Pačiūžos – ir pramogai, ir profesionaliam sportui...

Žiema patinka labiau nei vasara? Nėra nieko smagiau kaip kietas ledas ant kurio galima skrieti kuriant pačias įmantriausias pozas? Tokiu atveju galima pasidžiaugti, kad šiuo metu mėgautis ledo malonumais galima ne tik žiemos, tačiau ir vasaros metu. Specialūs ledo stadionai pritaikyti tiek pradžiamokslių, tiek profesionalų poreikiams. O įvairi B-a.eu ledo įranga ir pačiūžos, leis skriejimo procesą paversti malonumu. Juolab, pačiūžos skirtos ne tik dailiajam čiuožimui arba pramogai, tačiau taip pat ir ledo rituliui, kurį pamilsta vis daugiau žmonių.

B-a.eu ledo ritulio pačiūžos – galimybė užsitikrinti, kad žaidimo metu pavyks manevruoti, o pačios pačiūžos tarnaus ilgai bei laimingai. Susiradus tinkamiausias – slydimas bus sėkmingesnis. Štai todėl siūlome labai platų jų pasirinkimą, kad kiekvienas pagal poreikius rastų tai, kas jam labiausiai tinka. Internetu kaina mažesnė, o akcija leis įsigyti jas dar pigiau.

Jeigu nežinote, kokios pačiūžos reikalingos – pasitarkite su mūsų profesionalais. Papildomai pateikiame kelis kriterijus, kurie padės supaprastinti paieškas ir rasti tai, kad konkrečiai labiausiai tinka būtent Jums.

  1. DYDIS. Bene pats svarbiausias kriterijus ieškant Jums labiausiai tinkamų pačiūžų – dydis. Lygiai kaip ir renkantis batus, taip ir renkantis pačiūžas reikia rasti tokias, kurios maloniai apglunda koją, tačiau tuo pačiu nevaržo judesių. Tiesa, jau geriau pikti 0,5 arba vienu dydžiu didesnes pačiūžas, kadangi apsimovus vilnones kojines pats čiuožimo procesas bus patogus ir paprastas. Per mažos sukelia ne tik nemalonius kojų, tačiau ir stuburo skausmus. Nepamirškite, kad renkantis tinkamiausio dydžio pačiūžas reikia įvertinti ne tik jų ilgį, tačiau ir plotį.
  2. FUNKCIONALUMAS. Ieškant tinkamiausių pažiūrų taip pat reikia įvertinanti tai, kam konkrečiai jos yra skirtos. Nuo tokių, kurios orientuotos į mėgėjus ir iki tokių, kurios skirtos profesionalams. Žinoma, yra pačiūžų, kurios gaminamos vaikams, ir kurios skirtos suaugusiems. Pasirinkdami tinkamiausias pačiūžas galite būti ramus, kad pats čiuožimo procesas bus lengvas ir mokytis bus paprasta.
  3. MEDŽIAGA. Tai dar vienas labai svarbus kriterijus galintis padėti apsispręsti, kokios ledo ritulio pačiūžos jums tinka labiausiai. Dažnai mėgstamos odinės, tačiau neblogas variantas ir medžiaginės. Kadangi dažniausiai medžiagos apavas neturi didelės įtakos – vertinkite kitus kriterijus.
  4. STILIUS. Kiekvienas norintis puikiai atrodyti aikštelėje turėtų pasirinkti tokias pačiūžas su kuriomis yra malonu būti, jas avėti, o stilius puikiai atspindi Jūsų asmenybę. Taigi, viena iš svarbių kriterijų gali būti tai, kad stilius turėtų būti pasirenkamas pagal Jūsų individualius poreikius.
  5. SVORIS. Avint labai sunkias pačiūžas net ir čiuožimo procesas bus kur kas sudėtingesnis. Taigi, labai sunkios pačiūžos nėra rekomenduojamos pradžiamoksliams, kurie dar tik žengia ledo keliu. Pradėkite nuo lengvesnių, kadangi tokias yra kur kas paprasčiau manevruoti.
  6. UŽSEGIMAS. Pačiūžos gali būti užrišamais raišteliais ir gali būti užsegamos specialiais užsegtukais. Pastarasis variantas yra stabilesnis, kadangi net ir čiuožimo metu raišteliai gali pasipainiot po kojomis. Štai todėl labai svarbu juos tinkamai „sukamšyti“ į batus. Apskritai, stabiliausias variantas tas, kai naudodami ir raišteliai, ir užsegtukai.
  7. APMUŠALAS. Pasidomėkite iš kokios medžiagos yra pagamintas batų apmušalas. Labai svarbu, kad jis būtų malonus kojai, tad ypač mėgstami natūralios medžiagos apmušalai.

Jeigu nerandate reikalingų pačiūžų – susiekite ir kartu atrasime Jums labiausiai tinkamą variantą. Svarbiausia – išdrįsti atsistoti ant ledo ir jau po kelių bandymų jausitės tikru ledo šalies karaliumi arba karaliene!