Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Vielinės tinklinės tvoros ir tvorų tinklai internetu


Kiekvienas turintis nuosavą teritoriją dažniausiai siekia maksimalaus jos saugumo. Juk nesinori, kad į teritoriją galėtų laisvai patekti pašaliniai asmenys ar klaidžioti laukiniai žvėrys. Ir jokio skirtumo, ar tai būtų sodo namelio ar pramoninio objekto teritorija, sporto aikštynas ar kita teritorija - poreikis ją apsitverti nebrangia, kokybiška, tvirta tvora visada bus. Žinoma, segmentinės tvoros yra tikrai patikimas sprendimas, bet ne visada tam yra poreikis ar finansinės galimybės. Tad kaip alternatyva yra pasirenkamas kitas sprendimas - tai tinklinės tvoros.

Jos yra gana paprastai ir greitai montuojamos, o sąlyginai nedidelė kaina lemia ir tokio pasirinkimo populiarumą. Tinklines arba dar kitaip vadinamas vielines tvoras sudaro stulpai ir metalinis įtempiamas tinklas, parduodamas juostomis. Jei nuspręsite ruloninės tvoros darbus atlikti patys, esame tikri, kad viskas pavyks puikiai. Tvorų tinklai labai greitai bei paprastai montuojami, tad galite būti ramūs - nereikės samdyti profesionalų. Dėl paprasto montavimo ruloninė tvora yra puikus pasirinkimas aptveriant itin dideles teritorijas, pavyzdžiui, miškus, ganyklas.

Vielinės / tinklinės tvoros privalumai

 • Tvirta, ilgaamžė tvora
 • Ši ruloninė tvora yra lengvai montuojama
 • Pakankamas permatomumas, kuris leidžia patekti saulės šviesai į aptvertą teritoriją
 • Apsaugo nuo gyvūnų patekimo
 • Tinklinė tvora nereikalauja papildomos priežiūros
 • Santykinai nebrangi, ja galima užtverti dideles teritorijas mažais kaštais
 • Universali vielinė tvora gali būti tiek ilgalaikis, tiek trumpalaikis aptvėrimo sprendimas

Kokio tipo ruloninės tvoros tinklai yra gaminami


Vielinės tvoros tinklai gali būti itin skirtingų tipų. Priklausomai nuo gamybos būdo, jie yra skirstomi į suvirintus, austus ir regztus. Taip pat tokie cinkuoti tvoros tinklai gali būti plastifikuoti, t.y padengti PVC danga, kuri suteikia papildomą apsaugą nuo išorinio aplinkos poveikio. Mūsų kataloge rasite itin platų tinklinės tvoros elementų pasirinkimą. Siekiame, kad čia savo poreikius atitinkantį sprendimą rastų net išrankiausias klientas. Platus ruloninės tvoros asortimentas užtikrina, kad galime pasiūlyti savo klientams tvoros tinklus itin geromis kainomis.

Ką galime pasiūlyti:

 • Cinkuoti suvirinti tvorų tinklai
 • Suvirinti tvorų tinklai papildomai padengti plastiko sluoksniu (PVC danga)
 • Austi cinkuoti tvorų tinklai
 • Regzti cinkuoti tvorų tinklai
 • Regzti cinkuoti - plastifikuoti tvorų tinklai (padengti PVC danga)

Visi mūsų kataloge esantys tvorų tinklai yra parduodami skirtingo ilgio rulonais, tad galite įsigyti tiek, kiek jums reikia. Kadangi tvoros aukštis taip pat yra labai svarbus, galime pasiūlyti skirtingo aukščio vielinius tinklus tvoroms. Svarbu tik tinkamai apskaičiuoti poreikį, kad tinklo tvorai įrengti nepritrūktų. Žinoma, visada trūkstamą kiekį surasite mūsų parduotuvėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad cinkuotas tvoros tinklas yra ilgaamžiškesnis.

Geriausios tinklinės tvoros pasirinkimas


Viskas priklauso nuo to, koks yra jūsų konkretus poreikis. Skirtingo tipo tvorų tinklai turi savo atitinkamą paskirtį. Jau minėjome, kad cinkuotas tvoros tinklas gali būti suvirintas, megztas ar austas. Suvirinti, tiesaus kvadratinio rašto tvorų tinklai įprastai yra naudojami aptveriant individualių namų, sodybų, mokyklų, komercinių objektų teritorijas. Šio tipo tvoros tinklas dažniausiai naudojamas vietose, kur reljefas yra pakankamai lygus.

Regztos vielos tvoros tinklas dažniau pasirenkamas įrengiant tvoras nelygaus reljefo teritorijose. Tokio tipo tinklines tvoras dažniau išvysite parkuose, sporto aikštynuose, užmiesčio sodybose ir kitose teritorijose. Žinoma, kiekvienu individualiu atveju reikėtų atidžiai perskaityti gamintojo pateiktus aprašymus. Juose įprastai šalia bendrų tinklinės tvoros parametrų būna nurodyta ir panaudojimo paskirtis. Kadangi vielinė tvora gali būti skirtingo storio ir standumo, yra labai svarbu surasti tai, kas jūsų individualiu atveju geriausiai tiktų. Per silpna ar pagal kitus parametrus netinkamai pasirinkta tvora greitai praras savo funkcines savybes ir ją reikės pakeisti kita.

Tvoros tinklai pigiau - gera kaina ne tik akcijos metu


Mūsų kataloge rasti platų, įvairių ilgių, aukščių ir storių tinklų tvoroms tverti pasirinkimą. Gera kaina - tai ką siūlome savo klientams. Dažnai vykdome akcijas, o jų metu tinklai tvoroms kainuoja dar pigiau. Tad apsitverti didelę teritoriją kokybiška tinkline tvora jūs galėsite neišleisdami itin daug lėšų.

Jei nesate tikri, koks tvoros tinklas jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakokite, ką planuojate tverti ir mes pateiksime geriausiai jūsų poreikius ir finansines galimybes atitinkantį pasiūlymą.

Užsisakyti tinklines tvoras galite internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje, o įsigytas prekes mes pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.