EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Minkšti baldai internetu

Naujienos Visos naujienos

Fotelis JEFF

Kaina: 274.50 €277.50 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Aron

Kaina: 584.81 €
Žiūrėk ČIA

Fotelis Borneo

Kaina: 232.50 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas kampas SAN REMO

Kaina: 548.99 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas kampas FARO

Kaina: 349.00 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas kampas FABIO

Kaina: 929.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Sofa - lova Ramzes

Kaina: 357.49 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Aron

Kaina: 584.81 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas BX Modena

Kaina: 630.00 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Prato

Kaina: 534.00 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Rico

Kaina: 420.00 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas Kampas Mundo

Kaina: 592.50 €
Žiūrėk ČIA
 

Minkšti baldai – ką vertėtų žinoti.

Ko gero retas kuris įsivaizduoja savo namus be tokių minkštų baldų, kaip sofa, foteliai, lova, kėdės. Kaip ir renkantis kietus baldus, taip ir minkštus, svarbiausia išsirinkti kuo patvaresnius ir kuo ilgiau tarnausiančius baldus. Renkantis minkštą baldą, žinoma, svarbu atkreipti dėmesį į jo patogumą. Tikriausiai iš patirties žinote, kad didelė kaina dar nebūtinai garantuoja aukštą kokybę. Iš plataus asortimento neretai galima įsigyti prastą baldą už nemenką kainą arba atvirkčiai.Perkant minkštuosius baldus svarbu nors kiek nusimanyti apie jų gamybą ir sandarą.

Dažnai minkšti baldai perkami penkiems – dešimčiai metų. Labiausiai dėvima baldo vieta – minkštoji dalis. Jei minkštiems vidiniams sėdynių sluoksniams naudojami BONELLI tipo spyruokliniai blokai, minkštas baldas tarnauja ilgiau, yra higieniškesnis, sakoma, kad „baldas kvėpuoja“. Jei baldas pagamintas kokybiškai, neturėtų būti jokių įdubimų gulimoje padėtyje. Vertėtų nepamiršti, kad labai itin minkštos (mažo tankio) paklotinės medžiagos greičiau susidėvi ir praranda savo pirminę formą. Dažniausiai minkštoji dalis formuojama iš porolono.Tam turi būti naudojama medžiaga, kurios tankis nemažesnis kaip 25–30 kg/m3, o kietumas 3,5–4,0 kPa. Kuo didesnis porolono sluoksnio tankis, tuo ilgiau jūsų baldai "neišsisėdės". Mažo tankio medžiaga greičiau praranda formą, be to, ir medikai nepataria rinktis ypač minkštų baldų.

Porolono sluoksnis turi būti sutvirtintas. Tam naudojamos plokščios spyruoklės arba pinti guminiai diržai. Sofos atlošas apkraunamas mažiau, todėl jam gaminti gali būti naudojamas ir mažesnio tankio porolonas.

Sėdimoji dalis gali būti gaminama naudojant ir lateksą. Tai bene patikimiausia medžiaga minkštiesiems baldams, tačiau brangi.

Baldų sėdynė gaminama ir iš spyruoklių bloko. Tai senas ir patikimas būdas, turintis ir privalumų, ir trūkumų. Jeigu spyruoklės netinkamai sujungtos, po jomis nėra minkšto sluoksnio, baldai gali girgždėti. Negirgždės toks spyruoklių blokas, kuriame panaudotos "kišeninės" spyruoklės, kai kiekviena spyruoklė įdėta į atskirą maišelį. Svarbu, kad spyruoklių blokas būtų uždengtas.

 

Minkšto baldo apmušalai – viena brangiausių baldą sudarančių medžiagų. Labai svarbu , kad tai būtų baldams skirtas audinys. Minkštųjų baldų apmušalų asortimentas platus, todėl svarbu tinkamai ir atsakingai juos išsirinkti. Jeigu baldai bus naudojami dažnai, patartina rinktis baldus su tokiais apmušalais, kurie yra pagaminti iš standžiai išausto bei dėmėms atsparaus audinio. Jeigu baldai nebus skirti kasdieniam naudojimui, tuomet galima rinktis ir elegantiškesnius, prabangius audinius. Norint pagyvinti interjerą, galima pirkti kelis skirtingus apmušalus, žinoma nepamirštant tinkamai suderinti jų spalvas bei struktūrą. Apmušalai dažnai būna pagaminti panaudojant vieną ypač protingą sprendimą – įsiūnant užtrauktukus, kurie leis kada tik panorejus patogiau išvalyti ar visai pakeisti apmušalo medžiagą. Perkant minkštus baldus vertėtų išsiaškinti kokia yra apmušalų sudėtis, kad būtų galima tinkamai pasirinkti kuo juos valyti.

Derinant sofos ar kampinio minkštasuolio spalvą, galima vadovautis keliomis spalvų parinkimo taisyklėmis. Pavyzdžiui, atsižvelgti į kambarį supančias spalvas tokias kaip sienų, grindų, durų ir pan. Taip pat galima vadovautis kitų baldų, esančių toje pačioje erdvėje, spalvomis. Visgi pagrindinis patarimas renkantis minkštų baldų spalvą būtų - išryškinti juos, kad jie sužibėtų Jūsų svetainėje. Tai padaryti labai paprasta. Įsitikinkite, kad Jūsų sofa nesusilieja su visa aplinka. Jeigu grindys ir sofa visdėlto yra panašios spalvos, tuomet puikiai galite pabrėžti minkštus baldus, po jais padėdami visai priešingos spalvos kilimą. Ryškių spalvų fanams renkantis sofos splavą, galimybės beribės. Juk galima statyti raudonos, žalios, mėlynos, violetinės ar net dabar ypač madingos geltonos spalvos minkštus baldus. Aišku šioje vietoje svarbu neperlenkti lazdos. Verta nepamiršti, kad nemaža dalis minkštų baldų gamintojų garantiją duoda tik pačioms baldų konstrukijoms, o ne apmušalams, taigi perkant minkštą baldą teks pasirūpinti jo audinių priežiūra: tinkamai juos valyti bei vengti saulės.

Pagal transformacijos mechanizmą, kuriuo baldai pertvarkomi išskleidžiant, išlankstant ar ištraukiant į gulimąją padėtį, sofas galima suskirstyti į tris pagrindines grupes: ištraukiamos į priekį ("prancūziškas" būdas, kai naudojamos medinės konstrukcijos, arba "amerikietiškas", kai naudojamos metalinės spyruoklės), sofa–knyga (baldas, kuris išsilanksto pagal išilginę ašį) ir sofa su atlenkiamais šonais. Patikimiausias transformacijos mechanizmas, kai sofa atsiverčia tarsi knyga, tačiau jis būtinai turi būti metalinis.  Minkštieji baldai gali būti su patalynės dėže arba be jos. Jei yra dėžė, skirta patalynei laikyti, jos konstrukcija turi užtikrinti patogų priėjimą prie patalynės ir jos vėdinimą, o minkštosios dalys turi saugiai fiksuotis, kai yra pakeltos.

Kai kurie baldai turi pertvarkymo mechanizmus – tai puiki galimybė savarankiškai komplektuoti ir pertvarkyti baldus, be to, tai ypač geras sprendimas apstatant mažus butus. Tačiau įsitikinkite, kad pertvarkomosios baldo dalys lengvai juda. Tarp atskirų dalių neturi būti didelių tarpų ir įdubimų, tuomet bus patogu tiek sėdėti, tiek gulėti.

 

Dažnai minkšti baldai perkami penkiems – dešimčiai metų. Tad rinkitės atsakingai!

 

Gerų pirkinių!