Smagios puzzle dėlionės vaikams ir suaugusiems, galvą pasukti verčiančios 3D dėlionės, edukacinės ir magnetinės dėlionės bei mozaikos. Atraskite puikius pasiūlymus už gerą kainą. Jei nesate tikri, kuo užimti vaikus laisvalaikiu - dėlionės tam puikiai tiks. Užsisakykite greitai ir paprastai internetu.
Atpigo Magnetinė tetris dėlionė - Nojaus Arka Dėlionės vaikams

Atpigo Medinė dėlionė - Robotas, 45 elementai Dėlionės vaikams

Atpigo Greitkelio dėlionė - Tooky Toy Highway Dėlionės vaikams
17.84 € 19.18 € / 1 vnt

Atpigo Medinė magnetinė dėlionė - Mergaitė Dėlionės vaikams
17.82 € 18.77 € / 1 vnt

Atpigo Medinė magnetinė dėlionė - Profesijos Dėlionės vaikams

Atpigo Viga medinė dėlionė, gyvūnai Dėlionės vaikams
16.73 € 17.48 € / 1 vnt

Atpigo Viga Toys medinė dėlionė, gyvūnai ir augalai Dėlionės vaikams

Atpigo Mediniai magnetukai - Animals, 20 vnt. Dėlionės vaikams
16.83 € 17.21 € / 1 vnt

Dėžutė su magnetukais Transporto priemonės Dėlionės vaikams

Dėlionė Castorland General Merchandise, 2000 dalių Dėlionės vaikams

Dėlionė Castorland Spring in Santorini, 2000 dalių Dėlionės vaikams

Medinė dėlionė „Figūros“ Lavinimo žaislai

Magnetų rinkinys - Pj Masks Dėlionės vaikams

Magnetų rinkinys - Heroes Rule Dėlionės vaikams

Dėlionė vaikams 72 el., miško gyvūnai Dėlionės vaikams

Dėlionės vaikams gera kaina

Vienas iš įdomiausių lavinamųjų žaidimų vaikams bei smagus laisvalaikio praleidimo būdas suaugusiems yra dėlionės. Sparčiai išpopuliarėjusios prieš daugelį metų, savo pozicijų neužleidžia ir dabar. Dėlionė yra puiki dovana, kuri nustebins ne tik šio pomėgio entuziastą, bet ir vaiką, kuris dar tik atranda nuostabų dėlionių pasaulį.

Dėlionės gali būti pačių įvairiausių tipų - puzzle, 3D dėlionės, įvairios magnetinės dėlionės, spalvinimo dėlionės ir daugelis kitų. Mūsų parduotuvės kataloge rasite itin platų dėlionių pasirinkimą įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems gera kaina. Jei nesate tikri, ką pasirinkti, trumpai aptarsime turimus dėlionės tipus bei į ką verta atkreipti dėmesį.

Puzlė vaikams ir suaugusiems

Nuo vos keletos detalių iki kelių tūkstančių dalių. Nuo 2 iki 99 metų. Štai toks platus yra puzzle dėlionės pasirinkimas. Galima dėlioti gyvūnų paveiksliukus, transporto priemones, gamtos peizažus, miestų panoramas, pasakų personažus, Disney animacijos herojus. Mažiems vaikams, maždaug nuo 2-3 metų, rekomenduojama pradėti nuo 10-15 detalių puzlės. Šiek tiek pažengusiems puikiai tiks 60 ar 100 dalių puzlės dėlionės. Na, o dėliojimo entuziastams siūlome išbandyti žymiai sudėtingesnes - 1000, 2000 ar 4000 detalių dėliones. Išsirinkite kas jums labiausiai patinka iš plataus Castorland ar Trefl gamintojų asortimento ir mėgaukitės procesu.

Mozaikos dėlionės

Tai šiek tiek kitoks dėlionės tipas, lyginant su puzlėmis. Mozaikos - tai smulkios spalvotos detalės, dedamos į lentelę su skylutėmis. Mozaikos tinka vaikams nuo 3 metų. Tai puiki lavinamoji priemonė, padedanti ugdyti smulkiuosius motorikos įgūdžius. Mozaikos gali būti abstrakčios arba skirtos sudėlioti konkrečius paveiksliukus.

3D dėlionės

Ieškantiems didesnių iššūkių, rekomenduojame išbandyti 3D dėliones. Šiuo atveju jūs galėsite sudėti erdvinius objektus, įprastai pastatus ar tiltus. Šioms dėlionėms nereikia klijų, todėl jos skiriasi nuo klijuojamų modelių. 3D dėlionės lavina erdvinį suvokimą, reikalauja didesnio kruopštumo ir įsitraukimo.

Magnetinės dėlionės

Tai edukacinio tipo dėlionės, skirtos mažiems vaikams. Magnetinės dėlionės yra dedamos ant specialių lentelių. Galima sudėti įvairius gyvūnus, profesijas. Magnetinės dėlionės vaikams padeda lavinti kūrybinį mąstymą, kurti istorijas apie personažus. Pasibaigus žaidimui, magnetukus galima susidėti į specialias dėžutes, kurias patogu pasiimti į bet kurią kelionę. Idealus sprendimas kuo užimti vaiką, kada jis nuobodžiauja.

Įsigykite dėliones pigiau

Nors pasirinkimas yra išties didelis, esame tikri, kad iš plataus asortimento išsirinksite labiausiai patinkančią dėlionę. Norintiems sutaupyti ir įsigyti dėliones pigiau, rekomenduojame sekti mūsų pasiūlymus. Dažnai taikome įvairias akcijas ir nuolaidas, o jų metu dėlionės kaina bus ženkliai mažesnė. Primename, kad užsisakius internetu dėliones pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai). Pirkti internetu pigu ir paprasta!