EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 

Įranga ir įrengimai internetu

Akcijos Visos akcijos
AKCIJA
Gręžimo staklės BT-BD 501 Gręžimo staklės

Gręžimo staklės BT-BD 501

Kaina: 119.98 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Suvirinimo pusautomatis ESAB Caddy Mig C200i Suvirinimo aparatai

Suvirinimo pusautomatis ESAB Caddy Mig C200i

Kaina: 1000.01 €1094.28 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Termometras TAB 63/120, pridedamas Kiti termometrai

Termometras TAB 63/120, pridedamas

Kaina: 4.99 €5.12 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Anemometras Beha Amprobe TMA5 Anemometer Anemometrai

Anemometras Beha Amprobe TMA5 Anemometer

Kaina: 44.44 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Replės pabėgiams traukti Geležinkelio kelio įrankiai

Replės pabėgiams traukti

Kaina: 27.99 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 38%
Signalinė juosta STOP Signalinės ir aptvėrimų juostos

Signalinė juosta STOP

Kaina: 0.05 €0.08 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos
Manometras 1/4'' 10barų paj.šone MDR 63/10 Technikiniai manometrai

Manometras 1/4'' 10barų paj.šone MDR 63/10

Kaina: 3.29 €3.64 €
Žiūrėk ČIA

Manometras 1/4'' 10barų paj.viduryje MDA 63/10

Kaina: 4.65 €
Žiūrėk ČIA

Kaloriferis TDS 20

Kaina: 86.50 €
Žiūrėk ČIA

Kaloriferis TDS 30

Kaina: 155.73 €
Žiūrėk ČIA

Kaloriferis TDS 50

Kaina: 218.65 €
Žiūrėk ČIA
Darbinė liemenė vyriška Woody W52 Navy Blue Darbinės liemenės

Darbinė liemenė vyriška Woody W52 Navy Blue

Kaina: 27.06 €28.41 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Suvirinimo pusautomatis SP-200

Kaina: 659.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Gręžimo staklės BT-BD 501 Gręžimo staklės

Gręžimo staklės BT-BD 501

Kaina: 119.98 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Suvirinimo pusautomatis ESAB Caddy Mig C200i Suvirinimo aparatai

Suvirinimo pusautomatis ESAB Caddy Mig C200i

Kaina: 1000.01 €1094.28 €
Žiūrėk ČIA

Akumuliatorinis suktuvas Hitachi DS14DVF3

Kaina: 184.38 €
Žiūrėk ČIA

Suvirinimo pusautomatis ESAB REBEL EMP 215ic

Kaina: 1699.87 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinis portatyvinis paleidėjas (būsteris) AWELCO ENERGY 1500, 230V, 300A, 12V

Kaina: 82.79 €
Žiūrėk ČIA
 

Neturint laiko labai patogu įrangą ir įrenginius įsigyti internetu,o be to dar ir pigiau


Įrangos ir įrenginių kategorijoje galite rasti įvairių įrankių, autoservisų dirbtuvių įrangos, elektros generatorius, rankinius bei elektrinius įrankius, įvairias įrangos dalis ir komponentus, taip pat matavimo prietaisus. Be to, šioje kategorijoje rasite ir specializuotų darbo rūbų ir apsaugos priemonių, taip pat statybinės technikos, įvairių staklių, kompresorių, suvirinimo įrangos ir kitų įrengimų. Įrangos ir įrenginių kategorija patiks tiems, kas mėgsta patys konstruoti, dirbti ir atlikti viską savarankiškai.

Jei mėgstate krapštytis prie automobilių, tikriausiai naudojate nemažai skirtingų įrankių. Ir kalbame ne tik apie įvairių dydžių veržliarakčius ir atsuktuvus. Autoservisuose reikalingi ir didesni įrenginiai, kaip domkratai, pneumatiniai įrankiai, taip pat ir ratų balansavimo staklės bei kiti. Atliekant rimtesnius darbus, reikia dar daugiau įrangos, tačiau nesijaudinkite – mūsų parduotuvėje rasite kone visus reikalingus įrenginius autoservisams – pradedant testavimo įrankiais ir baigiant auto dirbtuvių baldais.

Jeigu dažniau darbuojatės ne patalpose, o lauke, jums greičiausiai reikalingi elektros generatoriai. Paprastai generatoriai skirstomi į benzininius ir dyzelinius. Tačiau šiandien galima įsigyti ir inventorinių elektros generatorių, kurie tinkami tokiems elektriniams įrankiams, kurie yra jautrūs elektros įtampos šuoliams. Renkantis generatorių, svarbiausia atkreipti dėmesį į jo galią, kuro sąnaudas. Taip pat vertėtų žinoti, jog vieni generatoriai yra portabilūs, skirti aktyviam nešiojimui, ar turintys ratukus. Paprastai tokie generatoriai yra mažesnės galios, tačiau didesnio mobilumo.

Jei pasižiūrėsite, kokia dar įranga ir įrenginiai parduodama mūsų parduotuvėje, rasite ir paprastus kasdienius įrankius. Šie būna elektriniai ir rankiniai. Tokius įrankius kaip akumuliatoriniai suktuvai ar elektriniai pjūklai nemažai  žmonių naudoja kasdien. Kita vertus, panašūs įrankiai dažnai perkami ir ruošiantis namuose daryti remontą ar atliekant kitus darbus. Šioje kategorijoje rasite įvairiausių įrankių, nuo paprasčiausių atsuktuvų iki specializuotų elektrinių įrankių, kaip kad žirklės skardai ar armatūros lenkimo-kirpimo prietaisai.

Prie matavimo prietaisų rasite kelias subkategorijas, į  kurias suskirstyti skirtingi matavimo įrankiai. Čia galite rasti aplinkos matavimo prietaisus, skirtus matuoti dirvos rūgštingumui, temperatūrai ar vandens kokybei nustatyti. Tačiau dažniau yra naudojama įvairi bandymų įranga: įvairūs testeriai, endoskopai, kalibratoriai, tachometrai ir kiti. Matavimo prietaisų kategorijoje galima rasti tiek drėgmės matuoklių, tiek elektros įtampos matuoklių ar laboratorinių matavimų prietaisų. Jei jums reikia prietaiso ką nors išmatuoti, jo ieškokite šioje kategorijoje.

Plovimo ir valymo įrangos puslapyje galite rasti tiek paprastų garinių siurblių, tiek ir profesionalios aukšto slėgio plovimo įrangos. Šiame puslapyje esanti įranga ir įrenginiai yra skirti ne tik kasdieniams darbams, bet ir profesionalams, kurie rūpinasi didesnėmis patalpomis nei daugiabučio kambarys.

Be abejo, kad ir kokį darbą dirbtumėte, patogiausia tą daryti apsirengus tinkamai. Specializuoti darbo drabužiai ne tik leidžia patogiau dirbti, bet ir apsaugo nuo galimų sužeidimų.  Ar jums reikia apsaugos akims, galvai, ar apsauginių miškininko kelnių – visa tai rasite mūsų parduotuvėje. Žinoma, galime pasiūlyti ir daugiau darbo drabužių bei apsaugos priemonių. Vienos populiaresnių yra apsaugos nuo triukšmo, apsaugos kritimui iš aukščio, taip pat ir kvėpavimo takams apsaugoti skirtos priemonės.

Galime pasiūlyti įvairių elektrinių, orinių, hidraulinių įrengimų ir įrankių. Sau ras tinkančių prekių visi - nuo statybininko iki valytojos, darbui ir namams. Įrenginiai įvairaus profilio darbams. Įrangos ir įrengimų rasite įvairioms verslo šakoms.  Neturint laiko labai patogu įrangą ir įrenginius įsigyti internetu, čia yra platus asortimentas, nereikia laukti eilių prie kasų, apsipirkti galima bet kuriuo paros metu, neskubant ir išsirenkant tai ko Jums tikrai reikia.

Įvairi įranga ir įrengimai yra skirta tiems, kas dirba fizinį darbą ir nori tą daryti efektyviai ir saugiai. Didžiąją dalį reikalingos įrangos galite rasti mūsų parduotuvėje, ar būtumėte medkirtys, ar statybininkas, ar mechanikas.

Siekdami aukščiausių rezultatų technologinės įrangos komplektavimo srityje didelį dėmesį skiriame produkcijos, kurią siūlo užsienio partneriai užimantys pirmaujančias pozicijas rinkoje, kokybės ir kainų analizei. Turime įrengimų skirtų krovinių, detalių, transporto priemonių pakėlimui, detalių terminiam apdirbimui, liejimui, presavimui, suvirinimui, plovimui. Didelis staklių pasirinkimas:

-Tekinimo

-Frezavimo

-Šlifavimo

-Gręžimo

-Kirpimo

-Lankstymo

skirtų metalinių, medinių ir kt. medžiagų detalių gamybai, paviršių apdirbimui ir kt.

Mūsų siūlomos staklės ir įrengimai pasižymi savo tikslumu, ilgaamžiškumu, patikimumu, kas padeda gamybos, remonto barams, autoservisams ar naudojant individualiai padidinti darbo našumą bei kokybę.