EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Multikopteriai internetu pigiau

AKCIJA
Dronas Parrot DISCO Adventurer - SC + FPV + backpack + extra battery + flight plan Multikopteriai, dronai

Dronas Parrot DISCO Adventurer - SC + FPV + backpack + extra battery + flight plan

Kaina: 999.93 €1030.35 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Dronas Yuneec Breeze 4K Pocket Drone Multikopteriai, dronai

Dronas Yuneec Breeze 4K Pocket Drone

Kaina: 275.97 €283.93 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Dronas Drone 7.2 FPV Multikopteriai, dronai

Dronas Drone 7.2 FPV

Kaina: 159.97 €
Žiūrėk ČIA
Dronas DJI Mavic Pro EU Multikopteriai, dronai

Dronas DJI Mavic Pro EU

Kaina: 988.93 €1015.14 €
Žiūrėk ČIA
Dronas Parrot AR.DRONE 2.0 Elite Edition Jungle Multikopteriai, dronai

Dronas Parrot AR.DRONE 2.0 Elite Edition Jungle

Kaina: 185.93 €289.01 €
Žiūrėk ČIA

Dronas XK X380 Detect 2.4GHz be kam.

Kaina: 528.94 €
Žiūrėk ČIA

Dronas Parrot A.R Drone 2.0 Orange/Green

Kaina: 412.50 €
Žiūrėk ČIA
Dronas Ryze Tech Tello Toy drone, powered by DJI Multikopteriai, dronai

Dronas Ryze Tech Tello Toy drone, powered by DJI

Kaina: 113.26 €124.68 €
Žiūrėk ČIA

Dronas DJI Inspire 2

Kaina: 3868.98 €3869.11 €
Žiūrėk ČIA

Dronas DJI Mavic Pro Fly More Combo

Kaina: 1478.61 €
Žiūrėk ČIA

Dronas Yuneec Typhoon H Thermal

Kaina: 2138.84 €
Žiūrėk ČIA

Dronas X4 Pro Mid Edition 3Axis Gimbal

Kaina: 639.32 €
Žiūrėk ČIA

Dronas F1X Quadrocopter Altitude HD AHP+

Kaina: 154.31 €
Žiūrėk ČIA

Dronas Drone 8.0 WiFi 4K

Kaina: 218.77 €
Žiūrėk ČIA

Dronas Jamara Triefly Altitude Drone HD compass Turbo

Kaina: 117.20 €
Žiūrėk ČIA

Dronas Quadcopter Android, wi-fi H11D

Kaina: 134.58 €
Žiūrėk ČIA

Dronas SYMA X5C ULTRA su kamera

Kaina: 85.66 €
Žiūrėk ČIA

Dronas Quadcopter Gigant su kamera H11C1

Kaina: 122.26 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kaip išsirinkti droną

Dronų populiarumui pasiekus naujas aukštumas, šių skraidyklių pasiūla darosi vis didesnė. Šiuo metu galite rinktis tarp gausybės skirtingų dydžių bei modelių dronų, kurių kainos svyruoja nuo keliasdešimties iki kelių tūkstančių eurų. Jei anksčiau nesate susidūręs su šiais skraidančiais aparatais, nesunku pasimesti modelių ir gamintojų jūroje, todėl turime Jums keletą patarimų, kaip išsirinkti kokybišką ir savo kainos vertą gaminį, kuris atitiktų Jūsų poreikius.

Kaip ir perkant bet kokį kitą daiktą, renkantis droną, reikėtų žinoti, kokiam tikslui jis bus naudojamas. Nuo to priklausys Jūsų pasirinkimas.

Dronai skirstomi į mažesnius, tinkamus naudoti patalpose ir didesnius, tinkamus naudoti atvirose erdvėse. Yra modelių, kurie pritaikyti naudoti tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis. Paprastai dronai matuojami milimetrais, nurodant plotį nuo vieno propelerio sparno galo iki kito propelerio sparno galo, plačiausioje drono vietoje. Jeigu droną naudosite tik patalpose, rinkitės nedidelį, iki 150 mm dydžio droną. Toks dronas bus manevringas ir lengvai valdomas, todėl sumažės tikimybė apgadinti jį į aplink esančius daiktus. Lauke, kur itin svarbūs vėjo, bei kiti faktoriai, tinkamesnis didelis dronas – nuo 300-400 mm ir daugiau.

Taip pat varijuoja dronų sraigtų skaičius. Populiariausi yra keturių propelerių bepiločiai orlaiviai. Dėl  prieinamos kainos, juos pirkėjai renkasi tiek pramogoms, tiek komerciniams tikslams. Be minėtųjų keturių sraigtų dronų (kvadkopterių), gaminamos dar ir šešių bei aštuonių sraigtų skraidyklės (atitinkamai: heksakopteriai ir oktakopteriai). Šie dronai yra galingesni, todėl yra tinkami profesionaliems filmavimams ar specialios paskirties operacijoms.

Sakykime, kad jau žinote, kokia bus Jūsų naujojo bičiulio paskirtis. Kokiais kriterijais vadovautis, norint išsirinkti dėmesio vertą produktą, kuris ištikimai Jums tarnautų ilgą laiką?

Išskyrėme penkis, mūsų nuomone, svarbiausius faktorius, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, rinkdamiesi droną: tai vaizdo kamera, skrydžio trukmė, valdymo pultas, valdymo įgūdžiai, bei jutikliai.

1. Vaizdo kamera. Ją rasite daugelyje, net ir nedidelio dydžio modelių. Vis dėlto, kamerų kokybė ženkliai skiriasi ir pigiausiuose dronuose ji bus vos patenkinama. Žinoma, svarbiausia yra tai, kam Jūs naudosite savo skraidyklę, tačiau mūsų nuomone, kamera – ne pati tinkamiausia vieta taupyti. Kokybiška vaizdo kamera leis Jums daryti aukštos kokybės nuotraukas ir filmuoti nuostabius panoraminius vaizdus, kuriais vėliau galėsite mėgautis su šeima ar draugais.

2. Skrydžio trukmė yra tai, kiek laiko dronas gali išbūti ore, vienu baterijos įkrovimu. Tai priklauso nuo kelių veiksnių, tokių kaip baterijos talpa, svoris, bei manevrai skrydžio metu. Jei su dronu tiesiog pramogausite namuose, skrydžio trukmė neturės didelės reikšmės. Visai kas kita, jei norite daryti fotosesijas atokesnėse vietose. Vidutinė dronų skrydžio trukmė yra apie 10-20 minučių, tuo tarpu vidutinis baterijos įkrovimo laikas svyruoja tarp 45-90 minučių. Štai kodėl Jūs visuomet turėtumėte pasirūpinti atsarginėmis baterijomis.

3. Valdymo pultas. Valdymo pulto (arba, paprasčiau tariant, siųstuvo) pagalba valdymo komandos yra perduodamos skraidyklei. Tai leidžia Jums pilotuoti savo orlaivį. Įprastai valdymo pultuose yra įmontuotos dvi valdymo svirtelės, skirtos rankiniam valdymui, tačiau kai kurie dronai turi LCD ekranus, kuriuose galite matyti skrydžio rodmenis. Dar kiti – specialius mygtukus, skirtus atlikti įvairias funkcijas ar triukus. Todėl prieš įsigydami droną, būtinai atkreipkite dėmesį, ką gali konkretus modelis.

4. Valdymo įgūdžiai. Dar vienas itin svarbus veiksnys, įsigyjant droną. Jeigu nebūsite atsargus, Jūsų brangus pirkinys greitai gali tapti pinigais, išmestais į balą. Nesirinkite brangiausio modelio, jei tai pirmoji Jūsų skraidyklė. Pradėkite nuo paprastesnių ir pigesnių dronų, o kai įgusite juos valdyti ir perprasite visas subtilybes, galėsite pereiti prie pažangesnių orlaivių.

5. Jutikliai. Paprastai jutikliai montuojami į brangesnes skraidykles. Populiariausias yra GPS jutiklis, kurio pagalba dronas gali būti siunčiamas į konkrečią vietą – tiesiog įvedamos koordinatės ir dronas automatiškai nuskris į nurodytą tašką. Kai kurios modernesnės skraidyklės geba įsiminti pakilimo vietą ir savarankiškai į ją sugrįžti praradus ryšį, ar paspaudus mygtuką. Be GPS, dronuose gali būti sumontuoti aukščio, ultragarsiniai, infraraudonųjų spindulių ir pan. jutikliai.