Bituminės čerpės SONATA KADRILIS, ruda Bituminės čerpelės
Turime sandėlyje
8.34 € / 1 kv.m

Bituminės čerpės ROCK TRIO, juoda Bituminės čerpelės
Turime sandėlyje
7.76 € / 1 kv.m

Bituminės čerpės ROCK TRIO, pilka Bituminės čerpelės
Turime sandėlyje
7.76 € / 1 kv.m

Bituminės čerpės ROCK TRIO, raudona Bituminės čerpelės
Turime sandėlyje
7.76 € / 1 kv.m

Bituminės čerpės HEXAGONAL ROCK, žalia Bituminės čerpelės
Turime sandėlyje
6.96 € / 1 kv.m

Bituminės čerpės HEXAGONAL ROCK, pilka Bituminės čerpelės
Turime sandėlyje
6.96 € / 1 kv.m

Bituminės čerpės TRIO SUPER, ruda Bituminės čerpelės

Bituminės čerpės TRIO SUPER, pilka Bituminės čerpelės

Bituminės čerpės TRIO SUPER, juoda Bituminės čerpelės

Bituminės čerpės TRIO SUPER, raudona Bituminės čerpelės

Bituminės čerpės TRIO SUPER, žalia Bituminės čerpelės

Bituminės čerpės TANGO SUPER, raudona Bituminės čerpelės

Bituminės čerpės TANGO SUPER, ruda Bituminės čerpelės

Bituminės čerpės TANGO SUPER, juoda Bituminės čerpelės

Bituminės čerpės SONATA KADRILIS, žalia Bituminės čerpelės

Bituminės čerpės SONATA KADRILIS, pilka Bituminės čerpelės

Bituminės čerpės


Bituminės čerpės taip pat yra gana populiari Lietuvoje stogo danga. Bituminės ir bituminės lanksčiusios čerpės puikiai tinka įvairių gyvenamųjų namų, pramoninių ir kitos paskirties statinių, sudėtingos konfigūracijos ir formos stogams.

Išskirtinė šių čerpių savybė yra tai, kad su jomis galima uždengti bet kokio sudėtingumo stogą. Jų nedideli matmenys bei lankstumas leidžia architektams fantazuoti, o statybininkams įgyvendinti sudėtingos formos stogus.

Bituminės čerpės pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, gera garso izoliacija, yra lengvai montuojamos, tačiau jas naudojant būtina turėti ir orientuotų drožlių plokštės paklotus, kurie padidina stogo įrengimo išlaidas. Jei stogas yra nesudėtingos formos, galima stogo įrengimo darbus atlikti ir savarankiškai.

Taigi pirmiausiai yra klojamas orientuotų drožlių plokštės paklotas, o paskui vinimis yra prikalamos ir bituminės čerpelės. Kai sluoksniai persidengia tarpusavyje vinių nebesimato.

Bituminės čerpelės yra gaminamos skirtingų spalvų, gamintojų (TECHNONIKOLA, SONATA SAMBA, SONATA VERSALLES, SONATA KADRILIS, AKORDAS DŽAIVAS, AKORDAS PRAGA, TRIO SUPER, TANGO SUPER, ICOPAL PLANO NATUR, PLANO TEMA, PLANO CLARO, KATEPAL ir kita), kainų, raštų, išmatavimų ir kita.

Šios bituminės čerpelės išsiskiria iš kitų dangų tuom, kad yra gaminamos įvairiausių raštų, tad sau patinkantį variantą gali rasti net ir labai įnoringas vartotojas.

Taigi bituminės čerpelės turi gausų spalvų ir raštų pasirinkimą, puikų estetinį vaizdą, nedidelės sąnaudos dengiant netaisyklingų formų stogus, tačiau čerpių minusai yra tai kad dėl orientuotų drožlių plokščių paklotų kaina išauga dvigubai, stogo danga gali samanoti.

Nuo gamintojo priklauso ir čerpelių kokybė, todėl rinkitės patikimą gamintoją, kad paskui nereikėtų stogo dangą dengti iš naujo.

Bitumines čerpes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis specialiu transportu.