Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Bituminės čerpės ROCK TRIO, juoda

Kaina: 7.71 €

Bituminės čerpės ROCK TRIO, raudona

Kaina: 7.71 €

Bituminės čerpės HEXAGONAL ROCK, žalia

Kaina: 6.93 €

Bituminės čerpės HEXAGONAL ROCK, juoda

Kaina: 6.93 €

Bituminės čerpės HEXAGONAL ROCK, ruda

Kaina: 6.93 €

Bituminės čerpelės JAZZ Corrida

Kaina: 13.42 €

Bituminės čerpės HEXAGONAL ROCK, pilka

Kaina: 6.93 €

Bituminės čerpės ROCK TRIO, ruda

Kaina: 7.71 €

Bituminės čerpės SONATA VERSALLES, pilka

Kaina: 8.42 €

Bituminės čerpelės Western, Preria

Kaina: 19.00 €

Bituminės čerpelės Western, Niagara

Kaina: 19.00 €

Bituminės čerpelės Western, Clondice

Kaina: 19.00 €

Bituminės čerpelės Western, Canyon

Kaina: 19.00 €

Bituminės čerpelės Rancho, pilka

Kaina: 11.26 €

Bituminės čerpelės Rancho, raudona

Kaina: 11.26 €

Bituminės čerpelės Rancho, ruda

Kaina: 11.26 €

Bituminės čerpelės CONTINENT Europe

Kaina: 27.43 €

Bituminės čerpelės CONTINENT Asia

Kaina: 27.43 €
 
 

Bituminės čerpės


Bituminės čerpės taip pat yra gana populiari Lietuvoje stogo danga. Bituminės ir bituminės lanksčiusios čerpės puikiai tinka įvairių gyvenamųjų namų, pramoninių ir kitos paskirties statinių, sudėtingos konfigūracijos ir formos stogams.

Išskirtinė šių čerpių savybė yra tai, kad su jomis galima uždengti bet kokio sudėtingumo stogą. Jų nedideli matmenys bei lankstumas leidžia architektams fantazuoti, o statybininkams įgyvendinti sudėtingos formos stogus.

Bituminės čerpės pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, gera garso izoliacija, yra lengvai montuojamos, tačiau jas naudojant būtina turėti ir orientuotų drožlių plokštės paklotus, kurie padidina stogo įrengimo išlaidas. Jei stogas yra nesudėtingos formos, galima stogo įrengimo darbus atlikti ir savarankiškai.

Taigi pirmiausiai yra klojamas orientuotų drožlių plokštės paklotas, o paskui vinimis yra prikalamos ir bituminės čerpelės. Kai sluoksniai persidengia tarpusavyje vinių nebesimato.

Bituminės čerpelės yra gaminamos skirtingų spalvų, gamintojų (TECHNONIKOLA, SONATA SAMBA, SONATA VERSALLES, SONATA KADRILIS, AKORDAS DŽAIVAS, AKORDAS PRAGA, TRIO SUPER, TANGO SUPER, ICOPAL PLANO NATUR, PLANO TEMA, PLANO CLARO, KATEPAL ir kita), kainų, raštų, išmatavimų ir kita.

Šios bituminės čerpelės išsiskiria iš kitų dangų tuom, kad yra gaminamos įvairiausių raštų, tad sau patinkantį variantą gali rasti net ir labai įnoringas vartotojas.

Taigi bituminės čerpelės turi gausų spalvų ir raštų pasirinkimą, puikų estetinį vaizdą, nedidelės sąnaudos dengiant netaisyklingų formų stogus, tačiau čerpių minusai yra tai kad dėl orientuotų drožlių plokščių paklotų kaina išauga dvigubai, stogo danga gali samanoti.

Nuo gamintojo priklauso ir čerpelių kokybė, todėl rinkitės patikimą gamintoją, kad paskui nereikėtų stogo dangą dengti iš naujo.

Bitumines čerpes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis specialiu transportu.