Atpigo Gertuvė Beper BI.505 0.5L Turistiniai indai
11.99 € 12.92 € / 1 vnt

Turistiniai indai Rover L Turistiniai indai
61.90 € / 1 vnt

Turistiniai indai Double X Turistiniai indai

Puodas Tribal 8 L Turistiniai indai
31.90 € / 1 vnt

Turistinis arbatinukas Kettle L Turistiniai indai

Turistiniai indai Quadri X Turistiniai indai

Puodas Tribal 12 L Turistiniai indai
38.90 € / 1 vnt

Turistiniai indai Rover S Turistiniai indai
52.90 € / 1 vnt

Gertuvė Meteor 350 ml 74570 Turistiniai indai

Gertuvė Frendo Rainbow, 0.6 l, violetinė Turistiniai indai

Turistiniai indai 

Turistinius indus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų ir kita.

Nepamainomas tiek ilgoje, tiek ir trumpoje ekspedicijoje yra turistinis katiliukas. Turistinius katiliukus galite rinktis iš plataus asortimento – įvairių dydžių, talpų, medžiagų ir kita. Taigi jeigu renkatės katiliuką, tai jis turėtų būti lengvas, patvarus, patogus formos atžvilgiu bei medžiaga turi būti nekenksminga. Katiliukų formos gali būti ovalios ir apvalios. Apvalių katiliukų pranašumas tas, kad juose greičiau užverda vanduo, nes dugno plotas yra didesnis. Ovalinio katiliuko pranašumas tas, kad jį yra lengviau supakuoti į kuprinę. Dažniausiai katiliukai yra gaminami iš aliuminio, emaliuotos geležies, nerūdijančio plieno. Rečiau yra gaminami iš ketaus katiliukai.

Aliumininiai katiliukai - pasižymi lengvumu, atsparūs karozijai. Aliuminis - yra sidabriškai baltos spalvos metalas, plastiškas, lankstus ir puikus karščio bei elektros laidininkas. Tai lengva, nenuodinga, turinti estetišką išvaizdą, lengvai modeliuojama, mechaniškai apdirbama ir liejama medžiaga. Skirtingai nei ketaus katiliukai, aliumininiai katiliukai išlaiko mažiau šilumos.

Taip pat labai svarbu yra katiliuko dangtis. Jis neleidžia į maistą patekti vabzdžiams, pelenams, taip pat sulėtina maisto atšilimą, gali būti panaudotas kaip lėkštė ruošiant valgį.

Taip pat svarbu turistinio žygio metu yra ir kiti turistiniai indai: įrankiai, lėkštės, gertuvės ir kita.

Juos taip pat reikėtų rinktis atsižvelgus į talpą, medžiagas iš kurių yra pagaminti, kainos ir kita.

Taigi, kai turite visus reikalingus turistinius indus galite ruoštis į kelionę, o joje mėgautis ne tik gamtos vaizdu, bet ir skaniu šiltu maistu.

Taigi jeigu nežinote kokius turistinius indus pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Turistinius indus rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Turistinius indus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.