EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Bokso maišai internetu

Greičio kriaušė su stovu inSPORTline SR7604

Kaina: 83.01 €
Žiūrėk ČIA

Bokso treniruoklis InSPORTline SB2140

Kaina: 268.75 €
Žiūrėk ČIA

MMA maišas PRO odinis SportKO Silhouette MSK 45x150cm

Kaina: 589.51 €
Žiūrėk ČIA

Bokso maišas inSPORTline 40-80kg

Kaina: 96.61 €
Žiūrėk ČIA

Odinis MMA bokso maišas Silhouette MSK 45x110 cm.

Kaina: 338.61 €
Žiūrėk ČIA

Bokso maišas inSPORTline 50-100 kg

Kaina: 108.36 €
Žiūrėk ČIA

Bokso maišas vaikams InSPORTline 15 kg

Kaina: 40.34 €
Žiūrėk ČIA

Bokso maišas vaikams InSPORTline 10 kg

Kaina: 31.87 €
Žiūrėk ČIA
Bokso kriaušė su stovu ir pirštinėmis 41BE Bokso maišai

Bokso kriaušė su stovu ir pirštinėmis 41BE

Kaina: 53.60 €59.54 €
Žiūrėk ČIA

Greičio kriaušė RingSport Piorra Big

Kaina: 32.00 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas bokso maišas MP10 19x40 cm.

Kaina: 20.07 €
Žiūrėk ČIA

Bokso maišas Proud Heavy Bag PRO 180/40 80kg

Kaina: 166.25 €
Žiūrėk ČIA

Bokso rinkinys vaikams Everlast Junior 60cm

Kaina: 79.00 €
Žiūrėk ČIA

Bokso manekenas PROsmart TLS-BH (rudas)

Kaina: 488.39 €
Žiūrėk ČIA

Pastatomas bokso manekenas Prosmart TLS-H (mėlynas)

Kaina: 434.51 €
Žiūrėk ČIA

Pastatomas bokso manekenas Prosmart TLS-H (kūno sp.)

Kaina: 434.51 €
Žiūrėk ČIA

MMA maišas SportKO Silhouette SMSP 110/45 50kg

Kaina: 122.82 €
Žiūrėk ČIA

PRO odinis bokso maišas SportKO Leather 180/35 85kg

Kaina: 428.99 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Bokso maišai: treniruotėms ir poilsiui!

Boksas – viena seniausių sporto šakų pasaulyje, kuri mėgstama daugelyje skirtingų kultūrų. Nepriklausomai nuo to, kokio charakterio žmonės gyvena, kokio tipo pramogos jiems atrodo pačios smagiausios, tačiau boksas yra ta universali sporto šaka, kuri net ir skirtingose valstybėse suprantama vienodai. Tiesa, dar prieš žengiant į ringą labai svarbu aktyviai treniruotis, kad kovos lauke pavyktų pasiekti našių rezultatų. Ir tam reikalingos bokso kriaušės arba bokso maišai.

Bokso kriaušės ar bokso maišai. Ką pasirinkti?

Treniruotėms puikiai tinka tiek bokso kriaušės, tiek bokso maišai. Kadangi jie atlieka skirtingą funkciją – aktyvioms treniruotėms rekomenduojame įsigyti abu.

  • Bokso maišas – sunkus, didelis, pailgas maišas, kuris yra kabinamas ant troso. Kadangi jo viduje esantis kietas užkamšalas neleidžia maišui deformuotis – trankymas į jį padeda lavinti smūgius, raumenis. Kuo sunkesnis maišas – tuo treniruotės bus našesnės. Žinoma, reikia pradėti nuo lengvesnių, kad sporto metu netektų patirti traumų. Lygiai taip pat kaip skiriasi medžiagos kietumas – taip pat skiriasi ir pačio maišo dydis: nuo mažesnio iki labai ilgo ir didelio. Geriausias maišas yra tas, kuris beveik siekia žemę. Tokiu atveju pavyks mokytis smogti tiek iš viršaus, tiek iš apačios. Boksuotis į maišą galima tiek su pilkomis rankomis, tiek su specialiomis pirštinėmis.
  • Bokso kriaušė. Kitas pasirinkimas, kuris labai reikalingas ir naudingas boksininkams – kriaušė. Ji skirta judrių judesių lavinimui, reakcijai gerinti, tuo pačiu padėti rankoms vystyti greitį, o bokso metu tai labai svarbu. Specialių rūšių kriaušės skirtos lavinti boksavimąsi į galvą. Pačios kriaušės nėra labai stabilios, tad jas reikia stebėti kur kas atidžiau, kad pavyktų ranka pataikyti į konkrečią vietą. Taip lavinama koordinacija bei judėjimas, kuris vėliau pritaikomas bokso aikštelėse.

Jeigu norite, kad patys pirmi bokso žingsniai būtų labai tvirti ir stabilūs – tokiu atveju reikia naudotis abejais „treniruokliais“, kadangi jie lavina skirtingas vietas ir pačiu skirtingas technikas. Tik jų derinys gali užkrinti, kad bokso ringe sportininkas bus nenugalimas.

Bokso įranga B-a.eu

Užsisakius internetu bokso kriaušės bei maišai pasieks nurodyta adresą vos per kelias dienas, tad jeigu nekantraujate pradėti sportuoti arba pakeisti esamą įrangą nauja – b-a.eu prekybos vieta yra geriausias pasirinkimas! Akcija, kuri siūloma reguliariai, leis įsigyti pigiau, nors kaina ir taip gana maža. Jeigu nerandate Jums labiausiai tinkamos bokso kriaušės – nurodome kriterijus, kurie gali paprastinti paieškas bei padėti rasti tai, kas Jūsų atveju labiausiai tinka. Juk skiriantis sporto galimybėms – tuo pačiu skiriasi ir reikalinga įranga.

Ieškodami tinkamiausios bokso kriaušės arba maišo palyginkite gamintojus. B-a.eu siūlo labai daug įvairiausių gamintojų prekių ir tai atveria galimybes kiekvienam ieškančiam atrasti tai, kas jam labiausiai tinka. Mūsų siūloma sporto įranga – tik puikiai pasaulyje žinomų ir pripažintų gamintojų produkcija, kuri užtikrins, kad kiekvienas gavęs bokso įrangą greitai pasieks norimus rezultatus: Adidas, Falco, Meteor, Spotief ir visi kiti. Ieškodami tinkamiausio maišo taip pat įvertinkite dydį, kietumą, medžiagą, gal net ir stilių bei kitas charakteristikas, kurios užtikrins, kad surasta sporto įranga leis Jums tapti geriausiu.

O greta tinkamiausios sporto įrangos įdėjus užtektinai pastangų bei laiko pavyks pasiekti našesnius rezultatus ir pranokti ne tik visus kitus, tačiau ir save patį. Juk mokytis niekada nėra per vėlu!