Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Ledo ritulys 

 

Ledo ritulį sudaro ledo ritulio vartai, ledo ritulio vartų tinklai ir kita.

Ledo ritulys yra komandinis žaidimas, žaidžiamas ant ledu padengtos aikštelės. Žaidžiant – čiuožykloje dvi komandos stengiasi ritmušomis (lazdomis) įmušti ritulį į viena kitos vartus.

Lazdos (ritmušos) yra gaminamos iš medienos, aliuminio, sudėtinių medžiagų ir kita. Mentės yra lenktos ir gaminamos iš medžio arba įvairių sudėtinių medžiagų. Iš kokybiškų medžiagų pagamintos lazdos gali lengviau valdyti ritulį.

Ledo ritulio vartai yra gaminami skirtingų išmatavimų, medžiagų ir kita. Gali turėti transportavimo ratus, kurie leidžia lengviau juos transportuoti. Ledo ritulio vartai gali būti pagaminti iš plieno ir kita.

Ledo ritulio vartai stovi ant aikštės galuose ant specialios vartų linijos, kuri nesutampa su aikštės galine linija. Vartai gali būti padaryti iš apvalių 5 cm skersmens vamzdžių, su tinklu. Pelnius įvartį skiriamas taškas. Vartus gina vartininkas.

Ledo ritulio vartų tinklus galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, gamintojų, kainų, medžiagų, spalvų ir kita. Tinklo akys gali būti skirtingų formų.

Jeigu nežinote kokius ledo ritulio vartus, tinklą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Ledo ritulio vartus, tinklą būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Ledo ritulio vartus, tinklą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.