EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 

Pigūs metalo konstrukcijų tvirtinimo elementai internetu

Naujienos Visos naujienos

Varžtas DIN931 8,8kl. 16x90-Zn

Kaina: 2.88 €
Žiūrėk ČIA

Kniedė 8x20

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.09 €
Žiūrėk ČIA

Veržlė DIN 1587 M6 (gaubtinė) Zn 100 vnt

Kaina: 7.50 €
Žiūrėk ČIA

Srieginis strypas DIN975 M10x2000 4,8 kl., cink.

Kaina: 2.02 €
Žiūrėk ČIA

Srieginis strypas DIN975 M12x2000 4,8 kl., cink.

Kaina: 2.86 €
Žiūrėk ČIA

Srieginis strypas DIN 975 M 30 x 1000 4,8 kl., Zn

Kaina: 9.90 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Poveržlė DIN125 M20-Zn 50vnt

Kaina: 3.97 €
Žiūrėk ČIA

Varžtas DIN931 8,8kl. 20x65-Zn

Kaina: 2.06 €
Žiūrėk ČIA

Varžtas DIN931 8,8kl. 20x90-Zn

Kaina: 2.54 €
Žiūrėk ČIA

Veržlė DIN 1587 M4 (gaubtinė) Zn 100 vnt

Kaina: 2.80 €
Žiūrėk ČIA

Veržlė DIN 1587 M6 (gaubtinė) Zn 100 vnt

Kaina: 7.50 €
Žiūrėk ČIA

Kniedės AI/PI 3,2x8 ; 4x8 RAL 8017 50 vnt

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.78 €
Žiūrėk ČIA
 

Tvirtinimo elementai (metalo konstrukcijų)                                                    

 

 

Tvirtinimo elementai (metalo konstrukcijų) yra kniedės, poveržlės, sraigtai, varžtai, veržlės, vielokaiščiai ir kt.

 

Kniedė tai vinelė, kuria, užplakant galą, jungiami metaliniai daiktai. Kniedės yra gaminamos iš aliuminio, plieno, skirtingų išmatavimų, skirtingų rūšių.  Kniedės gali būti naudojamos įvairių lapinių medžiagų sujungimams. Sujungimas vyksta užtraukimo būdu, specialiu prietaisu. Taip pat kniedės gali būti naudojamos įvairių metalinių konstrukcijų sujungimams.

 

Poveržlė yra plona plokštelė (dažniausiai skritulio formos) su skyle (dažniausiai centre), kuri taikoma paskirstyti tvirtinimo detalių su sriegiu, pvz., varžtų ar veržlių, apkrovą. Dar poveržlės naudojamos kaip tarpinės, spyruoklės, dilimo atramos, vibracijos slopintuvai (guminės poveržlės), gali nurodyti suveržimo apkrovą arba fiksuoti tvirtinimą.

 

Poveržles galima suskirstyti į tris grupes: plokščiąsias poveržlės, kurios paskirsto apkrovą ir apsaugo nuo pažeidimo fiksuojamą paviršių arba izoliuoja jį, spyruoklines poveržles, kurios turi ašinį tamprumą ir saugo nuo sujungimo atsilaisvinimo dėl vibracijų ir fiksuojančiąsias poveržles, kurios stabdo sujungimo atsivežimą, neleisdamos detalei su sriegiu suktis.

 

Dažniausiai poveržlės yra gaminamos iš plieno, nerūdijančio plieno, plastmasės. Tačiau poveržlės gali būti gaminamos ir iš bronzos, žalvario, vario, gumos, geležies, titano ir kt. Poveržlės yra gaminamos cinkuotos, gali būti su guma, skirtingų išmatavimų, skirtingų spalvų, skirtingų paviršių ir kt. Taigi poveržlės yra naudojamos skirtingo skersmens savisriegiams.

 

Sraigtai yra gaminami skirtingomis galvutėmis ir galais. Sraigtų galvutės gali būti pusapvalės, praplatintos pusapvalės galvutės ir kt., o galai sraigtų gali būti cilindriniai, nuožulnūs, užapvalinti, kūginiai ir kt. Sraigtai pagaminti cinkuoti, tarnaus ilgiau, nerudis. Taip pat sraigtai yra gaminami skirtingų metmenų. Nuo medžiagos į kurią bus sukami sraigtai priklauso ir kokį reikia rinktis

sraigtą. Nuo gamintojo priklauso ir sraigtų kokybė.

 

Varžtas - tam tikro tipo sriegis, dažniausiai gaminamas iš plieno, naudojamas sujungti kelias detales. Naudojamas statyboje bei montavime. Varžtas susideda iš plieninės galvutės bei apatinės spiralės dalies. Gaminami įvairiausių matmenų.

 

Taigi tvirtos ir kokybiškos statybinės medžiagos užtikrina ir pastatytų konstrukcijų ilgaamžiškumą, tad verta rinktis tik geriausias medžiagas ir gauti geriausią rezultatą.

 

Tvirtinimo elementus (metalo konstrukcijų) yra patogu įsigyti internetu, nes galima įsigyti kokybiškas medžiagas ir sutaupyti pinigų naujoms statyboms. Taip pat yra sutaupomi ne tik pinigai, bet ir laikas, nes galima prekes išsirinkti bet kuriuo paros metu, kada turite laisvo laiko ir nereikia gaišti laiko važiuoti iki parduotuvės ir stovėti parduotuvės eilėse.