Klinkerio trinkelės pigiau, perkant internetu

Klinkerinės grindinio trinkelės yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, norint susikurti estetišką, gražų kiemą ar sutvarkyti viešąsias erdves. Tai vienas ir dažniausiai pasirenkamų sprendimų dėl spalvų gausos, įdomesnio rašto suformavimo bei tokios dangos ilgaamžiškumo. Klinkerio trinkelės pasižymi ekologiškumu, patvarumu, atsparumu trinčiai, vandeniui, apkrovoms, jų klojimas yra gana nesudėtingas. Be to, tai ilgaamžė danga, išsiskirianti atsparumu nusidėvėjimui bei neprarandanti spalvos. Jos taip pat atsparios šalčiui, druskoms, įvairiems nešvarumams. O tai yra itin svarbu, kadangi nesinori, kad kiemas ar viešoji erdvė atrodytų netvarkingai, o prabėgus keliems metams reikėtų iš naujo perkloti.

Kur galima naudoti klinkerio trinkeles


Galima sakyti, kad beveik visur. Įprastai klinkerio trinkeles naudoja įvairių takelių suformavimams aplink pastatą, taip pat šaligatviams, įvažiavimams kloti. Jos puikiai tinka ir pėsčiųjų ar dviračių takų, automobilių stovėjimo aikštelių įrengimui. Jei gyvenate nuosavame name, turite sodą ar sodybą, galite panaudoti klinkerio trinkeles terasai įrengti.

Klinkerinės grindinio trinkelės yra gaminamos įvairių dydžių, formų bei spalvų, tad galima lanksčiai pasirinkti, koks sprendimas būtų geriausias. Jas labai paprasta priderinti prie fasado apdailos ar bendro kiemo vaizdo, jos puikiai dera su medžio ar akmens gaminiais.

Klinkerio trinkelės gali būti pačių įvairiausių spalvų - nuo šviesiai geltonų iki ryškiai raudonų ar juodų. Klasikinės, natūralaus raudonumo ar rudos klinkerinės trinkelės yra vienos populiariausių. Tiesa, plati spalvų gama leidžia įgyvendinti vis įdomesnius sprendimus, todėl kitų spalvų klinkerinės grindinio trinkelės taip pat yra dažnai perkamos. Iš esmės, viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių ir fantazijos. Jūs visada galite derinti kelių skirtingų spalvų trinkeles ir susikurti tokį kiemo vaizdą, kurio neturės niekas kitas.

Žinomų gamintojų klinkerio trinkelės gera kaina

Mūsų kataloge rasite Lode, Wienerberger klinkerio trinkeles itin gera kaina. Galime pasiūlyti platų asortimentą, kuris patenkins net išrankiausių žmonių poreikius. Dažnai vykdome akcijas, o jų metu grindinės klinkerio trinkelės kainuos žymiai pigiau. Pačios grindinio klinkerio trinkelės kaina priklauso nuo jo dydžio (matmenų), formos, spalvos ir kitų parametrų. Žinoma, pigiausios klinkerio trinkelės bus standartinio dydžio ir spalvos. Tad jei ieškote ilgaamžio sprendimo takų, kiemo, aikštelių grindinio išklojimui ar terasai - klinkerio trinkelės tam tikrai puikiai tiks. Dėl išsamesnės informacijos galite susisiekti su mūsų konsultantais.