Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Šakų smulkintuvas ALTRAD ALF 2800 Silent

Kaina: 397.91 €

Medienos smulkintuvas 2400W, Ø40mm POWEG5011 POWERPLUS EG

Kaina: 167.79 €

Šakų smulkintuvas MAKITA UD2500 .

Kaina: 315.21 €

Benzininis šakų smulkintuvas HECHT 6421

Kaina: 785.06 €

Elektrinis šakų smulkintuvas HECHT 624

Kaina: 144.00 €

Malkų skaldyklė SCHEPPACH HL760 + STOVAS, 7T

Kaina: 353.05 €

Benzininis šakų smulkintuvas HECHT 6208

Kaina: 785.51 €

Benzininis šakų smulkintuvas HECHT 6173

Kaina: 452.40 €

Malkų skaldytuvas elektrinis CELTIS 80 E TM

Kaina: 1182.27 €

Elektrinė malkų skaldyklė Hecht 6070

Kaina: 618.00 €

Malkų skaldytuvas elektrinis BELL SPV 9 PLUS B&S

Kaina: 1856.94 €

Elektrinė malkų skaldyklė HECHT 676

Kaina: 427.20 €

Malkų Skladytuvas elektrinis BELL SPV 7 Plus E

Kaina: 1295.66 €

Malkų Skaldytuvas benzininis BELL SP 21 B&S

Kaina: 1351.63 €

Smulkintuvas Bosch AXT Rapid 2200 Blade Shredder (40 mm Cutting Capacity)

Kaina: 259.19 €

Elektrinis šakų smulkintuvas 2800W Grizzly GHS 2842 B Silent

Kaina: 295.00 €

Elektrinis šakų smulkintuvas HECHT 6284 XL

Kaina: 200.00 €

Elektrinis šakų smulkintuvas HECHT 6285 XL

Kaina: 258.00 €
 
 

Šakų smulkintuvas – pagalba sode!

Medeliai, krūmai bei kiti panašaus pobūdžio augalai reikalauja nemažai priežiūros. Ne tik siekiant, kad jie atrodytų estetiškai, tačiau ir norint, kad jie vestų vaisius. Reguliarus šakų genėjimas – kasmetinis, o kai kuriems augalas net ir kasmėnesinis darbas, kuris gali padėti pasiekti kur kas našesnius augalo rezultatus.

Suprantama, kad nugenėjus medžius lieka labai daug šakų, kurių paprasčiausiai nėra kur dėti, dažnai ilgą laiką užima vietą, o visi puikiai žinome, kad jų deginimas kiemuose ir soduose nėra legalus, tad neužsitraukite aplinkosaugininkų rūstybės. Tokiu atveju šakų smulkintuvai yra geriausias pagalbininkas, kuris padės tinkamai pasirūpinti Jums nebereikalingo augalo liekanomis.

Efektyviai veikiantys malkų smulkintuvai geba greitai ir sėkmingai susmulkinti ne tik šakas, tačiau ir kitas organines medžiagas, kad tvarkymasis sode ir savo miškelyje būtų greitas ir paprastas. Svarbiausia, kad susmulkinta mediena gali būti panaudojama kaip trąša įvairiausiems augalams arba formuojant kompostą, kurias medžių šakelių likučiai bus labai naudingi.

B-a.eu siūlo tiek šakų smulkintuvus, tik malkų kapokles. Tiek vieni, tiek kiti padės šakų priežiūros darbus padaryti kur kas paprastesniais ir likusias organines medžiagas tikslingai panaudoti. Užsisakius internetu produkcija, kad ir kokio ji dydžio, bus pristatyta iki Jums tinkamiausio adreso. Kaina internetu – pigesnė, kadangi pamatyti akcijas yra paprasčiau. O akcija suteikia įsigyti tai ko reikia – pigiau.

Norėdami rasti Jums labiausiai tinkamą prietaisą – įvertinkite šiuos kriterijus:

  • Veikimo principas. Šakų smulkintuvai gali būti elektriniai, ir gali veikti variklio pagalba. Kad ir kokio tipo techniką aptarinėtume – variklius turintys ir dažniausiai benzinu veikiantys prietaisai visada yra efektyvesni nei tie, kurie veikia naudojant elektros energiją.
  • Pagalba žmogui. Šakų įtraukimo funkcija padeda darbus atlikti kur kas paprasčiau, kadangi tokiu atveju technika pati įtrauks reikalingas šakas. Suprantama, kad nugenėjus labai daug šakų – jų sukišimas į prietaisą bus tikrai kur kas paprastesnis, jeigu techniką padės tai padaryti. Juk dažnai šakos būna labai plačios, jas sunku paimti, tad papildoma pagalba tikrai praverčia.
  • Įrenginio dydis. Suprantama, kad šakų, kurios bus genėjimas, skersmuo nurodo, kokio tipo įrenginio Jums reikia. Šiuo atveju sunku nusakyti, kokias šakas reikės susmulkinti. Siekdami paprastumo paprasčiausiai apgalvokite, kaip dažnai įranga Jums bus reikalinga. Nuo tokios, kurį naudojama reguliariai ir aktyviai iki tokios, kurios reikia kartais, tad nebūtina pirkti labai didelių matmenų įrangą.
  • Kur keliaus skiedros? Būtinai pasižiūrėkite, ar jūsų pasirinkta technika turės specialų krepšį arba maišą, kur bus laikomos skiedros. Tokiu atveju vėliau perdirbą medžiagą bus galima kur kas paprasčiau panaudoti.
  • Kaina ir gamintojas. Dar vienas svarbus kriterijus, kuris dažniausiai padeda žmonėms paprasčiau apsispręsti, ar konkretus šakų smulkintuvas tinka – gamintojas bei kainoraščiai. Kadangi mes siūlome labai platų pasirinkimą, tai užtikrina, kad kiekvienas susiras jam labiausiai tinkamą alternatyvą. Papildomai siūlome įvertinti tai, kad pasitarę su mūsų konsultantais, kur kas greičiau rasite tinkamiausią kokybę. Taigi, susisiekite ir kartu rasime tai, kas Jums tinka labiausiai.
  • Akustikos požymiai. Suprantama, kad norint pačio tinkamiausio įrenginio - įvertinti akustikos  aspektus taip pat visada labai verta. Geriausia rinktis tokį prietaisą, kuris skleidžia kuo mažiau triukšmo. Tokiu atveju nepyks kaimynai, tuomet kai dirbate namuose, ir žvėreliai, kai darbai atliekami miške.

Tinkamas šakų smulkintuvas – kur kas greitesnis ir paprastesnis darbas, kuris Jums leis greitai panaikinti nebereikalingas šakas!