Priešvėjinė plėvelė 

Priešvėjinės plėvelės yra gaminamos įvairių išmatavimų, spalvų, kainų, medžiagų, gamintojų ir kita.

Priešvėjinė plėvelė apsaugo sienų termoizoliaciją iš išorės nuo atmosferinių kritulių bei nuo nekontroliuojamų oro perpūtimų, reikšmingai mažindama pastato šiluminės energijos nuostolius.

Ši plėvelė naudojama ant pastatų geležinės konstrukcijos arba išorinių lengvos karkasinės sienų ir kita. Taip šią plėvę galima naudoti dailiosios išorinės apkalos bei ventiliuojamų fasadų sistemose.

Skirtingų išmatavimų priešvėjinę plėvelę galima pritaikyti pagal individualius poreikius.

Taigi priešvėjinė plėvelė yra naudojama statybose norint apsisaugoti nuo lietaus, drėgmės, vėjo, dulkių, saulės UV spindulių ir kita. Tinka naudoti ventiliuojamiems fasadams ir karkasiniams namams.

Priešvėjinės plėvelės montavimas nėra sudėtingas – plėvelė yra montuojama iš apačios kylant į viršų. Viršutinė juosta užleidžiama per 20cm ant žemiau esančios. Taip kartojama iki pat viršaus.

Nuo priešvėjinės plėvelės pagaminimo kokybės priklauso koks bus galutinis rezultatas ir kiek laiko ji tarnaus, ar bus patikima ir kita.

Taigi priešvėjinę plėvelę galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.