Atpigo Tualetinis staliukas SARA su taburete Tualetiniai staliukai
129.00 € 151.01 € / 1 vnt

Veidrodis kosmetiniam staliukui Lille 02 Tualetiniai staliukai

Tualetinis staliukas Maximus M19 Tualetiniai staliukai

Kosmetinis staliukas Finezja F15 Tualetiniai staliukai

Tualetinis staliukas Maximus MXS-42 Tualetiniai staliukai

Kosmetinis staliukas Kendo 02 Tualetiniai staliukai

Kosmetinis staliukas Viki 15 Tualetiniai staliukai

Kosmetinis staliukas Lille 16 Tualetiniai staliukai

Tualetinis staliukas Penelopa P2 Tualetiniai staliukai

Kosmetinis staliukas - konsolė Pori TOL Tualetiniai staliukai

Tualetinis staliukas Poprad Tualetiniai staliukai
Išparduota
Buvusi kaina: 236.00 €

Makiažo - kosmetiniai staliukai gera kaina internetu


Norite susikurti jaukų grožio kampelį namuose? Tokiu atveju jums yra reikalingas praktiškas ir stilingas kosmetinis makiažo staliukas. Šio tipo baldai yra neatsiejamas kiekvienos moters atributas namuose. Ant tualetinio staliuko patogiai galima susidėti kvepalus, įvairias kosmetikos ir makiažo priemones bei kitus grožio procedūroms reikalingus daiktus.

Kosmetiniai staliukai yra gaminami įvairiausių tipų ir stilių. Jie gali būti su stalčiais, lentynėlėmis ar be jų. Pats praktiškiausias sprendimas - tualetinis staliukas su veidrodžiu. Jei norite dar didesnio patogumo - rinkitės kosmetinius staliukus su apšvietimu. Taip jums nebereikės rūpintus papildomu apšvietimu, kuris yra itin svarbus atliekant makiažą.

Mūsų parduotuvės kataloge rasite platų šio tipo baldų pasirinkimą. Galime pasiūlyti minimalistinio, klasikinio ar modernesnio industrinio stiliaus baldus gera kaina. Jei ieškote kaip įsigyti dar pigiau, sekite mūsų pasiūlymus ir naujienas. Dažnai vykdome įvairias akcijas, o jų metu kosmetinis staliukas su nuolaida kainuos ženkliai mažesne kaina. Staliukus taip pat galite įsigyti ir išsimokėtinai. Užsisakykite greitai ir patogiai internetu. Jūsų išsirinktus baldus pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.

Kaip išsirinkti makiažo staliuką


Kaip ir perkant bet kurį kitą baldą, taip ir renkantis kosmetinį staliuką, rekomenduojame atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų - stilių, spalvą, matmenis bei praktiškumo savybes. Norime pabrėžti, kad makiažo staliuko kaina neturėtų būti svarbiausias kriterijus. Pigus tualetinis staliukas gali būti nepakankamai erdvus ar praktiškas. Be to, pigūs kosmetiniai staliukai gali būti pagaminti iš mažiau patvarių medžiagų. Renkantis siūlome įvertinti šiuos žemiau aprašytus kriterijus.

Kosmetinio staliuko matmenys. Kaip ir renkantis bet kurį kitą baldą, matmenys yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Jei miegamojo kambaryje neturite daug vietos ir jūs nenorite jo dar labiau apkrauti, rekomenduotume rinktis kompaktiškų matmenų baldą. Žinoma, jei vietos yra pakankamai, tokiu atveju didelis tualetinis staliukas bus žymiai praktiškesnis sprendimas.

Stilius ir spalvos. Pasirinkimas yra išties didelis ir platus. Minimalistinio dizaino, skandinaviško ar klasikinio dizaino tualetiniai staliukai tikrai ras savo namus ir vietą, kurioje geriausiai tinka. Rinkdamiesi įvertinkite, koks interjero stilius vyrauja jūsų kambaryje ir rinkitės tokios pačios ar panašios stilistikos ir spalvos baldus.

Praktiškumo savybės. Stalčiai, veidrodis ir LED apšvietimas yra išties didelis privalumas. Į stalčius patogiai galima sutalpinti kosmetikos priemones, be to, tokiu atveju stalo paviršius bus neapkrautas ir tvarkingas. Didelis veidrodis ir apšvietimas leis žymiai patogiau pasidaryti makiažą ar kitas grožio procedūras. Žinoma, jei kosmetinis staliukas veidrodžio neturi, jūs jį galite įsigyti ir atskirai.

Apibendrinant, galime pasakyti, kad pasiūla yra gana didelė, todėl esame tikri, kad nesunkiai išsirinksite baldą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius.