Minkštas kampas Calabria Minkšti kampai
1102.00 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Prato Minkšti kampai
906.25 € / 1 vnt

Minkštas kampas Calia Minkšti kampai
1348.50 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Beate Minkšti kampai
884.50 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Bardo Minkšti kampai
1152.75 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Manila Minkšti kampai
1044.00 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Monte Carlo Minkšti kampai
1457.25 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Livio Minkšti kampai
1573.25 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Grey Minkšti kampai
1196.25 € / 1 vnt

Minkštas kampas Asti Minkšti kampai
1290.50 € / 1 vnt

Minkštas kampas Hugo Minkšti kampai
1015.00 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Lagos Minkšti kampai
1276.01 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Piano Minkšti kampai
1334.00 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Gusto RP Minkšti kampai
1145.49 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Panama Minkšti kampai
971.50 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Play Minkšti kampai
1203.50 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Aldo Minkšti kampai
1167.25 € / 1 vnt

Minkštas Kampas Bono Minkšti kampai
906.25 € / 1 vnt

Kampinė sofa: kokią pasirinkti?

Kampinė sofa, mūsuose dažnai vadinama minkštuoju kampu – itin populiarus baldas, kurį galima aptikti daugelyje svetainių. Nieko keisto, juk kampinė sofa turi daugybę privalumų: ji telpa net palyginti nedidelėje erdvėje, neužima daug vietos, tačiau gali sutalpinti daug žmonių. Be to, tokia sofa skatina bendravimą, nes ant jos sėdintys žmonės puikiai mato vienas kitą.

Išsirinkti kampinę sofą nėra sudėtinga: tereikia nuspręsti, kokio dydžio sofos norėtumėte, iš kokių medžiagų ji turėtų būti pagaminta, bei kokių papildomų funkcijų norite.

Ką reiktų apgalvoti, perkant kampinę sofą?

Pirkdami kampinę sofą, turėtumėte atsižvelgti į keletą veiksnių. Pirmiausia, turėtumėte išmatuoti erdvę, kurioje numatoma statyti sofą. Pagaminimo medžiagų pasirinkimas taip pat labai svarbus. Jos ne tik atrodo skirtingai: kai kurios medžiagos yra ilgaamžiškesnės, nei kitos. Nepamirškite ir apie sofos spalvą bei apmušalus: jie turėtų derėti prie kambario interjero.

Dydis

Kampinės sofos idealiai tinka nedidelėms patalpoms. Vis dėlto, erdvė turėtų būti pakankamo dydžio, kad pastačius sofą, aplink ją liktų pakankamai vietos praeiti. Nuotraukose ar parduotuvės salėje sofa gali atrodyti tinkamo dydžio, tačiau, pastačius ją į vietą, ji gali pasirodyti didesnė, nei manėte. Kad taip nenutiktų, būtinai išsiaiškinkite tikslius sofos matmenis ir palyginkite juos su jūsų kambario matmenimis. Taip tiksliai įsivaizduosite, kaip sofa derės jai skirtoje vietoje. Patarimas: sofa be ranktūrių užims šiek tiek mažiau vietos, nei sofa su ranktūriais, todėl jei erdvė itin nedidelė, verčiau rinktis pirmąjį variantą.

Pagaminimo medžiaga

Sofos gaminamos iš labai įvairių medžiagų. Nors pasirinkimas gali pasirodyti sudėtingas, iš tiesų jis visai paprastas. Medžiagą reiktų rinktis pagal tai, kaip ir kiek dažnai sofa bus naudojama. Šeimoms su vaikais, bei pirkėjams, auginantiems gyvūnus, reiktų rinktis patvaresnes, lengvai valomas medžiagas, tokias kaip natūrali arba dirbtinė oda. Natūrali oda – itin patvari, be to, ji puikiai dera tiek moderniame, tiek tradiciniame interjere, tačiau sugadintą ją sunku sutaisyti, o vasarą ant jos gali būti gan karšta.

Kordinė medžiaga idealiai tinka šeimoms su vaikais. Ji minkšta, švelni ir sunkiai nusidėvinti. Ją lengva valyti, o audinio grioveliai sukuria mažytes oro kišenes, todėl tokia sofa maloniai šildo.

Medvilnės ir poliesterio kombinacija – dar vienas patikimas, laiko patikrintas variantas. Tokia medžiaga mažai raukšlėjasi bei yra lengvai valoma. Šį audinį nesibaiminant galima skalbti net skalbyklėje.

Spalva

Pasiūloje galima rasti tiek įvairiausių spalvų ir raštų, kad išsirinkti kartais darosi sunku. Daugelis renkasi neutralias spalvas – rusvą ar pilką, – kurios dera beveik bet kokioje aplinkoje. Tai labai praktiškas pasirinkimas, tuo labiau, kad jei norėsis papildomų spalvų, visuomet galėsite priderinti keletą ryškių pagalvėlių. Na o jeigu nusprendėte pasirinkti ryškios spalvos sofą, ji turėtų būti pagrindinis kambario akcentas. Venkite daug ryškiaspalvių detalių viename kambaryje, kitaip jis atrodys triukšmingas ir apkrautas.

Kampinės sofos tipai

Kampinių sofų gali būti įvairių tipų: įprastų, multifunkcinių, bei su įvairiomis papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip reklaineris ar kojų atrama. Taip pat galima pasirinkti kairįjį, dešinįjį arba universalųjį statymo kampą.

Kampinė sofa-lova

Kampinės sofos savo forma idealiai tinka transformuoti į lovas. Kampinės sofos-lovos apačioje įmontuota slankiojanti dalis, kurią ištraukę, turėsite patogią dvigulę lovą. Tokia sofa tobulai tinka vieno kambario butui, be to, apatinės dalies stalčiuje galėsite laikyti patalynę.

Kampinė sofa-reklaineris

Tokia kampinė sofa turi vieną ar daugiau dalių, kurias galima transformuoti į poilsio krėslą – reklainerį. Tokia dalis paprastai būna kraštinėje sofos dalyje ir dažniausiai turi bent tris pasirenkamas sėdėjimo pozicijas.

Kairinė, dešininė ar universali kampinė sofa?

Renkantis kampinę sofą svarbu nepamiršti, kurioje pusėje sofa bus statoma. Nuo to priklauso, kurioje pusėje bus ranktūriai. Kairinė sofa turi ranktūrį kairei rankai, o dešininė – dešinei. Jei norite turėti galimybę keisti sofos poziciją, rinkitės universalų modelį iš atskirų sekcijų. Tai ne tik leis jums lengvai keisti kambario apstatymą – tokią sofą dar ir kur kas lengviau transportuoti, nešti ankštomis laiptinėmis ar įtalpinti pro siauras duris.

Išvados

Kampinė sofa padės sukurti jaukią bendravimo erdvę jūsų namų svetainėje bei užtikrins, kad vietos prisėsti bus kiekvienam svečiui, net jei gyvenate kukliame bute. Tikimės, kad pateikti patarimai padės lengviau apsispręsti, kokią sofą pasirinkti. Primename, kad internetinėje parduotuvėje www.b-a.eu jūsų laukia platus kampinių sofų asortimentas – patinkantį baldą čia ras kiekvienas.