Sodo vežimėliai, karučiai internetu pigiau - gera kaina


Karučiai ir sodo vežimėliai yra puikus pagalbininkas, kada reikia pervežti sunkesnius krovinius atliekant statybos ar įvairius lauko darbus sode. Nupjauta žolė, žemės, surinktos daržovės ir vaisiai ar įvairios statybinės medžiagos. Visą tai patogiai ir greitai transportuoti padės kokybiškas ir tvirtas karutis. Žinoma, be šių savybių, labai svarbi ir gera kaina. Mūsų parduotuvės kataloge sodo vežimėliai ir karučiai pigiau kainuoja akcijos metu, tad jei norite sutaupyti, sekite pasiūlymus. Na, o kaip tinkamai išsirinkti karutį padės šis trumpas pirkimo vadovas.

Statybiniai karučiai ar skirti sodui?


Pirmiausia, turite žinoti, kam bus naudojamas karutis, kadangi pasirinkimas yra labai platus. Plastikiniai, metaliniai, cinkuoti, dažyti, vienračiai arba dviračiai karučiai. Kaip matote, jie gaminami įvairiausių tipų, medžiagų. Tad renkantis, pirmiausia turite žinoti, kokius darbus planuojate atlikti. Pavyzdžiui, metaliniai, cinkuotos skardos statybiniai karučiai yra idealus pasirinkimas tada, kai vykdote įvairius statybos darbus. Juk jų metu reikės iš vienos vietos į kitą pervežti įvairaus tipo, gana sunkius krovinius. Kadangi statybinis karutis yra naudojamas ypač intensyviai, jis turi gerai atlaikyti apkrovas.

Cinkuoti metaliniai karučiai puikiai tinka vežti žemėms, skaldai, mėšlui ar maišams su kompostu. Jie pritaikyti intensyviam darbui bei sunkiems kroviniams. Dažyto metalo karučiai atrodo subtiliau, tačiau jie ne tokie atsparūs įbrėžimams bei rūdims. Karučiai iš PVC medžiagos yra lengvi ir pakankamai tvirti, tačiau plastikas nuo stipraus smūgio gali skilti, ypač naudojant karutį šaltu oru. Taigi, rinkdamiesi karučio medžiagą, pirmiausia atsižvelkite į savo poreikius ir kam karutis bus naudojamas. Jei darbas bus vykdomas intensyviai, rinkitės cinkuoto plieno, o ne dažyto metalo karutį. Jei nusprendėte įsigyti plastikinį karutį, jis turėtų būti iš UV spinduliams atsparios PVC medžiagos. Tiesa, toks karutis yra tinkamas tik paprastiems sodo darbams.

Karučio talpa ir atlaikoma apkrova taip pat svarbi. Tikriausiai akivaizdu, kad talpesnis karutis leis susikrauti didesnį transportuojamų medžiagų kiekį. Tiesa, karutis turi būti pakankamai tvirtas, kad atlaikytų tokias apkrovas. Įprastai, statybiniai karučiai gerai atlaiko apkrovas iki 150 ar 200 kg (priklausomai nuo modelio), todėl dirbant su tokiu karučiu, būsite tikri, kad jis nesulūš transportavimo metu. Jei sunkių krovinių neplanuojate vežti ir karutis jums reikalingas paprastiems sodo darbams, jums puikiai tiks ir ne toks tvirtas, tačiau pigesnis karutis.

Vienaratis ar dviratis karutis


Pasiūloje galima rasti nemažai karučių su dviem ratais, kurie, pratusiems prie tradicinių vienračių karučių, gali atrodyti neįprastai. Dviratis karutis yra stabilesnis už vienaratį ir gali būti labai patogus, jei karučiu daugiausia važinėsite tvirtu bei tiesiu taku. Vis dėlto, tokį karutį kur kas sunkiau valdyti posūkiuose, todėl jei darbas reikalauja manevringumo, geresnis sprendimas šiuo atveju būtų gerai subalansuotas vienaratis karutis.

Ne mažiau svarbūs yra ir karučio ratai. Galima sakyti, tai viena svarbiausių ir tuo pačiu labiausiai pažeidžiamų karučio dalių, todėl į ratus turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį. Karutis su pripučiamomis padangomis puikiai tinka važiuoti bet kokiu paviršiumi, tačiau didžiausia jų problema - pradūrimo galimybė. Pradurtos karučio padangos remontas ar keitimas kainuos papildomus kaštus. Karučiai su pradūrimui atspariais ratais yra beveik tokie pat patogus krovinių vežimui, kaip ir analogas su pripučiamomis padangomis. Tiesa, toks ratas turi būti pakankamai platus, kad stabiliai važiuotų. Siaurais vientisais ratais sunkiau važiuoti minkšta žeme.

Sodo vežimėliai - alternatyva karučiams


Sodo vežimėlis yra idealus pagalbininkas sodininkystėje ar lauko darbuose. Iš esmės, tai yra keturatis karutis, kuriuo galima patogiai pervežti įvairius daiktus. Sodo vežimėliai yra idealūs transportuoti augalus, daržoves, trąšas, sodo įrankius ir įvairius kitus daiktus. Įprastai tokio karučio šonus galima greitai atlaisvinti ir nulenkti. Sodo vežimėlis yra praktiškas sprendimas, jei nenorite nešioti sunkių daiktų, įrankių, maišų su daržovėmis ar vaisiais. Kokybiškas, keturių ratų sodo vežimėlis bus nepakeičiamas pagalbininkas sode, darže ar kituose lauko darbuose.

Rinkdamiesi turėtumėte atkreipti dėmesį į jo konstrukciją, medžiagos padengimą (pavyzdžiui, ar rėmas dažytas milteliniu būdu, kuris prailgina sodo vežimėlio tarnavimo laiką), kokio dydžio ir tipo yra ratai. Renkantis patikimą ir kokybišką sodo vežimėlį galioja lygiai tokios pat taisyklės kaip ir perkant karutį. Tad jei ieškote protingo sprendimo, kuris palengvins jūsų darbą daržininkystėje, sodo vežimėlis tam puikiai tiks.

Apibendrinant, galima drąsiai teigti, kad karutis yra nepamainomas sodo bei daržo atributas, o kartu ir puikus pagalbininkas statybos darbuose. Jį pirksite ilgam, todėl būtų protinga investuoti didesnę sumą ir įsigyti kokybišką prekę. Mūsų kataloge rasite platų, įvairaus tipo karučių pasirinkimą įvairiems darbams. Esame tikri, kad didelis asortimentas ir žema kaina leis išsirinkti geriausią sprendimą. Įsigyti greitai ir paprastai galite internetu, o mes pristatysime karutį į bet kurį miestą.