Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Stogų dangos gera kaina


Namo stogas - viena svarbiausių konstrukcijų, tad ir jam dengti skirtos medžiagos turi būti kokybiškos, patikimos ir ilgaamžės. Galime pasiūlyti itin platų stogų dangos pasirinkimą plokštiems, vienšlaičiams, dvišlaičiams, daugiašlaičiams, mansardiniams ir visų kitų tipų stogams. Mūsų parduotuvės kataloge taip pat rasite dangas, skirtas dengti ūkinius pastatus, pavėsinių, terasų ir įvairių kitų statinių stogus. Atminkite, kad ne visada geriausią stogo dangą vertėtų rinktis tik pagal kainą. Visų svarbiausia yra kokybė ir ilgaamžiškumas. Taip pat reikėtų nepamiršti ir stogo dangos akustinių savybių, ekologiškumo ir galiausiai ekonomiškumo. Žinoma, jei šios savybės jums nėra ypatingai svarbios, rinkitės pigiausią stogo dangą.

Visų tipų stogo dangos asortimentas

Beasbestis šiferis - nebrangi stogo danga, kuri dažniausiai ir suvilioja gana nedidele savo kaina, o tuo pačiu ir gera kokybe. Šiuolaikinis šiferis yra gaminamas iš mišraus sintetinio ir cementinio mišinio ir celiuliozės pluoštų. Lyginant su asbestiniu šiferiu, ši stogo danga yra nekenksminga, be to, atspari korozijai, ugniai, atmosferos pokyčiams. Siūlome įsigyti puikiai rinkoje žinomus, Eternit Klasika ir Agro bei Cedral Gotika ir Banga beasbestinio šiferiu lankstus itin gera kaina. Visą šios stogų dangos asortimentą rasite kategorijoje Beasbestinis šiferis.

Bituminiai lakštai yra dar vienas galimas stogo dangos pasirinkimas. Pavyzdžiui, Guttanit yra pirmieji rinkoje bituminiai banguoti lakštai prisotinti dažų ir sudėtyje neturintys formaldehido. Pilnas lakštų spalvų intensyvumas atsiskleidžia jiems tam tikrą laiką pabuvus ant stogo. Natūralios oksidacijos dėka lakštų paviršius tampa šviesesnis ir spindi. Ši stogo danga išsiskiria savo kaina, taip pat nesudėtingu montavimu. Bituminiai lakštai pigiau kainuos tokiu atveju, jeigu palauksite akcijos arba nuolaidos, kuri suteikia galimybę lygiai tokios pat aukštos kokybės produkciją įsigyti mažesnėmis kainomis.

Dar viena gana populiari stogo danga yra bituminės čerpės. Jos puikiai tinka įvairių gyvenamųjų namų ir kitos paskirties statinių, sudėtingos konfigūracijos ir formos stogams. Nedideli matmenys bei lankstumas leidžia architektams fantazuoti, o statybininkams įgyvendinti sudėtingos formos stogus. Ši stogo danga pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, gera garso izoliacija, lengvu montavimu. Tiesa, norint jas kloti kaip ant stogo, būtina turėti ir orientuotų drožlių plokštės paklotus, kurie padidina stogo įrengimo išlaidas. Žinoma, jei stogas yra nesudėtingos formos, galima stogo įrengimo darbus atlikti ir savarankiškai.

Mūsų parduotuvės kataloge taip pat rasite betonines ir keramines čerpes. Jos gaminamos įvairių formų, skirtingų dydžių, paviršiaus blizgumo, taip pat turi gana platų spalvų pasirinkimo asortimentą. Įprastai pačios populiariausios yra dvibangės čerpės, tačiau priklausomai nuo projekto tipo ir norimo rezultato, mūsų klientai renkasi ir vienos bangos ar plokščias čerpes. Žvelgiant bendrai, ypatingai didelio skirtumo tarp jų nėra, tačiau visgi vienas parametras jas išskiria - tai stogo dangos kaina. Nors keraminės čerpės ne vieną amžių buvo naudojama kaip klasikinė stogo danga, jų kaina bei poreikis turėti panašaus tipo, tačiau pigesnę dangą nulėmė, kad betoninės čerpės buvo sukurtos kaip alternatyva. Mūsų kataloge rasite Benders, Monier, Wienerberger ir kitų žinomų gamintojų produkciją.

Plieniniai stogai taip pat yra gana dažnai sutinkamas sprendimas. Stoginės skardos lakštais yra dengiami įvairiausios paskirties statiniai, o platus šio tipo metalinės stogo dangos pasirinkimas nulemia ir gana nemažą jo populiarumą. Galime pasiūlyti čerpinio bei trapecinio profilio skardas stogams, taip pat lygią skardą.

Patikimų gamintojų stogo danga pigiau ne tik akcijos metu


Parduodame Eternit, Cedral, Ruukki, Benders, Borga, Bilka, Monier, Wienerberger, Icopal, TechnoNicol, Gutta ir kitų žinomų gamintojų produkciją. PVC ir polikarbonato lakštai, čerpės, šiferis, plieninės skardos lakštai ir kita stogo danga bei kokybiškos stoginės dangos komplektavimo detalės mūsų parduotuvės kataloge parduodamos itin geromis kainomis. Esame tikri, kad platus, skirtingų tipų ir gamintojų pasirinkimas leis išsirinkti pačią geriausią dangą stogui. Dažnai yra vykdomos įvairios akcijos bei taikomos nuolaidos, o jų metu kokybiška ir patikima stogų danga kainuos pigiau, ženkliai mažesne kaina.

Užsisakius internetu, reikiamas medžiagas stogams dengti pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą.