EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
GYLIS (cm)
Komplektacija
PLOTIS (CM)
Spalvos tipas
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Sekcijos internetu

Sekcija Channell Sekcijos

Sekcija Channell

Kaina: 386.30 €466.90 €
Žiūrėk ČIA
Sekcija Glamour A Sekcijos

Sekcija Glamour A

Kaina: 403.58 €456.75 €
Žiūrėk ČIA
Sekcija Barato Sekcijos

Sekcija Barato

Kaina: 110.50 €124.70 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Erika

Kaina: 321.90 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija CanCan1

Kaina: 297.48 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Erika (Sangha)

Kaina: 327.70 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Dino

Kaina: 159.50 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Spalt 2

Kaina: 185.60 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Matrix Plus LED

Kaina: 321.90 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Holmen

Kaina: 206.61 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Spalt 1

Kaina: 166.75 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Shark 1

Kaina: 203.00 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Matrix Plus

Kaina: 305.95 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Nilso

Kaina: 239.25 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Niagara

Kaina: 313.20 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Murane

Kaina: 165.30 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Majorka

Kaina: 298.70 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Maxim

Kaina: 210.25 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Renkantis sekciją internetu: į ką atkreipti dėmesį?(ne paskutinėje vietoje turėtų būti ir gera  sekcijos kaina)

Sekcija – vienas pagrindinių baldų svetainėje. Į šį baldą sutalpinsite visą užgyventą turtą ir dar daugiau. Turintys savo vietas daiktai namuose sudarys tvarkos įspūdį, o sekcija dar ir papuoš interjerą. Tačiau kaip ir pagal kokius kriterijus ją išsirinkti?

Šiandien vis dar populiarus minimalistinis stilius, raginantis neapsikrauti nei daiktais, nei baldais. Bet visgi miesčionys turi įvairiausio turto, kurį reikia kažkur sudėti – knygų, žurnalų, kompaktinių diskų, įvairių smulkmenų. Jei turite daug knygų, pirkite sekciją su specialia lentyna – turėsite nedidelę namų biblioteką.

Į sekciją, turint mažesnę spintą miegamajame, galima dėti patalynę, rankšluosčius. Ypač talpesnės sekcijos praverčia ir neturint tamsiojo kambariuko ar sandėliuko. Galite įsigyti ir sekciją su spinta drabužiams. Tačiau tuomet rinkitės pakankamai didelę ir talpią, antraip spinta neatliks savo funkcijos ir tikrai nesutalpinsite visų reikiamų drabužių.

Anksčiau sekcijos išimtinai gamintos tik arba iš medienos, arba iš įvairių medienos plokščių. Šiandien vis dažniau sekcijų gamyboje pasitelkiamos ir alternatyvios medžiagos, pavyzdžiui, plastikas. Ant lentynų dažnai sumontuojamas modernus LED apšvietimas. Kartais pastarasis būna ryškus, besikeičiantis, tad patalpai suteikia daugiau dekoratyvumo ir išskirtinumo. Tačiau rekomenduojame rinktis universalų variantą – baldus iš MDF plokščių. Šios plokštės ekologiškos, ilgaamžės, saugios ir patikimos. Tokių baldų platų pasirinkimą rasite el. parduotuvėje b-a.eu

Dar vienas momentas – kone privaloma dalis sekcijoje yra indauja. Dažniausiai ji yra su stiklu, o indaujoje sudėliojami įvairiausi rečiau naudojami ir įprastai svečiams skirti indai – taurės, stiklinės, stikliukai, lėkštės, lėkštelės ir kt. Tad šią sekcijos dalį rinkitės priklausomai nuo turimų indų kiekio.

Tačiau atkreipiame dėmesį, kad „talpus“ nereiškia „užgriozdinantis visą erdvę“. Dabar madingiausi moduliniai baldai, kurie yra įvairiai sustatomi, lengvų ir grakščių konstrukcijų, daugiau su atviromis lentynomis ir lentynėlėmis. Šias modernias sekcijas galima montuoti pagal pageidavimą, o esminė jų dalis – ilga atvira lentyna.

Šiandien gana populiaru nusipirkti sekciją atviromis lentynomis ir į jas sudėti įvairias dėžutes (medines, kartonines ar plastikines), pintas dėžes.

Sekcijų pasirinkimą bene geriausiai padiktuos kambario dydis. Jei kambarys nėra didelis, geriausiai tiks sekcija, išdėliojama tiesiai, t. y. viena linija. Didesniame kambaryje, kambaryje, kur yra daug langų bei durų, galima rinktis ir kampinę sekciją, kuri geriau užpildytų erdvę.

Kadangi ne viena šiuolaikinė sekcija yra modulinė, baldus galima daugybę kartų perstatinėti, taip pat baldų nebūtina statyti į vieną liniją, kaip įprastai, dalis suglaudžiant. Tarp sekcijos elementų gali atsirasti dideli tarpai, sekciją netgi galima išskaidyti blokais po visą kambarį. Sekcija padės užpildyti visą erdvę – vieni jos elementai, pavyzdžiui, televizoriaus staliukai, statomi žemai, o aukštėliau pakabinamos lentynos. Taip pat prie žemos komodos neblogai atrodo aukštesnė lentyna, ir t. t.                                                                                   

Kuriant svetainės interjerą reikia rinktis kokybiškus baldus – sekcijas, nes tai vieta kurioje gera leisti laiką su šeima ir draugais, taip pat svetainė yra didžiausias namų kambarys, vieta, kur praleidžiame nemažai savo laisvo laiko. Svetainės interjerą galima sukurti nuo klasikinio iki modernaus.

Sekcijos gali būti kampinės, modulinės, spintos sekcijos, mažos sekcijos ir kt. Modulinių sekcijų privalumas yra tai, kad kompozicijas galima susidaryti pagal individualius poreikius.

Sekcijos gaminamos iš medžio masyvo, laminuotų plokščių, su stiklu ir kt.

Svetainės kambario interjeras neįsivaizduojamas be tinkamo dizaino svetainės baldų komplekto – svetainės sekcijos.

Dabar ypatingai madingos sekcijos dažytomis blizgiomis poliruotomis MDF durelėmis, įvairių spalvų stiklu.

Sekcijos dizainą reikia pritaikyti prie svetainės interjero, taip pat galima sekcijas susidėlioti iš kelių skirtingų kolekcijų, svarbu kad jos tarpusavyje derėtų, būtų funkcionalios.

Kad daiktai esantys sekcijoje atrodytų ryškiau ir gražiau, sekcijose būna integruotas apšvietimas.

Svetainės sekcijose patogu laikyti įvairiausius servizus, kolekcijas, taures, knygas, televizorių, aparatūrą ir daug kitų dekoratyvinių akcentų. Taigi svetainės sekcijų paskirtis gali būti labai įvairi.

 

Pakabinamos svetainės sekcijos sutaupo namų erdvę.

Renkantis svetainės sekciją svarbu ne tik išvaizda, bet ir kokybiška, moderni furnitūra. Esant kokybiškai furnitūrai svetainės sekcija atrodo gražiai ir patogi kasdieniniame naudojime.

Sekcijų gali būti įvairiausių spalvų ir dizainų, tačiau reikėtų nepamiršti perkant sekciją, kad ją reikia derinti ir prie kitų esamų svetainės baldų.

Taigi kokią sekciją pasirinksite priklauso nuo individualių Jūsų poreikių, norų, finansinių galimybių ir kitų niuansų, be abejo ir galimybė įsigyti sekciją pigiau.