Pasiūlymai
Atpigo Signalinė juosta STOP Signalinės ir aptvėrimų juostos
Turime sandėlyje
0.05 € 0.08 € / 1 m

Signalinė juosta ŠILUMOS TINKLAI Signalinės ir aptvėrimų juostos

Signalinė juosta DĖMESIO KABELIS Signalinės ir aptvėrimų juostos

Signalinė juosta STOP DUJOS Signalinės ir aptvėrimų juostos

Populiariausios prekės
Atpigo Signalinė juosta STOP Signalinės ir aptvėrimų juostos
Turime sandėlyje
0.05 € 0.08 € / 1 m

Signalinė juosta ŠILUMOS TINKLAI Signalinės ir aptvėrimų juostos

Signalinė juosta DĖMESIO KABELIS Signalinės ir aptvėrimų juostos

Signalinė juosta STOP DUJOS Signalinės ir aptvėrimų juostos

Specializuotos darbo ir apsaugos priemonės 

Specializuotos darbo ir apsaugos priemonės apima apsaugą akims, apsaugą galvai, apsaugą kritimui iš aukščio, apsaugą nuo triukšmo, darbo avalynę, darbo drabužius, kvėpavimo takų apsaugą, darbo pirštines, chemines valymo priemones ir kita.

Apsaugą akims sudaro – darbo akiniai, skydeliai akims, stikliukai darbo akiniams ir kita.

Dirbant su įranga ir įrenginiais būtina turėti kokybišką apsaugą akims, nes ji gali apsaugoti Jūsų akis nuo dulkių, skysčių, medžio, metalo drožlių ir kita.

Darbo akiniai, skydeliai akims ir kita turi būti ne tik kokybiški, bet ir tinkamo dydžio, lengvi, patogūs, nerasojantys ir kita.

Taigi apsaugą akims – darbo akinius, skydelius akims ir kita galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dizainų, dydžių, svorio, mechaninio atsparumo, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Dydis gali būti reguliuojamas. Gali būti reguliuojamas stiklų pakrypimų kampas.

Taip pat darbo akinius galite rinktis, tokius kurie turi kartu apsaugą nuo UV saulės spindulių.

Platesni darbo akiniai gali apsaugoti ir veidą – antakius, skruostus, apsaugoti akis iš šonų ir kita.

Darbo akinius rinkitės tokius, kuriuos būtų patogu naudoti kartu su saugos šalmu, ausinėmis ir kita.

Darbo akiniai gali būti pagaminti iš polikarbonato ir kitų medžiagų.

Skydeliai akims – paprastai dengia veidą (viršutinę jo dalį) ir kartu akis.

Taip pat nepamirškite tinkamai prižiūrėti darbo akinius, skydelius akims ir kita.

Dirbat su įranga ir įrenginiais galite apsaugoti savo galvą turėdami darbo šalmą ar darbo kepurę.

Darbo šalmas gerai apsaugos nuo dulkių, smūgių ir kita. Jei dirbate lauke, tai nuo lietaus, saulės, vėjo ir kita.

Dizainas darbo šalmų, kepurių yra beveik vienodas, labai paprastas, tačiau čia kur kas yra svarbiau kitos savybės – optimali, gera galvos apsauga.

Darbo šalmai gali būti pagaminti iš aukšto tankio polietileno, akrobutilstireno ir kitų medžiagų.

Darbo šalmo viduje gali būti prakaitą sugerianti juostelė.

Darbo šalmas gali turėti ventiliacijas su angomis priekyje ir viršugalvyje.

Darbo šalmai gali turėti trumpą snapelį, kuris padidina matymo lauką.

Darbo šalmus, kepures rinkitės tokias, kad būtų Jums patogios, lengvos, pagamintos iš kokybiškų medžiagų, atsparios UV spinduliams ir kita.

Apsauga kritimui iš aukščio yra antkeliai, diržai ir kita.

Darbai aukštyje yra viena iš pavojingiausių veiklos sričių, kurioje nelaimingų atsitikimų pasekmės yra skaudžiausios – dažniausiai besibaigiančios darbuotojų žūtimi arba sunkiais sužalojimais.

Apsaugų kritimui iš aukščio pagrindinė funkcija yra apsaugoti žmogų nuo traumų, susižalojimų, mirčių ir kita.

Apsaugų kritimui iš aukščio naudojimas yra gan paprastas.

Svarbiausiai, kad apsauginiai diržai nevaržytų judesių, nekeltų diskomforto ilgai dėvint ir kita.

Apsauginiai diržai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, aliuminio, poliamido ir kitų medžiagų.

Žmonės, dirbantys triukšmingomis sąlygomis (gamyklose, kelių darbuotojai, oro uostų darbuotojai, garso inžinieriai, diskotekų vedėjai ir kitų profesijų atstovai), yra rizikos grupėje, nes jiems gresia ūžesys ausyse ir prikurtimas.

Todėl tokie žmonės darbe ir ne tik turėtų naudotų apsaugas nuo triukšmo – ausines nuo triukšmo arba kamštelius ausims nuo triukšmo.

Renkantis ausines nuo triukšmo reikia atsižvelgti į garso silpninimą, ausies įdėklo medžiagas, ar lankos ilgis yra reguliuojamas, ausinių ryški spalva padidina vartotojo matomumą ir kita. Ausines nuo triukšmo taip pat rinkitės atsižvelgę į patogumą, lengvumą, kompaktiškumą, komfortabilumą ir kita. Jeigu lankelis susilenkia, tai patogiai galite nešiote pavyzdžiui ir kišenėje.

Kamštelius ausims nuo triukšmo galite rinktis vienkartinius, kurie gali būti pagaminti iš minkštos poliuretano putos.

Taigi klausos apsaugos priemonės: neturi blokuoti visų garsų, užtenka tik sušvelninti ar prislopinti garsus, neįmanoma pasiekti visiškos tylos, nes garsas taip pat yra perduodamas į būgnelį per kaulą, jeigu rinksitės individualiai pagamintas klausos apsaugas, tai nebūtinai jos geriausiai apsaugos Jūsų ausis, tačiau jos tikrai Jums bus patogios, ausų apsaugomis stenkitės su kitais nesidalinti, nes galite užsikrėsti ausies infekcija ir kita.

Dirbantis fizinį darbą žmogus turi būti tinkamai pasirengęs darbui, o ypatingai kai tenka dirbti lauke. Labai svarbu, kad darbo avalynė būtų patogi. Šaltuoju metų laiku su ja turi būti kojoms pakankamai šilta, o vasarą yra reikalingas lengvesnis apavas kojoms, kad nešustų. Taip pat labai svarbu, kad batai turėtų papildomą apsaugą, tai ypatingai aktualu miško darbininkams ir ne tik.

Taigi darbo avalynę galite rinktis pagamintą iš gumos, odos ir kita. Taip pat atsižvelgus į metų laikus galite rinktis skirtingus batus.

Darbo avalynė gamina iš kokybiškų medžiagų, gali turėti metalines apsaugines noseles, kurios apsaugo pirštus nuo mechaninio pavojaus, atsparūs naftos produktams (tepalams, aliejams ir kita), slydimui, žieminiai batai gali turėti kokybišką pašiltinimą ir kita.

Taigi darbo batus galite rinktis iš plataus asortimento – skirtingų spalvų, modelių, užsisegimo būdų ir kita.

Tie, kas turi darbinę avalynę avėti nuolat, turėtų apsirūpinti batais su specialia antibakterine apsauga ar bent jau įsigyti specialias kojines, tinkamas darbo avalynei.

Taip pat tinkamą kojų higieną palaikyti padės ir pakankamai dažnas vidpadžių keitimas. Vidpadžių galima įsigyti daugelyje batų skyrių, kur prekiaujama darbo avalyne. Tai tikrai nebrangus daiktas, o kojos jo dėka gali jaustis patogiai, sausai.

Pasirinkus guminę darbo avalynę galėsite džiaugtis specifiniu padu, kuris leidžia kojai jaustis stabiliau, taip pat išsiskiria tuo, kad turi storesnę, patvaresnę gumą, priešingai nei dabar populiarių margų guminių botų. Su pastaraisiais botais galėsite eiti uogauti, grybauti, vaikščioti lietingu oru ir kita. Turint guminius darbo batus, juos galėsite dėvėti ne tik vasarą, bet ir rudenį, pavasarį, nes jie turi šiltus išimamus įdėklus.

Tačiau labiau mėgstami yra sportinio stiliaus darbo batai, nes šių batų dizainas yra pakankamai gražus, todėl su tokiais batais nebūtų gėda ir į parduotuvę nuvykti, jei dirbant staiga ko nors pritruktumėte.

Darbo drabužiai apima darbo kombinezonus, darbo kostiumus, darbines liemenes, darbo lietpalčius, darbo striukes, darbines kelnes, darbo prijuostes ir kita.

Darbo kombinezonus, kostiumus galite rinktis pagamintus iš medvilnės, poliesterio ir kitų medžiagų.

Rankogalių apimtis gali būti reguliuojama spaudėmis, gali turėti kelias papildomas kišenes – susidėti telefonui ir kitiems daiktams, juosmuo gali būti elastingas, kuris nevaržo judesių, darbo kombinezonai, kostiumai yra atsparūs braižymui, reguliuojamas užtrauktukas pažasčių srityje leidžia vėdintis pažastims ir kita.

Darbo kombinezonai, kostiumai yra siuvami iš tokių medžiagų, kurios yra atsparios vėjui ir vandeniui, siuvami iš kvėpuojančios medžiagos ir kita.

Darbo kombinezoną, kostiumą patogu yra dėvėti dulkėtose, nešvariose patalpose ir kita.

Taigi turint darbe darbo kombinezoną, kostiumą nebijosite išsitepti, jausitės darbingai, patogiai ir galėsite darbus atlikti darbingai, kokybiškai ir kita.

Darbo striukes galite rinktis su kapišonu arba be jo, nepraleidžiančias vandens ir vėjo, turinčias kelis užtrauktukus, kurie yra skirti geresnei ventiliacijai, apsaugai nuo lietaus, turinčias kišenes ne tik įprastose vietose, bet ir ant rankovių, krūtinės, atsparios braižymui, įvairioms medžiagoms, purvams ir kita.

Darbo striukės gali turėti prailgintą nugarinę dalį, kapišonas gali sulankstyti po apykakle ir kita.

Darbo striukes galite rinktis ir platesnio modelio, todėl galėsite apsivilkti šiltesnį megztinį ar kelis megztinius, ypač šaltą žiemą.

Darbo striukės, kelnės yra gaminamos atsparios vandeniui ir vėjui, iš specialios ir tvirtos medžiagos, taip pat vandeniui gali būti atsparūs užtrauktukai, kvėpuojančios ir kita.

Renkantis darbo striukę, kelnes reikia atsižvelgti į jos patogumą, lengvumą, spalvą, medžiagas iš kurių yra pagamintos ir kita.

Taip pat labai patogu, kai darbo striukė turi keletą įvairių kišenių, nes galima susidėti būtiniausius darbui skirtus daiktus, telefoną, pieštuką, ruletę ir kita.

Kelnės gali turėti reguliuojamas petnešas, taip pat gali būti sustiprinta kelėnų bei sėdmenų sritis ir kita.

Kvėpavimo takų apsaugą sudaro kvėpavimo takų apsaugos puskaukės, respiratoriai, kvėpavimo takų apsaugos filtrai, kvėpavimo takų apsaugos kaukės ir kita.

Kvėpavimo takų apsaugos priemonės yra labai svarbios dirbant kenksmingomis sąlygomis. Šių priemonių nenaudojimas arba netinkama eksploatacija gali sąlygoti profesinių susirgimų atsiradimą. Taigi kvėpavimo takų apsaugos priemonės yra naudojamos: norint apsisaugoti nuo skystųjų ir kietųjų dalelių, kenksmingų medžiagų garų ir dujų, bakterijų ir kita.

Priklausomai nuo darbo aplinkos ir jos užterštumo, gali būti naudojamos įvairios kvėpavimo takų apsaugos – nuo paprasčiausių vienkartinių respiratorių iki sudėtingų autonominių suspausto oro padavimo sistemų.

Taigi renkantis kvėpavimo takų apsaugos priemones, svarbu žinoti, kad jos: būtų tinkamo Jums dydžio, atliekant užduotis užtikrintų apsaugą, atitiktų galiojančių teisės aktų reikalavimus, būtų tinkamai naudojamos, prižiūrimos pagal gamintojo naudojimosi instrukcijas, taip pat būtų suderinamos su kitomis naudojamomis asmens apsaugos priemonėmis ir kita.

Jeigu naudojate vienkartinius veidą dengiančius respiratorius, tai įprastai tokie respiratoriai turėtų būti keičiami po kiekvienos darbo pamainos. Taip nereikėtų jais dalintis su kolegomis.

Puskaukės gali būti pagamintos iš natūralios arba silikoninės gumos ir naudojamos kartu su keičiamais filtrais, kurie atitinka tam tikrus standartų reikalavimus.

Kvėpavimo takų apsaugos filtrai apsaugo nuo kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų, virusų ir kita.

Taigi kvėpavimo takų apsaugos priemones (puskaukes, respiratorius, filtrus, kaukes ir kita) galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Visos kvėpavimo takų apsaugos priemonės yra parduodamos Europoje ir turi būti pažymėtos CE ženklu. Šis ženklas parodo, kad gaminys ir jo gamybos procesas buvo nepriklausomai patikrinti pagal asmens apsaugos priemonių direktyvos 89/686/CEE pagrindinius saugumo reikalavimus. Tačiau CE ženklas nepateikia informacijos apie produktų sudedamųjų dalių tinkamumą ir veikimo principą, todėl būtina susipažinti su gaminio standartais, kuriuose pateikiama ši informacija.

Šias priemones reikėtų naudoti laikantis gamintojų rekomendacijų.

Darbo pirštines galite rinktis lietas, megztas, odines, siūtas, vienkartines ir kita. Visos jos yra reikalingos tam, kad apsaugotų rankas nuo sužalojimų, nešvarumų, kenksmingų, cheminių medžiagų, metalo drožlių ir kita.

Darbo pirštines perkant reikėtų atsižvelgti į jų patogumą, švelnumą, kvėpavimą (ventiliaciją), ar medžiaga iš kurios yra pagamintos pirštinės yra antibakterinė, turi UV apsaugą, pasižymi geromis mechaninio atsparumo savybėmis ir kita.

Dirbant su lietomis darbo pirštinėmis galėsite nebijoti sušlapti rankų.

Odinės darbo pirštinės pasižymi ilgaamžiškumu, minkštumu, elastingumu, atsparumu plyšimui, pradūrimui ir kitiems mechaniniams veiksniams.

Taigi nesvarbu kokias pasirinksite pirštines – drobines, megztas, odines ir kita svarbiausia, kad jos galėtų patenkinti Jūsų poreikius. Iš šių audinių pasiūtos pirštinės puikiai tinka sandėliavimo, surinkimo, baldų ir medžiagų tvarkymo darbams. Taip pat dauguma šių medžiagų suteikia jaukumą, šilumą kai darbo aplinkoje temperatūra yra ribota.

Medvilninės pirštinės yra vienos iš populiariausių sandėlio, surinkimo, medžiagų tvarkymo, dažymo ir kitiems kiemo darbams, tačiau jeigu norite stipresnių pirštinių galite rinktis medvilnines pirštines su PVC taškais. Su PVC taškais medžiaga leis Jums tvirtai laikyti slystančius paviršius, o ir tokios pirštinės ilgiau tarnaus.

Taigi renkantis pirštines labai svarbu išsirinkti tinkamą dydį, nes nuo to gali priklausyti jų patogumas. Na, o su nepatogiomis pirštinėmis Jus ilgai nepadirbsite.

Jeigu nežinote, kokias specializuotas darbo ir apsaugos priemones pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Specializuotas darbo ir apsaugos priemones pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, sveikatos saugumą, ilgaamžiškumą ir kita.

Specializuotas darbo ir apsaugos priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.