Juosta pakavimo 48mmx132m Kitos ūkinės prekės
Turime sandėlyje
2.10 € / 1 vnt

Plėvelė 'STRETCH' 17mkrx450mmx200m Kitos ūkinės prekės

Juosta pakavimo skaidri 66mx48mm Kitos ūkinės prekės

Plėvelė 'STRETCH' 17x500x300 Kitos ūkinės prekės
Išparduota
Buvusi kaina: 5.61 €

Plėvelė 'STRETCH' 20x500x300 Kitos ūkinės prekės
Išparduota
Buvusi kaina: 8.02 €

Kitos ūkinės prekės 

 

Kitos ūkinės prekės yra grėblys nuvalyti sniegą nuo stogo, peiliukų rinkinys, pirštinės, dėžė įrankių ir kita.

Turint grėblį galėsite sniegą nuo stogo nuvalyti sode visai nesunkiai. Stogo grėblio galvutę galite pratęsti iki keletą metrų. Grėblys skirtas nuvalyti sniegą yra stiprus ir lengvai valdomas.

Sodo peilis ar jų rinkinys sodininko daug kur yra naudojamas.

Sodo peilius galite rinktis įvairiausių formų. Svarbiausia, kad peilio ašmenys būtų specialaus ilgai neatšimpančio plieno, įvairiems darbams kiekvienas sodininkas turėtų įsigyti mažąjį nedaug lenktomis ašmenimis sodo peilį. Jei norėsite patys akiuoti medelius ar rožes, įsigykite akiavimo peilį. Mentelės būna kaulinės, žalvarinės.

Genėjimo peilių ašmenys yra daugiau išlenktos, todėl jais patogiau išpjauti šakas ir daryti pjūvius traukiant į save. Jų yra įvairių dydžių. Užlenktų ilgis nuo 11 iki 12 cm. Mažasis sodo peilis — 10 cm ilgio. Akiavimo peilis — apie 10 cm ilgio.
 

Naudojantis sodo peilius reikia laikytis saugumo reikalavimų, nes kitaip galite susižeisti ar kitą šalia esantį žmogų sužeisti. Ypatingai reikėtų elgtis atsargiai, kai norite peilius ir kitus įrankius pagaląsti ir geriausiai jai šį darbą patikėtumėte specialistams. Taip pat pabaigus sodo darbus reikėtų peilius laikyti saugioje vietoje, kur jų nepasiekia vaikai, naminiai gyvūnai ir kita.

Sode pirštinės taip pat yra reikalingos, nes galėsite savo rankas apsaugoti nuo nešvarumų, purvo, infekcijų, žaizdų, spyglių ir kita. Sodo pirštines galite rinktis iš skirtingų dydžių, spalvų, kainų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita. Taip pat pirštinės gali užtikrinti, kad rankose objektai neišslys Jums iš rankų, kas ypač aktualu dirbant su aštriais sodo įrankiais ir technika.

Įrankių dėžė leidžia palaikyti tvarką sode, taip pat galima greičiau ir paprasčiau rasti norimą ir reikalingą daiktą ir kita.

Taigi kitas ūkines prekes galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, svorių, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Jeigu nežinote kokias kitas ūkines prekes pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Kitas ūkines prekes būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Kitas ūkines prekes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.