Atpigo Lauko stalas Mosler Lauko stalai
99.00 € 120.12 € / 1 vnt

Atpigo Staliukas Tina Lauko stalai
29.99 € 34.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko stalas Mobil Lauko stalai
72.00 € 77.75 € / 1 vnt

Atpigo Lauko stalas Master Lauko stalai
144.00 € 152.42 € / 1 vnt

Atpigo Apvalus lauko stalas Midas Lauko stalai
85.00 € 89.98 € / 1 vnt

Lauko stalas Falcon Lauko stalai
140.00 € / 1 vnt

Lauko staliukas GARDENA Lauko stalai
Išparduota
Buvusi kaina: 75.00 €

Lauko staliukas SM006 Lauko stalai
Išparduota
Buvusi kaina: 276.80 €

Lauko staliukas SM005 Lauko stalai
Išparduota
Buvusi kaina: 211.21 €

Vežimėlis Amalfi Lauko stalai
Išparduota
Buvusi kaina: 38.99 €

Lauko staliukas SM003 Lauko stalai
Išparduota
Buvusi kaina: 172.50 €

Lauko staliukas SM002 Lauko stalai
Išparduota
Buvusi kaina: 153.74 €

Ratano staliukas Indira Svetainės staliukai
Išparduota
Buvusi kaina: 57.20 €

Pintas polipropileno stalas Urano Lauko stalai
Išparduota
Buvusi kaina: 70.35 €

Plastikinis ovalus stalas Sorrento Lauko stalai
Išparduota
Buvusi kaina: 23.98 €

Lauko staliukas SM001 Lauko stalai
Išparduota
Buvusi kaina: 217.64 €

Apvalus sulankstomas stalas, 80x74 Lauko stalai
Išparduota
Buvusi kaina: 60.88 €

Lauko stalai ir staliukai gera kaina


Sušilus orams žymiai daugiau laiko praleidžiame savo terasoje, namų ar sodybos kieme, galiausiai balkone. Neatsiejamas vasaros atributas yra ir šeimos pusryčiai ar pietūs bei vakarėliai su draugais gryname ore. Tiesa, tam, kad visi patogiai sutilptų yra reikalingas lauko stalas. Nesvarbu, ar tai būtų didelis ar mažas, apvalus ar sulankstomas - visus juos rasite B-a.eu parduotuvės kataloge. Mūsų asortimentą sudaro stilingo dizaino, įvairių dydžių ir formų lauko stalai terasai, balkonui, sodo kiemui, taip pat lauko kavinėms, restoranams ir kitoms lauko poilsio erdvėms. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis tiek kompaktiškus, nedidelius staliukus, tiek didelius lauko stalus, kurie gali sutalpinti 8 ar 10 asmenų.

Lauko stalai gali būti mediniai, plastikiniai, metaliniai bei pagaminti iš šių medžiagų derinių. Dizaino bei formų įvairovė taip pat yra labai plati - pailgi, kvadratiniai, stačiakampiai lauko stalai, sulankstomi ir įprasti. Platus pasirinkimas leidžia kiekvienam pirkėjui surasti tai, kas jam yra reikalinga. Ir nors daugelis nori įsigyti lauko stalą pigiau, tačiau ne visada šis kriterijus turėtų būti lemiamas. Mūsų manymu, visų svarbiausia yra pačio baldo kokybė, dėvėjimosi savybės bei ilgaamžiškumas. Juk pigus lauko stalas nebūtinai bus pagamintas iš patvarių medžiagų, jis gali greičiau nusidėvėti, prarasti išvaizdą ir po kurio laiko jį reikės pakeisti nauju. Apie tai, kokie yra lauko stalai, jų kainos ir ką geriausia pasirinkti savo terasai, balkonui ar kiemui apžvelgsime šiame pirkimo vadove.

Plastikiniai lauko stalai


Tai vienas iš pigiausių galimų pasirinkimų. Nors patvarumu ir nusileidžia metaliniams ar mediniams lauko stalams, tačiau jei reikia tiesiog paprasto, pigaus sodo stalo, tai gali tikrai būti neprastas pasirinkimas. Tiesa, plastikinės stalo kojos nėra tokios stabilios ir tvirtos, atsirėmus gali sulinkti. Tad vienas didžiausių trūkumų, kad plastikinis lauko stalas negali atlaikyti didesnės apkrovos, reikėtų saugoti, kad niekas ant jo neatsisėstų. Be to, jei medines ar metalines stalo kojas dar galima sutvarkyti, tai sulūžusią plastikinio stalo koją sutvarkyti bus praktiškai neįmanoma ir toks plastikinis lauko stalas nebegalės atlikti savo funkcijos.

Metaliniai lauko stalai


Tai žymiai tvirtesni, smūgiams ir pažeidimams atsparesni lauko stalai. Be to, jie yra gaminami įvairiausių stilių, spalvų, taip pat derinami su kitomis medžiagos. Mūsų kataloge esantys aliuminio ar plieninio korpuso lauko stalai gali būti su saugiu stikliniu stalviršiumi, taip pat apipinti sintetinio ratano pyne, kuri ne tik užtikrina baldo stabilumą, mechaninį atsparumą, bet ir yra atspari įvairioms kenksmingoms oro sąlygoms. Iš sintetinio ratano medžiagos pagaminti lauko stalai nebijo lietaus, drėgmės, UV saulės spindulių, temperatūros pokyčių. Tokius baldus galima nesibaiminant sandėliuoti nešildomose patalpose žiemos metu. Be to, sintetinio ratano pynė sukuria stalui unikalų, originalų stilių. Pastaruoju metu tokie metaliniai lauko stalai su ratano pyne tapo vienu iš populiariausių pasirinkimų ir dėl savo ilgaamžiškumo.

Sulankstomi lauko stalai taupantiems vietą


Jei neturite itin daug vietos baldų sandėliavimui, tokiu atveju sulankstomas lauko stalas yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Be to, jį galima žymiai paprasčiau transportuoti automobiliu į norimą vietą, nes nereikia išrinkti ir vėl jo surinkti. Taip sutaupoma nemažai laiko. Nedidelis sulankstomas lauko staliukas balkonui taip pat yra gana dažnas pasirinkimas. Juk ne visi turi didelius balkonus, kuriuose tilptų įprastas baldas, tad kompaktiško dydžio lauko stalas balkonui su galimybę jį sulankstyti nenaudojant yra išties sumanus sprendimas.

Kriterijai, nusakantys koks yra kokybiškas lauko ar sodo stalas bei į ką atkreipti dėmesį perkant


Matmenys, stilius, patogumas ir medžiagos, iš kurių yra pagamintas lauko stalas yra svarbiausi kriterijai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį. Prieš planuojant įsigyti stalą sodui, terasai ar balkonui, pirmiausia reikėtų tiksliai žinoti, kur jį statysite ir kiek vietos tam turite. Lauko stalas terasoje ar balkone neturi užimti visos erdvės, kadangi jums reikės ir vietos kėdėms sustatyti, o galiausiai ir pakankamos erdvėms patogiam praėjimui. Tad pirmiausia, pamatuokite turimą laisvą vietą ir įvertinkite, kokio dydžio lauko stalas ten galėtų tilpti. Taip susiaurinsite savo paieškas. Pavyzdžiui, nedidelei terasai ar balkonui lauko stalas greičiausiai turėtų būti kompaktiškų matmenų, galbūt sulankstomas. Jei jūsų terasa yra didelė ar ieškote baldų sodui, tokiu atveju vertėtų rinktis didesnių matmenų stalą, kuris patogiai galėtų sutalpinti visą jūsų šeimą ar draugų kompaniją.

Dizainas taip pat yra svarbus. Kadangi lauko stalai yra gaminami įvairiausių stilių, pasirinkimas yra išties platus. Kaip ir perkant kitus baldus, taip ir lauko stalas sodui ar terasai turi gerai derėti su bendra aplinka. Taip pat rekomenduojame rinktis tik tuos modelius, kurie iš tikro jums patinka. Nebūtina vaikytis madų ir pirkti to, kas jums nėra prie širdies.

Stalo dėvėjimosi savybes ir ilgaamžiškumą apsprendžia medžiagos, iš kurių jis yra pagamintas. Jei norite nusipirkti lauko stalą, kuris tarnaus ne vienerius metus, rinkitės kokybiškų, patvarių medžiagų baldus. Kaip vienas iš galimų variantų gali būti sintetinio ratano pyne apipinti lauko stalai. Ši medžiaga pasižymi puikiomis savybėmis, kadangi buvo specialiai sukurta lauko baldams. Jos atsparumas aplinkos poveikiui yra žymiai didesnis, tad ir tarnavimo trukmė pailgėja ne vieneriais metais.

Baldo kokybę taip pat gali nusakyti ir jo gamintojas. Rekomenduojame rinktis patikrintų, ilgametę patirtį sukaupusių, žinomų gamintojų produkciją. Pavyzdžiui, mūsų parduotuvės kataloge rasite Bello Giardino ir Halmar lauko stalus. Šių gamintojų produkcija išsiskiria ne tik dizaino sprendimais, bet ir kokybe.

Lauko stalai internetu - kaip įsigyti pigiau


B-a.eu parduotuvės katalogą formuojame taip, kad galėtume patenkinti kiekvieno individualaus kliento poreikius. Todėl čia rasite platų sodui, terasai ar balkonui skirtų lauko stalų asortimentą už gerą kainą. Nesvarbu, ar jums reikalingas didelis lauko valgomojo komplektas, nedidelis apvalus staliukas ar sulankstomas lauko stalas - visus šiuos pasiūlymus už nedidelę kainą rasite mūsų parduotuvėje internete. Jei norite sutaupyti ir įsigyti pigiau - sekite pasiūlymus. Dažnai yra vykdomos įvairios akcijos, o jų metu lauko stalai su nuolaida kainuoja pigiau, ženkliai mažesne kaina. Daugelis stalų, kaip ir kiti lauko baldai taip pat parduodami ir išsimokėtinai (lizingu).

Užsisakykite greitai ir paprastai jums patinkantį lauko stalą internetu ir mes pristatysime jį į bet kurį miestą visoje Lietuvoje. Jei nesate tikri, koks lauko stalas jums geriausiai tiktų ar norite priderinti lauko kėdes prie jo - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, jų privalumus ir skirtumus, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Susikurkite unikalią poilsio oazę su kokybiškais lauko baldais!