Segmentinės tvoros juostos | Kainos, akcijos


Tvoros juostos - idealus sprendimas, norintiems susikurti daugiau jaukumo ir privatumo savo namų kieme. Siūlome įsigyti populiariausių matmenų ir spalvų juostas segmentinei ar tinklinei tvorai uždengti. Jos taip pat puikiai tinka atitvarams ar balkonams.

 

Juostos pagamintos iš kokybiškų medžiagų (polipropileno ar PVC), yra atsparios aplinkos poveikiui, todėl tarnauja žymiai ilgiau. Tokia juosta uždengta segmentinė tvora apsaugo kiemą nuo stiprių vėjo gūsių, slopina gatvės triukšmą. Tvoros juostos sumontuojamos itin paprastai.

 

Norite dar labiau sutaupyti? Sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai taikome akcijas, o jų metu tvoros juosta su nuolaida kainuos pigiau, ją įsigysite mažesne kaina. Užsisakykite internetu, o mes jūsų išsirinktas prekes pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.

 

 

Juosta segmentinėms tvoroms 19x255cm, Pilkos spalvos Tvorų aksesuarai

Juosta segmentinėms tvoroms 19x255cm, Rudos spalvos Tvorų aksesuarai

Juosta segmentinėms tvoroms 19x255cm, Žalios spalvos Tvorų aksesuarai

Juosta tvorai 190mm x 35 m + 28 klipsai (žalios spalvos) Tvorų aksesuarai
Turime sandėlyje
19.87 € / 1 pakuotė

Atpigo Juosta tvorai PREMIUM 190 mm x 26 m (700 g/m2) - žalios spalvos Tvorų aksesuarai

Atpigo Juosta tvorai PREMIUM 190 mm x 26 m (700 g/m2) - rudos spalvos Tvorų aksesuarai

Atpigo Juosta tvorai PREMIUM 190 mm x 26 m (700 g/m2) - šviesiai pilkos spalvos Tvorų aksesuarai

Atpigo Juosta tvorai PREMIUM 190 mm x 26 m (700 g/m2) - pilkos spalvos Tvorų aksesuarai

Tvoros juosta MIKKO Rattan, MK-03 grafitas 4,75 cm Tvorų aksesuarai


Segmentinės tvoros uždengimo juosta yra puikus sprendimas norintiems turėti daugiau privatumo savo namų kieme, taip pat uždengti komercinio ar pramoninio objekto (sandėlio, gamybinio, logistikos ar kito pastato) teritoriją. Įprastai šio tipo juostos yra skirtos tvoros segmentams dengti, tačiau taip pat puikiai tinka ir tinklinei tvorai, įvairiems strypinio tipo atitvarams, pertvaroms. Tvoros juosta dengta tvora apsaugo teritoriją nuo stiprių vėjo gūsių, sumažina iš gatvės sklindantį triukšmą, saugo nuo dulkių ir šiukšlių patekimo.

Mūsų parduotuvės kataloge rasite platų, įvairaus tipo, spalvų (žalia, ruda, pilka ir kitos) ir matmenų (190 mm; 47.5 mm) tvoros juostų pasirinkimą. Jos gali būti dviejų tipų - PVC tvoros juostos arba PP tvoros juostos. Pastarojo tipo yra gaminamos iš tvirto ir ilgaamžio polipropileno (PP). Ši medžiaga yra itin atspari UV spinduliams, temperatūros svyravimams ir kitiems neigiamiems aplinkos veiksniams.

Jei nesate tikri, kokios tvoros juostos segmentams uždengti jums reikia, pasitarkite su mumis. Papasakosime apie turimus variantus, patarsime, koks sprendimas geriausiai tiktų. Primename, kad tvoros juostą užsisakyti greitai ir patogiai galite internetu. Prekes pristatome į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.