Šaligatvio plytelė Hansa 6 (300x300x60) Šaligatvio plytelės
Turime sandėlyje
15.80 € / 1 kv.m

Šaligatvio plytelė Hansa 7 (375x375x70) Šaligatvio plytelės
Turime sandėlyje
19.51 € / 1 kv.m

Kiemo plytelė 300x300x30 Šaligatvio plytelės
20.45 € / 1 kv.m

Šaligatvio plytelė Hansa 8 (375x375x80) Šaligatvio plytelės

Kiemo plytelė 250x250x25 A Šaligatvio plytelės
Išparduota
Buvusi kaina: 18.88 €

Kiemo plytelė 250x250x25 Šaligatvio plytelės
Išparduota
Buvusi kaina: 18.88 €

Šaligatvio plytelės 

Šaligatvio plytelės aplinkai suteikia spalvingumo, tvarkingumo, patogumo.

Šaligatvio plytelės pardavinėjamos įvairiausių spalvų – pilkos, rudos, raudonos, geltonos, žalio ir kt. Tačiau dažniausiai yra perkamos pilkos spalvos plytelės. Pilka spalva yra labai praktiška, nes ant jos mažiau matosi purvas, įbrėžimai ir kt., taip pat jos yra pigesnės. Šaligatvių plytelės gali būti ir daugiaspalvės. Turint kelių spalvų šaligatvio plyteles galima susidėlioti tam tikrą raštą, mozaiką, čia jau priklauso nuo Jūsų fantazijos.

Šaligatvių plytelės yra gaminamos skirtingų išmatavimų.

Šaligatviuose esančios plytelės aplinkai suteikia išskirtinumo, individualumo. Išskirtinai atrodo šaligatvio plytelės su tam tikru ornamentu, sudėliotos iš skirtingų spalvų.

Šaligatvio plytelės ir trinkelės naudojamos šaligatviams, aikštelėms, pėsčiųjų ir dviračių takams, statinių pasieniams grįsti, sutvirtinti šlaitams ir pylimams, įrengti automobilių stovėjimo aikšteles ir kt.

Šaligatvio plytelės gali būti betoninės, ažūrinės ir kt.

Ažūrinės plytelės su žolės arba įvairios skaldos tarpeliais, kuri sudaro maždaug 40% pagrindinio paviršiaus. Talpūs tarpeliai žolei apsaugo ją ir užtikrina sveiką augimą. Šiuos didelio formato elementus lengva ir paprasta kloti. Ažūrinės plytelės netrukdo drėgmei skverbtis į gruntą. Tai plytelės, kurios labai vertingos, norint sukurti tvirtą pagrindą autotransportui, todėl iš šių elementų yra formuojamos automobilių stovėjimo aikštelės. Dėl šių plytelių išskirtinių savybių, jos ypač dera parkuose. Šių ažūrinių plytelių ertmės gali būti užsėtos žole, smulkia skalda, smėliu ar panašiai.

Taigi ažūrinės plytelės skirtos sutvirtinti šlaitams ir pylimams, įrengti automobilių stovėjimo aikšteles.

Taigi jeigu reikalingas didelis kiekis šaligatvio plytelių, jas patogu užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galima rinktis iš plataus asortimento, sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis papildomu pristatymo transportu ir kt.