Plytelių klijai keraminėms, akmens masės ir kitoms plytelėms gera kaina


Galime pasiūlyti platų, įvairių rūšių plytelėms ir paviršiams skirtų klijų pasirinkimą. Mūsų kataloge - keraminėms, akmens masės, klinkerio ir kitoms plytelėms klijuoti skirti plytelių klijai. Priklausomai nuo pasirinkto tipo, čia rasite klijus plytelėms klijuoti ant sienų ir grindų, darbams lauke ir vidaus patalpose. Dažniausiai tai cementiniai sausieji mišiniai, susidedantys iš portlando cemento, smulkaus smėlio, metilceliuliozės bei kitų priedų. Metilceliuliozės priedas didina mišinio vandens laikomumą, mažina susitraukimą, gerina lipnumą, prailgina tinkamumo naudoti laiką ir klijų stiprumą. Sumaišius šiuos mišinius su vandeniu, gaunami plytelių klijai. Naudojant tokius klijus, plytelių prieš klijavimą nereikia mirkyti vandenyje.

Norint, kad sienų ar grindų plytelės tinkamai sukibtų su paviršiumi ir nenukristų, reikia teisingai pasirinkti klijus plytelėms. Nepakanka tiesiog nusipirkti klijų mišinio. Labai svarbu yra atsižvelgti į tai, kokias plyteles ir kur planuojate klijuoti. Skirtingose patalpose, o taip pat lauke vyrauja skirtinga drėgmė ir temperatūra, todėl plytelių klijai turi būti pasirinkti būtent atsižvelgiant į šiuos parametrus. Taip pat svarbus aspektas yra pagrindas ant kurio bus klijuojamos sienų ar grindų plytelės. Pavyzdžiui, jei klijuojamų keraminių plytelių vandens įmirkis didelis, tiks įprastiniai keraminių plytelių klijai, skirti joms klijuoti prie betono, keramzitbetonio, tinkuotų paviršių. Mažo vandens įmirkio plytelėms (akmens masės ir pan.) priklijuoti reiktų pirkti elastingus klijus. Kartais tokie klijai vadinami "padidinto atsparumo plytelių klijais". Toks užrašas reiškia, kad šių klijų suklijavimo stipriui nustatyti buvo naudojami mažą vandens įmirkį turintys plytelių bandiniai.

Netinkamai pasirinkus yra didelė tikimybė, kad po kurio laiko, neatlaikę aplinkos poveikio, plytelių klijai sutrūkinės ir plytelės atšoks. Tad prieš perkant visada pasikonsultuokite su specialistu, kuris patars, kokie klijai plytelėms jūsų atveju geriausiai tiktų.

Trumpai apie mūsų siūlomą asortimentą

  • Visų tipų plytelių klijai gera kaina
  • Skirti vidaus ir lauko darbams, klijuoti ant sienų ir grindų
  • Plytelių klijai vonios kambariui, virtuvei, balkonui, terasoms, baseinams ir kitoms patalpoms
  • Ypatingai elastingi klijai šildomoms grindims, drėgnoms patalpoms
  • Atlas, Ceresit, Kerakoll, Knauf, MITTO, Sakret ir kitų gamintojų klijai plytelėms
  • Patogiai supakuoti į 25 kg dydžio pakuotes, tačiau esant poreikiui galite rasti ir mažesnio dydžio
  • Dažnai taikome akcijas, o jų metu plytelių klijai parduodami žymiai pigiau. Jei jums aktuali gera kaina, sekite mūsų pasiūlymus
  • Primename, kad įsigijus internetu, plytelių klijai pristatomi visoje Lietuvoje

Plytelių klijai šildomoms grindims, sienoms, vonios kambariams


Šildomos grindys lemia temperatūros pokyčius, kurie įtakoja plytelių klijus. Šiluma linkusi plėstis, todėl jei yra pasirinkti netinkamo tipo klijai, ilgainiui jūsų plytelės ims atšokti ir remonto darbus teks atlikti iš naujo. Kad taip nenutiktų, pasirinkite specialiai šildomoms grindims skirtus plytelių klijus. Pavyzdžiui, tai gali būti Knauf K4 ar kiti panašaus tipo elastingi plytelių klijai, kurie sumažins neigiamą poveikį, atsiradusį dėl šilumos pokyčio. Plytelių klijai vonios kambariui taip pat turi atitikti tokiems kambariams keliamus reikalavimus. Vonios kambaryje vyrauja didesnė nei įprasta drėgmė, tad čia taip pat svarbu rinktis klijus, kurie yra atsparūs vandeniui, drėgmei.

Ką daryti, kad plytelių klijai gerai sukibtų


Pirmiausia, labai svarbu yra tinkamas pagrindas. Paviršius, ant kurio bus klijuojamos plytelės, turi būti švarus, be dulkių, be riebalų, be aliejinių ir emulsinių dažų, kitų nešvarumų, dėl kurių gali sumažėti plytelių klijų sukibimas su pagrindu. Jei paviršius yra su defektais, patartina pirkti elastingesnius klijus. Vandenį labai sugeriančius paviršius reiktų gruntuoti specialiu gruntu. Plytelių klijai turi būti paruošti griežtai laikantis naudojimo instrukcijoje nurodytų reikalavimų. Įsidėmėkite, kad pirmiausia pripilamas reikalingas vandens kiekis, į kurį suberiamas apskaičiuotas sauso mišinio kiekis ir viskas kruopščiai išmaišoma. Pradėjusių kietėti klijų nebegalima skiesti vandeniu ir jų naudoti nerekomenduojama, nes tokiais klijais priklijuotos plytelės gali nukristi.