Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Plotis
Ilgis
Tipas
Plotas
Polikarbonato storis
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Šiltnamiai internetu

AKCIJA 14%
Arkinis šiltnamis BaBa 12 (3x4 m) su 4 mm polikarbonato danga Šiltnamiai

Arkinis šiltnamis BaBa 12 (3x4 m) su 4 mm polikarbonato danga

Kaina: 289.00 €335.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Šiltnamio BaBa vidurinis 2m prailginimas su 4 mm polikarbonato danga Šiltnamiai

Šiltnamio BaBa vidurinis 2m prailginimas su 4 mm polikarbonato danga

Kaina: 89.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Stoglangis šiltnamiui BaBa, (be automatikos) Šiltnamiai

Stoglangis šiltnamiui BaBa, (be automatikos)

Kaina: 19.00 €19.98 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 18%
Arkinis šiltnamis BaBa 18 (3x6 m) su 6 mm polikarbonato danga Šiltnamiai

Arkinis šiltnamis BaBa 18 (3x6 m) su 6 mm polikarbonato danga

Kaina: 399.00 €485.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 21%
Arkinis šiltnamis BaBa 18 (3x6 m) su 4 mm polikarbonato danga Šiltnamiai

Arkinis šiltnamis BaBa 18 (3x6 m) su 4 mm polikarbonato danga

Kaina: 329.00 €415.01 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 22%
Arkinis šiltnamis BaBa12 (3x4 m) su 6 mm polikarbonato danga Šiltnamiai

Arkinis šiltnamis BaBa12 (3x4 m) su 6 mm polikarbonato danga

Kaina: 299.00 €385.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 23%
Arkinis šiltnamis BaBa 24 (3x8 m) su 6 mm polikarbonato danga Šiltnamiai

Arkinis šiltnamis BaBa 24 (3x8 m) su 6 mm polikarbonato danga

Kaina: 448.99 €585.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Šiltnamio BaBa vidurinis 2m prailginimas su 6 mm polikarbonato danga Šiltnamiai

Šiltnamio BaBa vidurinis 2m prailginimas su 6 mm polikarbonato danga

Kaina: 99.00 €105.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 18%
Arkinis šiltnamis BaBa 24 (3x8 m) su 4 mm polikarbonato danga Šiltnamiai

Arkinis šiltnamis BaBa 24 (3x8 m) su 4 mm polikarbonato danga

Kaina: 409.00 €499.00 €
Žiūrėk ČIA

Takelio atskyrimas šiltnamio 6 metrų ilgio (2 vnt. po 4m. ir 2 vnt. po 2 m.)

Kaina: 44.19 €
Žiūrėk ČIA

Guminė, sandarinimo tarpinė BaBa 4mm, 12m

Kaina: 6.53 €
Žiūrėk ČIA

Šiltnamis ORBITA (18m2) 6x3x2 su 4mm polikarbonato danga

Kaina: 365.94 €
Žiūrėk ČIA

Šiltnamis ORBITA (12m2) 4x3x2 su 4mm polikarbonato danga

Kaina: 278.75 €
Žiūrėk ČIA

Šiltnamis ORBITA (12m2) 4x3x2 su 6mm polikarbonato danga

Kaina: 362.68 €
Žiūrėk ČIA

Šiltnamis Dvūška (12m2) 2000x6000mm su 4mm polikarbonato danga

Kaina: 397.72 €
Žiūrėk ČIA

Šiltnamis Dvūška (12m2) 2000x6000mm su 6mm polikarbonato danga

Kaina: 564.11 €
Žiūrėk ČIA

Šiltnamis ORBITA (18m2) 6x3x2 su 6mm polikarbonato danga

Kaina: 477.84 €
Žiūrėk ČIA

Šiltnamis SANUS (L-7) (6,5m2) 2200x2900x2080 su 6mm polikarbonato danga

Kaina: 589.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

10 naudingų patarimų, planuojantiems įsirengti šiltnamį

Mėgstantiems daržininkauti, šiltnamis suteiks begalę naujų galimybių – tereikia jį tinkamai pasirinkti ir efektyviai išnaudoti. Na o kaip tai padaryti, patarsime šiame straipsnyje.

1. Atsiverkite naujoms galimybėms

Didžiausias šiltnamio privalumas yra tai, kad jis leidžia auginti augalus ir pasėlius, kuriems reikia  pastogės ir aukštesnės temperatūros nei atvirame darže. Šiltnamis prailgina daržininkavimo sezoną: su juo pavasariai bus ankstyvesni, o rudenys – vėlyvesni. Vasarą šiltnamyje galite auginti pomidorus, įvairių rūšių paprikas, baklažanus, o rudenį bei pavasarį – įvairius žalumynus ir salotas.

Sėklų daiginimas, augalų dauginimas, gėlių bei šviežių maisto produktų auginimas – visa tai atliksite be didelio vargo, įsirengę šiltnamį. Be to, šiltnamyje augalai bei daržovės augs greičiau ir derės geriau, o vėsiomis pavasario naktimis bus apsaugoti nuo šalčio. Visa tai – tik keletas privalumų, kuriuos teikia šiltnamis.

2. Neribokite savęs

Nusipirkti naują šiltnamį – lengviausias žingsnis. Kur kas sunkiau yra išsirinkti tinkamą modelį. Stilių ir konstrukcijų įvairovė didžiulė, siekiant įtikti kiekvieno pirkėjo skoniui ir biudžeto galimybėms: pradedant tradiciniais, baigiant ultra moderniais šiltnamiais. Nesibodėkite atlikti išsamią paiešką ir laikykitės auksinės taisyklės: įsigykite didžiausią ir geriausią variantą, kurį galite sau leisti – to niekada nesigailėsite. Pigūs, lankstūs plastikiniai šiltnamiai siūbuoja nuo menkiausio vėjo.

3. Paverskite šiltnamį saulės buveine

Statant šiltnamį, itin svarbu jam rasti optimalią vietą. Saulės šviesa (jei įmanoma, iš visų pusių) yra labai svarbi. Dėl ilgos ir siauros daugumos šiltnamių struktūros rytų-vakarų orientacija yra ideali, bet jei ši padėtis dėl kokių nors priežasčių negalima, nesijaudinkite. Venkite statyti šiltnamį prie aukštų objektų, kurie galėtų mesti šešėlį, tokių kaip pastatai, sienos, tvoros, gyvatvorės bei medžiai.

4. Įrenkite tvirtus pamatus

Šiltnamis turi stovėti ant kieto, tvirto pagrindo. Pagrindo dydis paprastai būna nurodomas šiltnamio specifikacijoje. Pagrindas gali būti įrengiamas iš plytų, betono, medienos (pvz., medinių tašų) arba minėtų medžiagų kombinacijos. Vis populiaresnės tampa perdirbto plastiko lentos: joms nereikalinga speciali priežiūra, jų yra įvairių spalvų, o vienas svarbiausių privalumų – jos nepūva.

5. Pasirinkite tinkamą rėmą

Nors šiltnamio rėmai, pagaminti iš medžio, atrodo natūraliai ir gražiai, bet yra visiškai neatsparūs puviniui. Mūsų lietingam klimatui labiau tinka plastikinės ar metalinės konstrukcijos. Bene dažniausiai naudojama konstrukcija iš cinkuoto plieno arba aliuminio profilių, užtikrinanti tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

6. Nepamirškite apie kokybišką dangą

Šiuolaikiniai šiltnamiai paprastai dengiami stikline arba polikarbonatine danga. Kiekviena danga turi savų privalumų ir trūkumų, todėl vieno ir geriausio varianto tiesiog nėra – apsispręsti teks jums patiems, priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių.

Stiklas – tai estetiškai patraukli, tvirta, lengvai prižiūrima ir tvari medžiaga, išlaikanti nepakitusias savybes net ir po daugelio metų. Dėl savo skaidrumo, stiklas puikiai praleidžia saulės šviesą, gyvybiškai reikalingą augalams. Tiesa, stiklinė danga kur kas reiklesnė šiltnamio konstrukcijai: šiai judant dėl temperatūros pokyčių, netinkamai įtvirtinti stiklo lakštai gali suskilti. Be to, stiklas mažai atsparus smūgiams. Čia reiktų paminėti, kad stiklinė danga gali būti kelių rūšių: „saugi“ - laminuota, kuri net ir sudužusi nepažirs į aštrias stiklo šukes, grūdinta, dūžtanti į daug smulkių, bet neaštrių gabalėlių ir įprastinė, neturinti minėtų apsauginių savybių.

Savo ruožtu, polikarbonatinė danga yra kur kas atsparesnė smūgiams, todėl galėsite nesibaiminti, kad į šiltnamį pataikys vaiko spirtas kamuolys. Polikarbonato lakštai, nors ir šiek tiek mažiau laidūs šviesai nei stiklas, pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, ir yra atsparūs temperatūrų svyravimams. Nors ilgainiui ši danga dėvisi ir gali prarasti savo geriausias savybes, tačiau tinkamai prižiūrima ir reguliariai valoma (geriausia – kasmet) ji tarnaus jums net iki keliolikos metų.

7. Paruoškite erdvę auginimui

Jei jūsų šiltnamis pastatytas ant dirvos, jūs galite pradėti auginti augalus iš karto, dirbdami nuo centrinio takelio. Statant šiltnamį ant kitokio, nederlingo paviršiaus, naudokite vazonus ir / arba auginimo maišus, kuriuos galite dėti ant lygaus medinio ar metalinio pagrindo, arba į specialius lovelius.

8. Naudokite „žaliąją“ energiją

Šiltnamiai nėra labai efektyvūs, išlaikant šilumą, todėl, prieš imdamiesi auginti egzotinius augalus, gerai pagalvokite, ar verta švaistyti brangią energiją šildymui. Auginkite mūsų klimato zonai įprastus augalus, kuriems pakanka natūralios, saulės teikiamos šilumos. Na, o jei vis dėlto nusprendėte įsirengti šildomą šiltnamį, vietoje iškastinio kuro verčiau rinkitės šildymą elektra – taip ne tik sukursite geresnes sąlygas augti augalams, bet naudosite 100% atsinaujinančią energiją, prisidėdami prie gamtos tausojimo.

9. Laistymas

Jei norite didesnio komforto, šiltnamyje įdiekite vandentiekio sistemą. Tam nebūtinos didelės išlaidos vandeniui: šiltnamio stogas gali generuoti neįtikėtiną lietaus vandens kiekį, jums tereikia įrengti nuotakų latakus ir pakankamai talpų vandens kaupimui. Laistymo būdai gali būti patys įvairiausi – nuo paprasčiausio rankinio, iki automatizuoto, jei dažnai būnate toli nuo namų.

10. Vėdinimas, vėdinimas ir dar kartą vėdinimas

Visiems šiltnamiams būtinos ventiliacijos angos, kad karštas, kylantis oras galėtų išeiti, o šaltas – įeiti. Tai ypač svarbu karštomis vasaros dienomis. Rinkdamiesi šiltnamį, įsitikinkite, kad jis turėtų optimalų vėdinimo angų skaičių. Jei dažnai būnate išvykę, galite įrengti automatinį atidarymo mechanizmą.