Segmentinės tvoros kiemo, sodybos ir įvairių kitų objektų teritorijos aptvėrimui. 2D ir 3D segmentai bei arkinio tipo segmentinės tvoros gera kaina. Mūsų parduotuvės kataloge rasite visus populiariausius segmentus (1230x2500 mm, 1530x2500 mm ir kitus). Standartinė spalvos - žalia (RAL6005), pilka (RAL7016) bei ruda (RAL8017). Esant poreikiui, galite užsisakyti ir kitų spalvų tvorą. Segmentai pristatomi visoje Lietuvoje.
Atpigo Tvoros segmentas 1730x2500x4 mm, cinkuotas, rudas RAL8017 Tvorų segmentai
Turime sandėlyje
18.63 € 20.18 € / 1 vnt

Atpigo Tvoros segmentas 1730x2500x4 mm žalias RAL6005 Tvorų segmentai
Turime sandėlyje
18.63 € 20.18 € / 1 vnt

Atpigo Tvoros segmentas 1530x2500x4 mm, pilkas (RAL7016) Tvorų segmentai
Turime sandėlyje
17.12 € 17.40 € / 1 vnt

Tvoros segmentas 50x200x4x1530x2500, rudas, 3D segmentinė tvora Tvorų segmentai

Tvoros segmentas 1230x2500x4 mm, cinkuotas, pilkas (RAL7016) Tvorų segmentai

Tvoros segmentas 1230x2500x4 mm, žalios spalvos, cinkuotas Tvorų segmentai

Atpigo Tvoros segmentas 1230x2500x4 mm, karštai cinkuotas Tvorų segmentai

Atpigo Tvoros segmentas 1730x2500x4 mm, cinkuotas, pilkas RAL7016 Tvorų segmentai

Atpigo Tvoros segmentas 2030x2500x5 mm, karštai cinkuotas Tvorų segmentai

Tvoros segmentas 1530x2500x4 mm, žalias Tvorų segmentai

Segmentinės tvoros ir tvorų segmentai internetu

Namų ar pramoninio objekto teritorijos aptvėrimui nuo pašalinių asmenų ar gyvūnų patekimo, gana dažnai yra pasirenkamos segmentinės tvoros. Jos yra tvirtos, patikimos, o taip pat labai mėgstamos, kadangi yra ypač funkcionalios ir suteikia galimybę aptverti įvairaus ploto, skirtingo tipo teritorijas. Pats tvoros įrengimas taip pat yra gana nesudėtingas. Tvoros segmentai yra lengvai tvirtinami, tokios tvoros nebereikia papildomai įtempti ar kitaip sulyginti. Be to, ji pasižymi puikiomis atsparumo aplinkos poveikiui savybėmis. Cinkuotas ir milteliniu būdu padengtas segmentinės tvoros paviršius tarnaus ne vienerius metus.

Segmentinė tvora yra ir pakankamai nebrangus sprendimas, lyginant su kitomis galimomis alternatyvomis. Be to, ji puikiai praleidžia šviesą, todėl tokia tvora aptvertas sklypas bus visada šviesus. Dėl visų šių savybių tvorų segmentai yra naudojami itin plačiai. Be individualių namų ar pramoninių objektų aptvėrimo, segmentinėmis tvoromis yra aptveriamos ir įvairios viešosios erdvės - vaikų žaidimo aikštelės, sporto aikštynai, parkai ir kitos teritorijos. Svarbiausia, kad šiuo metu segmentinių tvorų pasirinkimas yra labai platus, tad kiekvienas ras geriausiai jo poreikius atitinkančią tvorą, kuri leis apsitvėrus gyventi ramiai ir jaustis saugiai. Jei jums reikalingas patikimas ir praktiškas sprendimas, apsvarstykite segmentinės tvoros įsirengimo galimybę.

Segmentinės tvoros privalumai

Platus segmentinės tvoros pritaikymas - tinka įmonių, gyvenamųjų namų, gamyklų, sandėlių, logistikos terminalų, geležinkelio bėgių, kelių, oro ir jūrų uostų teritorijų aptvėrimui, taip pat viešųjų erdvių aptvėrimui. Dėl savo universalumo segmentinė tvora yra puikus pasirinkimas ne tik labai mažoms, tačiau ir labai didelėms teritorijoms aptverti. Be to, tokia tvora neuždengia matomumo, į aptvertą teritoriją gerai patenka šviesa. Pats tvoros segmentas yra tvirtas ir ilgaamžis.

Dar vienas, turbūt svarbiausias segmentinės tvoros privalumas - žema kaina. Palyginus su galimomis alternatyvomis, tvoros segmentai išties yra puikus kainos ir kokybės santykis. Be to, galima rinktis ne tik įprastus tvorų segmentus, tačiau ir išskirtinio dizaino suvirintos vielos segmentus, kuriuos galima nudažyti bet kuria norima spalva iš plačios RAL spalvų paletės. Tad jūs galite įsigyti ne tik įprastą rudą, pilką ar žalią tvoros segmentą, bet ir įvairių kitų spalvų gaminius.

2D ir 3D segmentinės tvoros pramoninių objektų, namų, žaidimų aikštelių ir kitų pastatų teritorijos aptvėrimui

2D segmentinė tvora yra lygi, o 3D segmentinės tvoros turi išlenkimus. Kokio stiliaus segmentus pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų skonio ir poreikio. Žvelgiant bendrai, ieškant geriausiai tinkančios segmentinės tvoros, svarbiausia tiksliai įvertinti, kas jums iš tiesų yra reikalinga. Jei norite pasiekti itin didelį saugumą, tokiu atveju reikėtų rinktis storesnius segmentus, kuriuos pažeisti bus itin sunku. Žinoma, geresnės kokybės ir tvirtesni tvoros segmentai kainuos brangiau, tačiau būsite tikri, kad jie atlieka savo funkciją. Jei saugumas nėra pats svarbiausias prioritetas, o turite tiesiog poreikį aptverti didelę teritoriją kuo mažesniais kaštais, tokiu atveju ieškokite pigios segmentinės tvoros ir nesukite galvos dėl funkcionalumo.

Žinoma, jei nesinori pigios segmentinės tvoros, kurią po kelių metų reikės keisti, o jūsų prioritetas - kokybiška tvora, tokiu atveju rekomenduojama rinktis tokius tvoros segmentus, kurių paviršius yra padengtas medžiaga, atsparia korozijai. Taip segmentinė tvora ne tik ilgesnį laiką išliks funkcionali, tačiau ir estetiškai patraukli, jos nereikės perdažyti.

3D ir 2D segmentinės tvoros pritaikymas. Gamyklų, sandėlių, logistikos terminalų, geležinkelio bėgių, kelių, greitkelių, oro uostų, jūrų uostų ir kitų pramoninių objektų bei viešųjų erdvių teritorijos aptvėrimui. 3D ir 2D segmentinės tvoros taip pat tinka ir ūkinių objektų, sodų ir sodybų teritorijoms tverti. Iš esmės, tai itin plačiai pritaikomos tvoros.

Segmentinės tvoros matmenys. Galime pasiūlyti visų populiariausių dydžių segmentus. Įprastai segmentai yra 2500 mm ilgio, o aukščio pasirinkimas yra itin platus. 2D segmentai gali būti 1030 mm, 1230 mm, 1430 mm, 1630 mm, 1830 mm bei 2030 mm aukščio. 3D segmentai - 1030x2500 mm, 1230x2500 mm, 1530x2500 mm, 1730x2500 mm, 1830x2500 mm bei 2030x2500 mm.

Segmentinės tvoros montavimas. Virintos tvoros panelės (segmentai) montavimui yra reikalingi 60x40 stulpai. Pavyzdžiui, 1530x2500 mm segmentas turėtų būti tvirtinamas bent ant 2000 mm aukščio stulpo, kadangi jei norite turėti tvirtą tvorą, stulpas turi būti betonuojamas į žemę bent 40-50 cm. Prie stulpo segmentai yra tvirtinami apkabomis.

Segmentinės tvoros pigiau ne tik akcijos metu

Mūsų kataloge rasite itin platų segmentų tvoroms pasirinkimą. 2D ir 3D tvorų segmentai, platus aukščių, ilgių, stilių ir spalvų (žalia, pilka, ruda ar kita spalva iš RAL paletės) pasirinkimas. Parduodame segmentines tvoras skirtas aptverti individualių namų, įmonių, komercinių ir kitų objektų teritorijas. Dažnai atnaujiname savo katalogą, kad galėtume pasiūlyti tik kokybiškus ir geriausius tvorų segmentus itin nedidelėmis kainomis. Juk gera kaina - vienas svarbiausių aspektų renkantis tvorą. Pigiau segmentines tvoras galite įsigyti ne tik akcijos metu. Tiesa, dažnai taikome ir nuolaidas, kurių metu patikimi tvorų segmentai kainuos pigiau. Užsisakyti segmentinę tvorą greitai ir paprastai galite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Segmentines tvoras pristatome visoje Lietuvoje. Pristatymo kaina skaičiuojama kiekvienu individualiu atveju, priklausomai nuo adreso, į kurį reikia pristatyti segmentus. Jei jums nėra reikalinga pristatymo paslauga, įsigytus tvoros segmentus galite atsiimti iš mūsų sandėlio, adresu F. Vaitkaus g. 4, Šiauliai.

Jei nesate tikri, kokia segmentinė tvora jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, jų privalumus ir skirtumas, priklausomai nuo to, kur planuojate tverti tvorą, mes patarsime, kokio tipo tvorų segmentai jums geriausiai tiks.