Ledo ritulio įranga mėgėjams ir profesionalams

Ledo ritulys – komandinis žaidimas žaidžiamas ant ledu padengtos dangos. Tai – ne tik nuostabus laisvalaikio praleidimas, tačiau tuo pačiu ir profesionalus sportas, kuris gali padėti pasiekti puikius rezultatus. Ledo ritulio lazdos – būtinas atributas, kuris skirtas mušinėti plokščią kamuoliuką ant ledo. Sakoma, kad pasirinkus tinkamą lazdą pavyks pasiekti našesnių rezultatų. Ir jokio skirtumo, ar jūs mėgėjas, ar profesionalas – kiekvienas norintys atrasi naujus potyrius ir pasiekti našesnius rezultatus – turėtų įsigyti kokybišką lazdą. O plačią jų pasiūlą teikia B-a.eu!

Norėdami rasti tinkamiausią ledo ritulio lazdą – turite įvertinti tam tikras charakteristikas. Užsisakius internetu lazda ne tik greitai pasieks Jūsų namų duris, tačiau taip pat ir gausite nemokamą konsultaciją, kurios metu pavyks išsiaiškinti, kokia lazda geriausiai patenkina Jūsų poreikius. Juolab, internete matoma akcija leis susimokėti mažiau. Nors kaina ir tai gana nedidelė, tačiau pigiau – visada maloniau piniginei.

INVESTICIJA.

Priklausomai nuo galimos investicijos – greičiau rasite ir sau labiausiai tinkamą lazdą. Jos gali būti medinės, gali būti kompozicinės, taip pat – vientisos ir surenkamos iš dviejų dalių. Nusprendus, kokią pinigų sumą galite skirti – apribosite ir konkrečių lazdų pasirinkimą, tačiau taip pat kur greičiau rasite tinkamą.

MEDŽIAGA.

Medinės ledo ritulio lazdos internetu yra pigesnės nei kad sudedamosios. Papildomas minusas, kad medinių lazdų sudedamoji masė yra kur kas didesnė, tad dažniausiai rankų raumenys kur kas greičiau pavargsta. Žinoma, profesionalai prie to pratę, tad jeigu este mėgėjas – tokiu atveju rinkitės lengvesnes sudedamąsias lazdas. Šiuo atveju taupyti neverta, kadangi tai ilgaamžė investicija.

KONSTRUKCIJA.

Suprantama, kad vientisa lazda negali būti išrenkama, priešingai nei ta – kuri susideda. Sudedamoji susidaro iš kelių dalių, tad ją išardžius yra kur kas paprasčiau nešti iš vienos vietos į kitą. Galiausiai, pagal poreikius galima koreguoti ir lazdos sudedamąsias dalis. Ypač dažnai mėgstamas keisti kotą, tad šis papildomas privalumas labai naudingas ir rekomenduojamas. Visgi, sudedamosios dažniausiai ne tokios patvarios ir jomis pasiekiamas mažesnis našumas, tad profesionalai dažniausiai naudojasi vientisa lazda.

KIETUMAS.

Dar vienas svarbus kriterijus, kuris gali padėti rasti pačią tinkamiausią lazdą – kietumas. Pastarasis yra matuojamas naudojant Easton skalę (koeficientas vertinamas nuo 40 iki 120). Dažnai sakoma, kad žmogaus svoris yra lygus koeficientui, kadangi kuo žmogus sunkesnis – tuo sunkesnė lazda jam yra reikalinga.

  • Minkšta ledo ritulio lazda 65-75.
  • Paprasta ledo ritulio lazda 75-85.
  • Kieta ledo ritulio lazda 85-100.
  • Labai tvirta ledo ritulio lazda 100-110.
  • Ypatingai tvirta, profesionali ledo ritulio lazda 110-120.

Kuo žaidėjas turi daugiau jėgų – tuo lazda turi būti galingesnė, kadangi galingesnė padeda pasiekti didesnį našumą. Tačiau galingesnės valdymas reikalauja ir daugiau jėgų, tad čia labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą.

GAMINTOJAS.

Plačiau apie gamintojus informacijos galima ieškoti forumuose kuruose žmonės dalinasi savo patirtimi. Žinoma, ne visais komentarais verta tikėti, tačiau dažnai vienodi atsiliepimai padeda susidaryti nuomonę – kokio lygio produkcija yra gaunama. B-a.eu siūlo puikiai žinomų gamintojų gaminius, kurie garantuoja, kad lazda bus ilgalaikė ir funkcionali investicija: Easton,Tempish ir kiti.

B-a.eu nuolatos pildo savo katalogą, kad kiekvienas ledo ritulio mėgėjas rastų tokį gaminį, kuris leistų ne tik išmokti tinkamai mušti kamuoliuką, tačiau ir iš mėgėjo tapti profesionalu! Svarbiausia – ryžtis, o visa kita tik papildomos smulkmenos, kurias su mūsų pagalba įveiksite greitai ir paprastai.