EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Matmenys
Dušo kabinos forma
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Dušo kabinos internetu pigiau

Hidromasažinė dušo kabina E-29 1500x1500 Dušo kabinos

Hidromasažinė dušo kabina E-29 1500x1500

Kaina: 646.79 €754.59 €
Žiūrėk ČIA
Dušo kabina H-22 1000x1000 Dušo kabinos

Dušo kabina H-22 1000x1000

Kaina: 429.44 €499.84 €
Žiūrėk ČIA
Dušo kabina P-013B 900x900 mat Dušo kabinos

Dušo kabina P-013B 900x900 mat

Kaina: 305.49 €350.15 €
Žiūrėk ČIA
Dušo kabina AX-8121B 90x90 Dušo kabinos

Dušo kabina AX-8121B 90x90

Kaina: 124.88 €142.72 €
Žiūrėk ČIA
Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-80 balta/Transparent Dušo kabinos

Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-80 balta/Transparent

Kaina: 549.00 €599.00 €
Žiūrėk ČIA
Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-80 blizgi/Transparent Dušo kabinos

Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-80 blizgi/Transparent

Kaina: 579.00 €628.99 €
Žiūrėk ČIA
Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-90 balta/Transparent Dušo kabinos

Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-90 balta/Transparent

Kaina: 579.00 €628.99 €
Žiūrėk ČIA
Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-90 blizgi/Transparent Dušo kabinos

Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-90 blizgi/Transparent

Kaina: 599.00 €649.00 €
Žiūrėk ČIA
Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-80 satin/Transparent Dušo kabinos

Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-80 satin/Transparent

Kaina: 599.00 €649.00 €
Žiūrėk ČIA
Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-90 satin/Transparent Dušo kabinos

Dušo kabina Ravak Chrome CSKK4-90 satin/Transparent

Kaina: 619.00 €669.00 €
Žiūrėk ČIA

Dušo kabina P-004A 900x900x2200

Kaina: 256.07 €
Žiūrėk ČIA

Dušo kabina E-25 1200x1200

Kaina: 554.40 €
Žiūrėk ČIA

Ravak pusapvalė dušo kabina Supernova SKKP6 radius 500

Kaina: 369.00 €
Žiūrėk ČIA

Dušo kabina E-23 1200x850 kairinė/dešininė

Kaina: 449.58 €
Žiūrėk ČIA

Huppe pusapvalė dušo kabina 90x90 X1 R-500mm

Kaina: 521.00 €
Žiūrėk ČIA

Dušo kabina IDEAL STANDARD Kubo 90 cm, pusapvalė, profilis chromas, stiklas skaidrus

Kaina: 769.34 €
Žiūrėk ČIA

Dušo kabina NEW TRENDY ELEGANTA 90, skaidrus stiklas

Kaina: 855.81 €
Žiūrėk ČIA

Dušo kabina IFO SILVER KVARTSRUND 90x90 pusapvalė

Kaina: 336.56 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Patarimai išsirenkant dušo kabiną

Galima pasiūlyti turbūt ne mažiau kaip tūkstantį variantų įsirengti maudymosi po dušu vietą. Bet Jums reikia vieno, pritaikyto Jūsų turimai situacijai ir patogumui. Kokią dušo kabiną pasirinkti, apsprendžia:

- vonios kambario plotas,
- kokia yra galima sienų ir grindų vandens izoliacija,
- kanalizacijos vamzdyno nuolydis ir įrengimas.

Jei techniškai įmanoma, nuotekų šalinimo vamzdyną su reikiamu nuolydžiu ir trapu įrengsite nepakylant virš esamų grindų lygio. Tada galėsite atsisakyti padėklo dušo kabinai – sutaupysite pinigus ir vonios kambario erdvę.
Jei vonios kambarys mažas, maudymosi po dušu vietą galima įsirengti ant vonios krašto sumontavus lengvą, besivarstančią pertvarėlę. Lengvai nustumiama į šalį ji neužgoš vonios kambario erdvės, tačiau savo funkciją atliks puikiai. Butuose, pastatytuose prieš kelias dešimtis metų ,paprastai trūksta vietos netgi voniai, nekalbant jau apie dušo kabiną. Todėl nemėgstantiems gulėti vonioje siūlomos dušo kabinos su giliu padėklu.Tokiu būdu jūs naudositės dušo kabinos teikiam komfortu bei galėsite labai patogiai maudyti savo vaikus. Daugelis specialiai perka tokias dušo kabinas, kad galėtų maudyti šunis.

Jei vonios kambaryje pakankamai erdvės, turite galimybę pasireikšti savo fantazijai ir rinktis iš pačių įvairiausių variantų. Gamintojai yra sukūrę specialius produktus dideliems vonioms kambariams.

Maudymosi po dušu vietą galima suformuoti kaip nišą su varstomomis durimis ar slankiosiomis pertvaromis. Standartinių pertvarų plotis gali būti nuo 70 cm iki 200 cm. Tikrai rasite tinkamiausią.

Visada naudokite vonios kambario erdvę ekonomiškai ir optimaliai. Atsižvelgiant į vietą, galima pasirinkti sieneles, besidarinėjančias ant lankstų (berėmes), stumdomas ant ratukų (rėmines). Jeigu pasirinksite pusiau apvalią ar stačiakampės formos dušo sienutę, kuri neturi jokių horizontalių rėmų, ji optimaliai išnaudos Jūsų vonios kambario erdvę. Vientiso stiklo varstomos lenktos durys gali atsidarinėti į abi puses. Durys, užvertos į vidų , atlaisvina grindų ir erdvės plotą, kurį sienutė užima tik maudantis po dušu. Tokią lengvą, lakonišką ir labai estetišką dušo sienutę lengva prižiūrėti ir valyti. Nepamirškite, kad galite išsirinkti stiklo tipą: skaidrų, nepermatomą, tamsintą, raštuotą ir t.t.

Nors Lietuvoje populiariausios pusapvalės kabinos, nereikia pamiršti, kad yra ir penkiakampės, ir keturkampės kabinos. Galbūt jos geriau tinka jūsų vonios kambario dizainui. Neapsiribokite ir tik baltu kabinos rėmu. Rėmai būna blizgantys (chromuoti) – jie dera prie maišytuvų, gyvatukų, kitų blizgančių daiktų. Pilki rėmai – taip pat labai populiarūs.

Jei nuotekų šalinimo vamzdyno su trapu negalite įrengti taip, kad dušo kabina būtų statoma ant grindų, galite ją montuoti ant padėklo. Pasirinkite tinkamą padėklą. Atkreipkite dėmesį, ar jis montuojamas ant kojelių, ar tvirtinamas be kojelių. Pastaruoju atveju labai svarbu teisingai sumontuoti padėklą, kad jis vėliau neskiltų. Nors kainuos ir brangiau, žymiai komfortiškiau jausitės stovėdami ant marmurinio padėklo.

Jei negalite kabinos tvirtinti prie sienos. Jei turite medinį namą, pirtį ar tiesiog norite pastatyti kabiną patalpoje, kurios sienos neizoliuotos nuo vandens, galite pirkti dušo kabiną – dėžę. Tokiu būdu jūs turėsite dušo kabiną su visomis keturiomis sienomis. Jos gali būti ir pusapvalės, ir keturkampės.

Šiolaikinės masažinės dušo kabinos turi daug funkcijų. Jose įrengti masažiniai vandens purkštukai, atliekantys nugaros ir juosmens masažą, įrengta tropinio lietaus funkcija.Dauguma dušo kabinų komplektacijoje  yra radijas,apšvietimas,veidrodis, lankstus dušas, lentynėlės.Priekinės stiklinės sienelės su slankiojančiomis durimis.

Šiuolaikines dušo kabinas  naudoti yra patogu, saugu, jas lengva prižiūrėti. Vandens masažas malonus džiaugsmas po ilgos ir sunkios darbo dienos. Vandens teikiami malonumai atgaivina, atpalaiduoja kūną, pašalina stresą.

Dar daugiau informacijos apie dušo kabinas

Dušo kabinos nederėtų vertinti pagal grožį ar individualumą. Visi jos privalumai atsiskleidžia maudantis. Taigi labai svarbu yra dušo kabinos dydis ir forma, o tai priklauso nuo išsirinkto padėklo formos. Galima rinktis kvadratinius, stačiakampius, pusapvalius, penkiakampius. Dušo kabinų padėklai kainuoja 350–500 litų. Pasirinkimas yra didelis, tačiau jis priklauso nuo vonios kambario dydžio. Norint sutaupyti vietos, dušo kabina statoma kampe, tuomet patartina rinktis pusapvalę arba penkiakampę.
Galima įsigyti ir gilesnį, iki 30–40 centimetrų aukščio padėklą, į kurį galima prileisti vandens. Galima rinktis padėklą su sėdyne, tuomet prausdamiesi galėsite atsisėsti ir pailsėti. Taip pat gamintojai siūlo praktišką kėdutę, kuri užima nedaug vietos, yra lengva, praktiška, stabili ir išvaizdi.
Dušo padėklams rekomenduojamas specialus sifonas, kuris leidžia sustabdyti vandens tekėjimą iš dušo padėklo ir prileisti į jį vandens iki pageidaujamo lygio. Jei dušo kabina statoma ne ant padėklo, o ant plytelių, patartina dėti trapą. Trapas – specialios grotelės su hidrauliniu uždoriu, kurios nepraleidžia nemalonaus kvapo iš kanalizacijos vamzdyno. Tokios grotelės turi vožtuvus, kurie automatiškai užsidaro, kai nebeteka vanduo. Įrengiant dušo kabiną su trapu, būtina hidroizoliacija. Rekomenduojama hidroizoliuoti 20–30 centimetrų plotą už dušo ploto ribų.
Kad malonaus prausimosi po dušu nedrumstų į padėklą triukšmingai bėgantis vanduo, patartina pastarąjį apipurkšti poliuretano putomis. Taip sumažinamas garsas, o padėklas tampa šiltesnis.

Dušo durys ir sienos

Dušo kabina gali būti sudaryta iš kelių nejudančių elementų ir slankiojančių durelių. Galimas vienpusis arba dvipusis dušo kabinos atidarymas. Dar siūloma rinktis dušo kabinas su stiklo durelėmis, kurios montuojamos prie sienos su sudurtiniu arba ištisiniu profiliu. Stiklines duris sudaro vienas ar du nejudantys elementai ir durelės. Varstomi elementai gali atsidaryti į išorę ir į vidų. Dušo durys naudojamos pirmiausia tais atvejais, kai būtina užtikrinti įėjimą į dušo kabiną, sudarytą iš trijų sienų, ar įėjimą į kampinę dušo kabiną nuo sienos pusės. Dėl nelygiai suklotų plytelių ar kitų netikslumų, neretai standartinių dydžių durys netinka. Tačiau gamintojai siūlo rinktis reguliuojamuosius profilius, kurie gali būti platinami ar siaurinami.
Svarbu atkreipti dėmesį ir į dušo kabinos stiklą. Geriausios yra tos durelės, kurios nevytuoja, o lieka vietoje. Minimalus stiklo storis – 4 mm, tačiau gaminamas ir 6 arba 9 mm. Daugelyje šiuolaikinių dušo kabinų skaidriajai daliai naudojamas polistireninis įvairių faktūrų plastikas. Jis sukelia stiklu bėgančio lietaus arba išbarstytų perlų įspūdį. Apytiksliai tokios kabinos kainuoja 890–1 000 litų. Dušo kabinų rėmai gaminami ir iš grūdinto saugaus stiklo. Jis gali būti skaidrus, apelsino žievelės imitacijos, truputėlį tamsintas ir dryžuotas. Kaina, suprantama, kiek didesnė: 1 000–1 900 litų. Taigi galima rinktis įvairių formų, funkcijų ir raštų dušo kabinų sienas ir dureles. Tačiau ypatingą dėmesį patartina atkreipti į stiklo struktūrą. Jau yra sukurtas skydas nuo kalkių ir apnašų.
Bet kokiame vandenyje, išskyrus lietaus ar distiliuotą, visada yra ištirpusių medžiagų, tai yra druskų. Druskų ir mineralų apnašos sunkiai šalinamos veikliaisiais chemikalais. Paprasto lakšto stiklo paviršius, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo lygus, iš tiesų yra akytas ir raukšlėtas. Todėl stiklo paviršiuje lengvai kaupiasi nešvarumai. Stiklo priešas yra ir vanduo. Jis turi korozinį poveikį. Kai vandenyje yra geležies, mangano ar silicio druskų, ant stiklo atsiranda nuosėdų. Šios nuosėdos chemiškai reaguoja su stiklu ir po kurio laiko jį nudažo, suteikdamos nemalonų akiai išorinį atspalvį. Šiuo metu dušo kabinų gamintojai siūlo stiklą, kuris yra padengtas specialiu sluoksniu, atstumiančiu vandenį. Tai chemiškai rišlus sluoksnis, sudarantis hidrofobinę plėvelę. Ji neleidžia vandens lašams užsilaikyti ant stiklo, todėl nesikaupia apnašos. Be to, dėl šiuo skydu apsaugoto skydo, gaminio kaina nekyla.

Nestandartinės dušo kabinos

Dušo kabinos su keturiomis sienomis yra vadinamos dušo boksais. Tai aktualu tokiose vietose, kur sienų neįmanoma išklijuoti plytelėmis, kur dėl patalpų sąlygų negalima montuoti stacionarios ir gerai izoliuotos dušo kabinos. Šie dušo boksai nereikalauja specialios apdailos. Tai bene ekonomiškiausias variantas, be to, jiems įrengti pakanka minimalių statybinių žinių (t. y. prijungti karštą ir šaltą vandenį bei kanalizaciją). Dušo boksai kainuoja 2 650–2 900 litų.
Dušo kabinos įrengimas nišoje (t. y. tarp trijų plytelėmis išklijuotų sienų) – vienas dažniausiai pasitaikančių variantų. Nebūtina, kad visos dušo kabinos durys idealiai tiktų jūsų nišai. Gamintojai vykdo individualius užsakymus, taip pat gamina universalias dušo duris ir rėmus.
Labiausiai paplitęs nestandartinis gaminys – nuožulni dušo kabina, visų pirma skirta palėpėms. Tai taip pat įgyvendinamas sumanymas. Dušo kabinų dizaineriai yra sukūrę, o gamintojai pateikę rinkai nuožulnias, žemas dušo kabinas, kurias galima pritaikyti netradicinio planavimo patalpoje.
Rekomenduojama rinktis techniškai kokybišką, išbaigto dizaino, profesionalumą bei kokybę vertinančios firmos produkciją. Gaminiai turi būti reguliariai testuojami, jie turi atitikti visus nustatytus Europos ir tarptautinius standartus. Dušo kabinų stiklai turi atitikti griežtus reikalavimus ir garantuoti saugų naudojimąsi dušu.
Dušo kabina tampa patogi ir patraukli, kai patenkina visus žmogaus poreikius, todėl nereikėtų pamiršti įvairių priedų bei aksesuarų. Jau minėta, kad dušo kabinoje galima ilsėtis ant mažos elegantiškos kėdutės. Dar vienas privalumas – universali, siaura ar plati lentynėlė dušo kabinos viduje.