Atpigo Fanera atspari drėgmei šlif. 2500x1250x6.5 BB/WG Fanera

Atpigo Fanera laminuota 1500x3000x21 F/F II atspari drėgmei (4,50 kv. m) Fanera

Atpigo Fanera laminuota 1250x2500x21 F/W II pilka(3.125 m2) Fanera

Atpigo Fanera laminuota 1250x2500x21 F/W I drėgmei atspari (3,125 kv.m) Fanera

Atpigo Fanera laminuota 1250x2500x18mm F/F I (3,125 kv.m.) Fanera

Fanera šlif. I/II 1525x1525x4 Fanera

Fanera 

Fanera – lakštinė klijuotos medienos medžiaga (medienos lukšto sluoksniuotis), kurio visi ar beveik visi sluoksniai yra lygiagretūs medienos lukšto sluoksniai.

Fanera gaminama suklijuojant lukšto sluoksnius taip, kad gretimų sluoksnių pluoštas būtų statmenas (taip fanera būna tvirtesnė). Fanerą paprastai sudaro nelyginis sluoksnių skaičius, kadangi taip jos sandara būna simetriškai ir ji drėkdama kur kas mažiau persimeta, o abiejų paviršinių sluoksnių mediena turi tą pačią plaušų kryptį.

Fanera yra naudojama, todėl kad ji yra atsparesnė skilimui, deformacijoms, yra tvirtesnė. Tad ji naudojama daug kur, kur galėtų būti naudojama paprasta mediena.

Faneros rūšys yra skirstomos pagal sluoksnių skaičių (trisluoksnė, daugiasluoksnė), pagal konstrukciją (apdailintoji, bakelitinė, dengtinė, mišrioji, lenktoji ir kt.), pagal paskirtį (vidinė, išorinė, aviacinė) ir kt.

Fanera yra naudojama baldų gamyboje, įrenginėjant grindis, sienas, perdengimus, durų gamyboje ir kitur statybos bei remonto metu.

Pagrindinės faneros gamybos žaliavos yra topolis ir beržas. Vidiniam faneros sluoksniui dažniausiai yra naudojamas topolis, o beržas fanerai suteikia gražią medienos struktūrą ir šilumą.

Nuo faneros pagaminimo kokybės priklauso koks bus galutinis rezultatas ir kiek laiko ji tarnaus, ar bus patikima ir kita.

Fanera gaminama skirtingų išmatavimų, spalvų, gamintojų, kainų ir kita.

Taigi fanerą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.