Atpigo Sofa-lova ARMANDO tamsiai žalia Sofos, sofos-lovos
215.00 € 271.05 € / 1 vnt

Atpigo Sofa-lova ARMANDO pilka Sofos, sofos-lovos
219.00 € 271.05 € / 1 vnt

Atpigo Sofa Amorinito XL žalia Sofos, sofos-lovos
265.00 € 295.98 € / 1 vnt

Sofa Amorinito XL pilka Sofos, sofos-lovos
295.98 € / 1 vnt

Sofa Amorinito XL rožinė Sofos, sofos-lovos
295.98 € / 1 vnt

Sofa-lova CARLO pilka Sofos, sofos-lovos
179.98 € / 1 vnt

Sofa ELEGANCE 2 XL Sofos, sofos-lovos
269.98 € / 1 vnt

Sofa-lova Roberto Sofos, sofos-lovos
256.98 € / 1 vnt

Sofa CORNER HM mėlyna Sofos, sofos-lovos
346.98 € / 1 vnt

Sofa-lova CORNER pilka Sofos, sofos-lovos
346.98 € / 1 vnt

Sofa ERIKSEN XL žalia Sofos, sofos-lovos
369.98 € / 1 vnt

Sofa ERIKSEN XL pilka Sofos, sofos-lovos
369.98 € / 1 vnt

Sofa SOFT 2 XL Sofos, sofos-lovos
319.98 € / 1 vnt

Sofa-lova Martina Sofos, sofos-lovos
523.64 € / 1 vnt

Sofa Castel 2 XL Sofos, sofos-lovos
329.98 € / 1 vnt

Sofa Amorinito XL mėlyna Sofos, sofos-lovos
338.42 € / 1 vnt

Sofa Castel XL Sofos, sofos-lovos
299.98 € / 1 vnt

Sofa-lova Venice Sofos, sofos-lovos
841.00 € / 1 vnt

Kaip išsirinkti tobulą svetainės sofą?

Naujų svetainės baldų pirkimas gali būti įdomus, tačiau varginantis procesas. Nieko keisto: paprastai svetainės baldai yra dideli ir perkami ilgam, todėl norisi būti šimtu procentų užtikrintiems dėl savo pasirinkimo. Tą patį galima pasakyti ir apie svetainės sofas. Vis dėlto, žinant, kokio stiliaus, spalvos ir medžiagos sofos norite, įsigyti ją nebus sunku.

Atlikite žvalgybą

Nuspręskite, kokio stiliaus sofos norėtumėte, taip pat išsirinkite labiausiai patinkantį audinį. Rinkdamiesi pagalvokite apie savo gyvenimo būdą ir įpročius: pavyzdžiui, jei turite mažų vaikų ar augintinių, nepatartina rinktis natūralios odos sofos. Vietoje to, geriau pasirinkti modelį, kurio audinys būtų lengvai valomas ir atsparus dėmėms. Pasidomėkite skirtingų sofų tipų savybėmis, pradedant tradicinėmis bei L formos kampinėmis sofomis, baigiant lenktais C formos bei kitais netradicinio dizaino modeliais. Sofų stilių yra gausybė, todėl pasistenkite jų peržiūrėti kuo daugiau, kad surastumėte tą, kuris jums labiausiai tinka.

Kruopščiai išmatuokite vietą, kurioje planuojate statyti sofą

Galbūt jus domina konkretus stilius, tačiau nepamirškite, kad erdvė, kurioje planuojate apgyvendinti naująją sofą, šiam stiliui gali tiesiog netikti. Prieš priimdami sprendimą dėl sofos tipo, atlikite kruopščius būsimos sofos vietos matavimus. Atsižvelkite ne tik į bendrą sofos ilgį / plotį: nepamirškite ir atlošų ir kitų galimų priedų bei aksesuarų, kuriems reikalinga papildoma erdvė. Galiausiai nuodugniai išanalizuokite išmatavimus, kad įsitikintumėte, jog sofa tikrai tinka jūsų planuojamai vietai.

Išsirinkite spalvą

Rinkdamiesi sofą namams, įsitikinkite, kad pasirinkta audinio spalva derėtų jūsų kambario interjere. Jei nesate tikri dėl savo pasirinkimo, rinkitės bazines spalvas. Pavyzdžiui, jei jūsų svetainėje dominuoja melsvi atspalviai, galite pasirinkti mėlynos spalvos sofą. Na o jei norite kažko ryškaus ir išskirtinio, rinkitės ryškias spalvas – taip sofa taps kambario traukos objektu. Pavyzdžiui, prie mėlyno svetainės kolorito galite priderinti raudonos spalvos sofą, taip į kambarį įnešdami gyvumo, arba pasirinkti spalvingus raštus su melsvais akcentais, kurie puikiai derės prie esamos spalvinės schemos. Turėkite galvoje, kad naujoji sofa greičiausiai bus centrinis jūsų svetainės akcentas, tad galite atnaujinti kambario spalvinę gamą, derindami ją prie sofos spalvos.

Nusistatykite kainos ribą

Tai labai svarbu: ieškokite sofos už tokią kainą, kurią galite sau leisti. Kampinės ar modulinės sofos gali būti šiek tiek brangesnės, nei tradicinio stiliaus modeliai, tačiau jos paprastai suteikia daugiau sėdimų vietų, todėl nebebus poreikio pirkti papildomų fotelių, minkštasuolių ar pufų. Tačiau net jei jums ir per brangi patinkanti sofa, neskubėkite išbraukti jos iš sąrašo: medžiokite parduotuvių skelbiamas akcijas ir išpardavimus, kurių metu galima ženkliai sutaupyti. Kainų pokyčius ir nuolaidas ypač patogu stebėti perkant internetinėse parduotuvėse.

Prieš įsigydami, susikurkite sofos vizualizaciją savo svetainėje

Jei esate apsisprendę, kokią sofą norėtumėte įsigyti, neskubėkite ir atlikite paskutinį žingsnį, kuris ne ką mažiau svarbus: susikurkite pasirinktos sofos vizualizaciją savo svetainėje. Visiškai nesvarbu, ar vaizdą susikursite savo galvoje, ar tai padarysite koliažo ar specialios kompiuterinės programos pagalba: įsivaizduokite sofą stovinčią savo kambaryje, o save – sėdint ant jos. Gerai pagalvokite, ar būsite patenkinti savo pasirinkimu. Jei esate tuo užtikrinti, įsigykite sofą. Na o jei nesate tikri, ar jums patinka šis vaizdas, tęskite paieškas.

Jeigu norite lengvai ir patogiai išsirinkti sofą svetainei, kviečiame apsilankyti b-a.eu internetinėje parduotuvėje. Čia rasite didžiulę svetainės sofų ir kitų baldų pasiūlą, patrauklias kainas ir gausybę akcijų. b-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!

Kaip išsirinkti tobulą sofą?

Šiame galimybių amžiuje mes nuolat renkamės. Net ir tokius kasdieniškus dalykus, kaip sofa. Ir nors iš pradžių gali atrodyti, kad žinai, ko ieškai, atėjus į parduotuvę ar peržiūrėjus pasiūlą internete, viskas apsiverčia aukštyn kojom: dydžių, formų, stilių bei medžiagų pasirinkimų tiek daug, kad išsirinkti pasidaro labai sunku. Tad pataupykite savo brangų laiką, sveikatą bei pinigus, ir pasinaudokite šiais patarimais, kaip išsirinkti sofą. O kai jau tvirtai nuspręsite, ko jums norisi ir ko jums reikia, galėsite leistis į medžioklę!

1. Pagalvokite apie dydį. Jei jūsų svetainė pakankamai erdvi, tereikia nuspręsti, kokią jos dalį galėtų užimti sofa. Galbūt norite į bendrą visumą įkomponuoti ir kitus turimus sėdimuosius baldus: kušetę ar fotelį? Ar jums bus reikalingas kavos staliukas? Jeigu taip, jums labiausiai tiktų klasikinė sofa, arba „L“ formos modelis. Na o jei norite, kad sofa būtų pagrindinis kambario akcentas, rinkitės iš didesnių, apvalesnės formos sofų, turinčių daugiau sėdimos vietos ir užimančių didesnę dalį kambario. Jei jūsų svetainė nedidelė, turėtumėte dairytis ir nedidelės sofos. Mažoje erdvėje svarbus kiekvienas akcentas, taigi sofa turėtų būti praktiška, tačiau tuo pačiu ir nepriekaištingo dizaino – juk ji turės puošti visą kambarį.

2. Apgalvokite, kur pastatysite sofą. Sėkmingas gyvenamosios erdvės organizavimas prasideda nuo savo gyvenimo būdo analizės. Ką daugiausia veikiate vienoje ar kitoje erdvėje? Galbūt mėgstate drybsoti prieš televizorių? Tuomet būtent į jį ir atsukite sofą. Mėgstate vakarėlius su stalo žaidimais ir vynu? Susikurkite pusratį (ar net visą ratą) aplink svetainės stalą. Jūsų šeima mėgsta drauge ilsėtis ar skaityti knygas svetainėje? Apsupkite sofą kėdėmis ar minkštais krėslais – taip sukursite puikią poilsio erdvę su daugybe sėdimų vietų, kuriomis galėsite mėgautis drauge ar atskirai.

3. Nuspręskite, kokios formos sofa geriausiai tiktų jūsų kambariui. Jei jau žinote sofos paskirtį, metas nuspręsti, kokios formos ji turėtų būti, kad geriausiai tam tiktų. „L“ formos sofa puikiai tinka, norint padalinti erdvę, pavyzdžiui, atskirti svetainę nuo valgomojo. Apvalesnė forma tiks tiek mažesnei, tiek vidutinio dydžio erdvei. Ji ypač gerai tinka bendravimui ir didesniems susibūrimams. Jei svetainėje planuojate turėti daugiau kėdžių bei stalų, šezlongas ar dienos lova gali būti puiki alternatyva tradicinei sofai. Ant tokių baldų galima prisėsti, tačiau jie pakankamai kompaktiški, be to, ant jų galima paguldyti svečius.

4. Sofos apmušalas. Kuri medžiaga jums tinkamiausia? Estetinis vaizdas, žinoma, labai svarbu, tačiau funkcionalumas yra pagrindinis faktorius, renkantis sofos apmušalus. Pliušas ar balta zomša gali atrodyti labai patraukliai, tačiau prie tokios sofos gali būti baisu ir prisiliesti, nekalbant apie įprastą kasdienį naudojimą. Zomša taip pat gali būti prastas pasirinkimas, jei turite naminių gyvūnų ar mažų vaikų – jie gali nepataisomai apgadinti paviršių. Oda – ypač tamsių spalvų – atrodo stilingai, pakankamai atspari dėvėjimuisi, bei nesunkiai valoma. Jei jūsų sofa linkusi dažnai teptis, galite rinktis laukui skirtus apmušalus – jie kur kas atsparesni skysčiams bei purvui. Be to, tokie apmušalai mažiau blunka nuo saulės (ypač aktualu, jei sofą statysite prie apšviesto lango). Nemaža dalis lauko baldų yra tokio universalaus dizaino, kad puikiai dera ir uždaroje erdvėje.

5. Rinkitės sofą, atitinkančią jūsų namų stilių. Nors idealiai jūsiškį stilių atitinkantį baldą rasti gali būti nelengva, pasikliaukite savo nuojauta. Jei namuose vyrauja modernios tendencijos, ieškokite griežtų linijų ryškiaspalvio baldo. Jei jūsų namai – eklektiškas stilių bei spalvų kokteilis, rinkitės kelių spalvų retro stiliaus sofą, arba modernesnį variantą su tradiciniais akcentais. Na o jei namų stilius neutralus, klasikinės formos sofa su neutralios spalvos tvirtu apmušalu yra tai, ko jums reikia – toks baldas tarnaus jums ilgus metus ir puikiai derės bet kokioje aplinkoje.

6. Kokią spalvą pasirinkti? Ryški, raštuota, ar neutrali? Baldų apmušalų keitimas pastaruoju metu labai išpopuliarėjo: tai pakankamai nebrangu, tačiau gali kardinaliai pakeisti ne tik baldo, bet ir viso kambario vaizdą. Tad nebijokite rinktis ryškiaspalvės ar turinčios unikalų raštą sofos. Na o jei vis dėlto nesiryžtate tokiems eksperimentams su savo sofa, galite įsigyti stilingą ir ryškų minkštasuolį, kuris ne tik pagyvins kambarį, bet galės puikiai tarnauti ir kaip kavos staliukas.