EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
GYLIS (cm)
ILGIS (CM)
Patalynės dėžė
Miegojimo funkcija
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Minkšti kampai internetu

Minkštas Kampas Costa

Kaina: 893.20 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Aron

Kaina: 416.09 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas London

Kaina: 540.00 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Aston 3

Kaina: 954.50 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Aston 5

Kaina: 1017.76 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Aston 4

Kaina: 983.25 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Amber Relax

Kaina: 969.96 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Corfu

Kaina: 836.00 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Verso

Kaina: 929.99 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Reggio

Kaina: 659.99 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Beate

Kaina: 528.00 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Monza

Kaina: 516.00 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas kampas Ego

Kaina: 973.20 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Sydney 3

Kaina: 870.00 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Luton RP

Kaina: 792.01 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Stella

Kaina: 521.99 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Sydney 2

Kaina: 672.00 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Gusto RP

Kaina: 678.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Minkšti kampai      

                                                                                            
Jeigu planuojate keisti senus baldus ar daryti viso būsto remontą, tai minkštą kampą rinkitės atsargiai. Minkštas kampas turi būti ne tik gražus, bet ir praktiškas, patogus, kad būtų malonu su šeima ar draugais kuo ilgiau praleisti laiką.

 

Viena iš minkšto kampų funkcijų yra sukuti jaukų bendravimą. Prieš tokį baldą pastatykite fotelį ar sėdmaišių, kad sukurtumėte U raidės formos puslankį, būtent taip geriausia susėsti norint bendrauti.

 

Minkštą kampą verta pirkti, todėl kad jis sutaupo vietos, yra praktiškas, yra gaminami įvairiausių spalvų, modelių, audinių įvairovės. Be to, parduodami nauji ir dėvėti minkšti kampai, todėl įsigysite prekę pagal savo kišenę.

 

Kadangi minkštų kampų pasiūla yra gana didelė, todėl šį baldą galite rinktis pagal jo būklę: naują arba dėvėtą. Daugelis žmonių nori sutaupyti pinigų, todėl perka dėvėtas prekes, bet neabejotina, kad naujas minkštas kampas tarnaus ilgiau nei dėvėtas.

 

Elektroninėse parduotuvėse dažnai siūlomos nuolaidos, todėl minkšti kampai pigiai parduodami ne viename tinklalapyje. Peržiūrėkite kelių internetinių parduotuvių pasiūlą, išsirinkite patinkantį minkštą kampą ir pasidomėkite, galbūt jam taikoma nuolaida. Galima teigti, kad minkšti kampai internetu perkami ne tik dėl didelio asortimento ar mažų kainų, bet ir dėl paprastumo. Jums net nereikia išeiti iš namų, kad užsisakytumėte patinkantį baldą. Be to tai galite padaryti bet kuriuo paros metu. Perkant internetu minkštą kampą nepamirškite pasidomėti pristatymo sąlygas. Tad minkštą svečių kambario ar virtuvės kampą galite nesunkiai įsigyti internetu.

 

Kad minkštas kampas tarnautų ilgai reikėtų perkant atsižvelgti į jo praktiškumą, nes auginant vaikus ar tutint augintinių gali greitai susitepti. Nuo kainos priklauso kokį minkšta kampą nusipirksite. Jei minkštas kampas yra aptrauktas tikra oda už baldą sumokėsite nemažus pinigus. Tačiau jeigu minkštas kampas yra apvilktas audiniu, tai toks kampas nekainuos labai brangiai. Dažniausiai yra perkami audiniu apvilkti minkšti kampai, nes toks variantas yra žymiai pigesnis. Vis dėlto nereikėtų rinktis pačios pigiausios prekės. Atkreipkite dėmesį į baldo apmušalo sudėtį. Tai gali būti flokas, žakardas, baldinis veliūras, gobelenas ir kita. Jei ant baldo nėra parašyta sudėties, pasiteiraukite elektroninės ar įprastos parduotuvės specialisto.

 

Taigi norint įsigyti namuose gerą, patogų, praktišką minkštą kampą, tai galite padaryti tiesiog elektroninėje internetinėje parduotuvėje, čia yra platus asortimentas, sutaupomas laikas, nereikia rūpintis pristatymu, be to galite ir sutaupyti pinigų.