EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Plaukų kirpimo mašinėlės internetu

Adler AD 2818 Plaukų kirpimo mašinėlė

Kaina: 14.59 €
Žiūrėk ČIA

Kirpimo mašinėlė PHILIPS QC5130

Kaina: 35.01 €
Žiūrėk ČIA
Plaukų kirpimo mašinėlė Cosmetic Trimmer Carrera Warranty 36 month(s), Wet & Dry, Step precise 0,4 mm, Cutting length 0.4 mm, eyebrow trimming attachment comb for 4 or 8 mm, Waterproof, 1,5 h, Hair Cosmetic Trimmer, 524 Cosmetic Trimmer Plaukų kirpimo mašinėlės

Plaukų kirpimo mašinėlė Cosmetic Trimmer Carrera Warranty 36 month(s), Wet & Dry, Step precise 0,4 mm, Cutting length 0.4 mm, eyebrow trimming attachment comb for 4 or 8 mm, Waterproof, 1,5 h, Hair Cosmetic Trimmer, 524 Cosmetic Trimmer

Kaina: 22.42 €31.64 €
Žiūrėk ČIA
BRAUN MGK5080 9in1 multi kirptuvas Plaukų kirpimo mašinėlės

BRAUN MGK5080 9in1 multi kirptuvas

Kaina: 63.75 €65.26 €
Žiūrėk ČIA
Plaukų kirpimo mašinėlė Adler AD 2813 Hair clipper, Cord/cordless operation, 7 length settings, Silver Plaukų kirpimo mašinėlės

Plaukų kirpimo mašinėlė Adler AD 2813 Hair clipper, Cord/cordless operation, 7 length settings, Silver

Kaina: 12.63 €12.83 €
Žiūrėk ČIA

BRAUN BT 5042 Barzdakirpė

Kaina: 48.75 €49.25 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Philips Warranty 24 month(s), MG3710/15, 6-in-1 trimmer Multigroom series 3000, Cordless

Kaina: 30.35 €30.47 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė DomoClip DOS106

Kaina: 26.00 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Philips stubble combs (1,2 mm) , 1 adjustable beard comb (3-7 mm) and 3 hair combs (9,12,16 mm)., 8-in-1 trimmer Multigroom series 3000, Cordless

Kaina: 33.89 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Scarlett Hair Clipper set SC - HC63C15 Corded, Number of length steps 4, 6 W, 4 detachable combs: 3, 6, 9, 12 mm, Stainless steel/red

Kaina: 19.28 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Trimmer BaByliss BG120E

Kaina: 47.34 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Hair clipper BaByliss E756E

Kaina: 23.55 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Hair clipper BaByliss E973E

Kaina: 42.58 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Hair clipper Saturn ST-HC0363

Kaina: 9.97 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Hair clipper Saturn ST-HC7382

Kaina: 10.16 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Shaver Saturn ST-HC7392

Kaina: 17.74 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Hair clipper Remington HC7130 ProPower 2

Kaina: 36.31 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Hair clipper Remington HC7110 ProPower 2

Kaina: 26.97 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kaip išsirinkti tobulą plaukų kirpimo mašinėlę?

Kokią plaukų kirpimo mašinėlę rinktis? Kokias funkcijas ji turėtų turėti? Ar skirtingų tipų plaukams reikalingos skirtingos kirpimo mašinėlės? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakysime šiame pirkimo vadove.

Ką privalo turėti gera plaukų kirpimo mašinėlė?

Galingą variklį. Kokybiška plaukų kirpimo mašinėlė turi patikimai kirpti net storiausius plaukus, o variklis turi veikti pakankamai tyliai ir nekaisti. Belaidžiai modeliai vienu įkrovimu turėtų veikti tiek laiko, kad pakaktų net ilgai kirpimo sesijai.

Pakankamai funkcijų, atitinkančių jūsų poreikius. Tai gali būti reguliuojami peiliukai, kreipiamosios šukos arba viskas kartu. Jei ieškote kokios nors konkrečios funkcijos, pavyzdžiui, nosies ir ausų plaukų kirpiklio, galite rinktis pigesnį variantą, turintį tik jūsų pageidaujamus priedus.

Patvarias kreipiamąsias šukas. Silpnos kreipiamosios šukos, kurios lengvai lūžta arba garsiai vibruoja yra dažna plaukų kirpimo mašinėlių bėda. Beveik visos kreipiamosios šukos yra plastikinės, tačiau kai kurios yra tvirtesnės, nei kitos.

Lengvai keičiamus ir paprastai reguliuojamus priedus. Kreipiamosios šukos turi ne tik tvirtai laikytis savo vietoje, bet ir būti nesunkiai reguliuojamos: jei kiekvieną kartą, norint pakeisti kreipiamųjų šukų ilgį, turite vargti, verčiau paieškoti kito, patogesnio varianto.

Aštrius ir savaime pasigalandančius peiliukus. Daugumoje plaukų kirpimo mašinėlių peiliukų ašmenys yra savaime pasigalandantys, tačiau kai kurių žemesnės kokybės modelių ašmenys gali rūdyti.

Priežiūros reikmenis. Dauguma plaukų kirpimo mašinėlių reikalauja labai mažai priežiūros, tačiau, pirkdami naują prekę, turėtumėte gauti bent jau valymo šepetėlį ir tepimo alyvos. Jei valysite mašinėlę po kiekvieno naudojimo ir reguliariai tepsite, ji tarnaus ilgiau.

Kelioninę dėžutę ar krepšelį. Nesvarbu, ar tai maišelis, dėklas, ar dėžutė, tačiau įrenginys, turintis daugybę priedų, turėtų turėti ir kur visa tai laikyti, kitaip gali būti sunku išsaugoti visas dalis, jų nepametus.

Saugos priemones, kad būtų išvengta įpjovimų ar įdrėskimų. Daugelis aukščiausios klasės plaukų kirpimo mašinėlių, tokių kaip Oster, Wahl, Philips ir t.t. turi suapvalintus peiliukus, kurie, nors ir aštrūs, kerpa tik plaukus, ir yra visiškai nepavojingi odai. Nosies ir ausų plaukų kirpimo priemonės turi turėti apsauginius kūgius, kad peiliukai būtų visiškai izoliuoti nuo jautrios šių kūno dalių odos ir kapiliarų.

Ką dar reiktų žinoti prieš perkant?

Koks yra jūsų patirties lygis? Jei jau turite patirties kirpdami plaukus ir gerai žinote, ko jums reikia, verta sumokėti šiek tiek daugiau ir įsigyti aukštos kokybės modelį, kuris veiks geriau ir ilgiau. Jei esate naujokas, jums greičiausiai pakaks vidutinio lygio modelio, kuris bus paprastesnis ir pigesnis. Visada galėsite atsinaujinti, kai pasijusite įgavę pakankamai patirties.

Kokie priedai jums reikalingi? Peiliukų ir kreipiamųjų šukų dydis bei pasirinktys yra labai svarbūs norint, kad plaukai būtų nukirpti iki reikiamo ilgio. Beveik visada galite įsigyti papildomų šukų ar peiliukų, todėl pirmiausia sutelkite dėmesį į kokybišką kirpimo mašinėlę. Jei renkatės tarp dviejų panašių modelių, pasirinkite tą, kuris turės reikiamo ilgio šukas.

Ką kirpsite? Jei mašinėlė bus skirta kirpti mažų vaikų plaukus, galbūt vertėtų pasirinkti mažesnį modelį. Belaidės kirpimo mašinėlės taip pat labai populiarios: jų dėka galima kirpti lauke, taip išvengiant netvarkos. Jei ruošiatės kirpti suaugusius, kurių plaukai ypač stori ar garbanoti, rekomenduotina rinktis iš galingiausių modelių.

Ar kirpsite savo naminio gyvūno plaukus? Didelė dalis pirkėjų plaukų kirpimo mašinėles perka vieninteliu tikslu – patrumpinti savo augintinio plaukus. Jei taip ir yra, sutelkite dėmesį į kirpimo mašinėles, kurios žinomos kaip itin tylios ir mažai vibruojančios. Triukšmingos mašinėlės gali gąsdinti gyvūnus.

Kas ketina kirpti jūsų plaukus? Jei jūsų plaukus kirps kas nors kitas, tiks beveik bet kuris modelis. Tačiau jei plaukus ketinate kirptis pats, rinkitės iš lengvesnių kirpimo mašinėlių bei modelių su lanksčia kirpimo galvute: tokia mašinėle bus kur kas paprasčiau nukirpti galvūgalį ir galvos šonus.

Ar jūsų veidrodžiai tinkamai nustatyti plaukų kirpimui? Jei plaukus kirpsitės patys, turėtumėte pagalvoti ir apie reguliuojamą sieninį veidrodėlį, statmenai jūsų stacionariam veidrodžiui: jis leis jums matyti savo galvūgalį ir šonus, nelaikant veidrodžio rankose.

Pabaigai

Tikimės, kad šis pirkimo vadovas padės apsispręsti, kokią plaukų kirpimo mašinėlę rinktis. Kviečiame apsilankyti b-a.eu internetinėje parduotuvėje – čia rasite platų plaukų kirpimo mašinėlių ir kitų smulkios buitinės technikos prietaisų asortimentą, patrauklias kainas ir gausybę akcijų. B-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!