Atpigo Staliukas Tina Lauko stalai
29.99 € 34.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė Bari Lauko kėdės
55.00 € 64.03 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė Midas Lauko kėdės
38.00 € 43.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko sofa IKARO XL Lauko kėdės
205.00 € 229.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-400 Lauko kėdės
89.00 € 98.86 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė Gardena 1S Lauko kėdės
118.00 € 130.99 € / 1 vnt

Atpigo Pinta lauko kėdė K-457 Lauko kėdės
89.00 € 93.75 € / 1 vnt

Atpigo Dviejų kavos staliukų komplektas Manado Svetainės staliukai
119.00 € 124.98 € / 1 vnt

Atpigo Šoninis kavos staliukas Kampa Svetainės staliukai
57.19 € 59.98 € / 1 vnt

Lauko kėdė K336 Lauko kėdės
115.00 € 116.55 € / 1 vnt

Lauko kėdė K-335 juoda Lauko kėdės
93.35 € / 1 vnt

Balkono baldai Falcon (Falcon + 2 x K472) Balkono baldai

Baldai balkonui Aura (Aura + 2 x K456) Balkono baldai

Dviejų dalių staliukas Folla Svetainės staliukai

Balkono baldų komplektas Midas Balkono baldai

Balkono baldai internetu pigiau


Pamažu balkonas tampa ne tik ta vieta, kurioje yra laikomi nenaudojami daiktai ar džiaustomi skalbiniai. Vis daugiau žmonių balkone susikuria jaukią ir patogią poilsio erdvę, kurioje norisi pradėti rytus su kavos puodeliu ar palydėti saulę vakarojant su draugais. Tiesa, norint, kad balkono erdvė būtų patogi ir komfortiška, yra reikalingi specialiai tam skirti balkono baldai. Daugeliu atveju yra pasirenkami lauko baldai, kurie yra atsparūs neigiamam aplinkos poveikiui. Žinoma, jei jūsų balkonas yra įstiklintas ir apšiltintas, tokiu atveju balkone galite statyti ir įprastus baldus.

Šioje kategorijoje rasite įvairaus stiliaus ir spalvų balkono baldų komplektus. Modernūs ir klasikiniai, mažiems ir didesniems balkonams skirti baldai, kurie patogiai sutalpins visą jūsų šeimą. Balkono baldų komplektai internetu parduodami itin gera kaina. Taip pat dažnai yra taikomos akcijos, o jų metu baldai balkonui su nuolaida kainuos dar pigiau, ženkliai mažesne kaina. Užsisakius internetu, jūsų išsirinktus balkono baldus pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis baldus balkonui


Dydis, stilius, patogumas ir medžiagos yra svarbiausi kriterijai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį. Prieš planuojant įsigyti balkono baldus, pirmiausia reikėtų tiksliai žinoti, kiek laisvos vietos jūs turite. Baldai balkone neturi užimti visos erdvės, kadangi jums reikės ir patogaus praėjimo, taip pat turi likti vietos džiovyklei pastatyti (jei drabužius džiaustote balkone). Tad pirmiausia, ką jums reikėtų padaryti, tai išsimatuoti turimą vietą balkone. Žinodami, kiek turite vietos, iš karto susiaurinsite savo paieškas. Pavyzdžiui, mažiems balkonams galima rinktis tiesiog dviejų kėdžių ir staliuko komplektus. Jei jūsų balkonas didelis, į jį gali tilpti ir lauko sofos, foteliai ar net minkšti lauko baldų komplektai, ant kurių patogiai susės visa šeima ar draugų kompanija.

Antras gana svarbus dalykas yra stilius. Balkono baldų komplektai yra gaminami įvairiausių stilių, tad baldų pasirinkimas yra išties platus. Kaip ir perkant baldus bet kuriam kitam kambariui, taip ir balkono baldai turi gerai derėti su bendra aplinka. Kadangi balkono baldai jums tarnaus ne vienerius metus, rekomenduojame rinktis tik tuos baldus, kurie iš tikro jums patinka. Nebūtina vaikytis madų ir pirkti to, kas jums nėra prie širdies.

Mūsų vertinimu, patogūs balkono baldai yra pats svarbiausias kriterijus. Juk tai bus jūsų poilsio erdvė, tad minkštas balkono baldų komplektas yra žymiai geresnis sprendimas nei kieti mediniai ar plastikiniai baldai. Sėdimosios ir nugaros dalies paminkštinimai bei pagalvėlės suteikia žymiai daugiau komforto ir leidžia tinkamai atsipalaiduoti. Žinoma, jei jums patinkantys balkono baldai jų neturi, visada galite įsigyti papildomus paminkštinimus.

Nuo medžiagų, iš kurių yra pagaminti balkono baldai, priklauso ir jų tarnavimo laikas. Jei norite nusipirkti baldus balkonui, kurie tarnaus ne vienerius metus, rinkitės tvirtų medžiagų, šalčiui, drėgmei atsparius baldus. Tokių baldų atsparumas aplinkos poveikiui yra žymiai didesnis, tad ir tarnavimo trukmė prailgėja ne vienais metais. Tiesa, jei jūsų balkonas yra įstiklintas ir apšiltintas, tokiu atveju galite rinktis ir įprastų medžiagų baldus. Tik šiuo atveju svarbu, kad baldai negautų per daug drėgmės, kuri gali pažeisti baldo struktūrą.

Balkono baldų komplektai ir atskiros jų dalys


Baldai balkonui gali būti parduodami komplektais arba atskiromis dalimis. Žinoma, dažniausiai balkono baldų komplektas kainuos pigiau, tačiau jei nerandate tinkamiausio varianto, visada galite susikurti savo komplektą iš atskirų dalių. Mūsų elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite lauko kėdes, krėslus, sofas, lauko staliukus ir kitus baldus, iš kurių galite susikomplektuoti baldus balkonui. Platus asortimentas leis išsirinkti norimo stiliaus, spalvų bei matmenų baldus, kurie tiks būtent jūsų balkonui. Baldai mažesniems balkonams - rekomenduojame rinktis kėdės arba nedidelio krėslo ir staliuko komplektą. Visgi, jei jūs turite didelį balkoną, apsvarstykite įsigyti didesnius baldus, galbūt lauko sofas ar modulinius baldus, kurie leis patogiai sutalpinti visą šeimą ar draugus.

Pinti balkono baldai iš sintetinio ratano


Sintetinis ratanas (dar vadinamas poliratanu, technoratanu) yra ilgaamžė, aplinkos oro poveikiui žymiai atsparesnė medžiaga, kuri nebijo šalčio, lietaus, drėgmės ar saulės spindulių. Dėl visų šių savybių ratano baldai balkonui tampa vis populiaresniu pasirinkimu Lietuvoje. Be to, pinti balkono baldai turi savitą žavesį, o mūsų kataloge rasite įvairaus dizaino baldus, kurie idealiai derės bet kokio tipo aplinkoje.

Jei jums reikia išsamesnės informacijos apie mūsų parduotuvėje parduodamus baldus balkonui - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Primename, kad užsisakius internetu, jūsų išsirinkti baldai balkonui bus pristatyti į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.