EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Minkšti baldai internetu

Išpardavimai Visi
Fotelis JEFF

Fotelis JEFF

Kaina: 206.79 €274.50 €
Žiūrėk ČIA
Supamas fotelis MAX BIS

Supamas fotelis MAX BIS

Kaina: 90.40 €120.00 €
Žiūrėk ČIA
Sofa-lova London

Sofa-lova London

Kaina: 324.30 €344.40 €
Žiūrėk ČIA
Sofa-lova Malta

Sofa-lova Malta

Kaina: 327.70 €348.00 €
Žiūrėk ČIA
Sofa-lova Sigma

Sofa-lova Sigma

Kaina: 367.25 €390.00 €
Žiūrėk ČIA
Minkštų baldų komplektas EMILIS

Minkštų baldų komplektas EMILIS

Kaina: 1056.80 €1091.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos
Minkštas kampas Ego

Minkštas kampas Ego

Kaina: 916.43 €973.20 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas kampas SCALA

Kaina: 559.04 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas kampas PONO

Kaina: 471.65 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas kampas ENVIRO

Kaina: 634.92 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas kampas LINZ

Kaina: 460.66 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas kampas PRINCE2

Kaina: 699.71 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Sofa - lova Beata

Sofa - lova Beata

Kaina: 361.60 €479.99 €
Žiūrėk ČIA
Minkštas Kampas Fendi

Minkštas Kampas Fendi

Kaina: 542.39 €600.00 €
Žiūrėk ČIA
Minkštas Kampas Lugano

Minkštas Kampas Lugano

Kaina: 813.60 €864.00 €
Žiūrėk ČIA
Minkštas Kampas Prato

Minkštas Kampas Prato

Kaina: 502.85 €534.00 €
Žiūrėk ČIA
Minkštas Kampas Rico

Minkštas Kampas Rico

Kaina: 316.40 €420.00 €
Žiūrėk ČIA
Minkštas Kampas Mundo

Minkštas Kampas Mundo

Kaina: 446.34 €592.50 €
Žiūrėk ČIA
 

Perkant internetu  minkštuosius baldus būtina žinoti ,kad žema kaina dažnai reiškia ir pigesnes medžiagas:

Minkšti svetainės baldai - tikra namų klasika, visada leidžianti maloniai pailsėti po darbo, su šeima patogiai pažiūrėti televizorių ar lietingą savaitgalį atsigulus paskaityti knygą. Svetainė be sofos, minkšto kampo baldų komplekto ar bent jau poros fotelių sunkiai įsivaizduojama.

Daugelyje namų galime rasti sofos ir poros fotelių komplektaciją. Kai kurie yra labiau linkę rinktis minkštą kampą arba svetainės baldų kolekciją. Šių laikų minkštų baldų pasirinkimas yra labai didelis, įvairovė stebėtinai plati, tad gana nesunkiai galima turėti tokią pat patogią, tačiau kur kas įdomesnę svetainę atskirus minkštus baldus išsirinkus ir susikomplektavus patiems. Arba svetinę papildžius vienu kitu supamu foteliu.

Minkštos sofos greičiausiai dar ilgai neužleis populiariausio baldo svetainėje vardo. Sofa yra ir kone universaliausias baldas. Ji puikiai tinka ir svečių priėmimui, ir poilsiui su šeima. Esant reikalui, sofoje galima ir miegoti. O jei manote, kad tokios funkcijos prireiks gana dažnai, rinkitės išskleidžiamą sofą - lovą. Tokiu būdu turėsite ne tik gražų ir patogų svetainės baldą, bet ir dvi papildomas miegojimo vietas namuose.

Renkantis sofą svarbu pagalvoti ne tik apie tai, iš kokios medžiagos jos pagamintos, bet ir apie jos dydį. Odinės sofos yra solidesnės, lengviau valomos bei prižiūrimos, tačiau gerokai brangesnės. Daugeliu atveju namuose puikiai tarnauja ir paprasto gobeleno sofos. Na o sofos dydis turėtų tiksliai atitikti jūsų namų poreikius. Maža, dvivietė sofa puikiai telpa net nedidelėse svetainėse, tačiau ant jos daug svečių susodinti nepavyks. Kita vertus, didelės sofos jau pareikalaus kur kas daugiau jūsų svetainės erdvės.

Jei manote, jog mažos sofos jums neužtenka, galbūt reiktų pagalvoti apie minkštų baldų kolekcijos pasirinkimą. Tokios kolekcijos pagrindu vėlgi bus sofa, tačiau ji turės ir priedų. O jų būna įvairių - ir kampui formuoti skirtų prijungiamų minkštų dalių, ir to paties dizaino, tačiau jau atskirų fotelių, ir tiesiog pufų. Minkštų baldų kolekcija leidžia greitai ir paprastai apstatyti savo svetinę, pernelyg nesukant galvos apie baldų tarpusavio išvaizdos ir funkcijų derinimą. Na o daugelis kolekcijų taip pat yra ir išskleidžiamos, lengvai paverčiant jas patogiomis lovomis. Tad toks baldų pasirinkimas leis turėti ir papildomų miegamųjų vietų namuose.

Jei jūsų namo ar buto išplanavimas lemia tai, jog kambario centre stovinti sofa bus mažų mažiausiai nepatogu, geriausia rinktis minkštą kampą. Jie puikiai tinka ten, kur reikia taupyti vietą ir svetainės poilsio zoną nustumti į patalpos kampą. Kita vertus, svetainės centre pastatytas minkštas kampas gali būti ir puikus sofos pakaitalas. Ypač tuo atveju, jei esate didelė šeima arba dažnai turite svečių. Tokiu atveju dviems ar trims sėdėti skirta sofa bus gerokai per maža, o štai minkštas kampas bus kur kas erdvesnis. Minkšti kampai, skirtingai nei sofos, labiau skirti bendravimui tarpusavyje nei televizoriaus žiūrėjimui. Bendrauti labiau atsisukus vienas į kitą iš tikrųjų yra kur kas patogiau. Tad svarbiausia gerai suprasti savo norus ir pomėgius bei baldus rinktis pagal tai.

Na o jei sofą jau turite, atsinaujinti kaip ir nenorite, tačiau namuose vis dar kažko trūksta, galime pasiūlyti didelį fotelių, minkštų supamų krėslų ar tiesiog pufų pasirinkimą. Tokie baldai labai patogūs knygų skaitymui ar tiesiog ramiam poilsiui vienam. Jie puikiai tiks ir vaikų kambariui ar net miegamajam - ypač tuo atveju, jeigu svetainės baldų komplektą jau turite.

Jeigu bijote, kad fotelis yra daug vietos užimantis masyvus baldas, šią baimę greitai išsklaidysime. Siūlome didelį pasirinkimą ir kur kas grakštesnių minkštų fotelių. Jie visai nepanašūs į tuos, kuriuos esame įpratę matyti komplektuose su sofomis. Jie mažesni, reikalaujantys kur mažiau erdvės, o dizainas leidžia tokius fotelius nesunkiai priderinti prie visų kitų baldų.

Ką dar vertėtų žinoti apie minkštuosius baldus?

Ko gero retas kuris įsivaizduoja savo namus be tokių minkštų baldų, kaip sofa, foteliai, lova, kėdės. Kaip ir renkantis kietus baldus, taip ir minkštus, svarbiausia išsirinkti kuo patvaresnius ir kuo ilgiau tarnausiančius baldus. Renkantis minkštą baldą, žinoma, svarbu atkreipti dėmesį į jo patogumą. Tikriausiai iš patirties žinote, kad didelė kaina dar nebūtinai garantuoja aukštą kokybę. Iš plataus asortimento neretai galima įsigyti prastą baldą už nemenką kainą arba atvirkčiai.Perkant minkštuosius baldus svarbu nors kiek nusimanyti apie jų gamybą ir sandarą.

Dažnai minkšti baldai perkami penkiems – dešimčiai metų. Labiausiai dėvima baldo vieta – minkštoji dalis. Jei minkštiems vidiniams sėdynių sluoksniams naudojami BONELLI tipo spyruokliniai blokai, minkštas baldas tarnauja ilgiau, yra higieniškesnis, sakoma, kad „baldas kvėpuoja“. Jei baldas pagamintas kokybiškai, neturėtų būti jokių įdubimų gulimoje padėtyje. Vertėtų nepamiršti, kad labai itin minkštos (mažo tankio) paklotinės medžiagos greičiau susidėvi ir praranda savo pirminę formą. Dažniausiai minkštoji dalis formuojama iš porolono.Tam turi būti naudojama medžiaga, kurios tankis nemažesnis kaip 25–30 kg/m3, o kietumas 3,5–4,0 kPa. Kuo didesnis porolono sluoksnio tankis, tuo ilgiau jūsų baldai "neišsisėdės". Mažo tankio medžiaga greičiau praranda formą, be to, ir medikai nepataria rinktis ypač minkštų baldų.

Porolono sluoksnis turi būti sutvirtintas. Tam naudojamos plokščios spyruoklės arba pinti guminiai diržai. Sofos atlošas apkraunamas mažiau, todėl jam gaminti gali būti naudojamas ir mažesnio tankio porolonas.

Sėdimoji dalis gali būti gaminama naudojant ir lateksą. Tai bene patikimiausia medžiaga minkštiesiems baldams, tačiau brangi.

Baldų sėdynė gaminama ir iš spyruoklių bloko. Tai senas ir patikimas būdas, turintis ir privalumų, ir trūkumų. Jeigu spyruoklės netinkamai sujungtos, po jomis nėra minkšto sluoksnio, baldai gali girgždėti. Negirgždės toks spyruoklių blokas, kuriame panaudotos "kišeninės" spyruoklės, kai kiekviena spyruoklė įdėta į atskirą maišelį. Svarbu, kad spyruoklių blokas būtų uždengtas.

Minkšto baldo apmušalai – viena brangiausių baldą sudarančių medžiagų. Labai svarbu , kad tai būtų baldams skirtas audinys. Minkštųjų baldų apmušalų asortimentas platus, todėl svarbu tinkamai ir atsakingai juos išsirinkti. Jeigu baldai bus naudojami dažnai, patartina rinktis baldus su tokiais apmušalais, kurie yra pagaminti iš standžiai išausto bei dėmėms atsparaus audinio. Jeigu baldai nebus skirti kasdieniam naudojimui, tuomet galima rinktis ir elegantiškesnius, prabangius audinius. Norint pagyvinti interjerą, galima pirkti kelis skirtingus apmušalus, žinoma nepamirštant tinkamai suderinti jų spalvas bei struktūrą. Apmušalai dažnai būna pagaminti panaudojant vieną ypač protingą sprendimą – įsiūnant užtrauktukus, kurie leis kada tik panorėjus patogiau išvalyti ar visai pakeisti apmušalo medžiagą. Perkant minkštus baldus vertėtų išsiaškinti kokia yra apmušalų sudėtis, kad būtų galima tinkamai pasirinkti kuo juos valyti.

Derinant sofos ar kampinio minkštasuolio spalvą, galima vadovautis keliomis spalvų parinkimo taisyklėmis. Pavyzdžiui, atsižvelgti į kambarį supančias spalvas tokias kaip sienų, grindų, durų ir pan. Taip pat galima vadovautis kitų baldų, esančių toje pačioje erdvėje, spalvomis. Visgi pagrindinis patarimas renkantis minkštų baldų spalvą būtų - išryškinti juos, kad jie sužibėtų Jūsų svetainėje. Tai padaryti labai paprasta. Įsitikinkite, kad Jūsų sofa nesusilieja su visa aplinka. Jeigu grindys ir sofa visdėlto yra panašios spalvos, tuomet puikiai galite pabrėžti minkštus baldus, po jais padėdami visai priešingos spalvos kilimą. Ryškių spalvų fanams renkantis sofos splavą, galimybės beribės. Juk galima statyti raudonos, žalios, mėlynos, violetinės ar net dabar ypač madingos geltonos spalvos minkštus baldus. Aišku šioje vietoje svarbu neperlenkti lazdos. Verta nepamiršti, kad nemaža dalis minkštų baldų gamintojų garantiją duoda tik pačioms baldų konstrukijoms, o ne apmušalams, taigi perkant minkštą baldą teks pasirūpinti jo audinių priežiūra: tinkamai juos valyti bei vengti saulės.

Pagal transformacijos mechanizmą, kuriuo baldai pertvarkomi išskleidžiant, išlankstant ar ištraukiant į gulimąją padėtį, sofas galima suskirstyti į tris pagrindines grupes: ištraukiamos į priekį ("prancūziškas" būdas, kai naudojamos medinės konstrukcijos, arba "amerikietiškas", kai naudojamos metalinės spyruoklės), sofa–knyga (baldas, kuris išsilanksto pagal išilginę ašį) ir sofa su atlenkiamais šonais. Patikimiausias transformacijos mechanizmas, kai sofa atsiverčia tarsi knyga, tačiau jis būtinai turi būti metalinis. Minkštieji baldai gali būti su patalynės dėže arba be jos. Jei yra dėžė, skirta patalynei laikyti, jos konstrukcija turi užtikrinti patogų priėjimą prie patalynės ir jos vėdinimą, o minkštosios dalys turi saugiai fiksuotis, kai yra pakeltos.

Kai kurie baldai turi pertvarkymo mechanizmus – tai puiki galimybė savarankiškai komplektuoti ir pertvarkyti baldus, be to, tai ypač geras sprendimas apstatant mažus butus. Tačiau įsitikinkite, kad pertvarkomosios baldo dalys lengvai juda. Tarp atskirų dalių neturi būti didelių tarpų ir įdubimų, tuomet bus patogu tiek sėdėti, tiek gulėti.

Dažnai minkšti baldai perkami penkiems – dešimčiai metų. Tad rinkitės atsakingai!

Gerų pirkinių!