Rodyti
Gamintojas
Difuzinė plėvelė
Difuzinė „kvėpuojanti“ plėvelė dar kitaip yra vadinama membrana. Membrana – „kvėpuojanti“ plėvelė užtikrina apsaugą nuo atmosferinės drėgmės pateikimo į konstrukciją, tuo pačiu metu praleidžia vandens garus į išorę.
Jos yra gaminamos iš sintetinių žaliavų, pasižymi gera mikrostruktūra.
Tik difuzinės plėvelės leidžia maksimaliai ir racionaliai išnaudoti visą tarp gegnių esančią erdvę. Šią plėvelę gali kloti tiesiai ant šilumos izoliacijos, todėl leidžia atsisakyti papildomų medžiagų. Tačiau panaudojus papildomą šilumos izoliacijos sluoksnį, pagerinsite šilto stogo temperatūrinius parametrus, mažėja išlaidos šildymui, padidėja kambario erdvė.
Šios plėvelės plačiausiai naudojamos rekonstruojant arba įrengiant mansardinius stogus ir kita.
Kai kurios difuzinės plėvelės turi labai aukštus vėjo ir vandens nepralaidumo, garų pralaidumo parametrus. Jos yra tinkamos kaip pagrindinė pastoginė danga. O tos kurių parametrai nėra pakankamai aukšti, ir ypač yra mažas vandens nepralaidumas gali būti naudojamos tik stogo vėjo izoliacijai ir vertikaliose sienų konstrukcijose.
Difuzinės membranos išsiskiria šiomis savybėmis: ilgaamžiškumu, vandens garų pralaidumu, funkciniu medžiagų sluoksniu, ekologiškumu, temperatūriniu diapazonu, atsparumu UV spinduliams ir kita.
Taigi ilgaamžiškumas, tai nereiškia vien tik kiek metų tarnaus ši medžiaga, bet ir savybes, kaip jos nepakis nei po savaitės, nei po pusės metų, nei po dvidešimt ir daugiau metų. Taigi rinkdamiesi medžiagą, būtina atkreipti dėmesį į medžiagos ilgaamžiškumą, medžiagos gyvavimą rinkoje, ar jos savybės yra sertifikuojamos ir kita. Taigi Jūsų pasirinktos membranos savybės turi būti ne tik patikrintos laiko, laboratorinių tyrimų bet ir deklaruotos.
Vandens garų pralaidumas, tai kiek vandens garų sugeba medžiaga praleisti. Šis skaičius turi būti kuo didesnis. Kuo didesnis medžiagos garų pralaidumas, tuo sausesnė konstrukcija.
Atsparumas UV spinduliams yra labai svarbus, nes difuzinė plėvelė net ir per trumpą laikotarpį, kai buvo neapsaugota, gali prarasti savo funkcines savybes.
Temperatūrinis diapazonas turėtų būti kuo platesnis.
Taip pat perkant difuzinę plėvelę reikia žinoti iš ko yra pagaminta medžiaga, jos eksploatavimo metu ar neišsiskiria toksinės medžiagos, ar sudėtyje nėra cheminių priedų ir kita.