Dušo želė James Bond 007 James Bond 007 Shower gel 150ml Dušo želė

Dušo želė Adidas Active Start Shower gel 250ml Dušo želė
Turime sandėlyje
8.92 € / 1 vnt

Dušo želė Adidas 3in1 After Sport Shower gel 250ml Dušo želė

Dušo želė Ziaja Ceramide Creamy Shower Soap 500ml Dušo želė

Dušo želė Revolution AHA Smoothing 200 ml Dušo želė

Dušo žele Adidas Adipure For Her 250 ml Dušo želė

Dušo želė Tomas Arsov Green Tea 200 ml Dušo želė

Dušo žele Tesori d´Oriente Ayurveda 250 ml Dušo želė

Dušo želė Ziaja Sunny Quince 500ml Dušo želė
14.34 € 14.45 € / 1 vnt

Dermacol Aroma Ritual Shower Gel Grape&Lime Cosmetic 250ml Dušo želė

Dušo žele STR8 Rise 250 ml Dušo želė
12.03 € 12.11 € / 1 vnt

Dušo želė Ziaja Redcurrant 500ml Dušo želė
14.02 € 14.12 € / 1 vnt

Dušo želė Ziaja Moon Pitahaya 500ml Dušo želė
14.23 € 14.33 € / 1 vnt

Dušo želė – ypač tinkanti žmonėms turintiems sausą odą!

Dušo želė yra puiki priemonė stiprinamajai, gaivinamajai, vonios procedūrai. Dušo želė ypač tinka žmonėms turintiems sausą odą, nes jos sudėtyje yra odos drėkinamųjų ir maitinamųjų ingredientų. Dušo želė puikiai nuplauna negyvąsias ląsteles, oda yra maksimaliai nuplaunama ir atgaivinama. Naudojant dušo želė reikia užpilti želės ant plaušinės ar kempinės ir švelniais judesiais masažuoti visą kūną, kad oda taptų švari ir atgaivinta. Paskui nuskalauti vandeniu ir odą nusausinti minkštu rankšluoščiu. Dušo želė yra itin koncentruota, todėl jos užtenka ilgą laiką. 

Dušo želė tinkama naudotis ne tik sausą odą turintiems žmonėms, o ir normalią. Ypatingai šiais laikais, kai daugumoje vietų veikia kondicionieriai, šildomos patalpos, kompiuteriai, kopijavimo aparatai ir kt. oda ima sausėti, dušo želė būtent padeda atstyti trūkstamą drėgnumo balansą. Taip pat žmogaus kūno oda reaguoja į metų laikus, oro sąlygas. Vasarą organizmas kartu ir oda gauna iš daržovių ir uogų reikalingų medžiagų normaliam odos balansui palaikyti. Rudenį ir žiemą mūsų organizmui trūksta ne tik vitaminų, bet ir veikia patalpose šildymas – oda sausėja. Taip pat netinkamos kūno priežiūros priemones, ypač šarminės sudėties, t.y. muilus, odą dar labiau sausiną. Todėl būtina kiekvieną kartą prausiantis ir maudantis naudoti priemones, kurios praturtina, drėkina mūsų odą. Tam labai tinka dušo želė. Sausa, išdžiuvusi oda pradeda greičiau raukšlėtis, sendina žmogų.

Dušo želė patartina keisti kas mėnesį ar kelis, kad oda nepriprastų ir nekiltų alergija.
 

Dušo želė serijų yra sukurtų keletą: atnaujinančioji (papildomam odos maitinimui), minkštinančioji (sausų odos plotų drėkinimui ir minkštinimui), gaivinančioji (pavargusios odos atgaivinimui). 

Pradėjus naudoti dušo želė, nepamiškite stebėti galiojimo laiko, nes šiuolaikinės moterys dažniausiai turi kelias priemones ir pamiršta stebėti galiojimo laikus - odai tai taip pat labai svarbu, nes pasibaigusio galiojimo produktas gali turėti šalutinį poveikį.