Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Echolotas FD 06B

Kaina: 71.67 €

Echolotas Deeper Smart Sonar PRO+ Wifi+GPS

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 242.00 €

Sonaras Deeper Start Smart Fishfinder Orange/Black, Sonar

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 98.99 €

Echolotas Deeper Smart Sonar PRO WIFI

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 185.77 €

Echolotas Wireless Fishfinder Deeper

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 208.89 €

Echolotas FD 06A

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 71.67 €
 
 

Echolotai                           

                                                                 

Echolotai - tai įrenginiai, leidžiantys LCD ekrane stebėti po vandeniu esančius objektus, žuvis, taipogi dugno reljefą ir jo struktūrą.

 

Echolotus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, techninių parametrų, medžiagų ir kita. Ekranas gali skirtis savo dydžiu, vaizdą gali rodyti spalvotai arba nespalvotai ir kita. Echolotas yra visiškai atsparus vandeniui.

 

Turint echolotą žvejui yra patogiau, paprasčiau, greičiau gaudyti žuvį.

 

Echolotus galite rinktis iš kelių versijų: su trijų, dviejų ar vieno signalo davikliais. Kurį rinktis, lems jūsų poreikiai, žvejybos stilius ir reikalavimai echolotui.

 

Taigi echolotas gali būti puiki dovana, tam kuris turi pomėgį žvejoti.

 

Taigi įsigyjant echolotą reikia atkreipti dėmesį į: echoloto galingumą, spindulių kiekį ir spindulio plotį, išmatavimus ir ekrano darbo režimą, tvirtinimą ir kompletaciją, naudojimą žiemą, naudojimą nuo kranto, kainą ir kita.

 

Echoloto galingumas turi įtakos prietaiso veikimui giliuose vandenyse, skenavimo kokybei realiu laiku.

 

Spindulių kiekis ir spindulio plotis turi įtakos skenuojamo ploto dydžiui, tiksliam objektų vietos nustatymui po vandeniu. Spindulių gali būti vienas, du, ar trys.

 

Išmatavimai ir ekrano darbo režimas kuo didesnis ekranas tuo geresnė vaizdo kokybė - geriau matomas dugno reljefas ir kiti objektai po vandeniu. Vaizdo sudarymo taškų skaičius, nuo jų kiekio priklauso vaizdo kokybė. Svarbu ekrano vaizdo kokybė saulės šviesoje.  Didesnis ekranas lemia echoloto didesnį svorį ir trumpesnį maitinimo šaltinio tarnavimo laiką.

 

Tvirtinimas ir komplektacija - tvirtinimo universalumas svarbu jeigu norite echolotą naudoti skirtinguose valtyse, greito nuėmimo funkcija. Papildomi ploto davikliai ir t.t

 

Naudojimas žiema svarbu ekrano galimybė veikti esant minusiniai temperatūrai. Laidų atsparumas šalčiui, kad nelūžinėtų. Svoris, kuo lengvesnis echolotas.

 

Naudojimas nuo kranto -  naudojant nuo kranto skenavimo daviklis yra įmetamas į vandenį ir informacija į echolotą perduodama radijo signalu. Svarbu signalo perdavimo atstumas, gebėjimas skenuoti vandens sluoksnį esant bangavimui ir traukiant daviklį į krantą.

 

Kaina dažnai galvojama, kad kuo brangesnis tuo geresnis. Tačiau paprastai žvejybai - nelabai giliuose vandenyse pakaks ir nebrangaus echoloto.

 

Jeigu nežinote kokį echolotą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Echolotą  būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Echolotą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.