Miegamojo spinta DO1-15 Miegamojo spintos
Turime sandėlyje
244.98 € / 1 vnt

Spinta Viki 5 Miegamojo spintos
Turime sandėlyje
175.98 € / 1 vnt

Atpigo Spinta Azteca Trio SZF3D/21/18 balta blizgi Miegamojo spintos
459.32 € 520.00 € / 1 vnt

Spinta Barcelona 50B Miegamojo spintos
169.98 € / 1 vnt

Spinta Samba 1 Prieškambario spintos
149.98 € / 1 vnt

Spinta su lentynomis Inez Plus 26 Miegamojo spintos

Spinta Inez Plus 3 Miegamojo spintos
139.98 € / 1 vnt

Spinta Magic 5 Miegamojo spintos
209.98 € / 1 vnt

Spinta Aleksander 1 su veidrodžiu Miegamojo spintos

Spinta 3-jų durų Maximus M3 Miegamojo spintos

Spinta Fill 1 Miegamojo spintos
209.98 € / 1 vnt

Spinta BARCELONA 50B su veidrodžiu Miegamojo spintos

Spinta Wenecja 1 MC su veidrodžiu Miegamojo spintos

Spinta Wenecja 1 MC Miegamojo spintos
299.98 € / 1 vnt

Spinta SMART 3 be veidrodžio Miegamojo spintos

Spinta Aleksander 4 su veidrodžiu Miegamojo spintos

Spinta Hugo 10 Miegamojo spintos
239.99 € / 1 vnt

Spinta Maximus 37 Miegamojo spintos
289.98 € / 1 vnt

Kaip išsirinkti kokybišką miegamojo spintą?

Kalbant apie miegamojo spintos pasirinkimą, tikriausiai kiekvienam patiktų turėti kuo daugiau vietos susidėti daiktams, bet, kad ir kaip būtų gaila, erdvė yra ribota. Ne visi galime sau leisti atskirą kambarį drabužinei, bet, laimei, galime įsigyti gražią ir stilingą spintą, kuri ne tik suteiks taip trokštamos vietos daiktams, bet ir papuoš kambarį.

Yra begalė variantų, iš kurių galima rinktis, todėl sudarėme šį vadovą, kad priimti sprendimą jums būtų lengviau.

Tipas

Dviejų durų spintos

Tai populiariausias spintos tipas, kuris gali būti kelių modifikacijų: su drabužių kabykla per visą ilgį, arba padalintas į dvi dalis – lentynas vienoje ir drabužių kabyklą kitoje pusėje. Gana dažnai tokio tipo spinta virš arba po drabužių kabykla turi vieną ar kelias lentynas. Kitas neretai pasitaikantis variantas – vienas ar daugiau stalčių spintos apačioje.

Trijų / keturių durų spintos

Dėl savo dydžio, šios spintos gali pasiūlyti kur kas daugiau daiktų organizavimo ir sandėliavimo galimybių. Paprastai tokios spintos turi ilgą drabužių kabyklą, užimančią 2/3 spintos pločio, o trečios / ketvirtos durys slepia lentyną. Galimas ir atvirkštinis variantas – kabykla per vienų durų plotį, o lentyna – likusioje spintos dalyje. Kaip ir dviejų durų tipas, šios spintos gali turėti viršutines arba apatines lentynas bei stalčius apačioje. Viskas priklauso nuo konkretaus spintos modelio.

Stumdomų durų spintos

Jų yra dviejų rūšių: įmontuojamos, užimančios visą sienos plotą arba žemesnės, laisvai statomos. Stumdomų durų spintos yra labai praktiškos ir idealiai tinka nedidelėms patalpoms – jums nebereiks jaudintis ar užteks vietos atidaryti spintos duris.

Stilius

Spinta – dominuojantis miegamojo baldas, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą stilių. Stenkitės pasirinkti kažką, kas papildytų kambario interjerą ir atspindėtų jūsų asmenybę.

Blizgi apdaila

Modernus dizainas su baltos ar šviesios spalvos blizgia apdaila gali pagerinti kambario išvaizdą, tuo pačiu įnešant šiuolaikiško stiliaus į jūsų erdvę.

Blizgi juodos ar tamsios spalvos apdaila atrodo drąsiai, dominuojančiai ir prabangiai. Tokia spinta gali būti puikus kambario akcentas, tačiau labiau tinka didesnei erdvei.

Medis

Jei jums labiau prie širdies natūrali medžio šiluma ir jaukumas, rinkitės medžio masyvo baldus. Juos taip pat galėsite rinktis iš įvairių spalvų: pavyzdžiui, šviesaus ąžuolo medis sukurs šviežumo ir erdvumo įspūdį. Savo ruožtu, tamsus ąžuolas įneš daugiau puošnumo ir elegancijos.

Pušis – puikus pasirinkimas, jei esate tradicinės išvaizdos mėgėjas. Pušinių spintų apdaila gali būti labai įvairi: nuo rafinuotų tonų ir antikvarinio stiliaus, iki lakuoto ar dažyto paviršiaus. Visi šie variantai – labai universalūs ir lengvai suderinami su jūsų dekoru.

Dažytas paviršius

Miegamojo spinta dažytu paviršiumi gali atrodyti labai šviežiai ir patraukliai. Tokia apdaila – labai universali, nes ją lengva derinti beveik bet kokioje aplinkoje. Jei mėgstate dažnai atnaujinti savo miegamąjį, ypač keisti sienų spalvas, rinkitės baltą spintą – ji puikiai derės bet kokios spalvos interjere.

Apie ką dar vertėtų pagalvoti?

Dydis

Nepamirškite objektyviai įvertinti savo miegamojo dydžio ir erdvės, kurioje norite patalpinti savo naująją drabužių spintą. Atidžiai išmatuokite būsimos spintos vietą, kad galėtumėte palyginti šiuos išmatavimus su tais, kurie pateikti prekės aprašyme. Apžiūrėkite supančią erdvę: įsitikinkite, kad galėsite laisvai atidaryti spintos duris bei stalčius. Jei vietos mažoka, verčiau pasirinkite spintą stumdomomis durimis.

Biudžetas

Visų mūsų biudžetai skirtingi, todėl, renkantis naujus baldus, reiktų į jį atsižvelgti. Atsiminkite, kad drabužių spinta yra vienas pagrindinių miegamojo baldų ir būtina daiktų bei drabužių talpykla. Dėl šios priežasties tikriausiai norėtumėte, kad jūsų naujoji spinta būtų patvari ir atlaikytų laiko testą. Atsižvelgdami į tai, skirkite didžiausią pinigų sumą, kokią galite sau leisti, kad įsigytumėte kokybišką spintą, atitinkančią jūsų lūkesčius.

Tikimės, kad ši informacija jums bus naudinga, ir primename, kad viena geriausių vietų įsigyti miegamojo spintą internetu – parduotuvė b-a.eu. Čia rasite gausų miegamojo ir kitų baldų pasirinkimą, patrauklias kainas, didžiules nuolaidas, akcijas ir greitą bei patogų pristatymą tiesiai į namus. Pirkti internetu – pigiau ir patogiau!