Sekcija NOTTI 1 Sekcijos
Turime sandėlyje
669.98 € / 1 vnt

Sekcija Galino C Sekcijos
Turime sandėlyje
379.00 € / 1 vnt

Sekcija Spalt 2 Sekcijos
Turime sandėlyje
219.00 € / 1 vnt

Sekcija Roco Sekcijos
149.98 € / 1 vnt

Sekcija IM Viva Sekcijos
136.98 € / 1 vnt

Sekcija IM Dakota Sekcijos
259.98 € / 1 vnt

Sekcija RACK 1 Sekcijos
339.99 € / 1 vnt

Sekcija STELLA Sekcijos
319.98 € / 1 vnt

Sekcija Dino LED Sekcijos
219.98 € / 1 vnt

Sekcija Bono Sekcijos
299.98 € / 1 vnt

Sekcija Lippi Sekcijos
269.98 € / 1 vnt

Sekcija ANGEL 1 Sekcijos
409.98 € / 1 vnt

Sekcija VIKI Sekcijos
329.98 € / 1 vnt

Sekcija ANGEL 1 blizgi Sekcijos
425.98 € / 1 vnt

Sekcija RIO 1 Sekcijos
359.98 € / 1 vnt

Sekcija RACK 3 Sekcijos
299.98 € / 1 vnt

Sekcija Mini HM Sekcijos
209.98 € / 1 vnt

Sekcija MAGIC Sekcijos
299.98 € / 1 vnt

Svetainės sekcijos pirkimo vadovas

Šiais laikais vienas iš populiariausių baldų namams yra sekcija. Tai visai nestebina, nes šiuolaikinės technologijos siūlo daug įvairios namų technikos, o jai laikyti reikia specialiai tam pritaikytų baldų. Šiuolaikinės sekcijos, paprastai tariant, yra televizoriaus staliukai, modernizuoti ir pritaikyti šiuolaikiniam gyvenimo būdui. Sekcija – tai multifunkcinis baldas, kuriame užtektinai vietos ne tik vaizdo bei garso aparatūrai ar žaidimų konsolėms: čia paprastai yra ir mini baras, vitrina bei keletas spintelių ir lentynų susidėti įvairiems daiktams. Išsirinkti sekciją gali atrodyti nelengva, tačiau šią užduotį visada galite supaprastinti, susiaurindami paiešką. Tai galite padaryti atlikdami keturis paprastus žingsnius, pateiktus žemiau:

1. Išmatuokite erdvę, kurioje ketinate statyti sekciją.

Niekuomet nepasikliaukite vien savo nuojauta. Būkite tikri, kad sekcija tilps norimoje vietoje, kitaip jums gali tekti ją grąžinti į parduotuvę. Trumpai tariant, kuo daugiau vietos turite, tuo didesnės sekcijos galite ieškoti. Ne ką mažiau svarbu žinoti ir tikslų savo televizoriaus ar kitos technikos, kurią ketinate patalpinti sekcijoje, dydį. Jei jūsų turimas televizorius nėra didelis, nesirinkite pernelyg didelės sekcijos: taip televizorius vizualiai atrodys dar mažesnis. Jei turite daug erdvės ir didelį televizorių, rinkdamiesi turėsite daugiau galimybių: pavyzdžiui, galėsite rinktis ir iš sekcijų, susidedančių iš trijų ar daugiau dalių.

2. Apsibrėžkite, kiek vietos susidėti daiktams jums reikia.

Žinokite savo poreikius: galbūt į sekciją planuojate susidėti savo milžinišką DVD bei Blu-Ray diskų kolekciją? O gal norėsite sekcijoje laikyti vaizdo žaidimų konsoles, DVD grotuvą, garso sistemą, knygas ar įvairius dekoro elementus? Tokiu atveju, jums reikės daug laisvos erdvės. Taip pat reiktų apgalvoti, kuriuos daiktus norėtumėte eksponuoti atvirai, o kuriuos – paslėpti. Taip žinosite, kiek atvirų bei uždarų lentynų sekcijoje turėtų būti.

3. Apsvarstykite sekcijos stilių, spalvą ir medžiagą.

Jei jau nusprendėte, kokio dydžio ir kokios talpos sekcijos jums reikia, galite šiek tiek laiko skirti jos išvaizdai. Televizoriaus zona dažnai tampa patalpos dėmesio centru, todėl labai svarbu, kad sekcija atrodytų išskirtinai ir įspūdingai. Derinkite sekcijos stilių su kambario interjeru, nesvarbu, koks jis bebūtų: šiuolaikiškas, eklektiškas, modernus ar kaimiškas.

4. Pagalvokite apie savo gyvenimo būdą

Jūs būsite nustebinti jums siūlomomis pasirinkimo galimybėmis, todėl kad susiaurintumėte paieškų ratą, apsvarstykite savo bei savo šeimos gyvenimo būdą bei jums priimtiną stilių, kad būtų paprasčiau pasirinkti tinkamą derinį. Jei neplanuojate naudoti daug vaizdo bei garso technikos, galbūt jums visai pakaks nedidelės dviejų dalių sekcijos, susidedančios iš televizoriaus staliuko ir lentynos. Didesnėms sistemoms, ypač toms, kurios reikalauja sudėtingesnės instaliacijos, gali prireikti didesnės spintelės su ištraukiamais stalčiais ir lentynėlėmis ar spintelėmis, kurios paslėptų laidus.

Jei turite mažų vaikų ir naudojate savo svetainę žaidimams bei pramogoms, tikriausiai norėtumėte, kad jūsų televizorius liktų nuošaliau nuo mažųjų rankyčių: tokiu atveju, rekomenduojame pasirinkti didesnę spintelę su durimis, kad būtų galima uždaryti televizorių ar kitus prietaisus, kai jie nėra naudojami.

Apsisprendėte, kokios sekcijos norėtumėte? O gal dar nesate tikri, tačiau norite apsižvalgyti? Užsukite į internetinę parduotuvę b-a.eu! Mes siūlome kokybiškus produktus, patrauklias kainas profesionalių, visuomet pasiruošusių padėti konsultantų komandą ir gausybę akcijų, todėl jei ieškote kokybiškos ir gerai atrodančios sekcijos, ar kitų svetainės baldų, ši parduotuvė – kaip tik jums. B-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!