EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Kiekis
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Plytelių klijai. Klijai plytelėms internetu pigiau

Klijai plytelių 25 kg ATLAS ELASTINGAS Plytelių klijai

Klijai plytelių 25 kg ATLAS ELASTINGAS

Kaina: 6.04 €11.85 €
Žiūrėk ČIA
Klijai plytelių Ceresit CM11 25kg Plytelių klijai

Klijai plytelių Ceresit CM11 25kg

Kaina: 6.95 €7.39 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių Ceresit CM11 5kg

Kaina: 5.46 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių Ceresit CM17 Super Flexible 5kg

Kaina: 9.26 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių padidinto elastingumo ATLAS PLUS NOWY 10kg

Kaina: 11.51 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių padidinto elastingumo ATLAS PLUS NOWY 5kg

Kaina: 7.56 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių greito sukibimo ATLAS MIG 25kg

Kaina: 10.84 €
Žiūrėk ČIA

MITTO C300 Klijai plytelių 25 kg

Kaina: 3.97 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių Ceresit CM17 Super Flexble 25kg

Kaina: 16.01 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių ATLAS 25kg

Kaina: 5.94 €
Žiūrėk ČIA

Plytelių klijai Ceresit CM12 Elastic 25kg

Kaina: 12.26 €
Žiūrėk ČIA

klijai plytelių padidnto elastingumo CAL N 25kg

Kaina: 10.42 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių FKe 25 kg elastingi Sakret

Kaina: 9.17 €
Žiūrėk ČIA

ATLAS PLUS balti, 25 kg, plytelių klijai

Kaina: 15.90 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių FK 25 kg Sakret

Kaina: 4.73 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių PROgres EXPRESS 25kg

Kaina: 10.24 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių PROgres MEGA 25kg

Kaina: 15.64 €
Žiūrėk ČIA

Klijai plytelių ATLAS PROgres STANDARD balti 25kg

Kaina: 10.23 €10.24 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kaip pasirinkti keraminių plytelių klijus

 

Statybinių medžiagų parduotuvėse siūlomi įvairių gamintojų ir pavadinimų plytelių klijai. Dažniausiai tai cementiniai sausieji mišiniai, susidedantys iš portlandcemenčio, smulkaus smėlio, metilceliuliozės bei kitų priedų. Metilceliuliozės priedas didina mišinio vandens laikomumą, mažina susitraukimą, gerina lipnumą, prailgina tinkamumo naudoti laiką ir klijų stiprumą. Sumaišius šiuos mišinius su vandeniu, gaunami plytelių klijai. Naudojant tokius klijus, plytelių prieš klijavimą nereikia mirkyti vandenyje.
Plytelių klijai parenkami atsižvelgiant į klijuojamų keraminių plytelių vandens įmirkį, paviršiaus, ant kurio bus klijuojamos plytelės, kokybę, taip pat klojinio eksploatavimo sąlygas. Jei klijuojamų keraminių plytelių vandens įmirkis didelis, tiks įprastiniai keraminių plytelių klijai, skirti joms klijuoti prie betono, keramzitbetonio, tinkuotų paviršių. Mažo vandens įmirkio plytelėms (akmens masės ir pan.) priklijuoti reiktų pirkti elastingus klijus. Kartais tokie klijai vadinami "padidinto atsparumo plytelių klijais". Toks užrašas reiškia, kad šių klijų suklijavimo stipriui nustatyti buvo naudojami mažą vandens įmirkį turintys plytelių bandiniai.
Paviršius, ant kurio bus klijuojamos plytelės, turi būti švarus, be dulkių, be riebalų, be aliejinių ir emulsinių dažų, kitų nešvarumų, dėl kurių gali sumažėti klijų sukibimas su pagrindu. Jei paviršius su defektais, patartina pirkti elastingesnius klijus. Vandenį labai sugeriančius paviršius reiktų nugruntuoti specialiu gruntu. Klijai paruošiami griežtai laikantis naudojimo instrukcijoje nurodytų reikalavimų. Įsidėmėkite, kad pirmiausia pripilamas reikalingas vandens kiekis, į kurį suberiamas apskaičiuotas sauso mišinio kiekis, ir viskas kruopščiai išmaišoma. Pradėjusių kietėti klijų nebegalima skiesti vandeniu ir jų naudoti nerekomenduojama, nes tokiais klijais priklijuotos keraminės plytelės gali nukristi.
Glaistyti galima tik sukietėjus klijams ir tai reikia atlikti maždaug po paros. Jei plytelių paviršius šiurkštus, pabandykite išmėginti glaistą mažame plotelyje ir įsitikinkite, ar jo likučiai nusiplaus nuo plytelių. Tokius paviršius rekomenduojama prieš glaistymą paveikti specialiais skysčiais, tai palengvins nuvalyti glaisto perteklių. Glaistas sumaišomas kaip nurodyta instrukcijoje ant pakuotės, glaistoma gumine mentele. Kai jis pradeda kietėti, glaistomą paviršių reikia nuvalyti drėgna šiurkščia kempine, o po to nubraukti švariu drėgnu skuduru. Po paros glaisto likučius reiktų nuvalyti švariu skuduru. Jeigu glaistas nenusivalo, reikia naudoti specialias rūgštines plytelių valymo priemones.