Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Kiekis
Gamintojas
Filtruoti
 
 
AKCIJA
Gruntas Grideks Base 16 kg (dažams Grideks Ekstra) + 2 kg kietiklis Statybiniai gruntai

Gruntas Grideks Base 16 kg (dažams Grideks Ekstra) + 2 kg kietiklis

Kaina: 150.99 €161.00 €

Giluminis gruntas Sakret TGW 20 litrų

Kaina: 41.79 €

Gruntas kontaktinis sukibimo ARIVA SG 5 kg

Kaina: 9.88 €

Gruntas Grideks Base 4,5 kg (dažams Grideks Ekstra) + 0.5 kg kietiklis

Kaina: 40.75 €
Gruntas prieš dekoratyvinį tinką Baumit UniPrimer, universalus 25 kg Statybiniai gruntai

Gruntas prieš dekoratyvinį tinką Baumit UniPrimer, universalus 25 kg

Kaina: 55.01 €60.27 €
Gruntas prieš dekoratyvinį tinką BAUMIT UniPrimer 5 kg Statybiniai gruntai

Gruntas prieš dekoratyvinį tinką BAUMIT UniPrimer 5 kg

Kaina: 16.07 €17.54 €

Gruntas Caparol CT Putzgrund 610 weiss 16 kg

Kaina: 40.43 €40.80 €

Giluminis gruntas BAUMIT MultiPrimer (Tiefengrund), 10 kg

Kaina: 38.53 €38.54 €

Gruntas Caparol CT Putzgrund 610 weiss 25 kg

Kaina: 59.51 €59.52 €

Alkidiniai gruntavimo dažai, nenutekantys Sadolin Master Base 2,5 L

Kaina: 26.37 €

Gruntas Capasol LF Konzentrat išorei ir vidui 10l

Kaina: 55.72 €

Giluminis gruntas Caparol CapaSol RapidGrund 10L

Kaina: 25.66 €

Silikatinis gruntas CAPAROL Sylitol 111 Konzentrat 10 L

Kaina: 37.04 €

Statybinis gruntas išorės ir vidaus darbams SAKRET BG 20 litrų

Kaina: 25.25 €

Gruntas Caparol CP Putzgrund 610 weiss 8 KG

Kaina: 27.02 €

Gruntas Caparol CT Putzgrund 610 bespalvis 25 kg

Kaina: 49.56 €

Statybinis gruntas SAKRET BG 1 litras

Kaina: 2.61 €

Universalaus grunto koncentratas SAKRET UG 1 litras

Kaina: 5.23 €
 
 

Statybiniai gruntai vidaus ir lauko darbams, gruntai prieš dažymą, tapetavimą, plytelių klijavimą, dekoratyvinį tinką


Statybinis gruntas - tai specialios sudėties medžiaga, skirta sutvirtinti ir sustiprinti įvairius paviršius, pagerinti medžiagų sukibimą prieš atliekant apdailos darbus. Priklausomai nuo savo savybių, gruntai gali būti skirti betonui, gipso kartono plokštėms, cementiniams, tinkuotiems ir įvairiems kitiems mineraliniams paviršiams, taip pat gali būti gruntai medienai, metalui. Pagal savo tipą, gruntai yra skirstomi į giluminius, giliai įsiskverbiančius, sutvirtinamuosius, antikorozinius ir kitus.

Iš esmės, statybinis gruntas šiais laikais yra neatsiejamas apdailos darbų pagrindas. Gruntas naudojamas prieš dažymą, tinkavimą, tapetavimą, plytelių klijavimą, prieš dekoratyvinį tinką. Tad nesvarbu, kokius apdailos darbus planuojate daryti, gruntavimas yra būtinas, kad apdailos medžiagos tinkamai sukibtų su paviršiumi ir išlaikytų norimą kokybę. Jeigu naudojate tinkamai pasirinktą, kokybišką statybinį gruntą, sumažėja pelėsio, grybelio atsiradimo rizika, pagerėja medžiagų sukibimas prieš dažymą, tinkavimą, tapetų ar plytelių klijavimą.

Kokio tipo gali būti gruntas bei kokiems apdailoms darbams yra skirtas


Kadangi dabar gruntas yra gaminamas pačių įvairiausių rūšių, sudedamųjų dalių bei techninių savybių, gali būti keblu iš plataus asortimento išsirinkti tinkamiausią gruntą. Kad būtų paprasčiau, šioje apžvalgoje trumpai aptarsime, kokio tipo gruntai gali būti ir kokiems konkretiems darbams jie yra skirti.

Giluminiai gruntai prieš dažymą, tapetavimą, glaistymą, tinkavimą ir kitus darbus


Tai vienas populiariausių pasirinkimų apdailos darbams. Įprastai giluminis gruntas yra skirtas gruntuoti porėtus, didelį įgėrimą turinčius mineralinius paviršius - betoną, tinką, mūrą, lengvąjį ir akytąjį betoną, gipso kartono plokštes. Toks statybinis gruntas padeda suvienodinti stipriai ir netolygiai įgeriančius pagrindus, pagerina sukibimą su kitomis statybinėmis medžiagomis. Tad jei reikalingas universalus gruntas vidaus darbams - galite peržiūrėti šio tipo grunto asortimentą. Tiesa, giluminis gruntas gali būti skirtas ir lauko darbams.

Paviršių gruntavimui naudojami ne tik giluminiai gruntai. Esminis dalykas, kad statybinis gruntas ir dažai būtų tokio paties pagrindo. Tarkim akriliniams vandens dispersiniams dažams geriausiai tiktų akriliniai vandeniu skiedžiami statybiniai gruntai.

Antikoroziniai gruntai metalui


Šio tipo gruntas suriša rūdis, apsaugo metalinius paviršius nuo korozijos. Priklausomai nuo konkretaus grunto savybių, jis gali būti skirtas gruntuoti švarius ir surūdijusius ar dalinai korozijos pažeistus metalinius paviršius su atplaišų likučiais ar tvirtai besilaikančių rūdžių sluoksniu, patalpų viduje bei išorėje prieš dažant įvairia emale. Tam tikro tipo antikorozinis gruntas tinka ir automobilių remontui ar laikinai stambiagabaričių konstrukcijų apsaugai nuo korozijos montavimo ir saugojimo metu. Metalo gruntas padidina gruntuojamo paviršiaus atsparumą vandens, mechaniniam bei atmosferos poveikiui.

Gruntai medienai


Medienos gruntas yra skirtas įvairaus tipo medienos gruntavimui prieš padengiant laku ar dažais. Priklausomai nuo tipo, medienos gruntas skirtas mediniams fasadams, pertvaroms, durims, langams, grindims, tvoroms ir kitiems mediniams paviršiams gruntuoti. Be to, gruntas medienai apsaugo nuo grybinių ligų ir kenkėjų atsiradimo, medienos pelijimo, mėlynavimo ir puvimo. Jis neleidžia drėgmei įsiskverbti į pagrindą. Gruntuota mediena tampa atsparesnė aplinkos poveikiui.

Statybiniai gruntai pigiau, perkant internetu


Mūsų kataloge rasite itin platų įvairaus tipo statybinių gruntų pasirinkimą pigiau. Gruntai parduodami įvairiomis pakuotėmis, tad galėsite išsirinkti reikiamą kiekį. Kokie gruntai parduodami: giluminiai, alkidiniai, kvarciniai, kontaktinio sukibimo ir kiti. Reikalingas konkretus statybinio grunto gamintojas? Galime pasiūlyti Baumit, Bostik, Caparol, Ceresit, Igis, Knauf, Pinotex, Pro, Sadolin, Sakret statybinius gruntus gera kaina. Dažnai yra taikomos akcijos, o jų metu gruntas su nuolaida kainuos pigiau, mažesne kaina. Įsigijus internetu, gruntą pristatysime jūsų nurodytų adresu į bet kurį Lietuvos miestą.