Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Karučiai internetu

Karutis Hervin Garden LUT150 , 100lit 150 kg cinkuotas pripučiamas ratsa 4,00x8

Kaina: 36.02 €
Žiūrėk ČIA

Karutis HERVIN LX100, 100 l.

Kaina: 51.98 €
Žiūrėk ČIA

Karutis WB 6412

Kaina: 48.90 €
Žiūrėk ČIA

Karutis Hervin (sustiprintas), SLX100, 100l

Kaina: 60.94 €
Žiūrėk ČIA

Karutis HERVIN LX80-2, 80 l.

Kaina: 65.56 €
Žiūrėk ČIA

Praktiškas sodo vežimas - karutis O4

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 98.99 €
Žiūrėk ČIA

Karutis WB 7614, 100 L

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 41.60 €
Žiūrėk ČIA

Ratas be ašies karučiui 4.00-8 (107202)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 9.50 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Karutis: kokį pasirinkti?

Retas karutį naudoja kaip sodo puošmeną, todėl renkasi jį, kaip ir kitus sodo bei daržo įrankius: kiek įmanoma greičiau ir kuo geresne kaina. Dauguma pirkėjų nusprendžia įsigyti karutį tuomet, kai reikia pervežti kokias nors birias medžiagas: kompostą, žemes, skaldą, durpes. Dažnai stimulas tam būna naujas sodo projektas, be minties panaudoti karutį ateityje. Tačiau iš tiesų, karutis – kone būtinas įrankis kiekvienam, bent kiek užsiimančiam sodininkyste ar turinčiam savo daržą. Įpratę dirbti su karučiu, nustebsite, kaip anksčiau be jo apsiėjote. Taigi, jei jau nusprendėte įsigyti šį sodo pagalbininką, pasirinkite tokį, kuris būtų tikrai patogus ir patikimai tarnautų jums ilgus metus. Na o tinkamai pasirinkti padės šis trumpas pirkimo vadovas.

Nuo ko pradėti?

Karučių pasirinkimas – labai platus: plastikiniai, metaliniai, paprasti, novatoriški, cinkuoti, dažyti, vienračiai, dviračiai. Kaip matote, galimybės beveik neribotos. Taip pat reiktų apgalvoti, kur laikysite karutį, kai jis nebus naudojamas. Nedidelio sodo savininkams bei neturintiems garažo ar sandėliuko, karučio išvaizda gali būti svarbi aplinkybė. Ryškiaspalvis karutis gali atrodyti madingas ir išskirtinis, tačiau gali nederėti bendrame sodo kontekste. Kita vertus, jei turite vietą jam laikyti ir jis atitinka jūsų poreikius – kodėl gi ne? Vis dėlto, pernelyg nekrentantis į akis, kokybiškai pagamintas ir patrauklus karutis paprastai yra geriausias pasirinkimas. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad medžiagos, iš kurių pagamintas karutis, būtų kuo atsparesnės aplinkos poveikiui: rinkitės modelį, kurio rėmas yra iš cinkuoto plieno, ne dažyto. Taip pat labai svarbu, kad korpusas būtų pagamintas iš cinkuoto metalo. Jei nusprendėte įsigyti plastikinį karutį, jis turėtų būti iš UV spinduliams atsparios PVC medžiagos.

Metalas ar plastikas?

Cinkuoto metalo karučiai puikiai tinka vežti žemėms, skaldai, mėšlui ar maišams su kompostu. Jie yra triukšmingesni ir dažnai parduodami kaip karučiai statybininkams, taigi yra pritaikyti intensyviam darbui bei sunkiems kroviniams. Dažyto metalo karučiai atrodo subtiliau, tačiau jie ne tokie atsparūs įbrėžimams bei rūdims. Karučiai iš PVC medžiagos yra lengvi ir pakankamai tvirti, tačiau plastikas nuo stipraus smūgio gali skilti, ypač naudojant karutį šaltu oru. Taigi, rinkdamiesi karučio medžiagą, pirmiausia atsižvelkite į savo poreikius ir kam karutis bus naudojamas.

Dydis

Tikriausiai akivaizdu, kad su didesnės talpos karučiu iki komposto krūvos teks keliauti mažiau kartų. Didelis karutis idealiai tinka lengviems kroviniams – lapams, nupjautai žolei ar piktžolėms – gabenti. Kita vertus, tokį karutį prikrovus dirvožemio ar skaldos, jį stumti gali būti sunku, ypač jei jūsų sodas stovi ant šlaito. Dėl šios priežasties rekomenduojama rinktis standartinio dydžio karutį, prie kurio, esant poreikiui, būtų galima prikabinti papildomą maišą, skirtą lengviems kroviniams.

Ratai

Tai viena svarbiausių ir tuo pačiu labiausiai pažeidžiama karučio dalis, todėl į ratus turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį. Ratai su pripučiamomis padangomis puikiai tinka važiuoti bet kokiu paviršiumi, tačiau didžiausia jų problema – pradūrimo galimybė. Pradurtos karučio padangos remontas ar keitimas  jums dažnai atsieis panašiai, kaip ir analogiški mašinos padangos remonto darbai. Dėl šios priežasties verta pagalvoti apie karutį su pradūrimui atspariais, vientisais ratais. Toks karutis beveik toks pat patogus naudoti, kaip ir analogas su pripučiamomis padangomis, jei tik ratas yra pakankamo pločio. Siaurais vientisais ratais sunkiau važiuoti minkšta žeme.

Vienratis ar dviratis?

Pasiūloje galima rasti nemažai karučių su dviem ratais, kurie, pratusiems prie tradicinių vienračių karučių, gali atrodyti neįprastai. Dviratis modelis yra stabilesnis už vienratį ir gali būti labai patogus, jei karučiu daugiausia važinėsite tvirtu bei tiesiu taku. Vis dėlto tokį karutį kur kas sunkiau valdyti posūkiuose, todėl jei darbas reikalauja manevringumo, verčiau rinktis gerai subalansuotą vienratį modelį.

Surinkimas

Patogesnio transportavimo sumetimais, karučiai paprastai parduodami išrinkti, tačiau, sekant pridėtas instrukcijas, juos sukonstruoti nėra sudėtinga. Vis dėlto reiktų žinoti, kad dirbant su dideliais svoriais, silpnai priveržti varžtai gali atsipalaiduoti: dėl šios priežasties, naujai įsigytą karutį konstruokite naudodami tam pritaikytus įrankius. Jei nujaučiate, kad tai jums gali būti per sudėtinga, verčiau rinkitės jau surinktą karutį.

Išvados

Galima drąsiai teigti, kad karutis – nepamainomas sodo bei daržo atributas. Jį pirksite ilgam, todėl būtų protinga investuoti didesnę sumą ir įsigyti kokybišką prekę. Kai turėsite patogų karutį, tiesiog nebeįsivaizduosite sodo darbų be jo. Na o puiki vieta jį įsigyti – internetinė parduotuvė www.b-a.eu. Čia ne tik rasite gausybę modelių, atitinkančių kiekvieno sodininko poreikius, bet ir patogų apsipirkimą ir palankias kainas. Geros vasaros ir malonaus laiko sode!