EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 

Įranga ir įrengimai internetu

Akcijos Visos akcijos
AKCIJA 48%
Geležinkelio vežimėlis ,,MODERON''

Geležinkelio vežimėlis ,,MODERON''

Kaina: 99.00 €189.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Generatorius BT-PG 850

Generatorius BT-PG 850

Kaina: 155.00 €158.89 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Darbastalis be stalčių

Darbastalis be stalčių

Kaina: 129.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Betono maišyklė ARG 130

Betono maišyklė ARG 130

Kaina: 178.10 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Betono maišyklė ARG 160

Betono maišyklė ARG 160

Kaina: 210.60 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 34%
Akumuliatorinis smūginis suktuvas Einhell TE-CI 18 Li 1x18v 3ah

Akumuliatorinis smūginis suktuvas Einhell TE-CI 18 Li 1x18v 3ah

Kaina: 125.00 €189.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Atskėlimo plaktukas Makita HM0871C

Kaina: 691.89 €695.19 €
Žiūrėk ČIA

Atsuktuvų rinkinys 5vnt. (7943)

Kaina: 24.70 €
Žiūrėk ČIA

Atsuktuvų rinkinys Cr-Mo, 7 vnt. (7944)

Kaina: 36.40 €
Žiūrėk ČIA

Atsuktuvų kalamų rinkinys 12vnt (tinka į vežimėlius) (7895V)

Kaina: 28.59 €28.60 €
Žiūrėk ČIA

Perforatorius KHE 2660 Quick + papildomas griebtuvas, Metabo

Kaina: 310.80 €
Žiūrėk ČIA

AUKŠTO SLĖGIO PLOVIMO ĮRENGINYS LAVOR FAST EXTRA 145

Kaina: 141.90 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Suvirinimo pusautomatis SP-300

Kaina: 1117.91 €
Žiūrėk ČIA

Suvirinimo pusautomatis SP-200

Kaina: 663.24 €
Žiūrėk ČIA

Suvirinimo pusautomatis ESAB Caddy Mig C200i

Kaina: 974.94 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Generatorius BT-PG 850

Generatorius BT-PG 850

Kaina: 155.00 €158.89 €
Žiūrėk ČIA

Benzininis elektros generatorius HECHT GG1300

Kaina: 210.38 €
Žiūrėk ČIA

Benzininis generatorius TPG2500 (M82490)

Kaina: 308.01 €
Žiūrėk ČIA
 

Neturint laiko labai patogu įrangą ir įrenginius įsigyti internetu,o be to dar ir pigiau


Įrangos ir įrenginių kategorijoje galite rasti įvairių įrankių, autoservisų dirbtuvių įrangos, elektros generatorius, rankinius bei elektrinius įrankius, įvairias įrangos dalis ir komponentus, taip pat matavimo prietaisus. Be to, šioje kategorijoje rasite ir specializuotų darbo rūbų ir apsaugos priemonių, taip pat statybinės technikos, įvairių staklių, kompresorių, suvirinimo įrangos ir kitų įrengimų. Įrangos ir įrenginių kategorija patiks tiems, kas mėgsta patys konstruoti, dirbti ir atlikti viską savarankiškai.

Jei mėgstate krapštytis prie automobilių, tikriausiai naudojate nemažai skirtingų įrankių. Ir kalbame ne tik apie įvairių dydžių veržliarakčius ir atsuktuvus. Autoservisuose reikalingi ir didesni įrenginiai, kaip domkratai, pneumatiniai įrankiai, taip pat ir ratų balansavimo staklės bei kiti. Atliekant rimtesnius darbus, reikia dar daugiau įrangos, tačiau nesijaudinkite – mūsų parduotuvėje rasite kone visus reikalingus įrenginius autoservisams – pradedant testavimo įrankiais ir baigiant auto dirbtuvių baldais.

Jeigu dažniau darbuojatės ne patalpose, o lauke, jums greičiausiai reikalingi elektros generatoriai. Paprastai generatoriai skirstomi į benzininius ir dyzelinius. Tačiau šiandien galima įsigyti ir inventorinių elektros generatorių, kurie tinkami tokiems elektriniams įrankiams, kurie yra jautrūs elektros įtampos šuoliams. Renkantis generatorių, svarbiausia atkreipti dėmesį į jo galią, kuro sąnaudas. Taip pat vertėtų žinoti, jog vieni generatoriai yra portabilūs, skirti aktyviam nešiojimui, ar turintys ratukus. Paprastai tokie generatoriai yra mažesnės galios, tačiau didesnio mobilumo.

Jei pasižiūrėsite, kokia dar įranga ir įrenginiai parduodama mūsų parduotuvėje, rasite ir paprastus kasdienius įrankius. Šie būna elektriniai ir rankiniai. Tokius įrankius kaip akumuliatoriniai suktuvai ar elektriniai pjūklai nemažai  žmonių naudoja kasdien. Kita vertus, panašūs įrankiai dažnai perkami ir ruošiantis namuose daryti remontą ar atliekant kitus darbus. Šioje kategorijoje rasite įvairiausių įrankių, nuo paprasčiausių atsuktuvų iki specializuotų elektrinių įrankių, kaip kad žirklės skardai ar armatūros lenkimo-kirpimo prietaisai.

Prie matavimo prietaisų rasite kelias subkategorijas, į  kurias suskirstyti skirtingi matavimo įrankiai. Čia galite rasti aplinkos matavimo prietaisus, skirtus matuoti dirvos rūgštingumui, temperatūrai ar vandens kokybei nustatyti. Tačiau dažniau yra naudojama įvairi bandymų įranga: įvairūs testeriai, endoskopai, kalibratoriai, tachometrai ir kiti. Matavimo prietaisų kategorijoje galima rasti tiek drėgmės matuoklių, tiek elektros įtampos matuoklių ar laboratorinių matavimų prietaisų. Jei jums reikia prietaiso ką nors išmatuoti, jo ieškokite šioje kategorijoje.

Plovimo ir valymo įrangos puslapyje galite rasti tiek paprastų garinių siurblių, tiek ir profesionalios aukšto slėgio plovimo įrangos. Šiame puslapyje esanti įranga ir įrenginiai yra skirti ne tik kasdieniams darbams, bet ir profesionalams, kurie rūpinasi didesnėmis patalpomis nei daugiabučio kambarys.

Be abejo, kad ir kokį darbą dirbtumėte, patogiausia tą daryti apsirengus tinkamai. Specializuoti darbo drabužiai ne tik leidžia patogiau dirbti, bet ir apsaugo nuo galimų sužeidimų.  Ar jums reikia apsaugos akims, galvai, ar apsauginių miškininko kelnių – visa tai rasite mūsų parduotuvėje. Žinoma, galime pasiūlyti ir daugiau darbo drabužių bei apsaugos priemonių. Vienos populiaresnių yra apsaugos nuo triukšmo, apsaugos kritimui iš aukščio, taip pat ir kvėpavimo takams apsaugoti skirtos priemonės.

Galime pasiūlyti įvairių elektrinių, orinių, hidraulinių įrengimų ir įrankių. Sau ras tinkančių prekių visi - nuo statybininko iki valytojos, darbui ir namams. Įrenginiai įvairaus profilio darbams. Įrangos ir įrengimų rasite įvairioms verslo šakoms.  Neturint laiko labai patogu įrangą ir įrenginius įsigyti internetu, čia yra platus asortimentas, nereikia laukti eilių prie kasų, apsipirkti galima bet kuriuo paros metu, neskubant ir išsirenkant tai ko Jums tikrai reikia.

Įvairi įranga ir įrengimai yra skirta tiems, kas dirba fizinį darbą ir nori tą daryti efektyviai ir saugiai. Didžiąją dalį reikalingos įrangos galite rasti mūsų parduotuvėje, ar būtumėte medkirtys, ar statybininkas, ar mechanikas.

Siekdami aukščiausių rezultatų technologinės įrangos komplektavimo srityje didelį dėmesį skiriame produkcijos, kurią siūlo užsienio partneriai užimantys pirmaujančias pozicijas rinkoje, kokybės ir kainų analizei. Turime įrengimų skirtų krovinių, detalių, transporto priemonių pakėlimui, detalių terminiam apdirbimui, liejimui, presavimui, suvirinimui, plovimui. Didelis staklių pasirinkimas:

-Tekinimo

-Frezavimo

-Šlifavimo

-Gręžimo

-Kirpimo

-Lankstymo

skirtų metalinių, medinių ir kt. medžiagų detalių gamybai, paviršių apdirbimui ir kt.

Mūsų siūlomos staklės ir įrengimai pasižymi savo tikslumu, ilgaamžiškumu, patikimumu, kas padeda gamybos, remonto barams, autoservisams ar naudojant individualiai padidinti darbo našumą bei kokybę.