EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 

Sporto prekės internetu

Išpardavimai Visi
Badmintono raketė Vapour Extreme Rage Badmintono raketės

Badmintono raketė Vapour Extreme Rage

Kaina: 73.35 €75.24 €
Žiūrėk ČIA
Ledkirtis alpinizmui Quark Alpinizmas

Ledkirtis alpinizmui Quark

Kaina: 158.46 €165.07 €
Žiūrėk ČIA
Paspirtukas Chilli Sun Reaper- 50cm HIC- 110mm black/orange Paspirtukai, balansiniai dviračiai

Paspirtukas Chilli Sun Reaper- 50cm HIC- 110mm black/orange

Kaina: 182.00 €196.00 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai Primo Alu 80 Lady black/lilla/F17 39 Riedučiai

Riedučiai Primo Alu 80 Lady black/lilla/F17 39

Kaina: 104.98 €109.15 €
Žiūrėk ČIA
Sulankstomas dviratis Ciao D7 YS953 Alu shiny white 20 Sulankstomi dviračiai

Sulankstomas dviratis Ciao D7 YS953 Alu shiny white 20

Kaina: 642.82 €667.56 €
Žiūrėk ČIA
Sulankstomas dviratis Vybe D7U YS7363 Alu bluegrey 20 Sulankstomi dviračiai

Sulankstomas dviratis Vybe D7U YS7363 Alu bluegrey 20

Kaina: 525.38 €545.59 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Dviračio uždengimas, vidaus VELOSOCK Indoor bike cover SPORT PRO Firebird

Kaina: 55.39 €
Žiūrėk ČIA

Dviračio uždengimas, vidaus VELOSOCK Indoor bike cover SPORT PRO Silverbird

Kaina: 55.39 €
Žiūrėk ČIA

Dviračio uždengimas, vidaus VELOSOCK Indoor bike cover TRIATHLON Limitless

Kaina: 48.71 €
Žiūrėk ČIA

Dviračio uždengimas, vidaus VELOSOCK Indoor bike cover Skulls

Kaina: 48.71 €
Žiūrėk ČIA

Dviračio uždengimas, vidaus VELOSOCK Indoor bike cover TRIATHLON Aero

Kaina: 48.71 €
Žiūrėk ČIA

Dviračio uždengimas, vidaus VELOSOCK Indoor bike cover Matrix

Kaina: 48.71 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Vibro treniruoklis inSPORTline Lilly (iš ekpozicijos)

Kaina: 200.47 €201.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 20%
Rogutės Tako Linea Žalios Rogutės

Rogutės Tako Linea Žalios

Kaina: 39.98 €49.95 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis treniruoklis inSPORTline inCondi UB60i

Kaina: 499.32 €
Žiūrėk ČIA

Vairo galai Promax alloy MID silver

Kaina: 12.49 €
Žiūrėk ČIA

Treniruočių manekenas Insportline TLS-BH

Kaina: 469.20 €
Žiūrėk ČIA

Futbolo kamuolys adidas Telstar World Cup 2018 Russia Top Glider CE8096

Kaina: 20.73 €
Žiūrėk ČIA
 

Ar apsimoka rinktis internete sporto prekes? Kaip nusipirkti spoto prekes pigiau ?

Šiais laikais sportuoti patapo tarsi mada. Ir be jokių abejonių – labai teigiama mada. Vienaip ar kitaip ar sportas veda ir prie geresnės sveikatos, geresnės savijautos, tiesiog laimingesnio gyvenimo. Žinoma, ir čia atsiranda kraštutinumų, tačiau kur jų nebūna. Deja, ši mada labiau įsisukus tik į jaunimo tarpą. O štai vyresnį žmonės ar ypač pensininkai vis dar nesuvokia, jog sportas, aktyvus gyvenimas būtinas tiesiog visiems. Ir tokio dalyko kaip per vėlu tiesiog nėra. Vėl gi su šiokiais tokiais kraštutinumais.

Daugumai labai sunku pradėti sportuoti. Vieni perka brangias sporto prekes, kiti susimoka už ateinančius visus metus brangiame sporto klube, treti samdo asmeninius trenerius. Tačiau daugumai tai baigiasi gana panašiai – treniruokliai dulka kokiame nors kampe, į sporto klubą nueinate vos kelis kartus, o iš trenerio sudarytos sporto ir mitybos programos tikitės stebuklo net nebandydami jos įgyvendinti. Iš tikrųjų sporto prekių gausą, kokią galime rasti b-a.eu internetinėje parduotuvėje, yra toli gražu ne veltui. Kaip ir sporto klubai bei vis didėjančios asmeninių trenerių gretos. Visi jie gali padėti pakeisti savo gyvenimą, pradėti nuosekliai sportuoti ir nesustoti menkiausiam pasiteisinimui iškilus į paviršių. Tiesiog reikia tinkamai pradėti ir rasti būdų save motyvuoti.

Būtent per staigi pradžia bandant save paversti aktyviai sportuojančiu žmogumi ir nuvilia daugelį. Per pirmą mėnesį nesirodantys rezultatai, nuolatiniai skausmai ar net traumos – toli gražu ne blogų sporto prekių, treniruoklių ar sporto programos problemos. Dažniausiai tai – tiesiog persistengimas, neadekvatūs norai. Štai jei norite pradėti bėgioti ir prabėgti maratoną, patyrę žmonės jums pasakytų, jog tam treniruotis reiktų bent metus – nuosekliai pratinant savo organizmą ir išvengiant bet kokių traumų. Svarbiausia – lėtinių, susijusių su sausgyslėmis ar sąnariais. O tam reikia ilgo ir nuoseklaus darbo.

Tačiau daugelis vis tik nori sportuoti tam, kad numestų nors kiek nors svorio. Tokiu atveju didelių tikslų ir didelių planų sudarinėti nereikėtų. Paprasčiausia pradžia – tai stengimasis daugiau vaikščioti, naudotis laiptais, o ne liftu, ir kelių pagrindinių sportui skirtų prekių įsigijimas. Geriausia pradėti nuo ko nors smagaus – dviračio ar riedučių, pačiūžų ar slidžių. Suderinti sportą su maloniu ir smagiu laisvalaikiu – geriausias būdas save motyvuoti. Būtent dėl to gausios prekės sportui ne tik internete ,bet ir įprastų parduotuvių lentynose lūžta – kad kiekvienas galėtų pasirinkti tai, kas jam tinkamiausia.  Juk toli gražu ne visiems patiks važinėti riedučiais ar kilnot štangą. Vieniems patiks trumpos ir intensyvios treniruotės auginant vos kelis raumenis, tuo tarpu kiti mielai bent valandą kasdien lavins savo lankstumą kalanetikos treniruotėse – ir visi jie bus teisūs.

Jei vis tik nusprendėte sportuoti pradėti tiesiog namuose, bene universaliausias treniruoklis, kuris tinka daugeliui – tai dviratis. Minti pedalus – paprasta ir sveika, o jeigu dar treniruoklis ekrane rodo jūsų greitį, nuvažiuotą atstumą, sudeginamų kalorijų skaičių – ir visai smagu. Jeigu tai atrodo nuobodu, galima tuo pačiu žiūrėti televizorių ar net skaityti knygą. Mėgstamo serialo peržiūros sportuojant gali puikiai apibrėžti jūsų sporto laiko intervalus ir taip neleisti pasiduoti po pirmųjų dešimties minučių. Tik tada, kai baigsis serija!

Sporto prekės internete apima vienračius, dviračius ir riedučius, kamuolius, treniruoklius, krepšinio stovus, žiemos sportą, batutą, rogutes, krepšinį, futbolą, tinklinį, rankinį, badmintoną, skvošą, stalo tenisą, lauko tenisą, žolės riedulį, sporto įrangą, boksą, karatė-dziudo, šiaurietiško ėjimo lazdas, sportinius laikrodžius ir kita.

Vienračiai tinka tiek vaikams, tiek ir suaugusiems važinėti, taip pat jie tinka tiek lengvam pasivažinėjimui, tiek ir ekstremaliam sportui. Vienračiu važinėjant lavėja koordinacija ir mankštinasi raumenys. Taip pat vienratis užima mažiau vietos ir su juo yra maloniau važiuoti, nes nėra visokių nereikalingų vairų.

Renkantis riedučius pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į jų patogumą. Taigi matuojantis riedučius kojai turi būti patogu. Kojų pirštai neturi remtis į bato galą, tačiau ir neturi būti labai dideli, nes žiemos metu nevažinėsite apsiavę vilnone kojine. Ypatingai kruopščiai reikėtų matuotis minkšto bato riedučius, nes jų batas turi labai glaudžiai apgaubti koją. Nepatingėkite riedučių susisegti, susitvarkyti iki galo. Taigi kai įsitikinote, kad riedučiai yra Jums patogūs, tada jau galite priimti sprendimą ir juos pirkti.

Kamuoliai pagal paskirtį yra skirstomi į krepšinio, tinklinio, futbolo, rankinio kamuolius ir yra skirti žaisti atitinkamiems žaidimams lauke arba salėje. Lauko kamuoliai yra šiek tiek didesni už salės kamuolius, taip pat minkštesni.

Renkantis kamuolius reikia atkreipti dėmesį į kamuolio svorį. Nuo amžiaus grupės priklauso su kokio dydžio krepšinio kamuoliu reikia žaisti: su mažiausiu dydžiu 5 krepšinio kamuoliu žaidžia vaikai iki 12 metų. Nuo 12 metų jau žaidžia su 6 dydžio krepšinio kamuoliu. Dar po 3 metų berniukai pakeičia kamuolius į 7 dydį. Suaugę tiek profesionalai, tiek mėgėjai vyrai žaidžia su 7 dydžio kamuoliais, o moterys – su 6 dydžio kamuoliais. FIFA patvirtinti oficialūs futbolo kamuolių svoriai: 4 dydžio futbolo kamuolio - 350 - 390 g; 5 dydžio futbolo kamuolio - 420 – 445 g.

Taip pat perkant kamuolį reikia atkreipti dėmesį į atstumus tarp siūlių (jis turi būti vienodas, nes nelygiai susiūtos siūlės gali įtakoti kamuolio judėjimo trajektoriją), kamuolio atšokimas (kamuolio atšokimas priklauso nuo kamuolio rūšies ir dydžio - 5 dydžio futbolo kamuoliui – 1.35-1.55 m (esant 20ºC temperatūrai) ir ne mažiau kaip  1.25 m (esant 5ºC temperatūrai); 4 dydžio futbolo kamuoliui – 1.15-1.55 m (esant 20ºC temperatūrai) ir ne mažiau kaip  1.15 m (esant 5ºC temperatūrai), kamuolio atsparumas drėgmei, kamuolio forma (kokybiško kamuolio forma turi būti apvali, neturėtų matytis ar jaustis  jokių gumbų arba iškilimų, nes tai reiškia, kad kamuolio vidinis sluoksnis gali būti prairęs ir kamuolio naudojimas pagal tiesioginę paskirtį yra praktiškai neįmanomas), kamuolio pagaminimo technologija (rankomis siūti kamuoliai yra geresnės kokybės nei siūti mašina), oro sulaikymas, mados tendencijos (kamuolių dizainai keičiasi priklausomai nuo pasaulyje vyraujančių spalvų ir dizaino tendencijų, taip pat didelę įtaką kamuolių dizainui turi įvairūs čempionatai bei olimpiados, kurių proga kamuolių gamintojai išleidžia su specialia renginio atributika ar logotipais margintus kamuolius) ir kita.

Treniruoklius galite rinktis įvairius – bėgimo takelis, dviratis, elipsinis treniruoklis, steperis, vibro treniruoklis ir kita. Visi treniruokliai stiprina fizinę žmogaus kūno būklę, gerina nuotaiką, stiprina sveikatą ir kita.

Žiema yra ne priežastis aptingti ir atsisakyti aktyvaus laisvalaikio. Geriausias ir vis labiau populiarėjantis aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas yra slidinėjimas.

Sveikatai yra naudingas tiek lygumų, tiek ir kalnų slidinėjimas. Slidinėjant dirba beveik visas kūnas, stiprėja raumenys, gerėja imunitetas, aštrūs pojūčiai ir geri įspūdžiai, padeda atsikratyti streso, atsipalaiduoti. Taip pat slidinėjant turite galimybę pabūti su draugais, šeima.

Norint taisyklingai išmokti slidinėti labai svarbu pasisamdyti instruktorių, kuris išmokintų taisyklingai slidinėti ir išvengtumėte traumų, slidinėjimas taptų malonumu. Taip pat labai svarbu yra ir tinkama apranga (kelnės, striukė, kepurė ir kita), akiniai, kokybiški batai, slidės, lazdos ir kita. Tad ruošiantis slidinėjimo sezonui labai svarbu yra tinkamai pasiruošti slides, susirasti jau turimus, o jei dar neturite ir nusipirkti drabužius, akinius, pirštines, šalmą ir kita.

Šokinėjimas ant batuto yra aktyvus ir smagus užsiėmimas ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems. Batutai puikiai lavina raumenis, koordinaciją. Taip pat šokinėjimas ant batuto pagerina limfos cirkuliaciją, gerai veikia vaikus autistus, nes pagerina kraujo cirkuliaciją.

Kitas smagus žiemos užsiėmimas yra važinėjimas rogutėmis. Tačiau rogutės yra ne tik smagus užsiėmimas, bet ir ugdo ištvermę, padeda vystyti vestibiuliarinį aparatą, raumenis ir kita. Jeigu Jūsų mažylį sunku priversti išeiti į lauką, tai pamatęs rogutes jis pats šito prašys. Žiemos metu praleisdamas po kelias valandas Jūsų mažylis užsigrūdins ir augs stiprus ir sveikas.

Dar prieš keletą metų su lazdomis per miestą žingsniuodavo vos keli žmonės, tačiau šiandien šiaurietiškas vaikščiojimas tampa vis populiaresnis ir juo domisi ne tik senjorai, bet ir jauni žmonės.

Taigi šiaurietiškas vaikščiojimas gali būti praktikuojamas ištisus metus ir bet kokiomis oro sąlygomis. Vaikščiojimui su lazdomis tinkamos tiek miestų gatvės, tiek parkų takai, pievų, miškų ar kalnų takeliai. Šia sporto šaka gali užsiimti bet kokio amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonės. Vaikščiojant su lazdomis aktyviai dirba ne tik kojų raumenys, bet ir viršutinės kūno dalies raumenys: nugaros, pilvo, rankų, pečių, krūtinės ir kita. Taip pat šiaurietiškas ėjimas lazdomis stiprina širdį ir kraujagysles, teigiamai veikia plaučius, sumažina riziką kaulų retėjimui, padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną, suteikia energijos, pakelia nuotaiką, lavina koordinacija ir kita.

Šiaurietiškas ėjimas lazdomis labai tinka tiems, kurie dirba sėdimą darbą ir juda labai mažai, taip pat vyresnio amžiaus žmonėms. Taip pat šiaurietiškas ėjimas labai tinka tiems žmonėms, kuriuos nuolat kamuoja kaklo ir pečių skausmai ir kita.

Taigi jeigu nežinote kokios rūšies,pigesnes ar brangesnes sporto prekes internetu pasirinkti, Jums visada padės šios srities  mūsų specialistas, konsultantas.

Sporto prekes pagal kainą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.

Taigi sporto prekės yra sveikos gyvensenos pagrindas. O kai žmogus turi gerą sveikatą, gali džiaugtis gyvenimu ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.