Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Gipso klijai Knauf GKP PERLFIX 30 kg latviškas

Kaina: 14.38 €

Klijai gipso kartono plokštėms Knauf GKP PERLFIX 10kg (DE)

Kaina: 9.93 €

Gipso kartono klijai MITTO A300 30kg

Kaina: 9.20 €

Gipskartonio plokščių klijai Knauf GKP PERLFIX 30 kg vokiškas

Kaina: 16.19 €

Klijai gipso kartono plokštėms Atlas Bonder 25 kg

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 5.04 €
 
 

ATLAS, MITTO, KNAUF gipso kartono klijai


Gipso kartono plokščių montavimas ant vidaus sienų yra vienas populiariausių sprendimų dėl to, kad galima išlyginti nelygius paviršius bei pasiruošti kokybišką pagrindą tolimesniems vidaus apdailos darbams. Norint tinkamai atlikti gipso kartono plokščių montavimo darbus, jums bus reikalingi gipso kartono klijai.

Gipso kartono plokščių klijai tinka darbams ant visų įprastų statybinių paviršių - plytų, betono, akyto betono blokelių, keraminių ir silikatinių medžiagų sienų. Gipso klijai taip pat yra tinkami klijuoti putplastį, polistirolo plokštes, mineralinę vartą ir kitas termoizoliacines medžiagas, formuoti gipso lipdinius, atlikti įvairius dekoratyvinių elementų iš gipso tvirtinimo darbus.

Mūsų kataloge - populiariausių gamintojų ATLAS, MITTO, KNAUF gipso kartono klijai gera kaina. Pavyzdžiui, Knauf PERLFIX gipskartonio plokščių klijai pasižymi geru sukibimu, ekonomiškumu ir paprastu darbu.

Tinkamas pagrindo paruošimas užtikrins, kad gipso klijai gerai sukibs


Prieš pradedant gipso kartono ar kitų izoliacinių medžiagų klijavimo darbus, turite įsitikinti, kad pagrindas yra paruoštas tinkamai. Norint, kad gipso klijai gerai sukibtų ir nereikėtų vėliau atlikti taisymo darbų, pagrindas turi būti sausas, tvirtas, nedulkėtas. Jei gipso klijai yra tepami ant betono, jis turi būti švarus, be tepalinės plėvelės. Lygius, neįgeriančius betoninius paviršius bei stipriai įgeriantį pagrindą rekomenduojama nutepti atitinkamo tipo statybiniu gruntu, kurį taip pat rasite mūsų kataloge.

Klijai gipso kartono plokštėms yra paruošiami maišant juos su švariu vandeniu bei švariais įrankiais. Tinkamai paruošti gipsiniai klijai tepami gamintojo rekomenduojamu būdu. Priklijuotos gipso kartono plokštės ar kitos medžiagos turi būti prispaustos prie pagrindo geresniam sukibimui.

Išsirinkite tinkamiausius gipsinius klijus ir mes pristatysime juos visoje Lietuvoje. Užsisakyti galite greitai ir paprastai internetu, mūsų e-parduotuvėje.