Atpigo Dušo kabina IDO Design, kairinė 70x100 Dušo kabinos
344.06 € 491.51 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina IDO Design, kairinė 70x70 Dušo kabinos
327.27 € 467.52 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina IDO Design, dešininė 110x70 Dušo kabinos
350.79 € 501.11 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina IDO Design, dešininė 100x70 Dušo kabinos
344.06 € 491.51 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina IDO Design, dešininė 70x70 Dušo kabinos
327.27 € 467.52 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina IDO Design, 80x70 Dušo kabinos
313.15 € 447.36 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina IDO Design, 70x70 Dušo kabinos
311.14 € 444.48 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina IDO Design, kairinė 80x110 Dušo kabinos
353.48 € 504.96 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina IDO Design, kairinė 80x70 Dušo kabinos
329.95 € 471.37 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina IDO Design, kairinė 70x110 Dušo kabinos
350.79 € 501.11 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina IDO Design, kairinė 80x100 Dušo kabinos
347.60 € 495.36 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina OBERON CPM108 90 Dušo kabinos
220.80 € 276.00 € / 1 vnt

Atpigo Dušo kabina Ifö Solid SVP VK 97 Dušo kabinos
221.60 € 277.01 € / 1 vnt

Berėmės, kvadratinės ir stačiakampės bei pusapvalės dušo kabinos internetu


Įsirengiant naujus namus ar darant remontą senuose, vonios kambarys tikrai neturi būti paliktas paskutinėje vietoje. Juk tai vieta, kurioje pradedame savo rytus ir baigiame vakarus, nusiprausdami prieš miegą. Kadangi ne visi mėgsta ar turi laiko gulėti vonioje, o kartais ir vonios kambarys yra per mažas, kad ji tilptų, yra pasirenkamas kitas sprendimas - dušo kabina.

Keičiantis tendencijoms, dušo kabinos taip pat kinta. Dabar galite įsigyti ne tik paprastas, su rėmu ar berėmes dušo kabinas, tačiau ir turinčias daug įvairių papildomų funkcijų. Tad kokio tipo yra dušo kabinos, jų privalumai ir trūkumai, kokias papildomas funkcijas jos gali atlikti ir galiausiai, kaip išsirinkti geriausią dušo kabiną, apžvelgsime šiame pirkimo gide.

Kokios formos gaminamos dušo kabinos


Pagal savo formą dušo kabinos skirstomos į pusapvales, kvadratines (keturkampes), stačiakampes, penkiakampes ir D formos. Kiekvienas iš šių tipų yra pritaikymas skirtingai montavimo vietai, tad prieš perkant įsitikinkite, kad tokia dušo kabina tiks jūsų vonios kambario išplanavimui. Trumpai apžvelgsime populiariausius dušo kabinų tipus.

Kvadratinės dušo kabinos

Turbūt tai vienas labiausiai paplitęs dušo kabinos tipas, kurį savo vonios kambariuose turi didžioji dauguma žmonių. Šio tipo dušo kabinai įrengti tėra vienas paprastas reikalavimas - reikia, kad vonios kambaryje, viena šalia kitos, būtų dvi laisvos sienos, kurios sudarytų kampą. Tada dvi stiklinės dušo kabinos plokštės uždaro šį kampą, taip suformuodamos kvadratinę erdvę. Kvadratinė dušo kabina gali turėti atveriamas arba stumdomas duris. Abu durų tipai patogūs naudoti ir lengvai prižiūrimi. Tiesa, jei rinksitės atveriamas duris, įsitikinkite, kad yra pakankamai vietos jas pilnai atverti.

Kvadratinės dušo kabinos dažniausiai gaminamos minimalistinio dizaino, vizualiai atrodo lengvos bei leidžia sukurti lengvesnę vonios kambario erdvę. Jei jums reikia paprasto, o kartu ir stilingo sprendimo - kvadratinė dušo kabina yra puikus pasirinkimas. Jei turite daugiau vietos, galite rinktis stačiakampes dušo kabinas - jos yra platesnės, tad jei norite daugiau vietos prausiantis po dušu, šio tipo dušo kabina jums tiks idealiai.

Pusapvalės dušo kabinos

Paprasčiau tariant, tai ketvirčio apskritimo formos dušo kabina, kurios priekinė dalis yra suapvalinta (pusapvalė). Tokio tipo dušo kabinos yra montuojamos vonios kambario kampe. Tai taip pat labai populiarus dušo kabinos tipas. Tokia kabina atrodo moderniai, be to, sutaupo nemažai vietos, jei lygintume su kvadrato formos. Pusapvalės dušo kabinos įprastai turi stumdomas duris, todėl idealiai tinka ir nedidelėms erdvėms. Priklausomai nuo modelio ir funkcionalumo, pusapvalė dušo kabina gali būti su uždara siena (pavyzdžiui, tokios yra masažinės dušo kabinos) arba atvira - tokiu atveju jums reikės pasirūpinti vonios kambario sienos apdaila, nes dušo kabina jos neuždengs.

D formos dušo kabina

Tai labai panašios formos, kaip ir pusapvalės dušo kabinos, tačiau joms įrengti jums reikės tik vienos laisvos sienos vonios kambaryje. Prie sienos yra statoma tiesioji dušo kabinos dalis. Tai įmantrus ir modernus kabinos dizainas, turintis patogias, plačiai atsiveriančias duris ir suteikiantis šiek tiek daugiau lankstumo vietos atžvilgiu. Tokią dušo kabiną verta rinktis tuo atveju, jei nėra galimybės sumontuoti pusapvalės dušo kabinos.

Penkiakampė dušo kabina

Šis dušo kabinų tipas yra puikus dydžio ir stiliaus derinys. Dėl savo penkiasienės formos, tokia dušo kabina maksimaliai padidina erdvę ir puikiai atrodo. Penkiakampėse kabinose taip pat gali būti naudojamos tiek stumdomos, tiek varstomos durys. Jei norite erdvios dušo kabinos ir stilingo bei prašmatniai atrodančio vonios kambario, ši dušo kabina yra skirta būtent jums.

Garinės ir masažuojančios dušo kabinos - kas tai?


Ieškant vis didesnio komforto buvo sukurtos patobulintos dušo kabinos su įvairiomis papildomomis funkcijomis, skirtoms pagerinti įprastas maudynes po dušu. Masažinės dušo kabinos - tai įvairūs kūną masažuojantys purkštukai, masažinis dušas, lietaus dušas ir daug kitų įvairių funkcijų, kurios leis vandens pagalba geriau atpalaiduoti kūną po sunkios ir intensyvios darbo dienos. Garinės dušo kabinos - tai lyg nedidelė nuosava pirtis namuose, kuria galite mėgautis kiekvieną dieną. Galbūt tokia garinė dušo kabina pilnai ir neatstos pirties, tačiau atpalaiduoti kūną jums tikrai pavyks.

Be to, įprastai tokios modernios dušo kabinos taip pat turi integruotą radijo imtuvą, USB jungtį mėgstamos muzikos klausimui, taip pat LED apšvietimą, vietą aromatiniams kvapams padėti bei daug įvairių kitų funkcijų. Jei norite namuose susikurti mini SPA centrą - garinės ir masažinės dušo kabinos jums padės tai padaryti. Esame tikri, kad tokia dušo kabina patiks visiems šeimos nariams.

Dušo kabinos matmenys ir kiti parametrai


Prieš perkant svarbu tiksliai žinoti, kokio dydžio dušo kabina jums bus reikalinga. Jei jūsų vonios kambarys nedidelis, rinkitės kompaktiško dydžio kabiną, o jei erdvės turite pakankamai - didelė dušo kabina bus žymiai patogesnė. Mūsų kataloge galite rasti platų, įvairaus dydžio kabinų pasirinkimą. Kvadratinės 80 x 80, 90 x 90 ar 100 x 100 cm dydžio, stačiakampės 100 x 80, 110 x 80, 120 x 80, 120 x 90 cm bei įvairių kitų formų ir dydžių dušo kabinos. Esame tikri, kad rasite geriausią sprendimą, kuris jums tiks.

Taip pat atsižvelkite ir į tai, kaip atsidaro dušo kabinos durys. Stumdomoms durims nereikės papildomos erdvės, o dušo kabinos su atveriamomis durimis pareikalaus papildomos vietos, tad tai irgi svarbu įvertinti.

Dar vienas svarbus aspektas, renkantis yra ir dušo kabinos užpildas. Įprastai, tai yra tvirtas, grūdintas stiklas. Jis gali būti matinis, skaidrus arba tonuotas. Čia galite nuspręsti patys, koks sprendimas jums labiausiai patinka.

Dušo kabina su padėklu ar be jo. Priklausomai nuo pasirinkto dušo kabinos modelio, jį gali būti montuojama ant pado (padėklo) arba tiesiogiai ant grindų, kuriose yra įrengtas vandens nutekėjimas. Jei jūsų vonios kambarys yra per mažas, kad galėtumėte pastatyti vonią, dušo kabina su giliu padėklu leis turėti universalų sprendimą. Jei nuspręsite įsigyti dušo kabiną be pado, apsvarstykite galimybę papildomai įsigyti prie sienos tvirtinamą sėdynę.

Kadangi dušo kabina yra viena pagrindinių detalių, įrenginėjant vonios kambarį, todėl labai svarbu rinktis kruopščiai ir apgalvotai. Tikimės, kad ši apžvalga leis jums priimti teisingą sprendimą ir išsirinkti geriausią dušo kabiną savo vonios kambariui.

Dušo kabinos kaina


Kaina priklauso nuo dušo kabinos tipo, formos, funkcionalumo. Moderni, masažinė ar garinė dušo kabina kainuos brangiau, tačiau jei jums tokios nereikia, standartinę dušo kabiną įsigysite pigiau. Jei radote patinkantį modelį pas kitą pardavėją, rekomenduojame patikrinti, kokia yra dušo kabinos kaina mūsų kataloge. Dažnai taikome akcijas ir nuolaidos, tad jų metu įrangą įsigysite itin gera kaina.

Galiausiai, jei nesate tikri, kokia dušo kabina jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, jų privalumus ir skirtumus, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Primename, kad įsigijus internetu, dušo kabinos pristatomos visoje Lietuvoje.