Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Klijai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Klijavimo ir armavimo mišinys Sakret BAK 25 kg

Kaina: 7.93 €

Ypač elastingi plytelių klijai Sakret FFK 25 kg

Kaina: 14.15 €

Elastingi, greitai kietėjantys plytelių klijai Sakret FFKs 25 kg

Kaina: 17.36 €

Klijavimo mišinys polistirenui (EPS, XPS), mineralinės vatos plokštėms KNAUF Kleber PM

Kaina: 8.50 €

Klijai plytelių padidinto elastingumo ATLAS PLUS NOWY 5kg, baltas

Kaina: 8.90 €

Klijavimo - armavimo mišinys Capatect Klebe- und Armierungsmasse 170, 25 kg

Kaina: 15.39 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Klijavimo, armavimo mišinys BAUMIT StarContact (25 kg) Tinka STAR sistemai Klijai armavimui

Klijavimo, armavimo mišinys BAUMIT StarContact (25 kg) Tinka STAR sistemai

Kaina: 13.75 €14.05 €

Klijavimo-armavimo mišinys 190 Klebe-Spachtelmasse pilkas, 25 kg

Kaina: 10.40 €

Mišinys klijavimo ir armavimo su plaušu Weber therm 410 25kg Fasado šiltinimui

Kaina: 10.59 €

Mišinys savaime išsilyginantis 5-40mm Weber lauko darbams 20 kg

Kaina: 17.57 €

Klijai, YTONG blokeliams, 25 kg

Kaina: 8.42 €

Klijavimo, armavimo mišinys BAUMIT StarContact Forte (25 kg) padidinto atsparumo

Kaina: 21.74 €
 

Klijai                                                                                          

 

Šiandieniniai statybiniai darbai neįsivaizduojami be šiuolaikinių statybinių mišinių panaudojimo. Sausi mišiniai plytelių klijavimo darbams, tradiciniai ir savaime išsilyginantys grindų mišiniai, dekoratyvinis tinkas ir šiltinimo sistemos, paruošti statybiniai mišiniai, gipso produktai ir kita.

 

Klijai yra naudojami sujungti paviršius klijavimo būdu. Svarbiausia klijų sudedamoji dalis yra rišiklis. Klijai pagal cheminę prigimtį skirstomi į organinius ir neorganinius, sintetinius ir gamtinius klijus ir kita. Neorganiniai klijai yra skystasis stiklas ir fritas. Organiniai klijai būna sintetiniai ir gamtiniai.

 

Plytelių klijai naudojami grindų ir sienų glazūruotoms ir neglazūruotoms keraminėms, akmens masės, klinkerio, natūralaus akmens, stiklo mozaikos plytelėms klijuoti ant įvairiausių paviršių vidaus ir lauko sąlygomis. Kokie plytelių klijai bus pasirinkti priklauso nuo klijuojamo paviršiaus ir aplinkos sąlygų bei klijuojamų plytelių rūšies. Na ir pabaigoje kai jau plytelės yra išklijuotos tarpams tarp plytelių užpildyti yra naudojamas glaistas, silikoniniai hermetikai, o sujungimams - apdailos juostelės.

 

Jeigu yra naudojami kokybiški tapetų klijai, tai galite būti garantuotas tapetų ilgaamžiškumu. Dažniausiai gamintojai ant etiketės nurodo, kokius siūlo pasirinkti klijus. Taip pat šiuo metu galima pasirinkti ir spalvotus tapetų klijus, kuriais lengva padengti visas plokštumas ir nepalikti tuščių vietų.

 

Tapetams skirti klijai gali būti sausi ir skysti. Lietuvoje dažniausiai yra naudojami sausi klijai, iš kurių galima patiems pasigaminti norimos konsistencijos klijų masę. Na, o skystus klijus galima naudoti iš karto, nereikia nieko papildomai gamintis. Geriausiai klijais ištepti tapetus ir paskirstyti juos tolygiai galima su voleliu, nes jis besisukdamas išlyginą klijų sluoksnį.

 

Klijai medienai yra gaminami įvairių rūšių, skitingų gamintojų, kainų, talpų ir kita. Klijai skirti medienai tinka mediniu elementų klijavimui, baldų pramonėje, atliekant klijavimo darbus statybose ir kita.

 

Taip pat klijai skirti medienai turėtų būti atsparūs vandeniui, gerai suklijuoti, kokybiški, nepalikti dėmių ir kita.

 

Svarbu žiūrėti į klijų galiojimo laiką ir prieš naudojimą skaityti instrukciją. Naudojant klijus paviršius turi būti sausas, švarus, neriebaluotas ir kita.

 

Klijai gali būti skirti akmens vatai, armavimui, šilumos izoliacijai, gipso kartono plokštėms, medienai, plytelėms, tapetams ir kita.

 

Taigi klijus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.