Atpigo Kvėpavimo treniruoklis RESPIPROGRAM, įkvėpimui Inhaliatoriai

Inhaliatoriai 

Inhaliatoriai yra naudojami ūminėms kvėpavimo takų ligoms, kurios pasireiškia kosuliu, burnos džiovimu, gerklės perštėjimu ar skausmu, gydyti. Naudojant inhaliatorius galima pasveikti greičiau, taip pat trumpiau vargina minėti simptomai. Jeigu turite lėtinių kvėpavimo takų uždegimų (pavyzdžiui lėtinis bronchitas, laringitas, astma ar kita), tai inhaliatorius tiesiog yra būtinas.

Inhaliacijomis galima betarpiškai ir greitai paveikti uždegimo pažeistą gleivinę, taip greičiau sušvelnėja ligos simptomai ir greičiau pasveikstama. Inhaliuojamoji medžiaga beveik nesirezorbuoja į kraują ir nesukelia šalutinių poveikių, kaip būna geriant tabletes ar injekcijų metu.

Inhaliatorius galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, išmatavimų, rūšių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Galite rinktis ir kišeninio dydžio inhaliatorius, kurie telpa bet kokioje rankinėje ar krepšyje, yra ypač patogūs. Taip pat šie inhaliatoriai dirba labai tyliai, todėl galima naudoti tuomet, kai yra reikalinga ramybė. Inhaliatorių galite naudoti tiek horizontalioje, tiek ir vertikalioje padėtyje.

Inhaliatorių tipai gali būti: gariniai, ultragarsiniai, kompresoriniai ir kita.

Garinių inhaliatorių veikimo principas yra vaistinės medžiagos tirpalo išgarinimas. Todėl galima naudoti tik lakius tirpalus, dažniausiai eterinius aliejus. Tai smarkiai sumažina galimybę panaudoti įvairesnius komponentus inhaliacijai, bet pagrindinis garinių inhaliatorių trūkumas yra maža inhaliuojamos medžiagos koncentracija, o tai lemia mažesnį veiksmingumą.
 

Naudojant ultragarsinį inhaliatorių tirpalą išpurškia ultragarso virpesiai. Šie inhaliatoriai yra kompaktiški, dirba be triukšmo ir yra patikimi.


Kompresoriniai inhaliatoriai suformuoja aerozolinį debesį naudojant kompresorių. Vaistų dalelės tolygiai pasiskirsto tiek viršutiniuose, tiek apatiniuose kvėpavimo takuose. Papildomai drėkinamos kvėpavimo takų sienelės. Naudojantis kompresoriniais inhaliatoriais mažiau vaistų nusėda ant burnoje, kartu susilpnėja šalutinių poveikių galimybės, pagerėja vaistų pasisavinimas. Kompresoriniai inhaliatoriai labai tinka lėtinėmis ligomis sergantiems ligoniams, vaikams ir kita.

Taigi inhaliatorius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos, šiltas ir dėmesingas aptarnavimas.