Nerf ginklai ir kiti žaisliniai šautuvai vaikams. Vandens šautuvai, minkštos kulkos papildymui, žaisliniai lankai, kardai bei karinė ir policijos apranga. Platus vaikiškų ginklų asortimentas gera kaina. Užsisakykite greitai ir patogiai internetu. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.
Atpigo Minkšti šoviniai BGY59 / Y8621 BOOMco 16 vnt. Žaisliniai ginklai

Atpigo Šoviniai žaisliniam ginklui BBR44 / Y8621 BOOM BOOMco - 16 vnt. Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaislinio ginklo šoviniai BGY57 / Y8621 BOOMco - 16 vnt. Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaislinio ginklo šovinių komplektas Nerf Rebelle Hasbro A8861 Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaislinės kulkos NERF RIVAL 25-ROUND REFILL PACK B1589 Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaislinis ginklas NERF ELITE 2.0 VOLT SD-1 E9952 Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaislinis šautuvas Nerf Doomlands 2169 Persuader Blaster (B4949) Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaislinis ginklas NERF Elite 2.0 Commander E9485 Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaislinis ginklas NERF Super Soaker Fortnite TS-R E6876 Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaislinis ginklas su šoviniais NERF HASBRO A9315 Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaidimas Iššaunančios strėlytės SPY GEAR DART TRAP 20063808 Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaislinis ginklas Nerf Hasbro E2654 Žaisliniai ginklai
29.44 € 33.95 € / 1 vnt

Atpigo Žaislinis šautuvas Blaze Storm su šoviniais Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaislinis ginklas Nerf Elite 2.0 E9527 Shockwave RD-15 Blaster Žaisliniai ginklai

Atpigo Žaislinis šautuvas Nerf Elite 2.0 Warden DB-8 Blaster E9959 Žaisliniai ginklai

Atpigo Šautuvas Nerf BarrelStrike, C0390 Žaisliniai ginklai
30.50 € 34.85 € / 1 vnt

Žaisliniai šautuvai pigiau

Galime pasiūlyti platų įvairaus tipo vaikiškų šautuvų ir kitų ginklų asortimentą. Mūsų parduotuvės kataloge rasite ir itin populiarius Nerf šautuvus su minkštomis kulkomis bei kitų gamintojų atitikmenis šiems ginklams. Vaikams, kurie svajoja tapti Robinais Hudais, puikiai tiks žaisliniai lankai su strėlėmis. Jei nenorite, kad vaikas šaudytų kur papuola, rinkitės vaikiškų ginklų komplektus su taikiniais. Ieškantiems kaip dar labiau pradžiuginti ir nustebinti vaiką, rekomenduojame atkreipti dėmesį į kareivio ar policininko ekipuotes. Šiuose rinkiniuose galima rasti neperšaunamą liemenę, šalmą, žiūronus bei kitus priedus, kurie padės jūsų vaikui dar labiau įsijausti į herojaus rolę. Jei nesate tikri, ką geriausia pasirinkti, trumpai apžvelgsime, kokio tipo vaikiški šautuvai ir kiti ginklai yra mūsų parduotuvės kataloge.

Žaisliniai šautuvai minkštomis kulkomis. Tai vienas populiariausių ir vaikų trokštamiausių žaislų. Tikrai ne paslaptis, kad vaikams, o ypač berniukams itin patinka įsijausti į kareivio, policininko ar kiti herojaus vaidmenį, šaudyti į taikinius ir nugalėti blogiukus. Be to, žaisliniai šautuvai lavina koordinaciją, akies miklumą, susikaupimą. Nerf prekės ženklas yra vienas iš šio žanro žaislų lyderių pasaulyje. Nerf siūlo plačią seriją įvairaus tipo šautuvų vaikams - nuo paprastų pistoletų iki super didelių ginklų. Žinoma, saugumas čia svarbiausia, todėl tokio tipo vaikiški šautuvai yra užtaisomi minkštomis putplasčio kulkomis, kad pataikius nepadarytų žalos.

Kareivio ar policininko kostiumai bei įvairių priedų rinkiniai. Šiuose rinkiniuose galima rasti liemenes, šalmus, akinius bei įvairias kitas ekipuotės dalis. Mėgstantiems kosminę Žvaigždžių karų tematiką, puikiai tiks specialiai tam sukurti rinkiniai su kosminiais šalmais, šviečiančiais kardais ir garsus leidžiančiais ginklais.

Vaikiški lankai su strėlėmis. Šaudymas iš lanko yra puiku pramoga ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Ja galima mėgautis tiek vidaus patalpose, tiek lauke. Lanko strėlytės neturi aštrių galių, yra su specialiais limpančiais antgaliais, todėl šaunant iš lanko ir tiksliai pataikius, strėlytė tiesiog prilips prie paviršiaus, tačiau nepadarys jokios žalos.

Žaisliniai kardai, kirviai. Jūsų vaikas mėgsta Vikingus ar riterius? Tokiu atveju rekomenduojame atkreipti dėmesį į žaislinius kardus bei kitus ginklus, kurie leis jūsų vaikui nusikelti šimtus metų atgal į viduramžių laikus.

Vandens šautuvai. Nėra nieko smagiau, kaip karštą vasaros dieną pasinerti į vandens mūšį. Juo mielai mėgaujasi ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Mūsų kataloge rasite įvairaus tipo vandens šautuvų pasirinkimą.

Vaikiškų ginklų kaina

Pats paprasčiausias žaislinis šautuvas su minkštomis kulkomis kainuoja maždaug 15-20 eurų. Didesni, daugiau funkcijų turintys ginklai žinoma, bus brangesni. Vaikiškas lankas su strėlėmis taip pat kainuoja maždaug nuo 15 eurų. Kario ar policininko kostiumo kaina yra apie 25-30 eurų. Jei norite sutaupyti ir įsigyti dar pigiau - sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai vykdome įvairias akcijas ir nuolaidas, o jų metu vaikiški ginklai parduodami ženkliai mažesne kaina. Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Pirkti internetu pigu ir paprasta!