Pasiūlymai
Srieginis strypas DIN 975 M 5x 1000 4,8 kl., Zn Strypai srieginiai Din 975, cinkuoti
Turime sandėlyje
0.28 € / 1 vnt

Varžtas DIN 931 M 24 x 120 Zn 8,8kl. Varžtai šešiakampe galva (nepilnu sriegiu)
Turime sandėlyje
2.73 € / 1 kg

Srieginis strypas DIN975 M10x2000 4,8 kl., cink. Strypai srieginiai Din 975, cinkuoti
Turime sandėlyje
1.88 € / 1 vnt

Atpigo Kniedės AI/PI 3,2x8 RR32, 50 vnt Kniedės
0.88 € 0.94 € / 1 pak.

Kniedė 3.2x10 Al/Pl 50vnt Kniedės

Poveržlė Din440 M12x44 plati 50 vnt Poveržlės

Varžtas DIN 912 M 5 x 45 Zn 8.8 kl. Varžtai cilindrine galva

Populiariausios prekės
Varžtai norijiniai DIN15237 M10x30 (veržlė,poveržlė,varžtas) Varžtai Din 15237, juodi (norijiniai)

Kniedė 5x14 Pl Kniedės
Turime sandėlyje
0.05 € / 1 vnt

Veržlė DIN934 kl 8 M8-Zn Veržlės

Veržlė DIN 1587 M6 (gaubtinė) Zn 100 vnt Veržlės

Varžtai DIN 933 5,8kl. 6x25 j. Varžtai šešiakampe galva (pilnu sriegiu)

Kniedė 4.0x10 Al/Pl 50 vnt/pakuotė Kniedės

Tvirtinimo elementai (metalo konstrukcijų) 

Tvirtinimo elementai (metalo konstrukcijų) yra kniedės, poveržlės, sraigtai, varžtai, veržlės, vielokaiščiai ir kt.

Kniedė tai vinelė, kuria, užplakant galą, jungiami metaliniai daiktai. Kniedės yra gaminamos iš aliuminio, plieno, skirtingų išmatavimų, skirtingų rūšių. Kniedės gali būti naudojamos įvairių lapinių medžiagų sujungimams. Sujungimas vyksta užtraukimo būdu, specialiu prietaisu. Taip pat kniedės gali būti naudojamos įvairių metalinių konstrukcijų sujungimams.

Poveržlė yra plona plokštelė (dažniausiai skritulio formos) su skyle (dažniausiai centre), kuri taikoma paskirstyti tvirtinimo detalių su sriegiu, pvz., varžtų ar veržlių, apkrovą. Dar poveržlės naudojamos kaip tarpinės, spyruoklės, dilimo atramos, vibracijos slopintuvai (guminės poveržlės), gali nurodyti suveržimo apkrovą arba fiksuoti tvirtinimą.

Poveržles galima suskirstyti į tris grupes: plokščiąsias poveržlės, kurios paskirsto apkrovą ir apsaugo nuo pažeidimo fiksuojamą paviršių arba izoliuoja jį, spyruoklines poveržles, kurios turi ašinį tamprumą ir saugo nuo sujungimo atsilaisvinimo dėl vibracijų ir fiksuojančiąsias poveržles, kurios stabdo sujungimo atsivežimą, neleisdamos detalei su sriegiu suktis.

Dažniausiai poveržlės yra gaminamos iš plieno, nerūdijančio plieno, plastmasės. Tačiau poveržlės gali būti gaminamos ir iš bronzos, žalvario, vario, gumos, geležies, titano ir kt. Poveržlės yra gaminamos cinkuotos, gali būti su guma, skirtingų išmatavimų, skirtingų spalvų, skirtingų paviršių ir kt. Taigi poveržlės yra naudojamos skirtingo skersmens savisriegiams.

Sraigtai yra gaminami skirtingomis galvutėmis ir galais. Sraigtų galvutės gali būti pusapvalės, praplatintos pusapvalės galvutės ir kt., o galai sraigtų gali būti cilindriniai, nuožulnūs, užapvalinti, kūginiai ir kt. Sraigtai pagaminti cinkuoti, tarnaus ilgiau, nerudis. Taip pat sraigtai yra gaminami skirtingų metmenų. Nuo medžiagos į kurią bus sukami sraigtai priklauso ir kokį reikia rinktis

sraigtą. Nuo gamintojo priklauso ir sraigtų kokybė.

Varžtas - tam tikro tipo sriegis, dažniausiai gaminamas iš plieno, naudojamas sujungti kelias detales. Naudojamas statyboje bei montavime. Varžtas susideda iš plieninės galvutės bei apatinės spiralės dalies. Gaminami įvairiausių matmenų.

Taigi tvirtos ir kokybiškos statybinės medžiagos užtikrina ir pastatytų konstrukcijų ilgaamžiškumą, tad verta rinktis tik geriausias medžiagas ir gauti geriausią rezultatą.

Tvirtinimo elementus (metalo konstrukcijų) yra patogu įsigyti internetu, nes galima įsigyti kokybiškas medžiagas ir sutaupyti pinigų naujoms statyboms. Taip pat yra sutaupomi ne tik pinigai, bet ir laikas, nes galima prekes išsirinkti bet kuriuo paros metu, kada turite laisvo laiko ir nereikia gaišti laiko važiuoti iki parduotuvės ir stovėti parduotuvės eilėse.