kurio viduje esančios spiralės sušildytą orą jis nukreipia į išorę. Tai pigiausia šildytuvų kategorija, tačiau minusas tas, kad jie sunaudoja labai daug elektros, dauguma garsiai ūžia ir sausina orą, ilgainiui nuo jų pradeda skaudėti galvą, nes sumažina patalpoje esančio deguonies kiekį, džiūna veido oda, lūpos ir rankos. Jei jau planuojate rinktis tokį šildytuvą, jį įsigiję būtinai vėdinkite kambarį bent keletą minučių kas valandą ar dvi. Taip pat jei jau nuspręsite pasirinkti šį šildytuvą, paieškokite, kad jis būtų su metaliniu korpusu, nes plastikinis gali tiesiog neatlaikyti šilumos ir perkaitęs išsilydyti.

Taigi šildytuvus ventiliatorinius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, formų, išmatavimų, svorių, galingumų, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Jeigu nežinote kokius šildytuvus ventiliatorinius pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Šildytuvus ventiliatorinius rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir būna didesnės.

Šildytuvus ventiliatorinius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.