Bokso letenos SANRO (2vnt) juoda-raudona Bokso pirštinės

Bokso pirštinės - Enero Neon, 12 dydis Bokso pirštinės

Bokso pirštinės - Enero Tiger, 14oz Bokso pirštinės

Bokso letena SCHOP MAKIWARA, dviguba Bokso pirštinės

Bokso letenos AVENTO 41BS ZWG Bokso pirštinės

Bokso pirštinės PRIDE 10 oz Bokso pirštinės

Bokso letena AVENTO 41BT ZWG Black/yellow Bokso pirštinės

Bokso pirštinės PROFIGHT DRAGON, Dydis 12 Bokso pirštinės

Bokso pirštinės AVENTO 12oz juoda PU-oda Bokso pirštinės

Bokso pirštinės AVENTO 6oz juoda PU-oda Bokso pirštinės

Bokso pirštinės AVENTO 8oz juoda PU-oda Bokso pirštinės

Bokso pirštinės PROFIGHT DRAGON, Dydis 10 Bokso pirštinės

Bokso pirštinės AVENTO 14oz juoda PU-oda Bokso pirštinės

Bokso pirštinės – sėkmingam sportui!

Boksas – viena seniausių sporto šakų populiari beveik visuose žemynuose. Nepaisant to, kad skirtingose kultūrose bokso taisyklės kiek skiriasi, lygiai taip pat skiriasi ir kovotojų sportinė parengtis, tačiau visus juos vienija tai, kad tik įsigijus kokybišką įrangą galima tinkamai mokytis siekti gerų rezultatų ir tuo pačiu būti tikru, kad pavyks nesusižeisti. Bokso pirštinės – viena iš tų detalių be kurios ši sporto šaka ne tik kad būtų sunkiai įmanoma, tačiau tuo pačiu ir vainikuojama rimtais susižeidimais. Štai todėl sportininkai ieškodami tinkamiausių bokso pirštinių išties jų pasirinkimui skiria labai daug dėmesio. Tai padeda užsitikrinti, kad sportas bus saugus, sėkmingas ir malonus.

Kokių reikia?

B-a.eu bokso pirštinės labai įvairios, tad ieškodami tokių, kurios geriausiai patenkintų Jūsų poreikius, įvertinkite:

 • Gamintojus;
 • Prekės kainas;
 • Dydžių pasirinkimą;
 • Medžiagos sudėtį;
 • Svorį;
 • Išvaizdą;
 • Pirštinių užsegimo pobūdį;
 • Kitas charakteristikas.

Skirtingos bokso pirštinės internetu gali atlikti ir skirtingą funkciją. Vienos yra skirtos kovoms, tuo tarpu kitoms – treniruotėms su bokso maišais arba kriaušėmis. Svarbiausia, kad bokso pirštinės užtikrina tiek pačio asmens, tiek jo kovotojo saugumą, tad tinkamų pirštinių pasirinkimas yra labai sakingas darbas, kuris reikalauja žinių. Jeigu patirties turite mažai - tokiu atveju susisiekite ir patarsime, kokias pirštines Jums geriausia įsigyti, kad pavyktų sportuoti saugiai ir atsakingai.

Bokso pirštinių tipai:

 • Treniruočių pirštinės. Šio tipo pirštinės naudojamos tuomet, kai bandoma išlavinti techniką. Taigi, jos ne tokios kietos kaip kad kovos pirštinės, jomis manevruoti nėra sudėtinga. Norėdami susirasti tokias pirštines, kurios tikrai treniruočių metu nebekeltų diskomforto – būtinai įvertinkite dydžius. Tik tokiu atveju, jeigu pirštinės maloniai apglus aplink ranką – treniruotės bus malonios.
 • Kovos pirštinės. Profesionalams skirtos pirštinės, kurios labai maloniai priglunda prie rankų, tampa tarsi antra oda. Kadangi pritaikytos ilgoms kovoms, net iki 12 raundų, netrukdo rankoms kvėpuoti, nekelia diskomforto. Nors atrodo, kad pačios pirštinės labai storos ir kietos, tačiau jas dėvėdami tikrai nejusite jokio diskomforto.

Ne tik kovos, tačiau ir treniruočių metu labai svarbu dėvėti kokybiškas, būtent boksui skirtas pirštines, kadangi tik tokiu atveju pavyks apsaugoti savo rankas. Specialios boksui gaminamos pirštinės yra pasiūtos taip, kad būtų labai tvirtos ir gal kiek kietos, tačiau padeda delnams kvėpuoti, taip nesukelia jokio diskomforto. Prieš kiekvieną treniruotę arba kovą reikia patikrinti, ar pirštinės yra nesuplyšusios, tvarkingos, ar nesukels problemų kovos metu. Pavyzdžiui, jeigu jos suplyšo – būtina pakeisti naujomis. Baigę treniruotę arba kovą būtinai atsekite pirštines, kad jos vėdintųsi. Kadangi pagamintos iš storos medžiagos, suprantama, kad treniruotės metu delnai prakaituoja. Baigus kovą arba treniruotę laba svarbu padėti pirštines išdžiūti. Taip užsitikrinsite, kad pačios pirštinės Jums kur kas ilgiau tarnaus.

Užsisakius iš B-a.eu internetu – pavyks sutaupyti, tad galiausiai pati pirštinių kaina nėra didelė. Akcija padės sutaupyti, tad užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir pats pirmas sužinokite apie galimybes.

Atsakykite sau!

Norėdami pasirinkti tinkamiausias pirštines ir sutaupyti kuo daugiau laiko – įvertinkite tris kriterijus, kurie patys svarbiausi ir kurie padės rasti geriausias:

 1. Kokioje srityje pirštinės bus naudojamos? Nuo treniruočių iki kovos.
 2. Kiek galite skirtini pirštinėms pinigų? Natūralios odos pirštinės - brangesnės, o sintetinės – pigesnės.
 3. Kokio dydžio pirštinės reikalingos? Pastarosios dažniausiai klasifikuojamos odinėmis nuo S iki XXL. Kokios tinkamiausios Jums?

Tinkamai pasirinktos bokso pirštinės užtikrins, kad sportas bus malonus ir nesukels jokių traumų!