EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Plaukų kirpimo mašinėlės internetu

Plaukų kirpimo mašinėlė Jata MP59B

Kaina: 17.55 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Jata PS33B

Kaina: 31.47 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Jata PS30B

Kaina: 34.55 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Cosmetic Trimmer Carrera Warranty 36 month(s), Wet & Dry, Step precise 0,4 mm, Cutting length 0.4 mm, eyebrow trimming attachment comb for 4 or 8 mm, Waterproof, 1,5 h, Hair Cosmetic Trimmer, 524 Cosmetic Trimmer

Kaina: 28.82 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė ORAVA VS-600 Hair Cliper, Cordless, Rechargeable, Ni-Cd, Operating time 40 min, Black

Kaina: 22.57 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Severin HS 0704

Kaina: 26.33 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Rowenta TN 9160F0

Kaina: 59.88 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Braun PT 5010

Kaina: 20.90 €
Žiūrėk ČIA

Nosies ir ausų plaukų kirpimo mašinėlė FORME FNT-21

Kaina: 10.16 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Wahl Lithium Ion 1541

Kaina: 30.49 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Jata CN15B

Kaina: 11.50 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Jata CN10B

Kaina: 18.08 €
Žiūrėk ČIA

Plaukų kirpimo mašinėlė Jata MP35B

Kaina: 13.67 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kaip išsirinkti tobulą plaukų kirpimo mašinėlę?

Kokią plaukų kirpimo mašinėlę rinktis? Kokias funkcijas ji turėtų turėti? Ar skirtingų tipų plaukams reikalingos skirtingos kirpimo mašinėlės? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakysime šiame pirkimo vadove.

Ką privalo turėti gera plaukų kirpimo mašinėlė?

Galingą variklį. Kokybiška plaukų kirpimo mašinėlė turi patikimai kirpti net storiausius plaukus, o variklis turi veikti pakankamai tyliai ir nekaisti. Belaidžiai modeliai vienu įkrovimu turėtų veikti tiek laiko, kad pakaktų net ilgai kirpimo sesijai.

Pakankamai funkcijų, atitinkančių jūsų poreikius. Tai gali būti reguliuojami peiliukai, kreipiamosios šukos arba viskas kartu. Jei ieškote kokios nors konkrečios funkcijos, pavyzdžiui, nosies ir ausų plaukų kirpiklio, galite rinktis pigesnį variantą, turintį tik jūsų pageidaujamus priedus.

Patvarias kreipiamąsias šukas. Silpnos kreipiamosios šukos, kurios lengvai lūžta arba garsiai vibruoja yra dažna plaukų kirpimo mašinėlių bėda. Beveik visos kreipiamosios šukos yra plastikinės, tačiau kai kurios yra tvirtesnės, nei kitos.

Lengvai keičiamus ir paprastai reguliuojamus priedus. Kreipiamosios šukos turi ne tik tvirtai laikytis savo vietoje, bet ir būti nesunkiai reguliuojamos: jei kiekvieną kartą, norint pakeisti kreipiamųjų šukų ilgį, turite vargti, verčiau paieškoti kito, patogesnio varianto.

Aštrius ir savaime pasigalandančius peiliukus. Daugumoje plaukų kirpimo mašinėlių peiliukų ašmenys yra savaime pasigalandantys, tačiau kai kurių žemesnės kokybės modelių ašmenys gali rūdyti.

Priežiūros reikmenis. Dauguma plaukų kirpimo mašinėlių reikalauja labai mažai priežiūros, tačiau, pirkdami naują prekę, turėtumėte gauti bent jau valymo šepetėlį ir tepimo alyvos. Jei valysite mašinėlę po kiekvieno naudojimo ir reguliariai tepsite, ji tarnaus ilgiau.

Kelioninę dėžutę ar krepšelį. Nesvarbu, ar tai maišelis, dėklas, ar dėžutė, tačiau įrenginys, turintis daugybę priedų, turėtų turėti ir kur visa tai laikyti, kitaip gali būti sunku išsaugoti visas dalis, jų nepametus.

Saugos priemones, kad būtų išvengta įpjovimų ar įdrėskimų. Daugelis aukščiausios klasės plaukų kirpimo mašinėlių, tokių kaip Oster, Wahl, Philips ir t.t. turi suapvalintus peiliukus, kurie, nors ir aštrūs, kerpa tik plaukus, ir yra visiškai nepavojingi odai. Nosies ir ausų plaukų kirpimo priemonės turi turėti apsauginius kūgius, kad peiliukai būtų visiškai izoliuoti nuo jautrios šių kūno dalių odos ir kapiliarų.

Ką dar reiktų žinoti prieš perkant?

Koks yra jūsų patirties lygis? Jei jau turite patirties kirpdami plaukus ir gerai žinote, ko jums reikia, verta sumokėti šiek tiek daugiau ir įsigyti aukštos kokybės modelį, kuris veiks geriau ir ilgiau. Jei esate naujokas, jums greičiausiai pakaks vidutinio lygio modelio, kuris bus paprastesnis ir pigesnis. Visada galėsite atsinaujinti, kai pasijusite įgavę pakankamai patirties.

Kokie priedai jums reikalingi? Peiliukų ir kreipiamųjų šukų dydis bei pasirinktys yra labai svarbūs norint, kad plaukai būtų nukirpti iki reikiamo ilgio. Beveik visada galite įsigyti papildomų šukų ar peiliukų, todėl pirmiausia sutelkite dėmesį į kokybišką kirpimo mašinėlę. Jei renkatės tarp dviejų panašių modelių, pasirinkite tą, kuris turės reikiamo ilgio šukas.

Ką kirpsite? Jei mašinėlė bus skirta kirpti mažų vaikų plaukus, galbūt vertėtų pasirinkti mažesnį modelį. Belaidės kirpimo mašinėlės taip pat labai populiarios: jų dėka galima kirpti lauke, taip išvengiant netvarkos. Jei ruošiatės kirpti suaugusius, kurių plaukai ypač stori ar garbanoti, rekomenduotina rinktis iš galingiausių modelių.

Ar kirpsite savo naminio gyvūno plaukus? Didelė dalis pirkėjų plaukų kirpimo mašinėles perka vieninteliu tikslu – patrumpinti savo augintinio plaukus. Jei taip ir yra, sutelkite dėmesį į kirpimo mašinėles, kurios žinomos kaip itin tylios ir mažai vibruojančios. Triukšmingos mašinėlės gali gąsdinti gyvūnus.

Kas ketina kirpti jūsų plaukus? Jei jūsų plaukus kirps kas nors kitas, tiks beveik bet kuris modelis. Tačiau jei plaukus ketinate kirptis pats, rinkitės iš lengvesnių kirpimo mašinėlių bei modelių su lanksčia kirpimo galvute: tokia mašinėle bus kur kas paprasčiau nukirpti galvūgalį ir galvos šonus.

Ar jūsų veidrodžiai tinkamai nustatyti plaukų kirpimui? Jei plaukus kirpsitės patys, turėtumėte pagalvoti ir apie reguliuojamą sieninį veidrodėlį, statmenai jūsų stacionariam veidrodžiui: jis leis jums matyti savo galvūgalį ir šonus, nelaikant veidrodžio rankose.

Pabaigai

Tikimės, kad šis pirkimo vadovas padės apsispręsti, kokią plaukų kirpimo mašinėlę rinktis. Kviečiame apsilankyti b-a.eu internetinėje parduotuvėje – čia rasite platų plaukų kirpimo mašinėlių ir kitų smulkios buitinės technikos prietaisų asortimentą, patrauklias kainas ir gausybę akcijų. B-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!