EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Stogų ir sienų dangos internetu

Naujienos Visos naujienos

Polikarbonato plokštė 6x2100x3000 mm (6.3 kv.m) bronzinė

Kaina: 7.45 €
Žiūrėk ČIA

Polikarbonato plokštė 6x1050x3000 mm (3,15 kv.m) skaidri

Kaina: 6.75 €
Žiūrėk ČIA

Polikarbonato plokštė 10x2100x2000 mm (4,2 kv.m) bronzinis

Kaina: 9.26 €
Žiūrėk ČIA

Polikarbonatas 6x2100x6000 mm 2R skaidrus

Kaina: 8.28 €
Žiūrėk ČIA

Polikarbonato plokštė 10x1050x6000 mm (6,3 kv.m) skaidri

Kaina: 8.70 €
Žiūrėk ČIA

Polikarbonato plokštė 4x2100x2000 mm (4,20 kv.m) skaidri

Kaina: 3.94 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Beasbestinio šiferio lakštas 875x920 Eternit Banga rudas

Kaina: 6.51 €
Žiūrėk ČIA

Trapecinio profilio skarda 18ST/SN (spalvotas poliesteris)

Kaina: 7.09 €
Žiūrėk ČIA

Stogo danga Monterrey FEB Forma Ruukki 40

Kaina: 10.41 €
Žiūrėk ČIA

Trapecinis profilis T20 - Ruukki 30

Kaina: 7.77 €
Žiūrėk ČIA

Čerpinio profilio skarda Borga Elegant (0,45 mm/P20)

Kaina: 6.02 €
Žiūrėk ČIA

Trapecinio profilio skarda Borga BPD18 (0,45mm/P20)

Kaina: 5.99 €
Žiūrėk ČIA
 

Stogų ir sienų dangos internetu

Gyvenimas šiltuose, saugiuose ir ramiuose namuose yra kur kas jaukesnis, tad visiškai natūralu, kad žmonės labai dažnai visą gyvenimą stengiasi renovuoti namus ir suteikti jiems kuo daugiau gyvybės bei jaukumo. O su šiuolaikinėmis priemonėmis galima labai sėkmingai naujam gyvenimui prikelti ir labai senus namus. Svarbiausia, kad jie gali tapti ne tik skoningi, tačiau ir ekonomiški. Reikia pagaliau išdrįsti sutvarkyti savo namus, o su B-a.eu viskas yra labai paprasta ir patogu.

Rinkitės kokybę, kuri leis gyventi kur kas ekonomiškiau bei ekologiškiau.

B-a.eu stogų ir sienų dangos internetu apie labai plačią prekių pasiūlą, tad kiekvienas ras tai, ko ieško, kad gyvenimas būtų kur kas gražesnis.

Beasbestis šiferis

Beasbestis šiferis internetu dažniausiai suvilioja gana nedidele savo kaina, o tuo pačiu funkcionalumas bei kokybė – taip pat aukšto lygmens. Taigi, jis geba savyje suderinti mažos kainos bei aukštos kokybės standartą, kurio dažniausiai ir ieško pirkėjai.

Bituminiai lakštai

Bituminiai lakštai pigiau kainuos tokiu atveju, jeigu palauksite akcijos arba nuolaidos, kuri suteikia galimybę lygiai tokios pat aukštos kokybės produkciją įsigyti mažesnėmis kainomis. Užsisakius reikalingą kiekį iš B-a.eu jau po poros dienų galėsite laukti gaminių, kurie patenkins Jūsų poreikius ir leis džiaugtis kokybišku stogu.

Bituminės čerpelės

Tai estetiškai bene pats patraukliausias pasirinkimas, kuris labai puikiai tinka skirtingo tipo namams. Bituminės čerpelės internetu yra ilgaamžės, tad jomis dengus stogą galėsite bent jau šimtą metų visiškai nesukti galvos dėl stogo dangos, kadangi ji bus labai tvirta, labai kokybiška ir tuo pačiu estetiškai patraukli

Daugiasluoksnės plokštės

Sendwich plokštės internetu yra labai funkcionalios ir plačiai naudojantis tiek dengiant stogą tiek papildomai apsaugant sienas. Lengvas montavimas ir jų funkcionalumas dažniausiai paskatins rinktis šias plokštes, kurios padeda džiaugtis ne tik papildoma šilumos sulaikomo galimybe, tačiau ir termoizoliacijas savybėmis. Tai reiškia, kad tiek fasadas, tiek stogas kvėpuoja, o tai neatsiejama nuo namo ilgaamžiškumo.

Fibra cementinės plokštelės

Fibra cementinės plokštės fasadui internetu pigiau puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi dekoruoti fasadą. Žinoma, šios plokštės padeda džiaugtis ne tik nuostabia išvaizda, tačiau tuo pačiu ir apauga, kuri leidžia apie nieką negalvoti, o džiaugtis šitais ir jaukiais namais, kuriem net lietuviškos žiemos nebus baisios.

Pluoštinio cemento apkala

Pluoštinio cemento apkala Cedral fasadams internetu leis džiaugtis tokiais namais, kokių labiausiai norite. Svarbiausia, kad labai greitai naujam gyvenimui prikels net ir gana senus pastatus.

Prilydomos bituminės dangos

Prilydoma stogo danga yra labai greitas ir paprastas būdas, kuris gali padėti ne tik dekoruoti stogo dangą, tačiau tuo pačiu ir sutekti jai papildomą apsaugą. Kadangi lietuviškas klimatas yra labai permainingas – tokia apsauga yra paprasčiausiai būtina ir kiekvienas norintis gyventi šiltesniuose namuose, turėtų rinktis B-a.eu produkciją.

PVC ir polikarbonato lakštai, stoginės čerpės, stoginės dangos komplektavimo detalės, stoginės skardos lakštai ir daug kitos puikios kokybės ir žemos kainos produkcijos galite rasti B-a.eu. Kai pasirinkimas yra toks platus – kiekvienas ieškantis gali jaustis ramus, kad vieno pirkimo metu ras visas reikalingas priemones, kurios padės gyventi kur kas jaukesniuose namuose ir tuo pačiu džiaugtis mažesniais šildymo kaštais. Juk papildomai apsaugojus stogą bei fasadą – gyvenimas taps kelis kartus pigesnis bei kokybiškesnis.