EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 

Pigūs metalo konstrukcijų tvirtinimo elementai internetu

Naujienos Visos naujienos
Veržlė DIN6334 M5-Zn

Veržlė DIN6334 M5-Zn

Kaina: 0.10 €0.13 €
Žiūrėk ČIA

Veržlė DIN6334 M8-Zn

Kaina: 0.14 €
Žiūrėk ČIA

Veržlė DIN6334 M10-Zn

Kaina: 0.27 €
Žiūrėk ČIA

Veržlė DIN6334 M6-Zn

Kaina: 0.11 €
Žiūrėk ČIA

Veržlė DIN6334 M12-Zn

Kaina: 0.40 €
Žiūrėk ČIA

Vielokaištis DIN 94 5 x 50 cin.

Kaina: 63.17 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Veržlės juodos M-20 smulkiuSR(1.5) #5927

Kaina: 1.47 €1.48 €
Žiūrėk ČIA

Veržlė DIN985 kl 6 M12-Zn

Kaina: 3.22 €
Žiūrėk ČIA

Vielokaištis DIN 94 5 x 40 cin.

Kaina: 52.78 €
Žiūrėk ČIA

Sraigtas DIN 963 M 2,5 x 18 Zn

Kaina: 65.34 €
Žiūrėk ČIA

Kniedė 6x40

Kaina: 0.15 €
Žiūrėk ČIA

Kniedė 6x35

Kaina: 30.05 €
Žiūrėk ČIA
 

Tvirtinimo elementai (metalo konstrukcijų)                                                    

 

 

Tvirtinimo elementai (metalo konstrukcijų) yra kniedės, poveržlės, sraigtai, varžtai, veržlės, vielokaiščiai ir kt.

 

Kniedė tai vinelė, kuria, užplakant galą, jungiami metaliniai daiktai. Kniedės yra gaminamos iš aliuminio, plieno, skirtingų išmatavimų, skirtingų rūšių.  Kniedės gali būti naudojamos įvairių lapinių medžiagų sujungimams. Sujungimas vyksta užtraukimo būdu, specialiu prietaisu. Taip pat kniedės gali būti naudojamos įvairių metalinių konstrukcijų sujungimams.

 

Poveržlė yra plona plokštelė (dažniausiai skritulio formos) su skyle (dažniausiai centre), kuri taikoma paskirstyti tvirtinimo detalių su sriegiu, pvz., varžtų ar veržlių, apkrovą. Dar poveržlės naudojamos kaip tarpinės, spyruoklės, dilimo atramos, vibracijos slopintuvai (guminės poveržlės), gali nurodyti suveržimo apkrovą arba fiksuoti tvirtinimą.

 

Poveržles galima suskirstyti į tris grupes: plokščiąsias poveržlės, kurios paskirsto apkrovą ir apsaugo nuo pažeidimo fiksuojamą paviršių arba izoliuoja jį, spyruoklines poveržles, kurios turi ašinį tamprumą ir saugo nuo sujungimo atsilaisvinimo dėl vibracijų ir fiksuojančiąsias poveržles, kurios stabdo sujungimo atsivežimą, neleisdamos detalei su sriegiu suktis.

 

Dažniausiai poveržlės yra gaminamos iš plieno, nerūdijančio plieno, plastmasės. Tačiau poveržlės gali būti gaminamos ir iš bronzos, žalvario, vario, gumos, geležies, titano ir kt. Poveržlės yra gaminamos cinkuotos, gali būti su guma, skirtingų išmatavimų, skirtingų spalvų, skirtingų paviršių ir kt. Taigi poveržlės yra naudojamos skirtingo skersmens savisriegiams.

 

Sraigtai yra gaminami skirtingomis galvutėmis ir galais. Sraigtų galvutės gali būti pusapvalės, praplatintos pusapvalės galvutės ir kt., o galai sraigtų gali būti cilindriniai, nuožulnūs, užapvalinti, kūginiai ir kt. Sraigtai pagaminti cinkuoti, tarnaus ilgiau, nerudis. Taip pat sraigtai yra gaminami skirtingų metmenų. Nuo medžiagos į kurią bus sukami sraigtai priklauso ir kokį reikia rinktis

sraigtą. Nuo gamintojo priklauso ir sraigtų kokybė.

 

Varžtas - tam tikro tipo sriegis, dažniausiai gaminamas iš plieno, naudojamas sujungti kelias detales. Naudojamas statyboje bei montavime. Varžtas susideda iš plieninės galvutės bei apatinės spiralės dalies. Gaminami įvairiausių matmenų.

 

Taigi tvirtos ir kokybiškos statybinės medžiagos užtikrina ir pastatytų konstrukcijų ilgaamžiškumą, tad verta rinktis tik geriausias medžiagas ir gauti geriausią rezultatą.

 

Tvirtinimo elementus (metalo konstrukcijų) yra patogu įsigyti internetu, nes galima įsigyti kokybiškas medžiagas ir sutaupyti pinigų naujoms statyboms. Taip pat yra sutaupomi ne tik pinigai, bet ir laikas, nes galima prekes išsirinkti bet kuriuo paros metu, kada turite laisvo laiko ir nereikia gaišti laiko važiuoti iki parduotuvės ir stovėti parduotuvės eilėse.