Atpigo Akumuliatorinis vakuuminis siurblys MAKITA DVP180Z Purvo, vandens, kuro siurbliai

Atpigo Vandens siurblys KOHLER MO TR 2.36 H C5 Purvo, vandens, kuro siurbliai
649.32 € 670.87 € / 1 vnt

Atpigo Vandens siurblys KOHLER ST 2.36 H C5 Purvo, vandens, kuro siurbliai
559.94 € 574.73 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis siurblys nešvariam vandeniui MAKITA PF1110 Purvo, vandens, kuro siurbliai

Elektrinis siurblys nešvariam vandeniui MAKITA PF0410 Purvo, vandens, kuro siurbliai

Vandens siurblys KOHLER TR 3.60 H C5 Purvo, vandens, kuro siurbliai

Vandens siurblys KOHLER ST3.60H C5 Purvo, vandens, kuro siurbliai

Vandens siurblys KOHLER XT 3.78 H C5 Purvo, vandens, kuro siurbliai

Vandens siurbliai internetu

Vanduo – tai gyvybės šaltinis, be kurio išsiversti nepavyktų nei vienam žmogui. Deja, tačiau ne kiekvienas turi galimybę savo namuose turėti švarų vandenį dėl pačių įvairiausių priežasčių, pavyzdžiui, švaraus vandens žmonės gali neturėti, jeigu nėra prisijungę prie centrinės vandens tiekimo sistemos. Taip nutikus visada galima rasti išeitį, o išeitis – vandens siurbliai.

Vandens siurbliai yra tokie aparatai, kurie parūpina švaraus vandens gėrimui ar buitinėms reikmėms. Dėl jų žmonės gali naudoti vandenį iš šulinių, tvenkinių ar kitų šaltinių, kuriuos pasiekia įrenginys. Vandens siurblių variantų tikrai yra daug, o kiekvienas tipas skirtas vis kitai situacijai.

Vandens siurblių tipai:

  • Panardinami siurbliai. Panardinamas siurblys skirtas vandens tiekimui iš įvairių vandens telkinių, tokių kaip šuliniai ir pan. Panardinami vandens siurbliai yra panardinami, o tai itin patogu, kadangi iš jų yra tiekiamas vanduo į paviršių, reikalingas, pavyzdžiui, laistymui. Panardinami elektriniai vandens siurbliai yra skirstomi į du tipus: skirtus šuliniams ir skirtus gręžiniams. Šulinio siurbliai vandens tiekimui yra labiau atsparesni smėlio priemaišoms, o papildomai apsaugai turi plūdę. Šulinio siurblys labai pasitarnauja kiekvienoje buityje, reikalingas tiems, kurie gyvena privačiuose namuose ar turi sodo namelius, sodybas, kur reikalingas švaraus vandens tiekimas.
  • Giluminiai siurbliai. Giluminiai vandens siurbliai yra reikalingi tais atvejais, kai norima vandenį perkelti iš vandens gręžinio į šulinį. Tai reikalinga norint turėti gero ir geriamo ar buityje naudojamo vandens. Giluminis siurblys, leidžiantis į gręžinį sistemą, pravers tikrai tiems, kurių vandens gręžinys yra giluminis. Dėl šios priežasties giluminiai siurbliai kartais dar yra vadinami gręžinio siurbliais, kadangi jie pumpuoja vandenį į šulinį iš vandens gręžinių, esančių netoli namų ar sodybos. Giluminiai siurbliai visada yra panardinami, todėl turėkite omenyje, kad jie gali būti naudojami ne tik gręžiniams, bet ir šuliniams, baseinams, tik skiriasi tam tikri parametrai. 
  • Drenažiniai siurbliai. Drenažinis siurblys pasitarnauja tada, kai reikalingas švaraus vandens pumpavimas. Dažniausiai jie panaudojami tada, kai reikia išsiurbti vandenį iš įvairių patalpų, tokių kaip užpilti rūsiai, vandens pritvinkę garažai ar net patys namai. Drenažiniais siurbliais galima išpumpuoti vandenį ir iš didesnių vandens pritvindytų talpų, tokių kaip baseinas. Drenažiniai siurbliai yra daugiafunkciai, kadangi ne tik pumpuoja švarų vandenį, bet ir yra tinkami norint lieti daržą, sodą ar gėlynus iš netoliese esančio vandens telkinio. Turėkite omenyje, kad šio tipo vandens siurbliai netinkami pumpuoti nešvariam vandeniui.
  • Siurblys fontanui. Jau pats pavadinimas išduoda, kad yra vandens siurblių, kurie skirti fontanui. Fontanai bet kokiai erdvei suteikia žavesio ir elegantiškumo, todėl norintys tokį turėti ir prie savo namų, turi įsigyti siurblį fontanui. Siurblys fontanui turi praktinės naudos, nes jo pagalba yra teikiamas vanduo.
  • Vandens siurbliai su hidroforu. Šio tipo vandens siurbliai yra reikalingi norint pakelti vandens slėgį šuliniuose, negiliuose gręžiniuose. Tai reikalingi norint išgauti vandenį, pavyzdžiui, daržų laistymui. Hidroforai vandens siurbliai yra naudojami namuose, soduose ar net mažuose sodo nameliuose, - visur, kur nėra centrinės vandens tiekimo sistemos. Renkantis įrenginį atkreipkite dėmesį į jo techninius parametrus.
  • Fekaliniai siurbliai. Fekaliniai siurbliai pagrinde yra naudojami kanalizacijos šulinių ištuštinimui, taip pat jie reikalingi norint pakelti nuotekas į aukščiau esančius jų tinklus ar perpumpuojant vandenį, nuotėkas. Siurbliai nuotekų šalinimui (fekaliniai siurbliai) yra gaminami su smulkintuvu arba be jo, todėl renkantis šio tipo siurblį, svarbu atkreipti į tai dėmesį. Renkantis fekalinį siurblį yra labai svarbu pasižiūrėti ir tai, kiek minimaliai ir maksimaliai galima panardinti siurblį bei kokia yra maksimali skysčio, kuris bus siurbiamas, temperatūra.

Vandens siurblių kaina ir kaip sutaupyti perkant internetu

Vandens siurbliai kaina skiriasi vieni nuo kitų. Siurblys vandeniui kainuoja įvairiai, jų kainos prasideda nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų. Kainos tarpusavyje skiriasi dėl tokių aspektų kaip skirtingi gamintojai, vandens siurblio tipas, jo galingumas ir net jo atliekamos funkcijos. Rinkitės prekę ne pagal kainą, o pagal jos reikiamybę jums. Jeigu išsirinkto vandens siurblio kaina yra per didelė, neskubėkite ieškoti mažesnės kitur, kadangi kartais galime pasiūlyti akciją, kurios metu vandens siurbliai kainuoja dar pigiau.

Vandens siurbliai internetu parduodami ir mūsų elektroninėje parduotuvėje. Prekiaujame įvairių tipų vandens siurbliais, todėl tikimės, kad rasite jums labiausiai tinkantį tiek pagal poreikius, tiek pagal kainą. Įsigydami internetu sutaupykite laiko ir b-a.eu internetinėje parduotuvėje rinkitės iš plataus asortimento, lyginkite kainas, produktus. Pirkdami internetu neturėsite rūpintis papildomu transportu, galvoti, kaip parsigabenti vandens siurblį namo, nereikės važinėti į parduotuves, kadangi reikalingą prekę galite išsirinkti ir užsisakyti pas mus, o jos transportavimu pasirūpins b-a.eu kurjeriai.

Norint, kad įsigytas vandens siurblys tarnautų kuo ilgiau, reikia jį prižiūrėti, rūpintis, valyti. Pirkite tik patikrintų ir visame pasaulyje žinomų gamintojų vandens siurblius, kuriuos galime pasiūlyti ir mes. Patikimi gamintojai užtikrina įrangos kokybę, duoda jai garantiją ir nors tokių vandens siurblių kainos paprastai būna didesnės, į ilgaamžiškumą investuoti verta.