EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 

Sporto prekės internetu

Išpardavimai Visi
Rankų apsaugos 85095 dydis S

Rankų apsaugos 85095 dydis S

Kaina: 7.19 €9.98 €
Žiūrėk ČIA
Bėgimo bateliai EON dydis 41

Bėgimo bateliai EON dydis 41

Kaina: 27.29 €30.99 €
Žiūrėk ČIA
Bėgimo bateliai HUMARA 39 dydis

Bėgimo bateliai HUMARA 39 dydis

Kaina: 27.95 €35.04 €
Žiūrėk ČIA
Bokso treniruoklis inSPORTline SB2135

Bokso treniruoklis inSPORTline SB2135

Kaina: 189.10 €271.12 €
Žiūrėk ČIA
Bokso treniruoklis InSPORTline SB2140

Bokso treniruoklis InSPORTline SB2140

Kaina: 202.90 €290.62 €
Žiūrėk ČIA
Greičio kriaušė su stovu inSPORTline SR7604

Greičio kriaušė su stovu inSPORTline SR7604

Kaina: 68.99 €105.10 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos
Vibro treniruoklis inSPORTline Lotos sidabro

Vibro treniruoklis inSPORTline Lotos sidabro

Kaina: 409.20 €692.50 €
Žiūrėk ČIA
Apsauginis batuto tinklas inSPORTline 180 cm

Apsauginis batuto tinklas inSPORTline 180 cm

Kaina: 108.40 €131.82 €
Žiūrėk ČIA
Apsauginis batuto sijonas InSPORTline  430 cm

Apsauginis batuto sijonas InSPORTline 430 cm

Kaina: 68.70 €87.94 €
Žiūrėk ČIA
Bėgimo takelis inSPORTline Excel Run

Bėgimo takelis inSPORTline Excel Run

Kaina: 276.85 €326.85 €
Žiūrėk ČIA
Batuto apsaugini rėmas spyruoklėms Kangaroo 430 cm

Batuto apsaugini rėmas spyruoklėms Kangaroo 430 cm

Kaina: 75.60 €98.58 €
Žiūrėk ČIA
Batutas inSPORTline Top Jump 305 cm

Batutas inSPORTline Top Jump 305 cm

Kaina: 272.40 €326.87 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Apsaugų rinkinys WORKER Standard

Apsaugų rinkinys WORKER Standard

Kaina: 15.29 €18.85 €
Žiūrėk ČIA

Krepšinio stovas InSPORTline

Kaina: 69.10 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Romet Wigry 3 2015-BLACK

Kaina: 270.74 €
Žiūrėk ČIA
Dviratis Karbon BMX 2016 black

Dviratis Karbon BMX 2016 black

Kaina: 114.71 €133.54 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Saveno Swift 2015

Kaina: 264.69 €
Žiūrėk ČIA

Apsaugų rinkinys Spokey SHIELD VT

Kaina: 10.29 €
Žiūrėk ČIA
 

Sporto prekės

                                                                          

Sporto prekės apima vienračius, dviračius ir riedučius, kamuolius, treniruoklius, krepšinio stovus, žiemos sportą, batutą, rogutes, krepšinį, futbolą, tinklinį, rankinį, badmintoną, skvošą, stalo tenisą, lauko tenisą, žolės riedulį, sporto įrangą, boksą, karatė-dziudo, šiaurietiško ėjimo lazdas, sportinius laikrodžius ir kita.

 

Vienračiai tinka tiek vaikams, tiek ir suaugusiems važinėti, taip pat jie tinka tiek lengvam pasivažinėjimui, tiek ir ekstremaliam sportui. Vienračiu važinėjant lavėja koordinacija ir mankštinasi raumenys. Taip pat vienratis užima mažiau vietos ir su juo yra maloniau važiuoti, nes nėra visokių nereikalingų vairų.

 

Renkantis riedučius pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į jų patogumą. Taigi matuojantis riedučius kojai turi būti patogu. Kojų pirštai neturi remtis į bato galą, tačiau ir neturi būti labai dideli, nes žiemos metu nevažinėsite apsiavę vilnone kojine. Ypatingai kruopščiai reikėtų matuotis minkšto bato riedučius, nes jų batas turi labai glaudžiai apgaubti koją. Nepatingėkite riedučių susisegti, susitvarkyti iki galo. Taigi kai įsitikinote, kad riedučiai yra Jums patogūs, tada jau galite priimti sprendimą ir juos pirkti.

 

Kamuoliai pagal paskirtį yra skirstomi į krepšinio, tinklinio, futbolo, rankinio kamuolius ir yra skirti žaisti atitinkamiems žaidimams lauke arba salėje. Lauko kamuoliai yra šiek tiek didesni už salės kamuolius, taip pat minkštesni.

 

Renkantis kamuolius reikia atkreipti dėmesį į kamuolio svorį. Nuo amžiaus grupės priklauso su kokio dydžio krepšinio kamuoliu reikia žaisti: su mažiausiu dydžiu 5 krepšinio kamuoliu žaidžia vaikai iki 12 metų. Nuo 12 metų jau žaidžia su 6 dydžio krepšinio kamuoliu. Dar po 3 metų berniukai pakeičia kamuolius į 7 dydį. Suaugę tiek profesionalai, tiek mėgėjai vyrai žaidžia su 7 dydžio kamuoliais, o moterys – su 6 dydžio kamuoliais. FIFA patvirtinti oficialūs futbolo kamuolių svoriai: 4 dydžio futbolo kamuolio - 350 - 390 g; 5 dydžio futbolo kamuolio - 420 – 445 g.

 

Taip pat perkant kamuolį reikia atkreipti dėmesį į atstumus tarp siūlių (jis turi būti vienodas, nes nelygiai susiūtos siūlės gali įtakoti kamuolio judėjimo trajektoriją), kamuolio atšokimas (kamuolio atšokimas priklauso nuo kamuolio rūšies ir dydžio - 5 dydžio futbolo kamuoliui – 1.35-1.55 m (esant 20ºC temperatūrai) ir ne mažiau kaip  1.25 m (esant 5ºC temperatūrai); 4 dydžio futbolo kamuoliui – 1.15-1.55 m (esant 20ºC temperatūrai) ir ne mažiau kaip  1.15 m (esant 5ºC temperatūrai), kamuolio atsparumas drėgmei, kamuolio forma (kokybiško kamuolio forma turi būti apvali, neturėtų matytis ar jaustis  jokių gumbų arba iškilimų, nes tai reiškia, kad kamuolio vidinis sluoksnis gali būti prairęs ir kamuolio naudojimas pagal tiesioginę paskirtį yra praktiškai neįmanomas), kamuolio pagaminimo technologija (rankomis siūti kamuoliai yra geresnės kokybės nei siūti mašina), oro sulaikymas, mados tendencijos (kamuolių dizainai keičiasi priklausomai nuo pasaulyje vyraujančių spalvų ir dizaino tendencijų, taip pat didelę įtaką kamuolių dizainui turi įvairūs čempionatai bei olimpiados, kurių proga kamuolių gamintojai išleidžia su specialia renginio atributika ar logotipais margintus kamuolius) ir kita.

 

Treniruoklius galite rinktis įvairius – bėgimo takelis, dviratis, elipsinis treniruoklis, steperis, vibro treniruoklis ir kita. Visi treniruokliai stiprina fizinę žmogaus kūno būklę, gerina nuotaiką, stiprina sveikatą ir kita.

 

Žiema yra ne priežastis aptingti ir atsisakyti aktyvaus laisvalaikio. Geriausias ir vis labiau populiarėjantis aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas yra slidinėjimas.

 

Sveikatai yra naudingas tiek lygumų, tiek ir kalnų slidinėjimas. Slidinėjant dirba beveik visas kūnas, stiprėja raumenys, gerėja imunitetas, aštrūs pojūčiai ir geri įspūdžiai, padeda atsikratyti streso, atsipalaiduoti. Taip pat slidinėjant turite galimybę pabūti su draugais, šeima.

 

Norint taisyklingai išmokti slidinėti labai svarbu pasisamdyti instruktorių, kuris išmokintų taisyklingai slidinėti ir išvengtumėte traumų, slidinėjimas taptų malonumu. Taip pat labai svarbu yra ir tinkama apranga (kelnės, striukė, kepurė ir kita), akiniai, kokybiški batai, slidės, lazdos ir kita. Tad ruošiantis slidinėjimo sezonui labai svarbu yra tinkamai pasiruošti slides, susirasti jau turimus, o jei dar neturite ir nusipirkti drabužius, akinius, pirštines, šalmą ir kita.

 

Šokinėjimas ant batuto yra aktyvus ir smagus užsiėmimas ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems. Batutai puikiai lavina raumenis, koordinaciją. Taip pat šokinėjimas ant batuto pagerina limfos cirkuliaciją, gerai veikia vaikus autistus, nes pagerina kraujo cirkuliaciją.

 

Kitas smagus žiemos užsiėmimas yra važinėjimas rogutėmis. Tačiau rogutės yra ne tik smagus užsiėmimas, bet ir ugdo ištvermę, padeda vystyti vestibiuliarinį aparatą, raumenis ir kita. Jeigu Jūsų mažylį sunku priversti išeiti į lauką, tai pamatęs rogutes jis pats šito prašys. Žiemos metu praleisdamas po kelias valandas Jūsų mažylis užsigrūdins ir augs stiprus ir sveikas.

 

Dar prieš keletą metų su lazdomis per miestą žingsniuodavo vos keli žmonės, tačiau šiandien šiaurietiškas vaikščiojimas tampa vis populiaresnis ir juo domisi ne tik senjorai, bet ir jauni žmonės.

 

Taigi šiaurietiškas vaikščiojimas gali būti praktikuojamas ištisus metus ir bet kokiomis oro sąlygomis. Vaikščiojimui su lazdomis tinkamos tiek miestų gatvės, tiek parkų takai, pievų, miškų ar kalnų takeliai. Šia sporto šaka gali užsiimti bet kokio amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonės. Vaikščiojant su lazdomis aktyviai dirba ne tik kojų raumenys, bet ir viršutinės kūno dalies raumenys: nugaros, pilvo, rankų, pečių, krūtinės ir kita. Taip pat šiaurietiškas ėjimas lazdomis stiprina širdį ir kraujagysles, teigiamai veikia plaučius, sumažina riziką kaulų retėjimui, padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną, suteikia energijos, pakelia nuotaiką, lavina koordinacija ir kita.

 

Šiaurietiškas ėjimas lazdomis labai tinka tiems, kurie dirba sėdimą darbą ir juda labai mažai, taip pat vyresnio amžiaus žmonėms. Taip pat šiaurietiškas ėjimas labai tinka tiems žmonėms, kuriuos nuolat kamuoja kaklo ir pečių skausmai ir kita.

 

Taigi jeigu nežinote kokias sporto prekes pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Sporto prekes būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Sporto prekes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.

 

Taigi sporto prekės yra sveikos gyvensenos pagrindas. O kai žmogus turi gerą sveikatą, gali džiaugtis gyvenimu ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.