Pasiūlymai
Bokso rinkinys vaikams USA, 51cm Bokso maišai

Bokso rinkinys vaikams USA, 41cm Bokso maišai

Bokso rinkinys vaikams - Enero Toys Bokso maišai

Vaikų bokso rinkinys - Enero Bokso maišai

Bokso pirštinės - Enero Neon, 12 dydis Bokso pirštinės

Bokso pirštinės - Enero Tiger, 14oz Bokso pirštinės

Boksininko rinkinys Bokso maišai
51.46 € / 1 vnt

Vaikiška bokso kriaušė Bokso maišai
46.29 € / 1 vnt

Populiariausios prekės
Bokso letenos SANRO (2vnt) juoda-raudona Bokso pirštinės

Bokso letena SCHOP MAKIWARA, dviguba Bokso pirštinės

Bokso maišo laikiklis 41BR Bokso maišų tvirtinimas, stovai

Makivara SANRO 60x30x8 cm juoda-raudona Bokso maišai

Bokso maišas SANRO 90/28 cm, 21kg juodas Bokso maišai

Boksas 

 

Boksas yra kovinio sporto šaka, kurioje du vienodo svorio kategorijos asmenys kovoja tik kumščiais.

Todėl labai svarbu turėti geras bokso pirštines, kurios leistų ne tik nugalėti dvikovą, bet ir apsaugotų nuo traumų.

Bokso pirštines galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, dydžių, spalvų, medžiagų, svorių ir kita.

Taigi bokso pirštinės yra skirtos kovoms, sparingams ir darbui su inventorium (bokso maišai, bokso kriaušės, trenerio letenos). Bokso pirštinės iš visų pirštinių maksimaliai užtikrina tiek Jūsų, tiek treniruočių partnerio saugumą, tačiau mažiausiai primena realų smūgį pliku kumščiu. 

Bokso pirštines galite rinktis pagamintas iš natūralios odos arba iš sintetinės odos. Odinės pirštinės yra patvaresnės, tačiau ženkliai brangesnės. Jos labiau yra skirtos profesionalams, kurie yra jau pažengę ir ieško aukštesnės klasės inventoriaus. Visiems kitiems, kurie tik pradeda šį sportą ir nori išbandyti, ar ta sporto rūšis jiems patinka siūloma pasirinkti pigesnį variantą pagamintą iš sintetinės odos.

Visos bokso pirštinės yra skirstomos pagal jų svorį išreikštą unicijomis – OZ. 1 uncijos svoris atitinka 28,4 g., tad pirštinės 10 OZ. Sveria 284 gramus. Didesnio svorio pirštinės yra skirtos didesnių delnų boksininkams. Varžybų dvikovoje būtinai privalo būti naudojamos tokio pat svorio pirštinės.

Pirštinės gali būti užsegamos keliais būdais: pirštinės užrišamos raištukais, pirštinės užsegamos lipduku, bei pirštinės užrišamos raištukais ir papildomai užsegamos lipduku.

Pirštinės užrišamos raištukais dažniausiai yra naudojamos varžybų metu, nes tam, kad galima būtų užsimauti tokio tipo pirštines, reikia daug įgūdžių bei laiko ar net pašalinių pagalbos.

Pirštinės užsegamos lipduku, tai bene populiariausios tarp pirkėjų ir dažniausiai naudojamos pirštinės treniruočių metu. Jos greitai užsisega ir yra patogios, nereikalauja specialių įgūdžių ar pašalinių pagalbos. Tvirtas geras užsegimas leidžia greitai jas užmauti ir nusimauti, taip prisitaikant prie griežto treniruotės plano.

Na, o pirštinės užrišamos raištukais ir papildomai užsegamos lipduku yra skirtos tiek treniruotėms, tiek ir varžyboms. Tinka žmonėms, kurie po delno ar riešo traumos ieško saugiausio tipo pirštinių.

Taigi bokso pirštinės turi būti naudojamos pagal paskirtį. Taip pat turi būti patogios, gerai vėdinamos, apsaugančios besitreniruojant riešą ir delną. Taip pat reikėtų žinoti, kad bokso pirštinės visada turi būti tvarkingos ir nesuplyšusios, nes kitu atveju rizikuojate ne tik savo, bet ir partnerio saugumu. Po treniruotės pirštines būtina pilnai atsegti ir leisti joms laisvai išdžiūti.

Taigi jeigu nežinote kokias bokso pirštines pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Bokso pirštines būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Bokso pirštines galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.