Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dronai

Dronas Denver DCH-350

Kaina: 51.70 €52.24 €

Dronas Xiaomi FIMI X8 SE Drone black (FMWRJ02A5) + Bag

Kaina: 605.61 €

Dronas Syma X20W drone with 0.3MP HD camera RC0543

Kaina: 89.30 €

Dronas Denver DRO-170

Kaina: 30.07 €

Ranka valdomas magiškas kamuoliukas

Kaina: 20.09 €

Skraidanti lėkštė NSO valdoma rankomis

Kaina: 30.65 €

Skraidantis "Disko" kamuolys valdomas rankomis

Kaina: 16.64 €

Skraidanti lėkštė valdoma rankomis, žalia

Kaina: 30.65 €

Dronas Flying glowing saucer controlled by hand RC0484

Kaina: 39.54 €

Dronas DJI drone Mavic 2 Zoom with Smart Controller 16GB EU

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 1743.01 €

Dronas DJI MAVIC AIR 2 FLY MORE COMBO

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 1101.45 €

Dronas Denver DCH-640 black/orange

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 125.53 €

Dronas X4 Pro Standart Edition 1Axis Gimbal

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 361.68 €

Dronas DJI MAVIC PRO Fly More Combo platinum

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 1178.97 €

Dronas Parrot A.R Drone 2.0 Orange/Green

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 405.00 €

Dronas DJI drone Mavic 2 Pro with Smart Controller 16GB EU

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 1979.25 €

Dronas XK X380 Detect 2.4GHz be kam.

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 528.94 €

Dronas Yuneec Breeze 4K Pocket Drone

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 242.04 €
 
 

Dronai internetu

Šiais laikais filmavimo bei fotografavimo galimybės yr neribotos ir norint padaryti video iš paukščio skrydžio  tikrai nereikia samdyti sraigtasparnio. Dronai internetu tapo prieinami visiems, kurie nori fotografuoti, kurie nori filmuoti, kurie paprasčiausiai nori apžiūrėti konkrečias teritorijas iš viršaus. Apskritai dronų funkcionalumas nulėmė tai, kad juos perka tiek fiziniai asmenys savo poreikiams, tiek juridiniai, kuriems tokia įranga reikalinga verslui. B-a.eu siūlo labai platų dronų pasirinkimą, kad kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai tinka ir kas garantuoja, kad kokybiška įranga leis filmuoti, atrasti bei funkcionaliai panaudoti įrangą pagal savo poreikius.

Kiekvienam po labiausiai jam tinkamą droną

B-a.eu dronai internetu atitinka išrankiausių poreikius, kadangi prekiaujame tik žinomais, sertifikuotais gamintojų gaminiais, kurie labai dažnai pavadinami geros kokybės sinonimu. Tai visiems puikiai žinomi gamintojai: DJI, SYMA, JAMARA ir daugelis kitų, kurie perkami ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Visgi, kad pavyktų labiau pasitikėti B-a.eu prekiaujamais dronais - įvertinkite tai, kad jiems yra suteikiama garantija, tad tokiu atveju pavyks gauti kokybiškus gaminius pigiau ir jiems sugedus džiaugtis visiškai nemokamu tvarkymu. Tuo pačiu B-a.eu suteikia prekių grąžinimo garantiją tokiu atveju, jeigu gauta produkcija Jums netiko. Mums labai svarbu, kad kiekvienas klientas galėtų džiaugtis ypač puikios kokybės dronais, kurie atitinka jų individualius poreikius. Kol kol vieniems reikia ypač daug funkcijų turinčios įrangos, tuo tarpu kiti renkasi kur kas paprastesnius ir tuo pačiu mažiau kainuojančius dronus. Jeigu netiko tai ką gavote – visada galite pasikeisti į kitą droną arba atgauti visus investuotus pinigus. B-a.eu rūpinasi savo klientais, tad nori, kad kiekvienas naudotųsi tokiu dronu, koks jam labiausiai tinka.

O jeigu nepavyksta rasti tai, ko ieškote – susisekite. Mūsų konsultantai pagal Jūsų poreikius pateiks konkrečias rekomendacijas ir garantuos, kad rasta skraidymo įranga Jums puikiai tiks bei patiks.

Kokį droną pasirinkti?

Dronai skiriasi savo charakteristikomis. Štai todėl B-a.eu prekiauja labai skirtingais bepiločiais orlaiviais, kad kiekvienas rastų tokį, koks jam labiausiai tinka. Labai svarbu įvertinti drono funkcionalumą, kadangi kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti tokią įranga, kokia jiems  labiausiai tinka. Štai vieni dronai skirti tik įprastos kameros montavimui, kuri padeda realiu laiku matyti tuos vaizdus, kuriuos fiksuoja dronas. Tuo tarpu kita kamera gali būt šiek tiek išmanesnė ir tokiu atveju ji įrašo viską, ką pavyks pamatyti, kai kuriais atvejais net fotografuoja. Tiesa, kuo pats dronas yra didesnis – tuo jis yra stabilesnis, tad dažniausiai ir darbai yra atliekami sistemingiau, o jų kokybė dažniausiai didesnė. Suprantama, kad tai yra gana individualu, juolab, drono dydis labai dažnai varijuoja nuo kainos, tad įvertinkite aspektus ir atsakinga susiraskite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Skiriantis dronų galingumui tuo pačiu skiriasi aukštis, kurį jie gali pasiekti. Kol vieni džiaugiasi ypač galingais dronais, kurie sėkmingai įveikia kelis šimtus metrų, tuo tarpu kitiems net ir keli metrai yra labai smagi pramoga, kadangi bepiločiai  orlaiviai internetu naudojami tik savoms reikmėms tenkinti. Bet kuriuo atveju naudinga numatyti ateitį ir iškart rinktis kokybiškesnį, kad paskui netektų mokėti du kartus.

Dronai pigiau – kiekvienam, kuris nori matyti pasaulį iš paukščio skrydžio. Platus pasirinkimas, plačios galimybės kiekvienam, kuris turi individualių poreikių. Rinkitės kokybę, kurios galimybės atviros ir kuriomis pasinaudoti gali kiekvienas.

Kaip išsirinkti droną

Dronų populiarumui pasiekus naujas aukštumas, šių skraidyklių pasiūla darosi vis didesnė. Šiuo metu galite rinktis tarp gausybės skirtingų dydžių bei modelių dronų, kurių kainos svyruoja nuo keliasdešimties iki kelių tūkstančių eurų. Jei anksčiau nesate susidūręs su šiais skraidančiais aparatais, nesunku pasimesti modelių ir gamintojų jūroje, todėl turime Jums keletą patarimų, kaip išsirinkti kokybišką ir savo kainos vertą gaminį, kuris atitiktų Jūsų poreikius.

Kaip ir perkant bet kokį kitą daiktą, renkantis droną, reikėtų žinoti, kokiam tikslui jis bus naudojamas. Nuo to priklausys Jūsų pasirinkimas.

Dronai skirstomi į mažesnius, tinkamus naudoti patalpose ir didesnius, tinkamus naudoti atvirose erdvėse. Yra modelių, kurie pritaikyti naudoti tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis. Paprastai dronai matuojami milimetrais, nurodant plotį nuo vieno propelerio sparno galo iki kito propelerio sparno galo, plačiausioje drono vietoje. Jeigu droną naudosite tik patalpose, rinkitės nedidelį, iki 150 mm dydžio droną. Toks dronas bus manevringas ir lengvai valdomas, todėl sumažės tikimybė apgadinti jį į aplink esančius daiktus. Lauke, kur itin svarbūs vėjo, bei kiti faktoriai, tinkamesnis didelis dronas – nuo 300-400 mm ir daugiau.

Taip pat varijuoja dronų sraigtų skaičius. Populiariausi yra keturių propelerių bepiločiai orlaiviai. Dėl  prieinamos kainos, juos pirkėjai renkasi tiek pramogoms, tiek komerciniams tikslams. Be minėtųjų keturių sraigtų dronų (kvadkopterių), gaminamos dar ir šešių bei aštuonių sraigtų skraidyklės (atitinkamai: heksakopteriai ir oktakopteriai). Šie dronai yra galingesni, todėl yra tinkami profesionaliems filmavimams ar specialios paskirties operacijoms.

Sakykime, kad jau žinote, kokia bus Jūsų naujojo bičiulio paskirtis. Kokiais kriterijais vadovautis, norint išsirinkti dėmesio vertą produktą, kuris ištikimai Jums tarnautų ilgą laiką?

Išskyrėme penkis, mūsų nuomone, svarbiausius faktorius, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, rinkdamiesi droną: tai vaizdo kamera, skrydžio trukmė, valdymo pultas, valdymo įgūdžiai, bei jutikliai.

1. Vaizdo kamera. Ją rasite daugelyje, net ir nedidelio dydžio modelių. Vis dėlto, kamerų kokybė ženkliai skiriasi ir pigiausiuose dronuose ji bus vos patenkinama. Žinoma, svarbiausia yra tai, kam Jūs naudosite savo skraidyklę, tačiau mūsų nuomone, kamera – ne pati tinkamiausia vieta taupyti. Kokybiška vaizdo kamera leis Jums daryti aukštos kokybės nuotraukas ir filmuoti nuostabius panoraminius vaizdus, kuriais vėliau galėsite mėgautis su šeima ar draugais.

2. Skrydžio trukmė yra tai, kiek laiko dronas gali išbūti ore, vienu baterijos įkrovimu. Tai priklauso nuo kelių veiksnių, tokių kaip baterijos talpa, svoris, bei manevrai skrydžio metu. Jei su dronu tiesiog pramogausite namuose, skrydžio trukmė neturės didelės reikšmės. Visai kas kita, jei norite daryti fotosesijas atokesnėse vietose. Vidutinė dronų skrydžio trukmė yra apie 10-20 minučių, tuo tarpu vidutinis baterijos įkrovimo laikas svyruoja tarp 45-90 minučių. Štai kodėl Jūs visuomet turėtumėte pasirūpinti atsarginėmis baterijomis.

3. Valdymo pultas. Valdymo pulto (arba, paprasčiau tariant, siųstuvo) pagalba valdymo komandos yra perduodamos skraidyklei. Tai leidžia Jums pilotuoti savo orlaivį. Įprastai valdymo pultuose yra įmontuotos dvi valdymo svirtelės, skirtos rankiniam valdymui, tačiau kai kurie dronai turi LCD ekranus, kuriuose galite matyti skrydžio rodmenis. Dar kiti – specialius mygtukus, skirtus atlikti įvairias funkcijas ar triukus. Todėl prieš įsigydami droną, būtinai atkreipkite dėmesį, ką gali konkretus modelis.

4. Valdymo įgūdžiai. Dar vienas itin svarbus veiksnys, įsigyjant droną. Jeigu nebūsite atsargus, Jūsų brangus pirkinys greitai gali tapti pinigais, išmestais į balą. Nesirinkite brangiausio modelio, jei tai pirmoji Jūsų skraidyklė. Pradėkite nuo paprastesnių ir pigesnių dronų, o kai įgusite juos valdyti ir perprasite visas subtilybes, galėsite pereiti prie pažangesnių orlaivių.

5. Jutikliai. Paprastai jutikliai montuojami į brangesnes skraidykles. Populiariausias yra GPS jutiklis, kurio pagalba dronas gali būti siunčiamas į konkrečią vietą – tiesiog įvedamos koordinatės ir dronas automatiškai nuskris į nurodytą tašką. Kai kurios modernesnės skraidyklės geba įsiminti pakilimo vietą ir savarankiškai į ją sugrįžti praradus ryšį, ar paspaudus mygtuką. Be GPS, dronuose gali būti sumontuoti aukščio, ultragarsiniai, infraraudonųjų spindulių ir pan. jutikliai.