Atpigo Difuzinė plėvelė EUROVENT MAXI 140 g/m² (75 m²/rul) Difuzinė plėvelė

Atpigo Difuzinė plėvelė EUROVENT SUPER 170 g/m² (75 m²/rul) Difuzinė plėvelė

Atpigo Difuzinė plėvelė Tyvek® Solid (75 m²/rul) Difuzinė plėvelė

Atpigo Difuzinė plėvelė ROOF130 130 g/m² (75 m²/rul) Difuzinė plėvelė

Atpigo Difuzinė plėvelė ROOF100 110 g/m² (75 m²/rul) Difuzinė plėvelė

Difuzinė plėvelė Tyvek® Pro (75 m²/rul) Difuzinė plėvelė

Difuzinės plėvelės stogams ir sienoms | Difuzinės membranos internetu gera kaina


Difuzinė „kvėpuojanti“ plėvelė dar kitaip vadinama difuzine membrana yra skirta stogams ir sienoms apsaugoti nuo atmosferinės drėgmės pateikimo į konstrukciją, o tuo pačiu metu praleisti vandens garus į išorę. Jos yra gaminamos iš sintetinių žaliavų, pasižymi gera mikrostruktūra. Įprastai naudojamos šlaitinių (mansardinių) stogų įrengimui ar rekonstrukcijai, taip pat sienoms izoliuoti.

Difuzinės plėvelės leidžia maksimaliai ir racionaliai išnaudoti visą tarp gegnių esančią erdvę. Šią plėvelę gali kloti tiesiai ant šilumos izoliacijos, o tai leidžia atsisakyti papildomų montavimo medžiagų. Panaudojus papildomą šilumos izoliacijos sluoksnį, pagerinsite šilto stogo temperatūrinius parametrus, sumažinsite išlaidas šildymui.

Kai kurios difuzinės plėvelės (membranos) turi labai aukštus vėjo ir vandens nepralaidumo, o kartu ir garų pralaidumo parametrus. Jos yra tinkamos naudojimui kaip pagrindinė pastoginė danga. O tos, kurių parametrai nėra pakankamai aukšti, ir ypač yra mažas vandens nepralaidumas, gali būti naudojamos tik stogo vėjo izoliacijai ir vertikaliose sienų konstrukcijose.

Pagrindinės savybės, kuriomis pasižymi geriausios difuzinės plėvelės - tai ilgaamžiškumas, geras vandens garų pralaidumas, storas funkcinių medžiagų sluoksnis, didelis temperatūrinis diapazonas, atsparumas UV spinduliams.

Norėdami įsigyti geriausią difuzinę plėvelę savo namo stogui ar sienoms izoliuoti, atkreipkite dėmesį į jos ilgaamžiškumo savybes. Tai yra tiek medžiagos gyvavimas rinkoje, taip pat jos sertifikavimas bei į kitus parametrus. Jie aiškiai apibrėžia ar difuzinė membrana yra ilgaamžė ir patikima medžiaga.

Dar vienas svarbus kriterijus - vandens garų pralaidumas. Tai parametras, parodantis kiek vandens garų sugeba medžiaga praleisti. Kuo didesnis skaičius, tuo didesnis medžiagos pralaidumas garams, o kartu tai reiškia, kad konstrukcija bus sausesnė.

Labai svarbus ir difuzinės plėvelės atsparumas UV spinduliams. Membrana apsaugota nuo UV spindulių nepraras savo funkcinių savybių ir tarnaus žymiai patikimiau bei ilgiau. Taip pat svarbus yra ir temperatūrinis diapazonas. Kuo jis didesnis, tuo difuzinė membrana bus atsparesnė aplinkos poveikiui.

Platus difuzinės membranos asortimentas geromis kainomis


Galime pasiūlyti žinomų prekės ženklų - Ruukki, Strotex, Roof, Tyvek, Mastermax, Probest, Fortex ir kitas difuzines plėvelės pigiau ne tik akcijos metu. Mūsų kataloge rasite vieno, dviejų sluoksnių bei trisluoksnes difuzines plėveles stogams ir sienoms.

Pavyzdžiui, trisluoksnė difuzinė plėvelė MASTERMAX 3ECO yra garui laidi stoginė plėvelė (kvėpuojanti drėgmės nepraleidžianti membrana tarp dviejų PP sluoksnių). Ši difuzinė membrana reguliuoja procesus, susijusius su vandens garo kondensavimu ir kondensato kaupimusi, nes jos struktūra padaryta taip, kad nepraleistų vandens, bet puikiai praleistų vandens garus. Tad vanduo, patekęs po stogo danga, nesudrėkins nei jungiamųjų dalių, nei izoliacijos, bet nutekės nuo membranos paviršiaus.

Dar vienas variantas - difuzinė plėvelė TYVEK SOFT. Visiškai nelaidi vandeniui ir vėjui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo savybes. Plėvelė turi išskirtinai storą funkcinį sluoksnį, kurio dėka tampa patvari ir ilgaamžė. Ši difuzinė plėvelė puikiai tinka ventiliuojamiems fasadams ir nesudėtingos konstrukcijos apšiltintiems stogams.

Ruukki 125 FIX - tai difuzinė (kvėpuojanti) stogo plėvelė su dviem lipniomis juostomis bei 3 funkciniais sluoksniais.

Tai tik keletas iš galimų pasirinkimų, kuriuos rasite mūsų kataloge. Gera kaina - tai ką siūlome savo klientams. Tiesa, mūsų e-parduotuvėje dažnai yra taikomos ir akcijos, o jų metu difuzinės plėvelės kainuos dar pigiau, ženkliai mažesne kaina.

Visas dominančias difuzines membranas greitai ir patogiai galite užsisakyti internetu. Primename, kad esant poreikiui jūsų įsigytas statybines medžiagas pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir visi kiti miestai).

Jei nesate tikri, kokios difuzinės plėvelės jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimą asortimentą, patarsime, ką geriausia pasirinkti.