Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Kiekis
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Emulsiniai dažai internetu pigiau

Dažai Supermat BW 1ltr.

Kaina: 8.51 €

Silikatiniai dažai SAKRET KS 9 ltr.

Kaina: 38.06 €

Dažai VD-PBL (C) 10 ltr.kib.

Kaina: 21.66 €

Silikatiniai struktūriniai dažai KSstr 9 ltr.

Kaina: 46.45 €

Dažai VD-L 5 lit. luboms Vandens dispersiniai - 8,15 kg

Kaina: 8.98 €

Dažai VD-BL l it. Vandens dispersiniai betonui, tinkui - 1,47 kg

Kaina: 4.65 €

Dažai dispersiniai MOVILAT 25A pus.matiniai 11kg/9ltr.

Kaina: 34.58 €

Dažai VD-PBL 1ltr.kib

Kaina: 3.12 €

Dažai VD-BL 3 lit Vandens dispersiniai betonui, tinkui - 4,41 kg

Kaina: 14.06 €

Dažai AKVATOP bazė A pus.mat.fasad. 0.9L

Kaina: 5.14 €

Dažai AKVATOP bazė A pus.mat.fasad. 3.6L

Kaina: 19.01 €

Dažai Probest 7 balti šilko matiniai 5 ltr.

Kaina: 19.51 €

Dispersiniai dažai medienai Villa Latex 10l-2Rudi

Kaina: 59.80 €

Dažai PRO sienoms, luboms LATEX M 5 L balta

Kaina: 12.63 €

Dažai PRO sienoms, luboms LATEX M 3L balta

Kaina: 7.95 €

Dažai PRO sienoms LATEX PM' 5 L balta

Kaina: 22.05 €

Dažai PRO sienoms LATEX PM' 10L balta

Kaina: 40.06 €

Silikatiniai dažai SAKRET KS 2,7 ltr. (B bazė)

Kaina: 13.23 €
 
 

Emulsiniai dažai                                                                                       

 

Emulsiniai dažai yra paruošti vandeninio tirpiklio pagrindu, todėl yra mažiau kenksmingi aplinkai ir pasižymi greitu džiūvimu. Jie yra skirti luboms, sienoms, fasadui dažyti. Nuo vandens polimerinės dispersijos tipo priklauso dažų pavadinimas.

 

Taigi emulsiniai dažai tinka dažyti ne tik gyvenamųjų būtų, namų sienas ir lubas, bet ir dažyti visuomenines įstaigas. Šiais dažais galima dažyti tokius paviršius - tinkuotus, betoninius, gipso plytų mūro, gipso kartono plokščių ir kitus paviršius. O fasadiniais dažais gerai yra dažyti pastatų fasadus ir kt.

 

Jeigu norite pradėti dažyti emulsiniais dažais reikia, kad dažomas paviršius būtų sausas, nebūtų riebalinių dėmių, druskų, kitų teršalų, taip pat kad nebūti dulkių. Tada seną dažų dangą reikėtų nuplauti vandeniu su muilu, skalbimo milteliais ir po to švariu vandeniu. Jeigu prieš tai paviršius buvo dažytas kalkių ar kreidos dažais, reikia taip pat nuplaukti, kad neliktų dažų. Paviršiaus nelygumus užglaistykite smulkiagrūdžiu glaistu. Blizgančius paviršius reikia pašiaušti švitriniu popieriumi ir nuvalyti dulkes. Jeigu yra pelėsių, tai reikėtų nuvalyti specialiais skysčiais. Pradedant dažyti paviršius reikėtų nugruntuoti, nes gruntavimas sustiprina dažomą paviršių ir sumažina dažų sąnaudas. Kai gruntas gerai išdžiūva galima pradėti dažymo darbus. Prieš naudojimą dažus gerai išmaišykite.

 

Dažant emulsiniais dažais reikia laikytis sveikatos ir darbo sąlygų. Taigi purškiant dažus reikėtų naudoti respiratorių, kad dažų nepatekti į kvėpavimo takus, taip pat reikėtų saugoti akis ir odą. Jeigu kartais užtiško ant odos dažai reikėtų nuplauti švariu vandeniu su muilu ir nuvalyti skudurėliu. Išdžiuvusi dažų plėvelė nepavojinga žmogaus organizmui. Taip pat reikėtų žinoti, kad jie yra nenuodingi, nesprogsta ir nedegūs.

 

Emulsiniai dažai pardavinėjami skirtingose talpose, įvairiausių spalvų, skirtingų gamintojų (ARIVĖJA, ATLAS, DUFA, PRO, IGIS, RALSTON, RILAK, SNIEŽKA, TOPCOLOR), įvairiausių kainų ir kt. Dažai gali būti visiškai blizgūs, blizgūs, pusiau blizgūs, pusiau matiniai, matiniai, visiškai matiniai.

 

Naudojant emulsiniai dažai purškiami arba tepami voleliu, teptuku.

 

Vandens emulsiniai dažai pralaidūs vandens garams, nors ir mažiau nei silikatiniai, todėl nepriekaištingai tinka dažyti plytinius, betoninius, gipso kartono, tinkuotus paviršius.

 

Vieni moderniausių vandens emulsinių dažų yra akriliniai. Tai akrilinės dervos pagrindu pagaminti dažai. Jie gerai praleidžia vandens garus, elastingi, o plėvelė - tvirta. Šių dažų kainos yra brangesnės nei kitų dažų.

 

Taigi ruošiantis atsinaujinti rinkitės Jums patinkančią emulsinių dažų spalvą, patikimą gamintoją ir džiaukitės gautu galutiniu rezultatu.